YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Vjerujete li da cemo osvojiti titulu u tekucoj sezoni?

Vjerujem
11 (18%)
Ne vjerujem
49 (82%)

Ukupno glasova: 60

Tryg
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 8:35 pm

Misimovic Senad jedan je od nas!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

PratimsamoPlave

ned dec 23, 2018 8:35 pm

AsharaK je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:33 pm
Dobi nas Mrkonjic braco :(
Dok nam se predsjednik opija po kafanama sa Amarom.
Hocemo titulu l
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

vopla
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:36 pm

sta kaze Jug ?

jel sad ok, kad je violončelo opet tu ?

jesu sad mirni ?

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Zadnja izmjena: vopla, dana/u ned dec 23, 2018 8:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.

sastrane

ned dec 23, 2018 8:37 pm

vopla je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:36 pm
sta kaze Jug ?

jel sad ok, kad je violončelo opet tu ?

jel sad ok ?

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Kakav jug, prno u sisu. Par krimosa i saka balavaca

Mirek11
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:37 pm

[quote=Mirek11 post_id=388434
Interesantno bilo, do duse isplanirano sve ranije slika
slika
[/quote]
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

reks1
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:39 pm

Bice zanimljivo gledati kako ce se "vratiti"lova mladjahnom Amaru.Kako i sta ce se desiti sa zateznim kamatama po tom osnovu
Tuzno je ovo sve.Nazalost kleli se mi ovako ili onako .Ovo nije Zeljo.Bar nije ta ideja.Ko slavi nek slavi ali carma je kurva i cudo/Kako ja u ovim godinama da povjerujem da se nece ponoviti novi godisnji i novi tunel.
Nacin na koji je svecuradjeno .Jad i bijeda onih 5 prodatih,izgubljenih tekmi i svi izgubljeni pogledi iskrenih Zeljovaca kad tad moraju doci na naplatu
Ovo sto je sad bilo,prijetnje,ucjene izdaja ....to za mene nije Zeljo.Ma kako pateticno bilo ovo je bas fuj.Dati pitarima ili laznim mostarcima titulu nako zarad svojih interesa je dno dna .Nije Zeljo.Nije zeleni teren.Nije sport.Klasicni reket
Za pocetak bez mene.Nakon ........ pa podugo je to

fkztsnj
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:40 pm

AsharaK je napisao/la:
Svakakva nas sela dobijaju ...
Željezničar über alles!

brile
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:41 pm

AsharaK je napisao/la:
Evo kazu Bogicevic i Sparsi dogovorili saradnju, falio im je centar njegovih karakteristika.

@Plava Porodica posteno, cak se donekle i slazem sa tobom. Znam od prije da si regularan momak i pravi Zeljovac, zato su me i iznenadile one tvoje hinjske doskocice i upadi, ne prilici to tebi.

Occasionally
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:43 pm

Za rad svih nas i radi Želje prvenstveno a sve zbog mira u kući koji nam je najpotrebniji, stari saziv Uprave se mora oglasiti.
Od njih se traži da na ove prozivke što nisu bili prisutni a trebali su, daju demanti u nekom mediju.
Sve što bih ih pitao je: - Koje su to najbitnije stavke u nepoklapanju vizija daljeg vođenja kluba ?

1. Nespremnost ili odustajanja od pravca u kojem ne da nećeš da imaš "neformalne" kontakte sa sudijama već ono onako blaže "zaštita vlastite imovine i interesa" kako je to nekad Amar objašnjavao. Pa ako si već SPECIAL ONE šta će ti sudije? Nabij sam tih 20% razlike u kvaliteti i Savez može samo mahat..

2. Ulazak kapitala u Klub ! Čijeg kapitala i kako? Tan metod, možda? (Vukotić se prošle godine povukao jer je tu bilo neslaganje sa Senadom - Senad protiv kapitala a Vukotić za) Koliko je meni poznato Amar nije za Infrastukturu nikada bio zainteresovan a po pitanju Evrope je uvjek isticao potrebu za novcem i to malo sreće u ždrijebu. A sad se spominje taj Misirača, Češka i potencijalni Ulagač.

Ako se vraćamo na to uobičajeno poslovanje sa Savezom, znači li to da treba samo da šutimo i da čekamo na svoj red? Tamo 19/20. Sad bi trebalo Sarajevo a mi odmah potom. Sudijama, onako, reda radi. Ko Hodžama na dženazi, kovertu u rukicu. Za kahve.

Ulazak kapitala. Zbogom Željo. Zbogom Joško. Zbogom kolektiv Vaso Miskin. Zbogom filozofijo?
Ili će biti pragmatizam na djelu poput cijele Evrope i arapa.

Nikakve dalje podjele. Dosta je bilo. Željo ispašta.

igla
Kontakt:

Nije stvar Violinine uloge, stvar je da su takvim smradinama vrata kluba otvorena.

Amar doveo Nihada u klub. Nihad kaze da im je zelja da dovedu Amara. Navecer slave ulazak u klub uz sampanjac. Komedija.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:48 pm

Kakav cirkus i kakvi likovi na snimku iz Tuborga hahaha

PlaviVlak
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:51 pm

Ako povučemo paralelu izmedju Misimovića i Selimovića, naći ćemo malo šta zajedničko.
Misimović- Željovac prije svega, veoma uspješan u svom privatnom biznisu, strog i radi sve po zakonu, nije povezan sa sportom.
Selimović- Željovac možda jeste lafo, ali ni blizu pravog, uspješan u privatnom biznisu, nije neko ko potkrada državu, ali sigurno je neko ko će naći lakši način i neće ići sve strogo po zakonu i naravno u sportu je čitav život.
Samo uspjeh u privatnom biznisu ih povezuje i to je dobro, Selimović mora srcem raditi za klub, raditi po zakonu da bi mogao prići onom poslu koji je uradio Misimović. Ja mu želim svu sreću, ali najveći problem će mu biti što neće željeti svim srcem kao Mismović da izgradi naš dom, ali nadam se da će ostatak upravnog odbora biti taj koji će povući dosta posla oko toga.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Tryg
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:52 pm

Mene zanima ko je ovaj jedan heroj koji je bio protiv imenovanja Selimovica. A i ovih 9. suzdrzanih takodjer. OTPOR SISTEMU!

Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

storm_raider
Kontakt:

ned dec 23, 2018 8:55 pm

slika

I Dobraca dao otkaz.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

brile
Kontakt:

Tryg je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:52 pm
Mene zanima ko je ovaj jedan heroj koji je bio protiv imenovanja Selimovica. A i ovih 9. suzdrzanih takodjer. OTPOR SISTEMU!

@Ipe daj nam ime, da odamo covjeku pocast :pljesak:

Elegant
Kontakt:

igla je napisao/la:
Nije stvar Violinine uloge, stvar je da su takvim smradinama vrata kluba otvorena.

Amar doveo Nihada u klub. Nihad kaze da im je zelja da dovedu Amara. Navecer slave ulazak u klub uz sampanjac. Komedija.
Ko nas jebe kad smo to dozvolili, stavili su pojedini pojedinca Amara ispred kluba, neka sada diktira i radi sta hoce eto docekao je, a glup je ako misli da ce moci da radi kao sto je radio pocetkom dvije hiljaditih.

Blago njemu kad mu takvi likovi trebaju u klubu, a mi sanjamo trofeje, neku europu, stadion da se zavrsi.

Ja vam se kunem da prvo sto ce da rade u klubu je da opstruiraju i pokusaju zaustaviti ovo sto se desava u poreznoj upravi i na sudu ! Zivil bili pa vidjeli !
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u ned dec 23, 2018 9:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

BrUDA
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:03 pm

storm_raider je napisao/la:
slika

I Dobraca dao otkaz.
svaka cast Emire, bio sam se zabrinuo za tebe! (inace, odrastali smo zajedno u ratnom Sarajevu)
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

storm_raider
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:04 pm

:zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

SupremeGucci
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:05 pm

Ne dao Bog da bude ovako i sa Željom...
:D

slika

santakuruz
Kontakt:

ned dec 23, 2018 9:05 pm

Ja nisam ni za Misimovica, ni za Amara, ne znam clanove ni bivseg UO niti poznajem nove clanove. To me apsolutno ne interesuje. Interesuje me samo Zeljo. Isto tako znam da ako neko rovari protiv kluba da bi otjerao upravu koja je najuspjesnija zadnjih 20ak godina, koja je zastitila ono sto je daleko najvrijednije sto Zeljo ima, a to je imovina, taj ne moze biti prijatelj Zelje. Ako ti ljudi imaju ikakve veze sa gubitkom titule na onakav nacin, ako imaju ikakve veze sa onih 5 poraza u nizu, ako stoje iza blokiranja klupskog racuna, onda svima treba biti jasno da se radi o borbi iskljucivo za vlastite interese.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 62 gosta.

Prijava  •  Registracija