Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 2:00 pm

Nije uopšte to bit,neka ga odmah otjera što se njega k'o njega tiče,bit je skroz nešto drugo,ali očito se ne razumijemo tako da neću više zatezati. Svakako nam slijedi statistički najteže gostovanje,tako da apsolutno dole moramo biti k'o jedan,kojih god 11 da istrči ako hoćemo X2 na kraju
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 2:03 pm

Hadzijalagic je napisao/la:A kako ti znas da ih je klub ostavio u Sarajevu zbog ulizivanja navijacima? Jesi li pomislio da je to Odina odluka? vranjes i Arezina trenutno ne mogu igrati fudbal koji Oda potencitra zato sto nemaju kuveta za vise od pola sata.. Vidio si Vranjesa i protiv pitara i protiv Krupe, umjesto da pokrene nesto on jos vise ubije igru..
A vidjeli smo ga i protiv Apollona u gostima i Tuzle u gostima. Sad kako je moguce da igrac u mjesec dana odigra odlicno u 2 utakmice, a lose u druge dvije ja ne znam ali do neceg mora biti. Da li je to nepostojanje sistema, da li je psiha, pritisak... To bi valjalo istraziti ko je strucan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 2:08 pm

@Morzhy
Dao si dosta tesku formulaciju zasnovanu na vlastitoj pretpostavki.. Bukvalno si rekao da uprava Odi odredjuje ko ce igrati da bi se ulizivali navijacima.. Haj da Arezinu ne stavljamo u isti kos sa Vranjesom.. Tek je i dosao a i takav je u cijeloj karijeri.. Sto se Stojana tice gledamo svi utakmice.. Igrao je puno vise nego sto je zasluzio.. Vidimo svi da nesto ne ide i toliko je ocito.. Sto, to ne znamo..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 2:24 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub sep 01, 2018 2:08 pm
@Morzhy
Dao si dosta tesku formulaciju zasnovanu na vlastitoj pretpostavki.. Bukvalno si rekao da uprava Odi odredjuje ko ce igrati da bi se ulizivali navijacima.. Haj da Arezinu ne stavljamo u isti kos sa Vranjesom.. Tek je i dosao a i takav je u cijeloj karijeri.. Sto se Stojana tice gledamo svi utakmice.. Igrao je puno vise nego sto je zasluzio.. Vidimo svi da nesto ne ide i toliko je ocito.. Sto, to ne znamo..
Pa i iznio sam svoju pretpostavku,nisam tuđu. Ja to tako vidim i iznosim na forumu,ne na sudu kao svjedok pod zakletvom. A ko treba da pročita pročitaće
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 2:41 pm

Morzhy je napisao/la:
sub sep 01, 2018 11:20 am
Vranješa smo vidjeli na djelu u svakakvim kombinacijama i očito je da mu saigrači ne žele igrati više od "reda radi" kad je on na terenu. Ali Arežinu treba još malo pogledati kad je bez Vranješa u igri,a generalno je premalo prilike dobio. Jeo nas je gdje je stigao,nema šanse da ga je neko mogao procijeniti za ove minute koje je dobio na kapaljku. Ne može ga se trpati u isti koš s Vranješom i zajednički ih kažnjavati,jedan dobio kamaru prilika,drugi ukupno jedno i po poluvrijeme
Zato i postoje treninzi,gdje je struka procijenila,da im nije potreban Fico za sutrašnju utakmicu,jer je Dacic jako dobro radio ovu sedmicu i zaslužuje biti medju 18.
Kako vam samo padnu neke stvari napamet pa gluposti baljezgate.
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 2:46 pm

Iskreno od Arežine očekujem puno, i znam da nam moze pomoci, samo treba naci modul kako i kad.
BTW. EDIT: 2-1 SJAJNA akcija naših.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 2:59 pm

Moram se sloziti sa Morzhyem da mi nismo jos uvijek tim,ili kako on rece nemamo tim. Nismo iz vise razloga,jer 2 do 3 godine,puno mijenjamo a ruku na srce zadnji prelazni rok uz zadrzavanje Graovca i Zakarica,trebali smo dovesti stopera,lijevog beka,veznog i napadaca.
Na kraju su ovi otisli,rijesio si stopere,imas po jednog beka,jer nama kad nema beka,opet stoperi igraju bekove,a ne djeca koja su back up varijanta. Imas obiman vezni red,nedefinisana krila,uz peh da su ti neki povrijedjeni,pa se neki kasno prikljucili,pa neki ludi,neki umisljeni i na kraju imas jednog napadaca.
Odi zaista treba vremena da to poslozi. A opet u slucaju kartona,povreda i slicno,zaista bi glupost bila odreci se nekih igraca.
Jedna stvar koja meni uzasno smeta je uticaj mase,po forumima i tribinama ,koji etiketiraju neke nase igrace i prave im velike probleme. Evo sad su glavna tema Vranjes i Arezina. Hajde Vranjes je i cesce igrao,ali nije on los igrac.Arezina da ne pricamo,jos je puno manje bio na terenu.
Evo konkretno Arezina nije potpisao vec je bilo spor ovo ono. I tako to krene ,pocnu neka osporavanja. Samo se gleda jedna stvar i sere se do besvijesti. Tako isto se pricalo za Zebu,kad ga je Amar otjerao,pa i sad kad se vratio. Spor ovako onako,usporava svaki napad. A covjek kad je igrao za Slobodu pojeo i nas i cijelu ligu.
Bekric ovakav ili onakav,spor uzasan. Evo Blaz Sliskovic budala jelde,sto ga gura i daje mu da igra.
Sta vam to govori ..
A onda isto tako imamo dvostruke arsine,evo budite posteni,da li je Zaim vise gluposti napravio od Vranjesa i Arezine zajedno,da li je vise iritirao nego njih dvojica da igraju jos 5 godina,koliko taj covjek napravi idiotskih poteza pa to je strasno. Popljuje se njega fino,ali neka Zaima i ne ostavlja ga niko u Sarajevu. Ok jeste bio na hladjenju 2 meca,ali puno vise sranja je napravio nego ovi momci. A on je opet tu a njih se tjera jer nisu za Zelju.
Jovan Blagojevic koliko je bitan igrac za nas tim,toliko je i sranja znao praviti da smo se za glavu hvatali. Pa sto ga to niko ne hladi i ostavlja u Sarajevu. Pa jel vi stvarno mislite da Jovan je toliki trkac i da ne pravi ozbiljne probleme nasoj stoperskoj liniji. Ali mane tih igraca se vjesto prikrivaju i zanemaruju se. Ali Vranjes 12 milja ,a Arezina sjedeca odbojka.
Ja bi volio da Haris i Saban svaku igraju,ali mi sanse ne bi napravili na utakmici. Morate shvatiti da svaki od ovih igraca moze igrati u prvih 11,samo ako imas kompaktan tim.
Sjetimo se samo Misimovica u repki. Svi ce te reci da je Pjanic bolji igrac od njega. Jeste za Juve,a u repki kreira 1 i pol sansu. A Miske dok je bio igrali smo najljepsi fudbal u historiji. A stq su sve radili i pricali za njega. Ne moze da hoda,a debelindjo da se ne vrati,mi svjetskog nikad ocima ne bi vidjeli.
Ali su za njega trcali Lulic,Salihovic,Besic,Pjanic.
A ne mozete vi ocekivati da Arezina,Zaim i Zec igraju skupa. Pitao bih vas ja,da mu umjesto Zeca igra Miro,ili da je drugo krilo Todorovic ili Filipovic iz Zrinjskog. Zato kazem nije posteno jednog ili dvojicu napadati,i onda kad fasuju etiketu mozes ih jebat. Pa bolan mi smo strah u kosti Miri i Zakaricu nabili,da su u prvim tekmama izgledali nista posebno,pa sto bi nas cudili Arezina i Vranjes.
Uglavnom u Siroki idemo bez ove dvojice i Jazvica,gdje ako prva ekipa sta ne uradi,sto nije iskljuceno,sa klupe mozes gajiti nadu da Zec i eventualno Dacic nesto urade.
Zivjecemo opet od Krpica i Curketa,ja bih volio da su tu u rosteru i Vranjes i Arezina. Isto kao sto bih volio prije vidjeti Dacica,nego Sabana i Harisa.
Volio bih uzeti Sirokom posjed lopte,koliko god zvucalo suludo,volio bih vidjeti vezni red. Jovan Curke i Dacic ispred njih. Iznenadit ih u prvih 60 minuta,pa onda Hare i Saban.
Uglavnom sretno nam sutra. Pobjeda bi opet vratila pricu o beton ekipi hahahaha
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u sub sep 01, 2018 3:04 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:00 pm

Morzhy je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
sub sep 01, 2018 2:08 pm
@Morzhy
Dao si dosta tesku formulaciju zasnovanu na vlastitoj pretpostavki.. Bukvalno si rekao da uprava Odi odredjuje ko ce igrati da bi se ulizivali navijacima.. Haj da Arezinu ne stavljamo u isti kos sa Vranjesom.. Tek je i dosao a i takav je u cijeloj karijeri.. Sto se Stojana tice gledamo svi utakmice.. Igrao je puno vise nego sto je zasluzio.. Vidimo svi da nesto ne ide i toliko je ocito.. Sto, to ne znamo..
Pa i iznio sam svoju pretpostavku,nisam tuđu. Ja to tako vidim i iznosim na forumu,ne na sudu kao svjedok pod zakletvom. A ko treba da pročita pročitaće
Nije bitno jel tvoja ili tudja pretpostavka, bitno je da iznosis teske optuzbe na osnovu izmisljene teze..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:02 pm

GMAZ1921 je napisao/la:
sub sep 01, 2018 2:41 pm
Morzhy je napisao/la:
sub sep 01, 2018 11:20 am
Vranješa smo vidjeli na djelu u svakakvim kombinacijama i očito je da mu saigrači ne žele igrati više od "reda radi" kad je on na terenu. Ali Arežinu treba još malo pogledati kad je bez Vranješa u igri,a generalno je premalo prilike dobio. Jeo nas je gdje je stigao,nema šanse da ga je neko mogao procijeniti za ove minute koje je dobio na kapaljku. Ne može ga se trpati u isti koš s Vranješom i zajednički ih kažnjavati,jedan dobio kamaru prilika,drugi ukupno jedno i po poluvrijeme
Zato i postoje treninzi,gdje je struka procijenila,da im nije potreban Fico za sutrašnju utakmicu,jer je Dacic jako dobro radio ovu sedmicu i zaslužuje biti medju 18.
Kako vam samo padnu neke stvari napamet pa gluposti baljezgate.
Odlično,samo neka onda ta struka ostane 2+ godine,nemoj da nam sad sve pretumbaju pa da neka druga struka na zimu tumba stručnost ove sad struke.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:02 pm

Izvinjavam se @Morzhy ali tvoja izjava mi je povukla zivac. Slazem se da nema tima, ali mislim da nema nikakve veze sa navijacima. Mislim da je jednostavno do pokušaja rotacije igrača. Evo sada ćemo vidjeti u Širokom kako će djeca izgledati.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:06 pm

barbarez je napisao/la:
sub sep 01, 2018 2:59 pm
Moram se sloziti sa Morzhyem da mi nismo jos uvijek tim,ili kako on rece nemamo tim. Nismo iz vise razloga,jer 2 do 3 godine,puno mijenjamo a ruku na srce zadnji prelazni rok uz zadrzavanje Graovca i Zakarica,trebali smo dovesti stopera,lijevog beka,veznog i napadaca.
Na kraju su ovi otisli,rijesio si stopere,imas po jednog beka,jer nama kad nema beka,opet stoperi igraju bekove,a ne djeca koja su back up varijanta. Imas obiman vezni red,nedefinisana krila,uz peh da su ti neki povrijedjeni,pa se neki kasno prikljucili,pa neki ludi,neki umisljeni i na kraju imas jednog napadaca.
Odi zaista treba vremena da to poslozi. A opet u slucaju kartona,povreda i slicno,zaista bi glupost bila odreci se nekih igraca.
Jedna stvar koja meni uzasno smeta je uticaj mase,po forumima i tribinama ,koji etiketiraju neke nase igrace i prave im velike probleme. Evo sad su glavna tema Vranjes i Arezina. Hajde Vranjes je i cesce igrao,ali nije on los igrac.Arezina da ne pricamo,jos je puno manje bio na terenu.
Evo konkretno Arezina nije potpisao vec je bilo spor ovo ono. I tako to krene ,pocnu neka osporavanja. Samo se gleda jedna stvar i sere se do besvijesti. Tako isto se pricalo za Zebu,kad ga je Amar otjerao,pa i sad kad se vratio. Spor ovako onako,usporava svaki napad. A covjek kad je igrao za Slobodu pojeo i nas i cijelu ligu.
Bekric ovakav ili onakav,spor uzasan. Evo Blaz Sliskovic budala jelde,sto ga gura i daje mu da igra.
Sta vam to govori ..
A onda isto tako imamo dvostruke arsine,evo budite posteni,da li je Zaim vise gluposti napravio od Vranjesa i Arezine zajedno,da li je vise iritirao nego njih dvojica da igraju jos 5 godina,koliko taj covjek napravi idiotskih poteza pa to je strasno. Popljuje se njega fino,ali neka Zaima i ne ostavlja ga niko u Sarajevu. Ok jeste bio na hladjenju 2 meca,ali puno vise sranja je napravio nego ovi momci. A on je opet tu a njih se tjera jer nisu za Zelju.
Jovan Blagojevic koliko je bitan igrac za nas tim,toliko je i sranja znao praviti da smo se za glavu hvatali. Pa sto ga to niko ne hladi i ostavlja u Sarajevu. Pa jel vi stvarno mislite da Jovan je toliki trkac i da ne pravi ozbiljne probleme nasoj stoperskoj liniji. Ali mane tih igraca se vjesto prikrivaju i zanemaruju se. Ali Vranjes 12 milja ,a Arezina sjedeca odbojka.
Ja bi volio da Haris i Saban svaku igraju,ali mi sanse ne bi napravili na utakmici. Morate shvatiti da svaki od ovih igraca moze igrati u prvih 11,samo ako imas kompaktan tim.
Sjetimo se samo Misimovica u repki. Svi ce te reci da je Pjanic bolji igrac od njega. Jeste za Juve,a u repki kreira 1 i pol sansu. A Miske dok je bio igrali smo najljepsi fudbal u historiji. A stq su sve radili i pricali za njega. Ne moze da hoda,a debelindjo da se ne vrati,mi svjetskog nikad ocima ne bi vidjeli.
Ali su za njega trcali Lulic,Salihovic,Besic,Pjanic.
A ne mozete vi ocekivati da Arezina,Zaim i Zec igraju skupa. Pitao bih vas ja,da mu umjesto Zeca igra Miro,ili da je drugo krilo Todorovic ili Filipovic iz Zrinjskog. Zato kazem nije posteno jednog ili dvojicu napadati,i onda kad fasuju etiketu mozes ih jebat. Pa bolan mi smo strah u kosti Miri i Zakaricu nabili,da su u prvim tekmama izgledali nista posebno,pa sto bi nas cudili Arezina i Vranjes.
Uglavnom u Siroki idemo bez ove dvojice i Jazvica,gdje ako prva ekipa sta ne uradi,sto nije iskljuceno,sa klupe mozes gajiti nadu da Zec i eventualno Dacic nesto urade.
Zivjecemo opet od Krpica i Curketa,jq bih volio da su tu u rosteru. Isto kao sto bih volio prije vidjeti Dacica,nego Sabana i Harisa.
Volio bih uzeti Sirokom posjed lopte,koliko god zvucalo suludo,volio bih vidjeti vezni red. Jovan Curke i Dacic ispred njih. Iznenadit ih u prvih 60 minuta,pa onda Hare i Saban.
Uglavnom sretno nam sutra. Pobjeda bi opet vratila pricu o beton ekipi hahahaha
E to je to što pišem,samo ti to bolje objasniš. Volimo mi dežurne krivce,a ne kontamo da time amnestiramo prave
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:23 pm

azbaha je napisao/la:
sub sep 01, 2018 3:02 pm
Izvinjavam se @Morzhy ali tvoja izjava mi je povukla zivac. Slazem se da nema tima, ali mislim da nema nikakve veze sa navijacima. Mislim da je jednostavno do pokušaja rotacije igrača. Evo sada ćemo vidjeti u Širokom kako će djeca izgledati.
No frx drug. Osluškuju oni nas više nego što misliš vjeruj mi
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:27 pm

Ali ljudi kad ce te vi shvatiti da mi NEMOZEMO ostaviti istu ekipu sa vrlo dobrim igracima vise od 2 godine naprimjer. Sve to lijepo zvuci, ali to nije realno. Vi ko da ne gledate fudbal uopste. Roma zadrzi Salaha jednu sezonu poslije booma i ode. Allison takodjer. Dembele jedna sezone boom, ode u Barcu. Itd, itd. U Svedskoj (jer pratim ligu dosta) igrac dodje, napravi senzaciju i ode sest mjeseci kasnije. Evo jedan primjer, Sigurdson iz Norrköpinga uradio 20tak utakmica i ode u CSKA za 4m eura. Sta hocu da kazem? Nije samo u pitanju Zeljo i njegovi igraci, nego se to desava svugdje! Ne realni ste. Nemozemo zadrzati Lendrica, Stevanovica, Zakarica zajedno i da igraju. Veca riba jede manju, i tako ce uvijek biti. Volio bi i ja da mozemo zadrzati srz ekipe iz godine u godinu i imati vrlo jaku ekipu za nase uslove, ali kako kada kao prvo igrac hoce da ide da igra u vecem klubu i za vece pare, i kada dodje dobra ponuda kojoj je ipak tesko reci ne. Nije ovo FIFA/FM/PES gdje ti upravljas kompjuterom i slazes istu ekipu deset godina.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:30 pm

Tarik Pehilj ubi
Željezničar ante portas !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:32 pm

AsharaK je napisao/la:
sub sep 01, 2018 3:30 pm
Tarik Pehilj ubi
Kako igraju omladinci?
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:32 pm

Po meni ne treba da nas puno slusaju, jer mi samo utakmice gledamo, nismo na treninzima niti u svlacionici. Ali neke stvari nas iziritiraju pa iznesemo ovdje. dobro neko rece nista manje Vranjes i Arezina ne izvuku zivaca od Zajmovica. Mislim svima mi mozemo naci mane jer ih imaju vise nego kvaliteta ali boljih nemamo pa ovim kritikama pokusavamo na nesto ukazati. Ne vidim da iko pljuje , i ja ovu raspravu vidim cisto pozitivno.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:35 pm

GMAZ1921 je napisao/la:
sub sep 01, 2018 2:41 pm
Morzhy je napisao/la:
sub sep 01, 2018 11:20 am
Vranješa smo vidjeli na djelu u svakakvim kombinacijama i očito je da mu saigrači ne žele igrati više od "reda radi" kad je on na terenu. Ali Arežinu treba još malo pogledati kad je bez Vranješa u igri,a generalno je premalo prilike dobio. Jeo nas je gdje je stigao,nema šanse da ga je neko mogao procijeniti za ove minute koje je dobio na kapaljku. Ne može ga se trpati u isti koš s Vranješom i zajednički ih kažnjavati,jedan dobio kamaru prilika,drugi ukupno jedno i po poluvrijeme
Zato i postoje treninzi,gdje je struka procijenila,da im nije potreban Fico za sutrašnju utakmicu,jer je Dacic jako dobro radio ovu sedmicu i zaslužuje biti medju 18.
Kako vam samo padnu neke stvari napamet pa gluposti baljezgate.
Dobro postoje treninzi i procijena struke,slazem se sa tobom.
Prije nego nastavim,samo da pomenem par bitnih detalja. Ja licno smatram da je Zeljo najljepsi fudbal poslije rata igrao za 2 Odina mandata.
Sad kad je preuzeo tim,u par tekmi smo odigrali ljepse nego u zadnje 3 godine bilo koju tekmu.
Fascinirao me sa izjavama i uvidjenjem gresaka.
Protiv Krupe ni Oda ni ekipa nisu izgledali kao da imaju ideju. Sto je opet normalno,treba se to posloziti,ne moze pozitivni sok dugo da te vuce.
A sad ti zivotom svojim garantujem ono sto Oda trazi u igri,nece dobiti sa Sabanom,Harisom,Zaimom ...to ce prije dobiti sa Curketom,Dacicem,Ramovicem,Arezinom i Vranjesom. Ne striktno ovi zajedno,nego sa takvim profilom igraca. Njemu i jeste krivo sto ova dvojica nisu donjeli napredak i posjed lopte protiv Krupe,ali u toj tekmi dosta drugih stvari nisu stimale. Kad udje voda u usi,onda ni Messi ne moze za 10 minuta napraviti nesta.
Ok postujem da ne racuna na ove u Sirokom,ali ako budemo jalovi i bezidejni,sto nije iskljuceno ko ce onda biti krivac .
Nedavno je mirza napisao da mu se vise povraca od 4 5 1 taktike,a kod nas se cesto pise daj Sabana i Harisa skupa . Sa ovakvim krilima i njima obojicom u timu,znas kad Oda moze dobiti da igra lopte....
Poenta svega je neka ih je odmorio ako ce to uticati da Oda od njih dobije ono pravo. Ali nepisano pravilo,nikad ne znas kad ti majstor poput Arezine moze valjat i izvuci te iz govana.
Rizik ovog posla je taj,da Oda moze dobiti i biti genije,ali sta ako bude druga situacija. Ko ce onda biti kriv. Struka ili neki novi Arezina.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:35 pm

oda je odmah poslije utakmice prilično neuvijeno rekao šta misli o partijama arežine i vranješa tu utakmicu. jedino ako ga u hodniku nije senad sačekao sa isprintanim komentarima sa foruma. 18 igrača mora biti u protokolu za utakmicu, ne može više ali ne može ni manje. uvijek mora neko odmoriti - ali kad bi gledali pojedinačne greške i loše utakmice niko ne bi vrijedio da se nađe u protokolu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:46 pm

A sto pada kvota na Zrinjski, haj shvatam otisao Koljic ali ovo je previse :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 3:49 pm

HAJMO CELIK ALE!!!! HAJMO CELIK ALE!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86 i 260 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija