Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:08 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:56 am
DANAN je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:42 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:33 am
Zato sto su ovi imali sasvim dovoljno vremena da izgrade sportski segment.. Upozoravani su na vrijeme da ne rade nebuloze u tom segmentu.. Tjerace se i drugi ako ne budu radili kako treba.. Nisu sveta krava ni ovi a ni eventualni novi..
Koji je klub na svijetu za 3 godine uspio stablizovati(mada smo daleko od stabilnog) klub,zapoceti izgradnju stadiona,i napraviti rezultat?
Ne znam i ne interesuje me.. Koliko je jos raskida sa igracima potrebno da ovi nauce kako da stabilizuju klub? Koliko jos sefova struke, sportskih direktora? Koliko jos poraza od mjesnih zajednica? Koliko jos sudijskih izivljavanja? Koliko jos godina im treba dati da uce? Godinu, dvije, pet? Koliko?
To ipak nije odgovor na moje pitanje.
Daj mi samo jedan primjer u svijetu...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:08 am

Bezuslovno pozivanje na smjenu sadašnje uprave bez novih ljudi (IMENA) sa prezentovanim programima je samo zamaskirano stvaranje situacije za povratak KLOŠARA koji su klub ne tako davno doveli do gašenja!
Bezuslovnu smjenu uprave možeš tražitu u dva slučaja :
- Ako si zlonamjeran - ili ti igrač onih čija imena ne smiješ javno spomenuti, tj kad se oni spomenu svaki normalni navijač dobije živčani slom.
- Ili ako si ograničen ko' balkon!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:10 am

storm_raider je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:14 am
DANAN je napisao/la:
pet dec 07, 2018 8:54 am
mirzza je napisao/la:
pet dec 07, 2018 8:51 am


Naravno, ovo je zlatno doba, tada Torpedo nije bio ni u mudima. :rofl:
Ali se kosi sa istorijskim cinjenicama.I to bas se kosi tako daaaa....ne bih se ja nesto sa ovim hvalio.
Ma znam, vise sam postavio jer mi se svidjela ova numera. A vala i volim vidjeti ovaj stari grb.
Ma, normalno je da se kosi sa historijskim činjenicama. Da nije tako Tito bi ih zabranaio kao i sve ostale klubove koji su se takmičili u toj Ligi. Radi se o humorističkoj seriji u kojoj je dozvoljena umjetnička sloboda. Numera je nastala 25-30 godina kasnije. Poenta je da se i u najtežim vremenima mislilo na Želju i da je i tada Željo imao svoje poklonike.

Drugi svjetski rat je protekao u neprijateljskoj okupaciji Sarajeva. Svaka normalna aktivnost je bila ograničena, a značajan broj igrača i članova kluba je učestvovalo u borbi protiv okupatora. Istina, klubovi su imali mogućnost nastavka rada u okviru takmičenja organizovanih pod okriljem NDH, no to u Željezničaru nisu htjeli.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:14 am

ja i sada tvrdim da su za rezultate u zadnjih 5-6 utakmica isključivi krivci IGRAČI. ne može me niko ubijediti da prije 5-6 kola smo bili prvi, čak na momente i lijepo igrali a onda se sve, preko noći, srušilo kao kula od karata.
i onda povrh svega, kažu ako Amar dođe (pogledaj nas Bože) neće se igraći moći k.určiti kao ostalim trenerima. malo mi nelogično da će proigrati pod Amarovom črstom rukom i da će odjednom postati kvalitetni, a pod vodstvom svih prethodnih trenera nisu imali kvalitet :? :?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:17 am

exdomorocki je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:41 am
Dabogda nam ove ne znalice Još 3 godine klub vodile,pa za 100-godišnjicu u cvajti dočekali.Amin
Seid Memic Vajta
Senad Misimovic Cvajta
Izjava ti je nigdje veze, zasto bi Zeljkan da pati ako ti ne gotivis Misketa... pokucaj mu na vrata, iznesi svoje emocije i olaksaj sebi
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:27 am

Kakvih ovdje likova ima :rofl1: Hajde malo ohladite Misketovci i Amarovci i svi ostali.Pustite da vidimo šta će se danas desiti, pa u periodu do Skupštine i na samoj Skupštini.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:28 am

LARSSON je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:36 pm
gavran je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:34 pm
Jos 22 sata i 26 minuta
Jos samo malo....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:40 am

MATORI je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:08 am
Bezuslovno pozivanje na smjenu sadašnje uprave bez novih ljudi (IMENA) sa prezentovanim programima je samo zamaskirano stvaranje situacije za povratak KLOŠARA koji su klub ne tako davno doveli do gašenja!
Bezuslovnu smjenu uprave možeš tražitu u dva slučaja :
- Ako si zlonamjeran - ili ti igrač onih čija imena ne smiješ javno spomenuti, tj kad se oni spomenu svaki normalni navijač dobije živčani slom.
- Ili ako si ograničen ko' balkon!
:palacgore:
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:45 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:50 am
storm_raider je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:37 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:26 am
Od eventualnih novih hoces sve a od ovih neces, objektivno nema sta.. Ako potenciras nadogradnju, a svjestan si da su male sanse da se nadogradimo sa Amarom, onda treba konkretno pricati s kim da se nadogradimo jer je bez konkretnih imena prica o nadogradnji nema smisla.. Nadogradjujemo se iz polusezone u polusezonu.. Ta "nadogradnja" nije nista novo.. Vec smo je radili 5-6 puta u zadnjih par godina i vidimo sami gdje su nas te nadogradnje dovele..
Gdje pise da hocu sve od novih, a od ovih da necu? Zdravije bi bilo da si me pitao. Molim te da mi ne stavljas takve rijeci u usta i da ne donosis takve pausalne zakljucke. Ponovicu i ovaj put, naravno da i od ovih hocu sve, zato i predlazem nadogradnju onoga sto nedostaje. Je li ti sa druge strane od ovih hoces sve, a od novih neces? Ne znam kakve su vise Amarove sanse, recimo da su tanke, kao sto kazes, u postu gore sam napisao da nisam sportski radnik, tako da ne baratam tim imenima. Zdrava logika nalaze da se odstrani stetno tkivo i zamjeni zdravim, a ne da se sve brise.
Ti pausalno pricas.. Ako zelis da ti prica i to potenciranje neke nadogradnje ima smisla onda trebas baratati imenima.. Ko je to stetno tkivo i ko je ta nadogradnja.. Bez konkretnog poznavanja rjesenja je sve pausalno.. Podrzao si post koji kaze "odjebite ako ne uradite sve" pa bi samim tim bilo posteno da kazes i ovima "odjebite ako ne donesete titulu" jer je i ona dio tog "sve".. Naravno da ce se traziti i od tih eventualnih novih sve.. Mozda ne odmah ali za godinu-dvije sigurno.. Ovi su imali sasvim dovoljno vremena da nauce i srede situaciju.. Ne da je nisu sredili nego nema nikakvih naznaka da je mogu srediti.. Situacija je kako vrijeme prolazi samo gora i gora.. Volio bih da mi navedes samo jedan argument zbog kojeg mislis da ce u narednom periodu naci rjesenje koje nisu mogli naci u zadnjih par godina vec su, naprotiv, radili sve vece i vece greske..
Pausalno je onda tom logikom sve sto nema imena. Nije istina, pausalno si zakljucio da ja od ovih ne trazim "sve". Nije istina, naravno da trazim, i titule i ovo sve sto rade. Ali, za razliku od tebe, i to sam vise puta podvukao, ja ne govorim "odjebite, ako ne donesete titulu", kao sto ne bih govorio i tim, potencijalno novim, vec bih rekao i njima da se nadograde. O imenima, niko od nas ne zna 100%, jer malo ko je sportski radnik. Ja mogu o imenima u domenu svog djelovanja, a ono je daleko od sporta. Kao sto sam ti naglasio, najlakse je otjerati, ali to je zadnja opcija, kada ima vise stetnog tkiva, nego zdravog. A mi ne zivimo u Njemackoj, niti Austriji, bojim se da je ova situacija eksces i nsita vise. Ovdje, ako uzmemo onu listu na koju sam se referencirao gore, onda "samo" jedna stavka nije ispunjena. To je daleko od vecine. Opet, kako kome, i kako ko prioritizira.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:50 am

Naravno da od sljedecih cekamo i gradnju i titule, odmah. Sta je problem?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2994
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:55 am

Navedite mi par imena iz bivsih Uprava koji su uspjeli pronaci nacine i uloziti u Klub i stadion preko 3 miliona maraka, a ja cu Vam navesti barem 5 imena koji su uspjeli potrositi mnogo vise a nisu marke ulozili u Klub i stadion. PAMETNOM DOSTA

Dajete ba o cemu vise pricamo, za sve sportske neuspjehe su iskljucivo krivi igraci i treneri, to sto neki od vas se "lizu" sa igracima radi jebenog dresa koji kosta 100 maraka ili kafe misli da je pokupio svu pamet svijeta.

Ako zelite Upravu koja ce razjebati sve sto je do sada napravljeno nista se ne razlikujete od svih nasih vanjskih i unutrasnjih neprijatelja ili ostailh Klubova koji bi najvise voljeli da se ugasimo.
E pa nece moci dok su neki za vrijeme rata sirili "istinu o Bosni" po Italiji i arapskim zemljama mi smo trenirali i opstajali zahvaljujuci entuzijazmi i vjeri ŽELJOVACA.
Alea iacta est!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 10:57 am

AsharaK je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:50 am
Naravno da od sljedecih cekamo i gradnju i titule, odmah. Sta je problem?
Da im olakšamo, svakako je ova sezona gotova, izgradite jug na proljeće, a iduće sezone titula. Eto :D
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 11:07 am

Budi Željo je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:57 am
AsharaK je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:50 am
Naravno da od sljedecih cekamo i gradnju i titule, odmah. Sta je problem?
Da im olakšamo, svakako je ova sezona gotova, izgradite jug na proljeće, a iduće sezone titula. Eto :D
Tako nekako :D
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 11:11 am

DANAN je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:08 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:56 am
DANAN je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:42 am


Koji je klub na svijetu za 3 godine uspio stablizovati(mada smo daleko od stabilnog) klub,zapoceti izgradnju stadiona,i napraviti rezultat?
Ne znam i ne interesuje me.. Koliko je jos raskida sa igracima potrebno da ovi nauce kako da stabilizuju klub? Koliko jos sefova struke, sportskih direktora? Koliko jos poraza od mjesnih zajednica? Koliko jos sudijskih izivljavanja? Koliko jos godina im treba dati da uce? Godinu, dvije, pet? Koliko?
To ipak nije odgovor na moje pitanje.
Daj mi samo jedan primjer u svijetu...
..
Pa ne znam.. To ti je odgovor.. Mrsko mi istrazivati po netu.. Mozda postoji takav klub mozda i ne.. Ne vidim zasto je relevantno.. Mi nismo u rezultatskoj krizi i bez titula zato sto smo se opredjelili da gradimo i stabilizujemo operativni dio, te da gradimo sistem u sportskom segmentu koji ce nam dugorocno donositi rezultat i novac.. Uprava je zelila od pocetka titulu na zor, bez ikakvog imperativa i pritiska navijaca.. Sami su se odlucili za to.. Sami donosili odluke o silnim smjenama trenera.. Nije ih niko tjerao da srljaju.. Svojevoljno su se zayebali jer nemaju pojma kako se do titule dolazi.. Najveci problem i nije sto oni nemaju pojma vec je najgore sto su mislili i misle da znaju.. Evo sad da sebi priznaju, a to ce se tesko desiti, da su radili pogresno, koliko ce im vremena trebati da nauce? Ne da nauce kako se uzima ttitula, vec da nauce kako se gradi stabilan sistem u sportskom segmentu.. Ovdje su nas dovele te njihove odluke, nisam ja, ti, peti, deseti koji kopamo oci jedni drugima..
AsharaK je napisao/la: Naravno da od sljedecih cekamo i gradnju i titule, odmah. Sta je problem?
Problem je sto neki to traze i od ovih a ti i tvoji stavovi nisu nista bitniji od tih nekih..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 11:21 am

DANAN je napisao/la:
pet dec 07, 2018 8:55 am
gavran je napisao/la:
pet dec 07, 2018 2:58 am
LARSSON je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:36 pm

Hadzija jeli janje spremno....
Oderano
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 11:25 am

mirzoni1921 je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:14 am
ja i sada tvrdim da su za rezultate u zadnjih 5-6 utakmica isključivi krivci IGRAČI. ne može me niko ubijediti da prije 5-6 kola smo bili prvi, čak na momente i lijepo igrali a onda se sve, preko noći, srušilo kao kula od karata.
i onda povrh svega, kažu ako Amar dođe (pogledaj nas Bože) neće se igraći moći k.určiti kao ostalim trenerima. malo mi nelogično da će proigrati pod Amarovom črstom rukom i da će odjednom postati kvalitetni, a pod vodstvom svih prethodnih trenera nisu imali kvalitet :? :?
Ne da su krivci u samo ovih par utakmica nego dvije sezone unazad, sve moguće jebene uslove imaju, plate najbolje u ligi pa opet ne mogu ili ne zele. Nacim na koji su oni prosuli dvije titule je kriminalan, za svaku osudu, da se ne podsjećamo Krupe u vise navrata, Mostara, praznog Koseva, pa i ovo sada sa ovim sa dna tabele.

Ali eto važno je srati da bi sa Amarom ova ista ekipa uzela duplu, a kada krene naopako uprava kriva sto ih je dovela.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 11:29 am

Elegant je napisao/la:
pet dec 07, 2018 11:25 am
mirzoni1921 je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:14 am
ja i sada tvrdim da su za rezultate u zadnjih 5-6 utakmica isključivi krivci IGRAČI. ne može me niko ubijediti da prije 5-6 kola smo bili prvi, čak na momente i lijepo igrali a onda se sve, preko noći, srušilo kao kula od karata.
i onda povrh svega, kažu ako Amar dođe (pogledaj nas Bože) neće se igraći moći k.určiti kao ostalim trenerima. malo mi nelogično da će proigrati pod Amarovom črstom rukom i da će odjednom postati kvalitetni, a pod vodstvom svih prethodnih trenera nisu imali kvalitet :? :?
Ne da su krivci u samo ovih par utakmica nego dvije sezone unazad, sve moguće jebene uslove imaju, plate najbolje u ligi pa opet ne mogu ili ne zele. Nacim na koji su oni prosuli dvije titule je kriminalan, za svaku osudu, da se ne podsjećamo Krupe u vise navrata, Mostara, praznog Koseva, pa i ovo sada sa ovim sa dna tabele.

Ali eto važno je srati da bi sa Amarom ova ista ekipa uzela duplu, a kada krene naopako uprava kriva sto ih je dovela.
Sa Amarom 70% tih ubleha od igraca ne bi prismrdilo Zelji..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 11:32 am

cipiripi je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:55 am
Navedite mi par imena iz bivsih Uprava koji su uspjeli pronaci nacine i uloziti u Klub i stadion preko 3 miliona maraka, a ja cu Vam navesti barem 5 imena koji su uspjeli potrositi mnogo vise a nisu marke ulozili u Klub i stadion. PAMETNOM DOSTA

Dajete ba o cemu vise pricamo, za sve hehe neuspjehe su iskljucivo krivi igraci i treneri, to sto neki od vas se "lizu" sa igracima radi jebenog dresa koji kosta 100 maraka ili kafe misli da je pokupio svu pamet svijeta.

Ako zelite Upravu koja ce razjebati sve sto je do sada napravljeno nista se ne razlikujete od svih nasih vanjskih i unutrasnjih neprijatelja ili ostailh Klubova koji bi najvise voljeli da se ugasimo.
E pa nece moci dok su neki za vrijeme rata sirili "istinu o Bosni" po Italiji i arapskim zemljama mi smo trenirali i opstajali zahvaljujuci entuzijazmi i vjeri ŽELJOVACA.
:palacgore:

Mnogi imaju pamćenje zlatne ribice. Samo se potencira rezultat i ništa više. Zašto nismo osvojili zadnje dvije titule se može gledati dvojako. Možemo reći da smo je izgubili u Krupi oba puta i protiv Zrinjskog. U Bijeljini se svira penal za anale, a Zrinjski nam u zadnjoj sezoni daje gol na Grbavici, tako što njihov igrač uštopa loptu rukom i stvara sebi prednost za postizanje gola. Jesmo li mi krivi što su sudije (i pored naših loših rezultata) odlučile da skroje konačnu tabelu. Mnogi će reći, trebali smo se zaštititi u sudijskoj organizaciji. Da je tu bio Amar, ne bi nas sudije karale i krojile tabelu po volji Zrinjskog. Ovo se odnosi na sezone 2016/17 i 2017/2018. Uvažimo ovaj argument, eh da je tu bio Amar...

Zašto smo onda ispušili titulu u sezoni 2013/14, kada smo dugo bili lideri, a Zrinjski u sredini tabele. Amar nam bio sportski direktor. Po, ovima koji imaju pamćenje zlatne ribice, takvo što nam se ne bi desilo da je Amar bio tu. Bio je tu, ali Zrinjski počne kupovati i šteliti sve redom (Olimpik i golman Hamzić protiv Zrinjskog najočigledniji primjer). I umjesto titule mi luzerski popušimo i završimo kao 4., pretekne nas Sarajevo. Sudije skrojile tabelu.

Isti scenarij se dešava i naredne 2014/15 sezonu, kada ofsajd efendija Benko i punac vode glavnu riječ. Mi završavamo drugi, a proljeće završimo bez poraza. I tada je Amar bio u SD prvu polusezonu.

Znači, ako je neko iz Saveza ili sudije, nanijete da nam otmu titulu. Otet će je, bez obzira, je li tu Amar ili nije. Je li vi zaista mislite da nas sudije slučajno karaju cijelu polusezonu. Eto mahsuz našli nas za kurbana. jeste slučakno, al' u qurcu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 11:35 am

Okreci janje!

I metar armature to je prava doza,
upravljacke strukture najbolje su kod nas!
Zadnja izmjena: shzna, dana/u pet dec 07, 2018 11:41 am, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 11:40 am

shzna je napisao/la:
pet dec 07, 2018 11:35 am
Okreci janje!
:baklja: :doktor: A tekuća pitanja?

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], cipiripi, Diverzant, Google [Bot] i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija