YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Podrzavate li prodaju pomocnog terena?

Da
9 (13%)
Ne
54 (81%)
Ne znam
4 (6%)

Ukupno glasova: 67

SirAlexFerguson
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 3:48 pm

90% foruma ne može na Football manageru osvojiti titulu i staviti klub na stabilne noge al' zato ovdje mogu pametovati kako se to klub treba voditi i sta treba raditi.
Loši smo ljudi, ne zasluzujemo bolje, patimo se a direktno možemo pomoci bar malo da bude bolje.
Ne da mi se detaljnije osvrtati na protekli period a imao bi neke stvari reci, sve u svemu hajmo gledati naprijed.

Obuzme me sreca kad pomislim da ce Amar i Miske zajedno raditi, svak svoj posao, razocarao bih se kada se to ne bi desilo ali ne bi bio smak svijeta...Idemo sad Široki nekako dobiti da ostane kakav takav prikljucak a onda nek deda preuzme stvar u svoje ruke pa da natkriveni istok napunimo na proljece !
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

igla
Kontakt:

čet nov 29, 2018 3:53 pm

@amidza
Prije tih izjava su sjedili, što se ne dogovoriše?
I to "otkud znamo" je ustvari isto plod Amarove šutnje. Zašto nije javno rekao: " Želio sam to to i to, a oni mi nisu dali jer žele to to i to".

Sve što znamo, znamo iz mahale i Misimovićevog govora gdje se mogu naslutiti mnoge stvari.

PratimsamoPlave

čet nov 29, 2018 3:54 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
90% foruma ne može na Football manageru osvojiti titulu i staviti klub na stabilne noge al' zato ovdje mogu pametovati kako se to klub treba voditi i sta treba raditi.
Loši smo ljudi, ne zasluzujemo bolje, patimo se a direktno možemo pomoci bar malo da bude bolje.
Ne da mi se detaljnije osvrtati na protekli period a imao bi neke stvari reci, sve u svemu hajmo gledati naprijed.

Obuzme me sreca kad pomislim da ce Amar i Miske zajedno raditi, svak svoj posao, razocarao bih se kada se to ne bi desilo ali ne bi bio smak svijeta...Idemo sad Široki nekako dobiti da ostane kakav takav prikljucak a onda nek deda preuzme stvar u svoje ruke pa da natkriveni istok napunimo na proljece !
Redovno prezimim u Evropi toliko o mojim kvalifikacijama..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Amidza
Kontakt:

čet nov 29, 2018 3:55 pm

igla je napisao/la:
čet nov 29, 2018 3:53 pm
@amidza
Prije tih izjava su sjedili, što se ne dogovoriše?
I to "otkud znamo" je ustvari isto plod Amarove šutnje. Zašto nije javno rekao: " Želio sam to to i to, a oni mi nisu dali jer žele to to i to".

Sve što znamo, znamo iz mahale i Misimovićevog govora gdje se mogu naslutiti mnoge stvari.
Stvarno ne znam. Ne poznajem nijednog licno. Samo mislim da ako su neke sanse nekad i postojale nakon tih izjava ih vise nema i to je to.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

teatrale36
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:03 pm

Elegant je napisao/la:
čet nov 29, 2018 2:25 pm
Može li iko od vas da prihvati ćinjenicu da Amar možda ne želi da se vraća u klub, dobio je unuku sada je ona centar njegovog svijeta, hoće njoj svu pažnju i vrijeme da pokloni ?

Ili samo postoji ovo da mu neko nesto brani, ne da, ne želi ga nazad, on hoće jedno - upravo drugo ...itd. ?
Pa nije mu 80 godina pa da hoce da se igra sa unukom!! :zid:
Sto je tebe strah Amara, valjda svi zelimo uspjehe na zelenom terenu?

SirAlexFerguson
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:03 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet nov 29, 2018 3:54 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:

Redovno prezimim u Evropi toliko o mojim kvalifikacijama..
Aferim :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

sajo10
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:04 pm

Ajzea je napisao/la:
čet nov 29, 2018 3:04 pm
Elegant je napisao/la:
čet nov 29, 2018 2:25 pm
Može li iko od vas da prihvati ćinjenicu da Amar možda ne želi da se vraća u klub, dobio je unuku sada je ona centar njegovog svijeta, hoće njoj svu pažnju i vrijeme da pokloni ?

Ili samo postoji ovo da mu neko nesto brani, ne da, ne želi ga nazad, on hoće jedno - upravo drugo ...itd. ?
Hahahahahahhahahahahahahaha
A sta ako roditelji ne budu dali da bude sa njom cijelo vrijeme?

za_zivot_cijeli
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:04 pm

Amidza je napisao/la:
čet nov 29, 2018 3:35 pm
A po cemu znate da Amar insistira da se pita za finansije, odrzavanje trave i sl. i da zato odbija da dodje? Mozda samo nece da radi sa ljudima koji javno govore da je kupovao titule. Mislim ne znam, ali moguce je i to, zar ne?
mene nervira njegova dvogodisnja sutnja.
neka misli ko sta hoce, ali ja mislim da nam je vise stete nanijela njegova sutnja nego sve i jedna greska koju je Senad napravio.
ostavljen je ogroman prostor za manipulante koji su to obilato koristili krijuci se iza njegovih brkova. da on nije imamo nikavu ulugu u klubu, sutnja bi bila ok. nema uloge, nema obaveze.
medjutim, nas dobri Brko je clan Skupstine, osoba koju voli i postuje svaki zeljovac, njegova rijec je svetinja. ako je vidio da ne stima, da ne valja, da idemo u ambis onda je mogao i trebao barem na Skupstini reci nesto.
naravno, ovo vazi i za svakog drugog skupstinara koji ima ikakve veze sa fudbalom, a tu prvenstveno mislim na Misu, Dinu, Bukija i sve druge koji znaju sta je fudbal. na kraju ce svi oni postati generali poslije bitke.

sto se mene tice, najvaznija je imovina kluba, finasijska stabilnost, pa tek onda dolaze rezultati. ostavljam mogucnost da grijesim u prioritetima, ali sa ovom pamecu mislim da je jedino tako ispravno.
kada je u pitanju "cuvanje" svega toga, imam puno povjerenje i u jednog i u drugog. svejedno mi je ko ce biti u klubu, sve dok je unutra barem jedan od njih dvojice. a njih dvojica su moj san, a vjerujem i vecini navijaca.

ono cega se bojim, jeste situacija u kojoj cemo izgubiti Senada a necemo dobiti Amara. ili u drugoj varijanti, situacije u kojoj cemo izgubiti Senada a dobiti Amara kojeg ce nakon nekog vremena napenaliti neki novi ljudi koji ce zamjeniti Senada, nakon cega vise nece biti nikakve prepreke da nas raskrcme kao i vecinu drustvenih firmi i dobara. ponavljam, mi smo Udruzenje gradjana sa imovinom koja vrijedi sigurno 40 miliona. 26 ruku je potrebno da se to sve sjebe. sa Statutom koji imamo i nacinom izbora clanova skupstine to se moze dogoditi vec u prvoj izbornoj Skupstini. sa Senadom na celu se to nije desilo. naprotiv, povecali smo vrijednost imovine.

elem, ljudi sve gledaju jako povrsno i plitko. niko ne grebe ispod povrsine niti ga to zanima. toga me najvise strah. strah me nas samih i onog 51 clana koji "nas predstavljaju" u skupstinskim klupama.

neka nam je Bog na pomoci.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Amidza
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:08 pm

100% se slazem da on kao neko cija se rijec pika snosi odgovornost u smislu da je duzan nesto da kaze, barem na sjedinici skupstine. Sad je opet kao najavio da ima sta da kaze, pa eto da vidimo. Ako opet bude sutio njemu na obraz. I svakome drugom ko bude klimao glavom, jer smo otisli u qrac i vrijeme je da se barem poprica o tome.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

teatrale36
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:10 pm

salle86 je napisao/la:
čet nov 29, 2018 3:40 pm
Amidza je napisao/la:
A po cemu znate da Amar insistira da se pita za finansije, odrzavanje trave i sl. i da zato odbija da dodje? Mozda samo nece da radi sa ljudima koji javno govore da je kupovao titule. Mislim ne znam, ali moguce je i to, zar ne?
možda ne govore da je kupovao titule već da je davao bodove kad nama nisu tebali ?
Evo ovih nekoliko stalno spominju te neke kupovine titula a garantujem da nisu pratili tad Želju i to nisu pravi navijači, ja to ne mogu shvatiti.
Znači na Koševu 0:3 kupljeno? Slobodi za opstanak laganih 0:4 i to smo kupili? Ove kuci ne računam , bilo je ako zakasniš 10 min možes tri gola propustiti.
Bruka sta pojedini "navijači" pišu i ovde i tamo na ss forumu protiv ovog Misimovića.

Elegant
Kontakt:

Kako god bilo ako Amara ne bude u klubu prije ili nakon skupstine, sa ovom ili novom upravom glave ce se traziti.

Ma koji razlog bio sto nije tu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Amidza
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:11 pm

Kad ce vise patch. :x

PratimsamoPlave

čet nov 29, 2018 4:30 pm

teatrale36 je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
čet nov 29, 2018 3:40 pm
Amidza je napisao/la:
možda ne govore da je kupovao titule već da je davao bodove kad nama nisu tebali ?
Evo ovih nekoliko stalno spominju te neke kupovine titula a garantujem da nisu pratili tad Želju i to nisu pravi navijači, ja to ne mogu shvatiti.
Znači na Koševu 0:3 kupljeno? Slobodi za opstanak laganih 0:4 i to smo kupili? Ove kuci ne računam , bilo je ako zakasniš 10 min možes tri gola propustiti.
Bruka sta pojedini "navijači" pišu i ovde i tamo na ss forumu protiv ovog Misimovića.
Ti sto su spominjali kupovine utakmica su najvise podrzavali Misimovica u pocetku.Jebavali upravama od do sto ekser nije ugradjen na stadion, billi su u fazinu daj nam stadion **** namjestene titule. Grande ovaj onaj, hadzija sad vjerovao ili ne taj isti Grande preko noci postaje ublehas, lopov, krijumcar, neznalica a kune se u Amara. Kako njih da nazovemo? Znam ja kako se zovu najvatreniji navijaci, gostovanja rijetko da fulaju,prvi red.. sta cemo sa njima?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:42 pm

Kakvo ba kupovanje. Ti navijaci sto pisu o kupovini pojma nemaju da nam je Siroki nudio da nam puste utakmicu i da mi budemo prvaci, ali Amar je to decidno odbio i izgubio je tu utakmicu 1:0 i Leotar je postao prvak.

Ovi koji pisu o ovakvim stvarima nikada nisu izasli van Sarajeva na gostovanje. Tada nas je u Sirokom bilo oko 3000 samo ko je bio zna kakva je atmosfera bila u tunelu na Ivanu i dalje u putu.

Kada su ti "navijaci" odradili neku koreografiju, skinuli su udarni trans i nabacili neki novi, imamo ograde preko 70 metar a na tribini maksimalno tri transparenta. Kada se je skontala nova pjesma, o cemu mi pricamo, cim su postali neki lafo ULTRASI odmah su izgubili identitet grupe TM 87. Na jugu je sve manje i manje plave boje, furaju se neki crni duksevi i slicno, halo ba nismo mi grobari mi smo željovci i nasa boja je PLAVA, i isti ti takvi hoce nesto da odlucuju. Prvo se oni moraju vratiti svojim korjenima i povratiti identitet grupe TM 87 e onda mogu zahtjevati neke stvari
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

AdmirA
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:44 pm

Idemo iz krajnosti u krajnost.Bitan je samo Željo, ako je interes jakog Želje sinergija Amara i Misketa onda se SVI moramo na glavu okrenuti da tako bude. MI SMO SVI ŽELJO!
Klasa radnička!

storm_raider
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:53 pm

Mozda bi dobro bilo imati jednu temu "Anegdote sa gostovanja". Ludilo bi bilo. Sta mislite?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

avlami97
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:55 pm

Amidza je napisao/la:
A po cemu znate da Amar insistira da se pita za finansije, odrzavanje trave i sl. i da zato odbija da dodje? Mozda samo nece da radi sa ljudima koji javno govore da je kupovao titule. Mislim ne znam, ali moguce je i to, zar ne? Evo iskreno ja da sam u toj situaciji nikad ne bi pristao da radim s nekim ko me javno blati i izjavljuje da sam necasno uzeo trofeje, kupovao titule, stelio i slicno.
Kad i ko je to izjavio od ljudi koji rade u Klubu? Ako misliš na onu konferenciju za medije, prije pola godine, kada je na pitanja novinara odgovarao Misimović, ja to nisam čuo. To je bila najbolja konferncija za štampu, sa najboljim pitanjima. Pričalo se o svemu. Čak je jedan od novinara pitao Misimovića, da li je imao ponuda za štimanje, ovako nešto. Tu se Misimović malo vadio, a tada je rekao da se mora raditi pošteno. Ni jednom nije rekao da je Amar radio nepošteno ili da je kupovao titule. Ja sada mogu nagađati, pa reći, možda je Miske mislio da se u Klubu radilo nepošteno (mimo zakona). Ako ti nije mrsko, citiraj tvrdnje o tome da su ljudi iz Kluba rekli da je Amar kupovao titule.

Nemoj Amidža zajebavati. Ljudi tumače, sve na svoj način. Eno, tamo sam pisao o spinu vezano za Bešliju. Nigdje u tekstu nema riječi mega pojačanje, kapitalac, ali svako izvlači i piše kako mu qrcu ćejf.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u čet nov 29, 2018 4:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

mamba21
Kontakt:

čet nov 29, 2018 4:56 pm

cipiripi je napisao/la:
čet nov 29, 2018 4:42 pm
Kakvo ba kupovanje. Ti navijaci sto pisu o kupovini pojma nemaju da nam je Siroki nudio da nam puste utakmicu i da mi budemo prvaci, ali Amar je to decidno odbio i izgubio je tu utakmicu 1:0 i Leotar je postao prvak.

Ovi koji pisu o ovakvim stvarima nikada nisu izasli van Sarajeva na gostovanje. Tada nas je u Sirokom bilo oko 3000 samo ko je bio zna kakva je atmosfera bila u tunelu na Ivanu i dalje u putu.

Kada su ti "navijaci" odradili neku koreografiju, skinuli su udarni trans i nabacili neki novi, imamo ograde preko 70 metar a na tribini maksimalno tri transparenta. Kada se je skontala nova pjesma, o cemu mi pricamo, cim su postali neki lafo ULTRASI odmah su izgubili identitet grupe TM 87. Na jugu je sve manje i manje plave boje, furaju se neki crni duksevi i slicno, halo ba nismo mi grobari mi smo željovci i nasa boja je PLAVA, i isti ti takvi hoce nesto da odlucuju. Prvo se oni moraju vratiti svojim korjenima i povratiti identitet grupe TM 87 e onda mogu zahtjevati neke stvari
Po prici koliko ja znam bili su drugaciji dogovori u listici, pa nas je siroki odbio i dobio na kraju helem nejse. Poslie toga su vodje TM usle u prostorije kluba, bilo je svegai sa amarom tu, policija dolazila, prijave se pisale😁😁
Al tada su se navijaci i pitali i slusali, bilo je skroz drugacije, a danas...
Forza 1921!

Elegant
Kontakt:

čet nov 29, 2018 5:01 pm

Hajde jos ova utakmica da prođe nadam se da mogu ostati neporazeni, a onda u iscekivanju svega sto slijedi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

storm_raider
Kontakt:

čet nov 29, 2018 5:02 pm

Pa to i jeste problem, svaka rijec se vaga. Ne treba naravno ni biti dvosmislen, ali ne treba ni sve zivo vagati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, damirfile, DR.HOUSE, kemo, Qooler, RK Gradacac, teteac8684 i 49 gostiju.

Prijava  •  Registracija