Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:35 am

mirzza je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:19 am
Nije problem ko je doveo Odovica vatrogasca,problem je ko je doveo Krcmarevica koji je odmah pobjegao.
Nije Krcmarevic neznalica, siguran sam da je bolji od Kurcubica. Ali nema vizije i luta se već tri godine.
Kažu sinoć Lendra u pregovorima.
Opet poslovna odluka kluba rizik ili kakav je već termin.
Pitanje je sto je Krcmarevic pobjegao.. Vjerovatno je covjek vidio da ovo nije zdrava sredina za rad i uhvatio se noge
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:37 am

Atmosfera je toliko negativna da mi sada Matijaža Keka dovedemo isto bi bilo. Što neko ranije napisa, mi smo u građanskom ratu. Nema tog trenera koji može raditi u ovakvim uslovima gdje se rovari protiv kluba sa svih strana. Ja juče napisah, zar stvarno treba trener bio on Oda ili Amar da nadmudri Kurćubića sa nekakvom taktikom protiv raspale Krupe?
Da su se igrači sami dogovorili, haj'mo igrat lopte, pobijedili bi. Pa gledao sam par puta onu nonšalanciju na sredini terena, većina neće da trče ili trče rekreativno.

Mislim da Misimović treba odstupiti, jer ovo više ne vodi nigdje. Jednostavno se nešto radikalno mora mijenjati. Probalo se sa trenerima, igračima, sportskim direktorom, kondicionim, pomoćnim... tonemo sve dublje i dublje. Ako ćemo se ujediniti njegovim odlaskom, bolje i za njega i za nas da sam ode, a ne da ga narkomani tjeraju kao kera. Koliko god griješio ipak je još više dobrog donio klubu.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:38 am

@leon
sta ti nije jasno kad igraci otvoreno kazu, jel ja zbog njeg da ginem i da se borim. Nece, nepostuju ga radi njegovih odluka.
A sta ti mislis onda, do uprave je sto igraci nece sve to sto si naveo, sto Kerla penal napravi, sto ovi stanu u Krupi u drugom poluvremenu. Ocito ne kontas onda.
Sto je svaka prva tekma sa novim trenerom izgledala vanserijska u odnosu na sve ostalo. Ama bas svaka prva je bila : " vidjeli smo vise fudbala nego kod nekog drugog trenera za citav vijek" .
--------------------------
Jok eto za mog oca mrtvog ćeš. Pa moraš ljudino da igraš kako najbolje znaš, boli me sviđa li ti se trener ili ne.
Nemoguće da 10 trenera ne valja, da ni za jednog nećeš da gineš. Da stvar bude komičnija oni ginu za klub, naš navijače, za sebe i svoju karijeru. Ako su profesionalci. A nisu. Da jesu ne bi ni postavili to pitanje već bi radili svoj posao kako treba. A ne sve igračine a juče se sastavila ekipa danas ih već otresla njima svejedno. Ma mrš
Izmijenjali su toliko trenera i opet niko da potrči, skup im korak. Oda garant kriv što ne zna ubaciti loptu u 16 iz 5 pokušaja. Što nikog živog ne mogu predriblati, izbaviti na dupli. Što im igrači koji igraju za 400 maraka prave slalome, uzimaju duele, očitavaju lekcije. Ili Adžem, Petrović, Krčmarević...
Da ne bude da nije do trenera, jeste, i do njih je. Da su bolji našli bi sebi negdje vani bolje od nas. Ali protivnici su takvi da igrači njihovog renomea, iskustva a bgm i primanja moraju i bez trenera dobiti 6/11 protivnika u ligi. Eto kod Krupe, Goška i ovih sve trenerski magovi, to pršti od taktika, rotacija...sve izbij nabij
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon nov 26, 2018 11:47 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:43 am

Zeljo je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:35 am
mirzza je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:19 am
Nije problem ko je doveo Odovica vatrogasca,problem je ko je doveo Krcmarevica koji je odmah pobjegao.
Nije Krcmarevic neznalica, siguran sam da je bolji od Kurcubica. Ali nema vizije i luta se već tri godine.
Kažu sinoć Lendra u pregovorima.
Opet poslovna odluka kluba rizik ili kakav je već termin.
Pitanje je sto je Krcmarevic pobjegao.. Vjerovatno je covjek vidio da ovo nije zdrava sredina za rad i uhvatio se noge
Krcma mozda nije idealan trener za nas ali je covjek pogodio sve. Od toga da ekipa nije jaka do toga da je losa sredina.
Vratimo li se malo u proslost mi smo ga napadali kao sta hoce, vidi mu ekipe, odlican prelazni rok, nikad bolji. A ti nemas drugog napadaca, bekove, ... Sad se ispostavi da je covjek upravu. Hocemo milion juniora, da nam na svakoj poziciji druga opcija bude junior. Covjek rece da se tako ne moze uzet titula. Opet upravu.
Evo sad imamo juniore i na klupi i u prvoj postavi i ne igramo dobro. Pogotovo ne u ovoj atmosferi.
Ajax ima najbolju skolu na dunjaluku pa ne radi tako. Ima iskusnije igrace u ekipi i nema ovoliko juniora.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:44 am

Mene uzasno nervira ovo nametanje i to strasno nametanje da Amar milion posto dolazi ako ode Misimovic a onda sve med i mlijeko. I ova besmislena prica u neudogled kako oni ne mogu raditi zajedno, ovaj kao ima neke svoje ljude za koje niko ziv ne zna.

A sta ako ne dođe nakon odlaska Misimovica ? Ima li neko na to odgovor, ili cete jebati sve zivo i mrtvo ovima sto nasljede Misimovica a Amara ne dovedu ili on ne dođe za njima, ko ce vam tada biti kriv ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:45 am

Pa nije Željo Amarova kujica da dolazi i odlazi kad njemu prahne.
NI MILIMETRA!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:50 am

Elegant je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:44 am
Mene uzasno nervira ovo nametanje i to strasno nametanje da Amar milion posto dolazi ako ode Misimovic a onda sve med i mlijeko. I ova besmislena prica u neudogled kako oni ne mogu raditi zajedno, ovaj kao ima neke svoje ljude za koje niko ziv ne zna.

A sta ako ne dođe nakon odlaska Misimovica ? Ima li neko na to odgovor, ili cete jebati sve zivo i mrtvo ovima sto nasljede Misimovica a Amara ne dovedu ili on ne dođe za njima, ko ce vam tada biti kriv ?
Amar bi sigurno dosao kada bi mu Misimovic vratio njegove ulozene pare oko 300.000 se spominje, a mozda i malo vise. Posto miske to nece ocigledno jer Amar nema dokaze za to tj papire, od povrata Amara zasad nista nema.

E da gledamo ovako onda, ako ova uprava ode i Amar se vrati. To bi trebalo znaciti da ce Amar sebi prvo vracati "svoj" novac, sto znaci da ce se zapostaviti placanje neki obaveza, poreza itd.

Ovo je misljenje, samo nagadjem jer mi je logicno. Pustimo suplju da nisu u dobrim odnosima, sigurno bi mogli raditi samo eto ima taj jedan belaj koji koci.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:50 am

salle86 je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:38 am
@leon
@Salle , sta ti nije jasno kad igraci otvoreno kazu, jel ja zbog njeg da ginem i da se borim. Nece, nepostuju ga radi njegovih odluka.
A sta ti mislis onda, do uprave je sto igraci nece sve to sto si naveo, sto Kerla penal napravi, sto ovi stanu u Krupi u drugom poluvremenu. Ocito ne kontas onda.
Sto je svaka prva tekma sa novim trenerom izgledala vanserijska u odnosu na sve ostalo. Ama bas svaka prva je bila : " vidjeli smo vise fudbala nego kod nekog drugog trenera za citav vijek" .
--------------------------
Jok eto za mog oca mrtvog ćeš. Pa moraš ljudino da igraš kako najbolje znaš, boli me sviđa li ti se trener ili ne.
Nemoguće da 10 trenera ne valja, da ni za jednog nećeš da gineš. Da stvar bude komičnija oni ginu za klub, naš navijače, za sebe i svoju karijeru. Ako su profesionalci. A nisu. Da jesu ne bi ni postavili to pitanje već bi radili svoj posao kako treba. A ne sve igračine a juče se sastavila ekipa danas ih već otresla njima svejedno. Ma mrš
Halo bolan pa i u najvecim klubovima svijeta igracima se ne svidja trener i otvoreno nece da igraju za njega ili zaustave njegov dolazak ( Conte u Madrid ).
Drugo sto mi ni blizu profesionalizma nismo. Kod nas generalno ovdje samo daj jaranski pristup al i to malo poslije ispuse ( Pitari su uzeli titulu jaranskim pristupom Uscuplica, a poslije kad je trebalo taktike ili kad je to ispuhalo, padose ).
Hoce oni da ginu prvih par kola, pa kad vide da je trener levat onda i oni splasnu. Nek mu trener kaze jednu losu ovaj ce se naljutiti, nek ga ostavi na klupi on ce se naljutiti, nek ga ne odmori u kupu kad sve odmara ovaj ce se naljutiti ( kao sto je sad kod nas bio slucaj sa pojedinim. Hej zalili se kako neki mogu odmoriti a mi moramo igrati kup ).
A mi nismo imali trenera koji to sve moze drzati i koji ima autoritet sa ovim igracima. Svih 10 trenera kad se sasave ne moze iz njih izac jedan dobar.

A na kraju krajeva nisam tebe pitao sta ti mislis ko je onda kriv? Eto ja mislim da je trener, a i sinoc sam rekao da ovim najvise zamjeram sto nisu doveli trenercinu i ulozili u strucn stab.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:52 am

Ja samo zelim da ovi ljudi odu, da Amar ne dodje i da konacno ode sve u pm jer bolje ne zasluzujemo...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:54 am

mamba21 je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:50 am
Elegant je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:44 am
Mene uzasno nervira ovo nametanje i to strasno nametanje da Amar milion posto dolazi ako ode Misimovic a onda sve med i mlijeko. I ova besmislena prica u neudogled kako oni ne mogu raditi zajedno, ovaj kao ima neke svoje ljude za koje niko ziv ne zna.

A sta ako ne dođe nakon odlaska Misimovica ? Ima li neko na to odgovor, ili cete jebati sve zivo i mrtvo ovima sto nasljede Misimovica a Amara ne dovedu ili on ne dođe za njima, ko ce vam tada biti kriv ?
Amar bi sigurno dosao kada bi mu Misimovic vratio njegove ulozene pare oko 300.000 se spominje, a mozda i malo vise. Posto miske to nece ocigledno jer Amar nema dokaze za to tj papire, od povrata Amara zasad nista nema.

E da gledamo ovako onda, ako ova uprava ode i Amar se vrati. To bi trebalo znaciti da ce Amar sebi prvo vracati "svoj" novac, sto znaci da ce se zapostaviti placanje neki obaveza, poreza itd.

Ovo je misljenje, samo nagadjem jer mi je logicno. Pustimo suplju da nisu u dobrim odnosima, sigurno bi mogli raditi samo eto ima taj jedan belaj koji koci.
Ne moze mu vratiti "na ruke" nista, odmah bi zavrsio u zatvoru, mora se nekako to provuci legalno kroz papire. A buduci da nema nikakvog dokaza da se te pare duguju, onda je i tesko. Ali, ovako ljudski, duguje mu se i treba se to rijesiti. Ne treba mu Misimovic vratiti, nego Zeljo i tu se slazemo, Misimovic i ostali u UO trebaju smisliti modus da to rijese i to je bruka da se ovoliko oteglo, pisem navijacki. Takodjer, po tome Zeljo ima i potrazivanja od Amara (navodno Bekricev transfer). I tu je blokada.

Zato je i pokrenuta ta tuzba, pa bi se nagodili nekako. A sada, zasto je ovakav pritisak na Upravu... nevezano za rezultate, bio je i prije ovog niza od 4 poraza, neka svako zakljuci za sebe.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:54 am

Ja sam i dalje ubjeđen da MORAJU na silu sjesti Miske i Amar, opozicija i pozicija i dogovoriti.
Želje mi niste normalni NIKO. Halalili ste do kraja sve, Krupu, Široki, kasnit cemo 15 bodova.Hajte samo da se izgura do polusezone.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:55 am

storm_raider je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:24 am
Morzhy je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:15 am
kvalitet je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:02 am
Što se mene tiče, Misimović & co. mogu ostati ako će dovesti Amara. Ako bude bilo ko drugi, ja ću im okrenuti leđa. Pokušali su na svoj način, ne valja, loše je. Ako oni ne mogu dovesti Amara, onda neka dođu ljudi koji mogu njega dovesti, a koji su, ipak, kredibilni za obavljanje tih poslova. Ne kažem da je Amar jedino rješenje, ali jeste jedino realno rješenje, jer drugog trenera njegovih kvaliteta i karakteristika mi ne možemo platiti.
Ovi ako ostanu ostaviće Odu da izmijeni roster po svojoj želji,onda ga nogirati i dovesti vedetu tipa Vojvodića,Nestorovića i sl. da nastavi do ljeta s tom ekipom...kakav Amar ne zanosi se
Oda ide svakako, to uopste nije dilema. Za ostalo necu komentarisati, buducnost niko ne zna i neozbiljno je. Znam sta kaze obrazac ponasanja, ali kakav Vojvodic i Nestorovic.. daj. :)
Ma ok,oni su samo primjeri trenera koji bi eventualno pristali doći u ovakvu atmosferu,ozbiljan trener koji drži do svog imena sebi neće to dozvoliti. Eventualno imaš još par ovih naših tipa Štilić,Joldić,Adžem i to ti je to
Situacija je bezizlazna na način kako se dosad radilo, a ovi ne znaju drugačije...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:56 am

@storm ima li naznaka kad bi taj sudski postupak mogao ugledati svjetlo dana, znam da je u toku ali zna li se dokle je doslo ?

Pa tek ce onda da bude frka kada se to obestini, da vidimo ko je klub srozao.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:57 am

Meni je toliko tesko gledati ovog Zelju da boli. Ne znam da mi se ikad desilo da sam izgubio i volju i zelju da ih pratim.
Tacno je da smo dobro izgubili kompas i ne znamo gdje udaramo.
Ali mi malo idu na neku stvar ovi sto su navalili tjeraj upravu i slicno.
Kratka nam je pamet a jos krace postovanje. Nije problem da ljudi odu. Ali ko je alternativa sto rece @ storm.
Evo svi ko mutavi hocemo Amara.
Kojeg Amara,onog kojem cemo dosadit nqkon 2 sezone,jer se isprazni instant rezultatima,i onda kuka kako sve radi sam i nema iza sebe infrastrukturu,uslove i ljude koji ce se baviti parama,a on sportskim segmenotom.
Pa kad sad ima takvog lika iza sebe,on nece da radi. Duzni mu pare. Ok to mogu da razumijem.
Sta otice Misimovic,i doce Amar da uzme svoje pare i nastavi po starom,samo nq puno boljim uslovima za rad i na boljem stadionu.
Mi cemo biti sampioni 2 godine i tu ce sav nas **** biti,da se potrosimo na to,jer za dalje ,ne moze sve jedan covjek sam da radi.
Voljm Amara neizmjerno ali moramo malo ega spustiti.
Evo nek odu ovi ljudi. Ko su ti sto ce doci.
Ovi ljudi nisu osvojili nista do jednog kupa,ali su klubu donjeli vise koristi i vrijednosti,kako trenutne ,tako i za ubuduce,nego sve one titule prije.
Od titula smo imali dugove ,i ispalo da zavisimo od jednog covjeka. A sad se prica kako smo drustvo jednog lica.
Ne branim ja upravumnisu mi niko i nista,boli me za njima. Ali nismo realni.
A sad malo o igracima. Sad sam 100 % siguran,da ovo rade mnogi ciljano,da bi se ovi ljudi otjerali. Niko me ubijedit ne moze da ti 5-6 najlosijih ekipa u ligi,napravi minus od 15 bodova 6-7 kola. Nek sad ode komplet uprava i dodje Amar,ova ista ekipa bi naprasno proigrala.
Nas najveci problem su ovi igraci,ili bar velika vecina njih.
Ali evo slozicu se sa vecinom,nek ide ova uprava,da nam procveta cvijece na hibridu i da ponovo uzivamo,jer najiskrenije,poserem se ja u usta svakom Zeljinom navijacu,kojeg ovo ne boli i stavlja svoj ego iznad kluba. Kad svi znamo cime se sluzi Zrinjski i kakav aparat ima iza sebe ,i kakve su ti komsije i koji su ti dusmani.
Pa zvali se oni ja,forum,Amar ili Senad.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:57 am

salle86 je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:38 am
@leon
sta ti nije jasno kad igraci otvoreno kazu, jel ja zbog njeg da ginem i da se borim. Nece, nepostuju ga radi njegovih odluka.
A sta ti mislis onda, do uprave je sto igraci nece sve to sto si naveo, sto Kerla penal napravi, sto ovi stanu u Krupi u drugom poluvremenu. Ocito ne kontas onda.
Sto je svaka prva tekma sa novim trenerom izgledala vanserijska u odnosu na sve ostalo. Ama bas svaka prva je bila : " vidjeli smo vise fudbala nego kod nekog drugog trenera za citav vijek" .
--------------------------
Jok eto za mog oca mrtvog ćeš. Pa moraš ljudino da igraš kako najbolje znaš, boli me sviđa li ti se trener ili ne.
Nemoguće da 10 trenera ne valja, da ni za jednog nećeš da gineš. Da stvar bude komičnija oni ginu za klub, naš navijače, za sebe i svoju karijeru. Ako su profesionalci. A nisu. Da jesu ne bi ni postavili to pitanje već bi radili svoj posao kako treba. A ne sve igračine a juče se sastavila ekipa danas ih već otresla njima svejedno. Ma mrš
Izmijenjali su toliko trenera i opet niko da potrči, skup im korak. Oda garant kriv što ne zna ubaciti loptu u 16 iz 5 pokušaja. Što nikog živog ne mogu predriblati, izbaviti na dupli. Što im igrači koji igraju za 400 maraka prave slalome, uzimaju duele, očitavaju lekcije. Ili Adžem, Petrović, Krčmarević...
Da ne bude da nije do trenera, jeste, i do njih je. Da su bolji našli bi sebi negdje vani bolje od nas. Ali protivnici su takvi da igrači njihovog renomea, iskustva a bgm i primanja moraju i bez trenera dobiti 6/11 protivnika u ligi. Eto kod Krupe, Goška i ovih sve trenerski magovi, to pršti od taktika, rotacija...sve izbij nabij
Posto ovdje si jos nesto napisao.

Znaci igraci iz drugih ekipa su losiji od nasih a opet nas dobiju. Pa ko je onda kriv ako nije trener.
I kako to da prvih kola oni mou sve ovo sto si nabrojao. I predriblat i dupli pas odigrat i razvalit pitare 3 puta i Zrinjskog dva puta.

Kod drugih ne prsti od taktike pa nas dobiju. Slazem se. A sta to znaci, da igraci nece da igraju za ovog trenera.

I dalje ne vidim sta hoces da kazes ko je kriv i ne znam kako to trener nije kriv po tebi pa onda nabrojis milion nekih stvari kojima sebi kontru udaris na to da trener nije kriv.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:58 am

Elegant je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:56 am
@storm ima li naznaka kad bi taj sudski postupak mogao ugledati svjetlo dana, znam da je u toku ali zna li se dokle je doslo ?

Pa tek ce onda da bude frka kada se to obestini, da vidimo ko je klub srozao.
"Taj" sudski postupak koji ti spominjes ne ukljucuje ovo o cemu se pise gore, to je druga stvar i glupost je Amara dovoditi u taj kontekst. Nemoj to da radis ovdje.

Ne znam, kruzi prica sljedece godine da ce to za sta ti pitas doci na red.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 11:59 am

Hvala mu na titulama i na pobjedama, ako mu je stalo i malo do Zelje sto ne dodje ko što je Odović došao? Što mora doći kad prođe bitka i onda da glumi generala? Treba sad dokazati svoja muda i da dođe na klupu, ne zbog Misimovica, ne zbog navijača, nego zbog Želje!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:01 pm

barbarez je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:57 am
A sad malo o igracima. Sad sam 100 % siguran,da ovo rade mnogi ciljano,da bi se ovi ljudi otjerali. Niko me ubijedit ne moze da ti 5-6 najlosijih ekipa u ligi,napravi minus od 15 bodova 6-7 kola. Nek sad ode komplet uprava i dodje Amar,ova ista ekipa bi naprasno proigrala.
Nas najveci problem su ovi igraci,ili bar velika vecina njih.
I to bi dosta toga objasnilo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:02 pm

AdmirA je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:54 am
Ja sam i dalje ubjeđen da MORAJU na silu sjesti Miske i Amar, opozicija i pozicija i dogovoriti.
Želje mi niste normalni NIKO. Halalili ste do kraja sve, Krupu, Široki, kasnit cemo 15 bodova.Hajte samo da se izgura do polusezone.
Slazem se. Briga me za obojicu, ne smije Zeljo da trpi ni zbog cega. Dogovorite se zbog Zelje pa da krenemo kako treba naprijed. To bi bilo optimalno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:02 pm

ni mm :placeodsmijeha:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija