Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:09 pm

Eric Cantona je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:58 am
Budi Željo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:49 am
Zna i Amar da sad mora doći. Nema mu više nazad. A zna da ne može sa svakim. Mora se okružiti sposobnim ljudima. Naći će rješenje. Pametan je čovjek.
Nadam se da će to brzo posložiti, jer Široki moramo dobiti.
Amar prvo treba uci u klub pa onda da moze nesto posloziti. Siroki necemo dobiti to i sam znas. Ova sezona je gotova. Bitno je na proljece izboriti Evropu pa gledati dalje.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:11 pm

Ne bih o igri, jer se nema šta napisati, ali su po meni, jedino Dženo i Kemo pokazali volju za pobjedom. Čak je i SS, izgleda bilo svejedno., kao i direktoru Kluba na tribinama. Učinilo mi se, da se smješkao, nakon što smo primili drugi gol. Možda griješim.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:14 pm

Ista situacija na 11.25 na ovom videu od 1921.ba Opet jadni Sulejman Krpic sprinta nazad dok opet Dzenan Osmanovic nonsalantno postupa. **** li nas nasa djeca.
https://www.youtube.com/watch?v=GRqEVT-U8gs
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:15 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:31 am
Ne mogu da vjerujem kakvu je kurcobolju pokazao mali Osmanovic kod njihovog gola. Prvo je pogrijesio, i onda lagano trckara nazad. I pretrcava ga igrac koji nam zabija gol, i on ga doslovno pusta. A Krpic trci da stigne a bio je 30 metara iza Osmanovica.

Evo, samo play pritisnite.

phpBB [video]
Vidim i tebi je to za oko zapalo. A pogledajte i na 11.25 ista situacija. Kad neko kaze nasa djeca, ospem se sav!
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:19 pm

Jedna od rijetkih konferencija za štampu, u kojoj su novinari bili na nivou i postavili pitanja, koja interesuju navijače Želje. Jeste da video traje, malo preko sat vremena, ali vrijedi pogledati i pažljivo saslušati.

https://fkzeljeznicar.ba/foto-video-kon ... ica/32032/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:20 pm

Kemo je jucer odigrao svoju najbolju seniorsku utakmicu. to me posebno raduje.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:25 pm

Tryg je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:09 pm
Kakva nonsalantnost malog Osmanovica kod njihovog drugog gola, prvo kod prijema lopte, pa kad je izgubio loptu, laganim korakom nazad, dok Sulejman Krpic sprinta nazad ni kriv ni duzan. I na kraju kao nagradu propusta igraca iza sebe mali Osmanovic i taj isti igrac zabija gol.

Jednostavno pravimo zvijezde od igraca nakon jedne partije. Oni nam ovako vracaju.
Krpic se jucer izderao na njega, mogao je i batine dobiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:30 pm

Bakrac je jedini koji treba dobiti batine. tri kartona u tri utakmice su malo previse da bi bili slucajni.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:30 pm

Sretan Dan Drzavnosti jedne nam Domovine svim Zeljovcima.

Doslo je do kraja, sretno svima al svima, ovako vise ne ide bez obzira na sve. Osim par starijih prvotimaca na celu sa Sulejmanom, i mladjih kojim ce se dozirati minutaza. Zadrzati ako ako neko zeli ostati i pomoci sa novim ljudima a ko ne zeli hvala na svemu i dovidjenja do nekih drugih vremena. Pod kozu vise ne ide vec neko vrijeme...
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:32 pm

Svi osim Fate mogu ici,mrs!
1921-1987-2007
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:39 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:59 am
Amar nece dok je Misimovic tu, 100% tacna info. Ima nekog svog Italijana kojeg hoce da instalira za predsjednika. To je jedini nacin da se vrati
Mattina Zujolini ?
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:41 pm

Kakve nebuloze. :r
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:44 pm

Ubjedljivo najbolja ekipa kući je Sarajevo, a mi smo samo bod više osvojili od najlošijeg domaćina (Simin Han). Mi osvojili 12, a Tuzla 11 bodova.
Najbolja smo ekipa u gostima sa osvojenih 16 bodova i tako će ostati i nakon ovog kola.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:45 pm

Ne treba kriviti Dženu.. Isto tako je u prvom poslao dugu loptu Veselom iz koje je izašla najbolja šansa za nas prvom dijelu, a prije gola je opet dijagonalu poslao u korner nakon čega smo poveli....
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:50 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:20 pm
Kemo je jucer odigrao svoju najbolju seniorsku utakmicu. to me posebno raduje.
Ako sada nije zasluzio prvu postavu nakon ovih glupiranja Bakraca sa crvenim kartonom i suspenzije Bogicevica, onda ne znam kad ce. Momak je svojevremeno Ahmetovica cuvao, nije mu dao prilike, pogotovo u zracnim duelima.
Sto se omladine tice, problem je sto nemamo osobu koja ce ih dozirati i raditi na njihovim greskama. Ne mozes sada bacit Osmanovica u prvu postavu i ocekivati da ce se prilagoditi bez ikakvih gresaka. A jos kako kod nas nema nikakve timske kohezije, imas igrace koji se brzo nafuraju. Curjuric mi u zadnje vrijeme opasno ide na nerve, ne moze potrcati, a nesto mlatara rukama i drugima prigovara. Rijetko ko u ekipi ostane imun na to, ekipa puna egoista, a ono sto najvise zabrinjava, u zadnje utakmice udju sa bijelom zastavom sto je apsolutno nedopustivo, pa da se igra protiv najvecih europskih ekipa. Pogotovo na Grbavici. Sva sreca da je ostala jos jedna utakmica, kakva je situacija u klubu i kako su se svi postavili, da imamo jos deset utakmica, jos deset puta bi svi sa ovim pristupom usli u utakmicu, i igraci i trener i ljudi u klubu. I nista se ne bi promijenilo, barem imam takav osjecaj.

Ne moze nista bez tima, dosude ti penal, niko da se buni, setkaju se, to se nama godinama desava. U takvom ambijentu ti se i omladina moze veoma brzo i lako pokvariti jer se nema na koga ugledati.

Eh da ima pameti i volje, od ovih mladjih igraca bi se mogla strasna ekipa napraviti uz pravu osobu na klupi i fina pojacanja. Stvarno imamo ogroman potencijal. Ali...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:51 pm

1921.ba je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:45 pm
Ne treba kriviti Dženu.. Isto tako je u prvom poslao dugu loptu Veselom iz koje je izašla najbolja šansa za nas prvom dijelu, a prije gola je opet dijagonalu poslao u korner nakon čega smo poveli....
Ma Dženo i Kemo su pokazali volju za pobjedom. Meni je tragikomična intervencija, u stvari, pokušaj intervencije Kjosevskog kod njihovog drugog gola. Ono je za udžbenika - kako ne treba reagovati jedan golman u datoj situaciji.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:52 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:31 am
Ne mogu da vjerujem kakvu je kurcobolju pokazao mali Osmanovic kod njihovog gola. Prvo je pogrijesio, i onda lagano trckara nazad. I pretrcava ga igrac koji nam zabija gol, i on ga doslovno pusta. A Krpic trci da stigne a bio je 30 metara iza Osmanovica.

Evo, samo play pritisnite.

phpBB [video]
Čisti amaterizam, ovako se ni na terminu ne igra, i na terminu ti za ovo je-bu mater, ako ponoviš nekad ne zovu te više.
Ovo samo ide u prilog tome što sam rekao da je svima sasvim svejedno za rezultate, samo se čeka "zadnje" kolo da se ispali ko može. Nema kohezije, ekipa je posvađana iznutra, unose se dodatni nemiri nekim pretjeranim hvalenjima nekih, momak juče upao u prvi tim već danas on na konferenciji za najavu utakmice, sutra ćemo ga već tjerati...odradimo čitav ciklus za 10 dana, od dna do vrha i nazad na dno... izgubljeni totalno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:55 pm

Eric Cantona je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:09 pm
mirzza je napisao/la:
ned nov 25, 2018 12:03 pm
sahmat je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:33 am
Koliko se Osmankovic podcjenje, jecer je bio jedan od najboljih
Kemo sa je igrao zadnje 3 godine sada bi bio ponajbolji stoper lige.
Gine svaki put na terenu, ali moderno je reci da je parmak, da ne zna hodati i slično.
E vidiš to je interesantna pretpostavka, da je igrao. Pa gorio bi forum 3 godine od negativnih komentara. To je ta naša bolest što u svemu vidimo negativu. Evo počelo je i za Osmanovića, pa i prije za Dacića itd itd. Dajte nam djecu, a poslije udri po njima. Cirkus od navijača.
Ma jok treba ga pohvaliti što je odigrao kod tog gola ko dedo od 80 godina a ne momak od 20.
Ako sad ne može zapeti kad može, ne da neće da pokušaju ispraviti greške saigrača već ih boli i za vlastite...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned nov 25, 2018 12:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 12:55 pm

Znači, "nadogradnja" je nova ključna riječ. Pretpostavljam da će se i ti nadograditelji tumačiti također kao podrška upravi. Šta bi od one priče isključivo "da" i "ne", tako će i skupština odlučivati, pričalo se nedavno i likovalo koliko je tad na anketi mala manjina za odlazak. A sad u ovoj razvodnjenoj varijanti, najmanje je za "ni milimetra", da se ostavi ovako kako jeste, jer je ovo bogu plakati na šta smo spali, jučer ovdje u toku utakmice rasprava da li je ono na terenu najgore od Želje poslije rata.

Ko je uopće pokazao volju da je za nadogradnju? Je li to tako ustvari treba tumačiti ovu sramotnu, nepodnošljivu, kukavičku šutnju? Po kojim uslovima bi ovi pristali na nadogradnju? Kakvu nadogradnju, s kim, s čim, čega? Da li bi zaista pristali da se ne pitaju ništa za "sportski segment" i šta bi to uopće značilo?

Bacite pogled na tabelu na rezultatima, na formu zadnjih 5 kola, zadnjih mjesec dana:
https://www.rezultati.com/tablica/8xI3a ... ;overall;5

Ja to nikad u životu nisam vidio, a nisam od jučer. Pa onda opet poslije toga recite kao onaj maloprije, da su danas i sutra neradni dani, sretan nam praznik, treba sačekati još malo, treba na ovom živom blatu nešto nadograđivati.
FK Željezničar 1921
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:01 pm

Nadogradnja u smislu da se vrati Amar i da u klub dovede nekog svoga za sportski segment, ja ne znam licno sta i ko drugi se pod time moze podrazumjevati. Kad vise ptice na grani znaju da nema drugih imena osoba koje trebaju da preuzmu klub i nastave projekte, poslove.

I zvuci mnogo relanije da se uradi "nadogradnja" nego da ova kompletna uprava ode, i ne znam ti ko dođe i pocne sve od nule. Ne racunajuci stara imena i znalce koji vjerovatno imaju svoju racunicu.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u ned nov 25, 2018 1:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot] i 223 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija