Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koju opciju podrzavate?

Nastavak lige pred praznim tribinama
15 (21%)
Playoff (8 timova)
1 (1%)
Playoff (4 tima)
9 (13%)
Nastavak lige nakon kraja pandemije (preko ljeta)
46 (65%)

Ukupno glasova: 71

kremenko
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 11:17 am

Samo budala može očekivati da ce ako iznova i iznova sve isto radi na kraju dobiti drugaciji rezultat.
2+2 ce uvijek biti 4.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

mamba21
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:18 am

kremenko je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:10 am
storm_raider je napisao/la:
sri nov 21, 2018 10:01 am
teatrale36 je napisao/la:
sri nov 21, 2018 9:39 am

Tako je, sad mi normalni navijači ne možemo gledati do proljeca utakmice, znači svojim neznanjem su nas oštetili za 1 prvenstvenu i minimum 2 utakmice Kupa na Grbavici.
O tome što ne daju kišobran kad kiša pada vise nema smisla govoriti, likovi unesu 20 baklji a meni i djetetu ne daju kišobran na Istok ..
Bar su onu mrežu skinuli.
Ni milimetra naprijed nema!
Jeste, zbog uprave je suspendovana Grbavica.
Realno, suspenzija smrdi na kilometar.
Ulete navijači na teren, 4000 KM kazne.
Sljedeća utakmica 10ak baklji i navijači se pokupe, bez ulijetanja i belaja, popusimo suspenziju.
Ne bi me čudilo da je sa savezom dogovoreno, da bi se na miru odradilo do polusezone.
Jesi li ozbiljan????

U Tuzli sljedece kolo su uletili navijaci, u Mostaru kamenom razbijena glava pomocniku.

Vidjelo se da novcane kazne nisu dovoljno jake sa upozore navijace, pa su krenuli s ovim sto je i logicno.
Forza 1921!

MATORI
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:19 am

shzna je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:14 pm
uto nov 20, 2018 11:07 pm
Na igracima i strucnom stabu je da se izvinjavaju, ako vec neko treba da se izvini. Uprava im je omogucila sve preduslove, vjerovatno najbolje u drzavi. Ne znam koja se je uprava u historiji ove drzave izvinila. Ja bih volio da se izvinjavaju ako recimo kasni plata, ili ako je porezna inspekcija pronasla neku malverzaciju, sto po svemu sudeci se nece desiti. Iako nam porezna ne izlazi iz kluba zadnjih godina.

Naravno da ima opozicije. Vezano za prijateljstva i veze, to nije istina, mi smo i dalje u odlicnim vezama i sa Focom, i sa Banovicima, Gorazdem, Travnikom, itd., cak sa prva dva grada i bolje nego u zadnjih 20 godina. Jedino ako pricamo o vezama sa recimo gg.ba i slicnima.
Nisam mislio da bukvalno napisu na stranici: "Izvinite sto nas nije **** samo ko je zurio na voz."

Ali, moglo se sklepati neko saopstenje, pa i preko kurca, ali da se napise da ce se uraditi sve u narednom periodu kako bi Fudbalski klub Zeljeznicar ostvario rezultate koji i jesu renome ovog kluba, itd itd, a navijace sa kartama iz prosle 3 utakmice na Grbavici nagradjujemo sa kartom za sljedecu domacu, sa 50% popusta u fan shopu itd itd. Znaci, bilo sta, samo da se naskraba.

Ovako su samo pokazali da ih boli *****, kao i one debile sto nose dres na terenu!
Tako je, sad mi normalni navijači ne možemo gledati do proljeca utakmice, znači svojim neznanjem su nas oštetili za 1 prvenstvenu i minimum 2 utakmice Kupa na Grbavici.
O tome što ne daju kišobran kad kiša pada vise nema smisla govoriti, likovi unesu 20 baklji a meni i djetetu ne daju kišobran na Istok ..
https://www.youtube.com/watch?v=40RrfE_1VBg

mamba21
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:20 am

Storme i tebi se divim jer imas strpljenja svakom objasnjavati i odgovarati na neke stvari. Stvarno se pise previse nebuloza. Uprava i savez se dogovorili da suspenduju Grbavicu, sta sve necu procitati.
Forza 1921!

storm_raider
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:25 am

sri nov 21, 2018 10:28 am

Ovde su pojedinci huškali na pojedine igrače nekoliko dana pred utakmicu i neko nema vise živaca uleti u teren i bi sto bi.
Znaci i dalje ne smijes nista reci da te ne poklopi neko blizak ovoj upravi? Ljudi navijajmo za Želju ovi su prolazni sta vam je!
Ne navija niko za Upravu, naravno da se navija za Zelju, a ako ti smatras poklapanjem to sto ti neko napise istinu, onda smatraj. Ja smatram to diskusijom, odnosno ispravljanjem zlonamjernog teksta da nas je "uprava svojim neznanjem ostetila za 1 prvenstvenu i 2 utakmice kupa". Je li ti znas da smo mi ispali iz kupa? Ne pada mi na pamet braniti nekoga u UO, goni ih tamo, ali necemo dozvoliti da bilo kakva laz prodje ovdje ispod pojasa, tek tako. To sto je neko ovdje huskao na igrace, ne znaci da je stav ljudi u Zelji. I posljednji put, niko ovdje nije blizak upravi. Mozda si ti navikao tako funkcionisati i braniti nekoga zbog nekog interesa, ali mi ne. Ne bi bilo ovog sastava moderacije da je iko ovdje blizak upravi. Bas tako, navijajmo za Zelju, svi smo prolazni.

To da je Uprava dogovorila sa Savezom suspenziju necu ni komentarisati. Majstori smo teorija zavjera.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

11plavih'92
Prijatelj foruma
Kontakt:

jovanmaksimovic je napisao/la:
sri nov 21, 2018 9:23 am
posto se razvila prica o tome da li zeljo uopste ima sanse za titulu (ne vjerujem licno) evo vam mala statistika u zadnjih 18 sezona zajednicke lige kako je zeljo stajao 16.kola prije kraja sezone i na kraju sezone!

ima par interesantnih podataka!

uzivajte!

slika
Vrlo interesantni podaci

Koliko mi je kratko pamcenje ja sve kontao da smo bili uvijek u par bodova zaostatka iza prvog u ovom dijelu sezone. A ne mogu se sjetiti ni ovolike pjene iz usta zbog bodovnih zaostataka kojih je ocigledno bilo

U svakom slucaju znam da se nismo "raspadali" kao sada
5. - 7. Okt 1992.

cikazubo
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:28 am

Koliko u krajnost idu pojedinci protiv ove uprave, pa gori ste od komsija mitomana i dusmana sa gg, kakve konstrukcije jbt.

avlami97
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:29 am

phpBB [video]

Amar Osim: "Šta je cilj, imati navijače"?
Kazna oko 200 000,00 KM za godinu dana.
Amar Osim: "To nisu ljudi, to su individue, ta stvorenja - štete klubu, ovi su definitivno nenormalni".
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Zeljo
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:35 am

cikazubo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:28 am
Koliko u krajnost idu pojedinci protiv ove uprave, pa gori ste od komsija mitomana i dusmana sa gg, kakve konstrukcije jbt.
I jedni i drugi idu u krajnost, i ovi sto brane i ovi sto su protiv. Stvarno nema granica
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Morzhy
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:40 am

sri nov 21, 2018 9:29 am
zakljucak:
nije nemoguce stici -9 jer smo u cetiri sezone osvojili 9 ili vise bodova od vodeceg tima (2002 prvaci, 2004 viceprvaci, 2010 prvaci, 2012 prvaci).
slavko je imao 16.kola prije kraja sezone 9 bodova zaostatka i na kraju je sam kriv sto nismo osvojili titulu.
Ja iskreno ne vidim na koji način mi možemo pobijediti sve utakmice,a pitari da kiksaju četiri...prosvijetli me molim te. Ako mi kiksamo dvije oni moraju šest,mi tri oni sedam...u konkurenciji gdje oni petoplasiranom u gostima uvale 6 komada...uz sve to ima činjenica da smo ove sezone mi nekrunisani kraljevi kiksa. Statistika u ovom slučaju ne pije vode,karina nam je ekipa,karina atmosfera,karina igra...nema te statistike koja će pokazati navedeno,ali mi koji gledamo svojim očima to vidimo. Da mi brzo igramo,da frcaju prečke,stative,da imamo posjed 70%,a kurva neće u gol pa hajde...ali mi k'o trudnice po terenu,treba kisik nakon 55 minuta,dupli pas misaona imenica,kretanje bez lopte u maniru Gavrila Principa,sudije te karaju kako im je ćeif... Ko god se krene zaletiti da kaže da ćemo se pojačati i imati šanse neka razmisli koliko se razumiju ovi što će k'o biva dovesti ta pojačanja...kakva statistika,da se gledaju zadnja dva mjeseca za vikend je derbi začelja u Krupi na Vrbasu...

teatrale36
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:44 am

Ovde su pojedinci huškali na pojedine igrače nekoliko dana pred utakmicu i neko nema vise živaca uleti u teren i bi sto bi.
Znaci i dalje ne smijes nista reci da te ne poklopi neko blizak ovoj upravi? Ljudi navijajmo za Želju ovi su prolazni sta vam je!
Ne navija niko za Upravu, naravno da se navija za Zelju, a ako ti smatras poklapanjem to sto ti neko napise istinu, onda smatraj. Ja smatram to diskusijom, odnosno ispravljanjem zlonamjernog teksta da nas je "uprava svojim neznanjem ostetila za 1 prvenstvenu i 2 utakmice kupa". Je li ti znas da smo mi ispali iz kupa? Ne pada mi na pamet braniti nekoga u UO, goni ih tamo, ali necemo dozvoliti da bilo kakva laz prodje ovdje ispod pojasa, tek tako. To sto je neko ovdje huskao na igrace, ne znaci da je stav ljudi u Zelji. I posljednji put, niko ovdje nije blizak upravi. Mozda si ti navikao tako funkcionisati i braniti nekoga zbog nekog interesa, ali mi ne. Ne bi bilo ovog sastava moderacije da je iko ovdje blizak upravi. Bas tako, navijajmo za Zelju, svi smo prolazni.

To da je Uprava dogovorila sa Savezom suspenziju necu ni komentarisati. Majstori smo teorija zavjera.
Otisli su dole da izgube, kao j..Kup idemo na titulu! A nemamo dva napadača u ekipi!
Suspenzija smrdi pa ti hoces li priznati ili ne, hiljadu i jedan belaj u 20 i nesto godina na derbijima, i sad odjednom malo naguravanje na tribinama desetak dječaka i ulijetanje do ivice terena prije dva kola i suspenzija. Smiješno od strane saveza.

avlami97
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:51 am

Morzhy je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:40 am
sri nov 21, 2018 9:29 am
zakljucak:
nije nemoguce stici -9 jer smo u cetiri sezone osvojili 9 ili vise bodova od vodeceg tima (2002 prvaci, 2004 viceprvaci, 2010 prvaci, 2012 prvaci).
slavko je imao 16.kola prije kraja sezone 9 bodova zaostatka i na kraju je sam kriv sto nismo osvojili titulu.
Ja iskreno ne vidim na koji način mi možemo pobijediti sve utakmice,a pitari da kiksaju četiri...prosvijetli me molim te. Ako mi kiksamo dvije oni moraju šest,mi tri oni sedam...u konkurenciji gdje oni petoplasiranom u gostima uvale 6 komada...uz sve to ima činjenica da smo ove sezone mi nekrunisani kraljevi kiksa. Statistika u ovom slučaju ne pije vode,karina nam je ekipa,karina atmosfera,karina igra...nema te statistike koja će pokazati navedeno,ali mi koji gledamo svojim očima to vidimo. Da mi brzo igramo,da frcaju prečke,stative,da imamo posjed 70%,a kurva neće u gol pa hajde...ali mi k'o trudnice po terenu,treba kisik nakon 55 minuta,dupli pas misaona imenica,kretanje bez lopte u maniru Gavrila Principa,sudije te karaju kako im je ćeif... Ko god se krene zaletiti da kaže da ćemo se pojačati i imati šanse neka razmisli koliko se razumiju ovi što će k'o biva dovesti ta pojačanja...kakva statistika,da se gledaju zadnja dva mjeseca za vikend je derbi začelja u Krupi na Vrbasu...
@pile je postavljao način dovođenja igrača. Ima sve crno na bijelo. Ni jedan igrač ne može doći, ukoliko njegov dolazak ne aminuje šef stručnog štaba. Od pravila postoji izuzeci i to se naziva upravljanje poslovnim rizikom.

Volio bih da @pile ili neko drugi postavi ta pravila.

Fakat je ružno čitati neistine. Ako je od 100 dovedenih igrača, 98 aminovao i tražio šef struke, a dva dovedena na rizik, onda se tačno zna ko dovodi igrače.

avlami97
Kontakt:

sri nov 21, 2018 11:56 am

sri nov 21, 2018 11:44 am

Otisli su dole da izgube, kao j..Kup idemo na titulu! A nemamo dva napadača u ekipi!
Suspenzija smrdi pa ti hoces li priznati ili ne, hiljadu i jedan belaj u 20 i nesto godina na derbijima, i sad odjednom malo naguravanje na tribinama desetak dječaka i ulijetanje do ivice terena prije dva kola i suspenzija. Smiješno od strane saveza.
Teatrale, možeš li prokomentarisati TVRDNJE Amara Osima o navijačima. Da li su tačne ili ne? Zašto se "napadaju" forumaši koji iznezu identične stavove Amarovim?

za_zivot_cijeli
Kontakt:

sri nov 21, 2018 12:02 pm

kremenko je napisao/la:

Sljedeća utakmica 10ak baklji i navijači se pokupe, bez ulijetanja i belaja, popusimo suspenziju.
Ne bi me čudilo da je sa savezom dogovoreno, da bi se na miru odradilo do polusezone.
normalno da su dogovorili. dogovorili su i suspenziju Tusnja i Pecare da ne bude ofirno da bude samo Grbavica.
:r
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

neroazzuro
Kontakt:

sri nov 21, 2018 12:03 pm

Avlami, nećeš od njega i ovih fićfirića nikad dobit odgovor.

Simply Blue
Kontakt:

sri nov 21, 2018 12:07 pm

Jučer onaj sa viber grupom, danas ovaj sa suspenzijom...sutra očekujem kontrukcije planiranja atentata na Čeferina

Ili im napravite temu gdje će pistati takve stvari ili momentalno dijeliti banove na sedmicu-dvije...pa koji vam je...više
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Elegant
Kontakt:

sri nov 21, 2018 12:10 pm

To se zove nemoc, makijavelisti klasicni.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

kremenko

sri nov 21, 2018 12:12 pm

mamba21 je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:18 am
kremenko je napisao/la:

Jesi li ozbiljan????

U Tuzli sljedece kolo su uletili navijaci, u Mostaru kamenom razbijena glava pomocniku.

Vidjelo se da novcane kazne nisu dovoljno jake sa upozore navijace, pa su krenuli s ovim sto je i logicno.
Mi smo za ulijetanje vec kazneni. 4000 KM.
Kakve veze imaju desavanja na Grbavici, gdje se zapalilo 10ak baklji, Manijaci razgulili i utakmica prosla u korektnoj atmosferi, sa desavanjima u Tuzli gdje su navijači uletili i ganjali igrače, verbalno napali ljude iz ŠB, kao i sa desavanjima pod BB gdje se orgijalo i gdje je covjeku razbijena glava?
Zašto nije ulozena zalba na suspenziju stadiona?
Sta je to uradjeno na utakmici sa TC da popijemo suspenziju za utakmicu da ŠB?
Gore su se stvari desile na Pecari kad je ekipa Mladosti vrijedjana na nacionalnoj osnovi, gadjana raznim predmetima, a suspenzije nigdje.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

za_zivot_cijeli
Kontakt:

sri nov 21, 2018 12:16 pm

Boze sacuvaj
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

avlami97
Kontakt:

sri nov 21, 2018 12:18 pm

neroazzuro je napisao/la:
sri nov 21, 2018 12:03 pm
Avlami, nećeš od njega i ovih fićfirića nikad dobit odgovor.
Ma, nebitno. Nema @Lars na forumu, on bi to začas našao. Ako Pile vidi ovaj post, vjerujem da će postaviti - način dovođenja igrača u Želju.
Ovdje, ionako ljudi furaju samo svoju priču, a da to ne potkrijepe činjenicama. Hebote, nekima kao da je rahmetli Gebels bio učitelj. :D
Svi su nevini, dok se drugačije ne dokaže.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 7 gostiju.

Prijava  •  Registracija