Plava Porodica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 2:15 pm

shzna je napisao/la:
uto nov 20, 2018 1:50 pm
Gledam inserte iz derbija kad je bilo 2:2, kad smo bili sampioni. Veliki majstor s klupe, vadi Colica ( desnog beka ) iz igre a ubacuje Bekrica ( ofanzivnog veznog. Gubili smo 2:0 u tom trenutku, jos derbi. Epilog - 2:2, sa sansama za potpuni preokret. :klanjase:
ee zapada onda.. :prst:
a vidi sad.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

bianco blu
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:16 pm

Zaka je napisao/la:
pon nov 19, 2018 11:40 pm
mamba21 je napisao/la:
pon nov 19, 2018 11:19 pm
SanMan je napisao/la:
pon nov 19, 2018 11:12 pm
Napadoste @bosanca bez razloga. Ko da niste bili na zadnjoj utakmici i vidjeli šta je bilo, hajd skandiranje, al baklje na teren i najgore međusobna makljaža.
Ne moraš imati neku spec. maštu pa zamisliti šta pričaju i planiraju.
Svi imamo zamjerki na rad uprave (većina na "sportski segment" s razlogom) ali način kako to promjeniti nam se razlikuju.
Ta makljaza nema veze ni sa tjeranjem uprave, ni sa izlaskom sa stadiona. Skroz neki drugi razlog, tako da ako se ne zna tacno ne pisite onda.

S razlogom se napao momak, i ja sam ulazio na oba foruma i nisam mogao nista procitati o tome.
Kad sve tako dobro znaš onda reci razlog napada na tog momka bez ikakvih zagonetki.
Možda je ovaj momak nešto načuo ili mu je neko prenio, ali i da nije očekujem na gostovanju bar prozivke i neki pritisak na upravu, zbog njihove policije ništa više ne bi trebalo biti.
Ljudi koji sami sebe zovu kreteni 1921 i to je jedan od udarnih transova dovoljno govore o sebi, svaka druga riječ ih ne bi trebala uvrijediti. A toliko lijepih i dobrih transova imamo koji su negdje u prikrajku i ne krase Jug kao prije.
ti ''Kreteni 1921'' su sa Željezničarom i reprezentacijom obišli europu uzduž i poprijeko.
A gdje si ti bio? Najdalje gostovanje derbi ili kad babo pusti pa odeš i u lukavicu?
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

bianco blu
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:21 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
uto nov 20, 2018 12:40 am
storm_raider je napisao/la:
pon nov 19, 2018 10:24 pm
@Bosanac, nadam se da grijesis. A vidjecemo jesi li u pravu, ovdje nemojmo nemir unositi. Znaju svi da je ovdje najzdravija atmosfera i raja je to prepoznala, dok je ss.ba otvoreni neprijatelj Zelje, ali jasno ti je isto tako da kada izneses neku tvrdnju o viber grupama, dobro bi bilo i da imas neki dokaz. Ne citam licno te forume koje si spomenuo, ali na klixu znam da ima dosta manijaka i sumnjam da bi takve stvari pisali. Rekla - kazala, za nesto tako ozbiljno, ne moze proci tek tako. Nadam se da shvatas.
Storme niti mi je u cilju da bacam suplju niti da unosim neke mahalske,danas sam sam bio na forumima i vidio sve sta se pisalo i zagovaralo,pozivalo se otvoreno i jasno sam odbio da budem dio toga. A evo da li je administracija povukla te objave na temi tamo to ne znam,nisam veceras provjeravao. I sam sam rekao da nije mjesto da se o onome pise,ali bolje upozoriti i bar da se na neki nacin preduhitri jedna od planiranih stvari a sprijeciti ih niko ne moze kao ni proslu tekmu kuci,osim organa javnog red i mira. Sta drugo da ti kazem, evo izbrisi mi post tamo i daj ban trajni ako mislis ili mislite da sam namjerno unio nemir time sto sam obavijestio sta sam citao i propratio. Nikakav problem, ja prvi bih volio da se nista ne desi, ebe mi se za ban sto neki spominju, uvijek postoji opcija citalac foruma i nece mi biti tesko,iskreno. I vrlo dobro znam kakvu politiku vodi ss.ba i ostali portali, i sam sam bio dio dizanja jednog sportskog portala sport24.ba i znam kako se krojila politika tih suparnickih portala kad je Zeljo u pitanju. Sportski pozdrav
treba ih sipi prijavit. Ovo je ozbiljnja prijetnja sigurnosti Bosne i Hercegovine.
Još danas predsjednička inauguracija. Sve je to pomno isplanirano.
Treba javit i interpolu da ih stave na popis europskih terorističkih organizacija!
**** irsku IRU, šta Manijaci planiraju u Krupi!

Simply Blue
Kontakt:

Evo ga dežurni advokat presvetog juga...ponavljanje ko pokvarena ploča, pratilo se Želju po državi..i to te automatski amnestira od bilo čega lošeg...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

bianco blu
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:24 pm

Simply Blue je napisao/la:
Evo ga dežurni advokat presvetog juga...ponavljanje ko pokvarena ploča, pratilo se Želju po državi..i to te automatski amnestira od bilo čega lošeg...
Ja idem na sjever već nekoliko sezona. Logično da ću braniti Jug kad se pišu gluposti. Čuj viber grupe hahahahah

Faca Sa Ulica
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:26 pm

bianco blu je napisao/la:
Zaka je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:

Ta makljaza nema veze ni sa tjeranjem uprave, ni sa izlaskom sa stadiona. Skroz neki drugi razlog, tako da ako se ne zna tacno ne pisite onda.

S razlogom se napao momak, i ja sam ulazio na oba foruma i nisam mogao nista procitati o tome.
Kad sve tako dobro znaš onda reci razlog napada na tog momka bez ikakvih zagonetki.
Možda je ovaj momak nešto načuo ili mu je neko prenio, ali i da nije očekujem na gostovanju bar prozivke i neki pritisak na upravu, zbog njihove policije ništa više ne bi trebalo biti.
Ljudi koji sami sebe zovu kreteni 1921 i to je jedan od udarnih transova dovoljno govore o sebi, svaka druga riječ ih ne bi trebala uvrijediti. A toliko lijepih i dobrih transova imamo koji su negdje u prikrajku i ne krase Jug kao prije.
ti ''Kreteni 1921'' su sa Željezničarom i reprezentacijom obišli europu uzduž i poprijeko.
A gdje si ti bio? Najdalje gostovanje derbi ili kad babo pusti pa odeš i u lukavicu?
Slusaj balavac.
Ta vasa iskljucivost vas je dovela da vas uma 30 na tribini.Vi umjesto da privlacite raju u kop vi ih tom svojom iskljucivoscu tjerate.To ja bio tu gdje si ti bio vas je dovelo to toga da vam se ljudi na grbavici a Boga mi i sve vise van nje smiju.....

MrkiMedo
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:29 pm

Brkoo je napisao/la:
uto nov 20, 2018 12:19 pm
uto nov 20, 2018 10:37 am
Pricalo se sa njim vec. On sam kaze da Nedim radi jako dobar posao i pohvalio ga je.
Ako je istina da je Seferovic pohvalio ovog trenutnog naseg kondicionog, onda mu se zahvaliti za stvari iz proslosti i traziti nekog stranca za kondicionog trenera.

Najnespremnija smo ekipa u ligi, ubjedljivo najnespremniji, cak je i Celik spremniji od nas. U normalnom klubu kondicioni trener poput naseg Nedima bi vec odavno bio na birou..
Jebe se njemu, njega ceka njegov posao na fakultetu i vjerovatno se ne sikira previse

bianco blu
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:30 pm

DANAN je napisao/la:
uto nov 20, 2018 2:26 pm
Zaka je napisao/la:

Slusaj balavac.
Ta vasa iskljucivost vas je dovela da vas uma 30 na tribini.Vi umjesto da privlacite raju u kop vi ih tom svojom iskljucivoscu tjerate.To ja bio tu gdje si ti bio vas je dovelo to toga da vam se ljudi na grbavici a Boga mi i sve vise van nje smiju.....
tako je!

Brkoo
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:42 pm

shzna je napisao/la:
Gledam inserte iz derbija kad je bilo 2:2, kad smo bili sampioni. Veliki majstor s klupe, vadi Colica ( desnog beka ) iz igre a ubacuje Bekrica ( ofanzivnog veznog. Gubili smo 2:0 u tom trenutku, jos derbi. Epilog - 2:2, sa sansama za potpuni preokret. :klanjase:
Ma Amar je imao mnogo genijalnih poteza. Tesko je sve nabrojati. Meni je ostao u glavi derbi kad smo ih uzeli 0:3 na Kosevu, kad je Bukija stavio na poziciju zadnjeg veznog. Iz penzije vratio Alena Mesanovica koji je zabijao jako vazne golove. Od Svrake koji je bio na posudbi u Travniku u trenutku kad se Amar 2 put vratio napravio reprezentativni kalibar (6 nastupa 2 gola, zadnji vezni). U Lukavici ubacuje u igru mladog Hodzica koji malo nakon toga zabija za 1:1. Od Adilovica napravio masinu za golove u okvirima nase lige. U svakom trenutku igra nam je uvijek imala glavu i rep i tacno se znalo ko kosi a ko vodu nosi. Nije se desavalo da igraci javno govore da su oni igrali drugacije od onoga sto im je trener rekao jer su znali sta im slijedi u tom slucaju. Svi bili manji od makovog zrna jer je trener imao i kvalitet, autoritet, mangupluk itd, a ne ko Odovic danas, javno govori da ga igraci ne slusaju i da na treningu rade dobro a na utakmici sve pogresno..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u uto nov 20, 2018 2:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

cikazubo
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:43 pm

Cinjenica je da je jug u losijem stanju nego klub, momci koji su sada u vodstvu grupe treba da mijenjaju stvari, da se skupe, rade, ucine da ta tribina opet bude bogata dobrim momcima, kada tribinu revitaliziraju neka se onda bave i klubom do odredjene mjere naravno..

bianco blu
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:54 pm

cikazubo je napisao/la:
uto nov 20, 2018 2:43 pm
Cinjenica je da je jug u losijem stanju nego klub, momci koji su sada u vodstvu grupe treba da mijenjaju stvari, da se skupe, rade, ucine da ta tribina opet bude bogata dobrim momcima, kada tribinu revitaliziraju neka se onda bave i klubom do odredjene mjere naravno..
+1

nikson
Kontakt:

uto nov 20, 2018 2:56 pm

Brkoo je napisao/la:
uto nov 20, 2018 2:42 pm
shzna je napisao/la:
Ma Amar je imao mnogo genijalnih poteza. Tesko je sve nabrojati. Meni je ostao u glavi derbi kad smo ih uzeli 0:3 na Kosevu, kad je Bukija stavio na poziciju zadnjeg veznog. Iz penzije vratio Alena Mesanovica koji je zabijao jako vazne golove. Od Svrake koji je bio na posudbi u Travniku u trenutku kad se Amar 2 put vratio napravio reprezentativni kalibar (6 nastupa 2 gola, zadnji vezni). U Lukavici ubacuje u igru mladog Hodzica koji malo nakon toga zabija za 1:1. Od Adilovica napravio masinu za golove u okvirima nase lige. U svakom trenutku igra nam je uvijek imala glavu i rep i tacno se znalo ko kosi a ko vodu nosi. Nije se desavalo da igraci javno govore da su oni igrali drugacije od onoga sto im je trener rekao jer su znali sta im slijedi u tom slucaju. Svi bili manji od makovog zrna jer je trener imao i kvalitet, autoritet, mangupluk itd, a ne ko Odovic danas, javno govori da ga igraci ne slusaju i da na treningu rade dobro a na utakmici sve pogresno..
U Plzenu ubacuje Bajica......itd itd
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

cikazubo
Kontakt:

uto nov 20, 2018 3:10 pm

U dokumentarcu “Svabo iz Sarajeva” se nekoliko puta spomenulo kako od Asime tako i drugih da je Amar jako mlad dosta pomagao Ivici u selekciji, formacijama itd..
Ivicu kad slusas 5min pametniji si covjek, a Amar je odrastao sa njim, nosi njegov gen, a pored toga je veci “klosar”, ne mogu se izraziti sa mangup jer je i Ivica, ali znate na sta mislim.
Perfektan profil trenera za Zelju, al ybg..

teatrale36
Kontakt:

uto nov 20, 2018 3:13 pm

uto nov 20, 2018 1:44 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto nov 20, 2018 1:01 pm
cipiripi je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:21 am

Molit cu za obrazlozenje tj. za činjenice.

Amar da bi napravio rezultat prvo mora uraditi selekciju igraca, mora proci najmanje par mjeseci da igraci prihvate njegov sistem rada, da ih uigra is licno. Tek nakon sto to odradi mozemo ocekivati neke rezultate. Samo dovodjenje Amara bi vratilo publiku na stadion ali i to bi ispuhalo vec u augustu.

Ova uprava je za dvije godine NAPRAVILA KLUB. Da njih nije bilo mi bismo bili pred kljucem. Ova Uprava svakim danom pokazuje kako i na koji nacin funkcionise Klub. Ulazu u infrastrukturu i igracki kadar, e sada sto mnogobrojni treneri nemaju m.uda pa da javno kazu o opstrukcijama tu nije kriva Uprava vec treneri.

Dakle sve im je obezbjedjeno od strane Uprave a oni NECE.

I Amar bi imao sve ove uslove, ali se mora znati "ko kosi, a ko vodu nosi", on to nikad nece prihvatiti i zato i ne zeli na mjesto trenera
E čuj nece da igraju. To jos nisam čuo hajde jedan igrač, njih 3, 5-10, ali da evo četvrtu sezonu nece ljudi da igraju, da se promjenilo 50 igrača i da svi nece da igraju (rade) to nisam čuo, a volim i gledam Želju punih 36 godina!
Ja kažem kad se nismo u ratu ugasili necemo nikad! Svaka čast svima i za sve što su uradili na poboljšanju infrastrukture ali je vrijeme za promjene. I tvoja priča podsjeca na ove priče vladajućih stranaka potpuno ista retorika ( bez nas ste gotovi, nece vam se nista znati, ovi drugi ce vas unistiti i sl.).
Treba dovesti ljude koje se razumiju u sport u fudbal prvenstveno i krenuti od nule jer nam je Miske tim srozao do te mjere da sad stvarno treba dovesti 7-8 igrača podhitno, kako bi nam ekipa bila konkurentna u borbi za Europu mada ako bi se nesto i posložilo mogli bi se pokušati umješati u borbu za titulu.
Tebi ljudi napisu odgovor i upitaju te, onda se ne javljas neko vrijeme. Nego ignorises, i dalje pises po svome, iako je pogresno. Ne pada mi na pamet braniti Misimovica, ali on se ne mijesa u sportski segment. Mozda je to i greska bila. To je laz koju serviraju oni koji nas razdvajaju.
Radim , sta cu ne mogu ja ko nekad studentski pa po čitav dan razglabati. :ne:
Nadam se da je istina to ali ako Oda kaze ne smije Arežinu staviti , dovoljno je.
Meni je Željo najbitniji, zaboli me i za Arežinu, Blagojevića, Misimovića, ja zelim da je Željo dobar pa makar to značilo da nekad zeznemo i drzavu, GP Butmir, menadžere, savez i Uefu....
Znam ja da ovi ljudi rade "nevidljive" dobre stvari ali mi nekako najviše volimo sport, pobjede, uspjehe, titule....

storm_raider
Kontakt:

uto nov 20, 2018 3:15 pm

Oda je u intervju nakon toga rekao da je to pogresno shvaceno, i naglasio vise puta da jedini on odlucuje. I to je bas naglasavao to. Svima nama je ovdje Zeljo najbitniji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

teatrale36
Kontakt:

uto nov 20, 2018 3:16 pm

cikazubo je napisao/la:
uto nov 20, 2018 3:10 pm
U dokumentarcu “Svabo iz Sarajeva” se nekoliko puta spomenulo kako od Asime tako i drugih da je Amar jako mlad dosta pomagao Ivici u selekciji, formacijama itd..
Ivicu kad slusas 5min pametniji si covjek, a Amar je odrastao sa njim, nosi njegov gen, a pored toga je veci “klosar”, ne mogu se izraziti sa mangup jer je i Ivica, ali znate na sta mislim.
Perfektan profil trenera za Zelju, al ybg..
Fino kaze Asima u filmu, kad je pravio Švabo ekipu za SP 90 u Italiji , na prijedlog Amara da je zvao Sušića koji tad bio star,nije igrao za reprezentaciju godinama, da je to je bio jedan šok u tadasnjoj javnosti. Znači zna Amar a tad je imao 23 godine, jos igrač ni T od trenera.

Budi Željo
Kontakt:

uto nov 20, 2018 3:33 pm

uto nov 20, 2018 3:15 pm
Oda je u intervju nakon toga rekao da je to pogresno shvaceno, i naglasio vise puta da jedini on odlucuje. I to je bas naglasavao to. Svima nama je ovdje Zeljo najbitniji.
Oda generalno ne zna sta prica. Krene jedno pa zavrsi na drugom. Djeluje pogubljeno totalno. Ja iskreno ne znam kako uspije ista objasniti igracima. Ovi predhodnici su makar znali sastaviti suvislu recenicu. Igracima cesto ne zna ni prezime. Vise puta za Stevanovica je rekao da je Stefanovic. Za Hajdarevica krene pa skonta da mu i ne zna prezime. Bas sam mu gledao neke izjave iz proslih mandata, bio je nekako ozbiljniji, znao je i ispricati nesto da to ima neku tezinu. Ocigledno su i godine ucinile svoje, ali cak i dok je bio u “top formi” nije on bio neka trenercina, kamoli sad.
A i uprava i navijaci odlucili podrsku treneru davati kad nam je najgori na klupu sjeo. To dovoljno govori koliko smo i jedni i drugi pogubljeni totalno.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Amidza
Kontakt:

uto nov 20, 2018 3:36 pm

Otjerat trenera i dovest 8 novih igraca, po mogucnosti starijih od 30 godina. Provjeren recept.

EDIT: Naravno, otjerat ga nakon sto prodje zimske pripreme s ekipom i "sam sebi probere" pojacanja, cisto da bi nasljednik imao na sta da se vadi.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Dominic
Kontakt:

uto nov 20, 2018 3:40 pm

“FIFA i UEFA pružaju pomoć, ali ne grade terene, odlučili smo da pomognemo klubovima oko reflektorske rasvjete, nismo naišli na sredine da prihvate ovu pomoć, svi su mislili da ćemo mi graditi jer smo dali novac, FIFA i UEFA očekuju akciju lokalne zajednice i kluba, ali naše reakcije u tom dijelu vrlo malo, to što se radilo na Grbavici je bila pomoć da obezbijedimo rezervni stadion reprezentaciji jer je to obaveno po pravilniku Lige nacije”, dodao je predsjednik Begić.
“FIFA već pomaže sve saveze, prije se ulagalo oko 360 miliona dolara u inftrastrukturu, sada će se u jednom ciklusu uložiti milijardu i 700 miliona dolara”, rekao je Boban.

Eto love za one koji budu znali.

PlaviVlak
Kontakt:
Status: Online

uto nov 20, 2018 3:40 pm

Zaka je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:

A to kao pravi naziv za navijače Željezničara? Nisam ja baš balavac da tako sa mnom pričaš, idem gdje mogu, a godinama sam i član i vlasnik godišnje, ne čini me to većim navijačem od nekoga koji dolazi u skladu s mogućnostima, ali voli i prati Želju svaki dan.
Puno sebi dajete za pravo time što idete na svako gostovanje, iako to niko ne umanjuje, ali da je naziv "Kreteni 1921" uredu i da je uredu omalovažavati druge i nije baš i neće proći kod "običnog" zaljubljenika u plavu boju.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], Google [Bot], mamba21, PlaviVlak, SamoJAKO, ublehas i 40 gostiju.

Prijava  •  Registracija