Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Da li ste zadovoljni sezonom?

Zadovoljan sam
10 (11%)
Zadovoljan sam igrom, ali ne rezultatom
25 (27%)
Ne znam
4 (4%)
Nisam zadovoljan igrom, ali jesam rezultatom
2 (2%)
Nisam zadovoljan
52 (56%)

Ukupno glasova: 93

Charlie Sheen
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 10:35 pm

Ja mislim da oni trebaju podnijeti ostavke iz moralnih razloga,kako igraci i stucni stab tako i oni moraju odgovarati i cisto da skinu sa kurca dusmane.Na skupstini je da usvoji ili ne ali siguran sam da niko to nece prihvatiti i ovi sto su protiv njih nece imati muda da glasaju za njihov odlazak.Visoke su standarde postavili i ciljeve, ne vidim ko bi ih mogao pratiti, zna se da se raja zasite poslije prve titule, ko ce biti spreman nastaviti sa gradnjom krova,juga zapada ali u roku od godine dvije,ne kao blagodet? sumnjam da ima kandidata.
Nadam se samo da su za ovo vrijeme dobro naucili iz gresaka i da ce od sada i u buduce pametnije sto se tice sportskog segmenta.

Charlie Sheen
Kontakt:

pon nov 05, 2018 10:37 pm

I mislim da bi bilo dobro da se objavi na skupstini neki izvjestaj ko je i koliko donio klubu i da se prema tome vrse neke zamjene clanova.

Brkoo
Kontakt:

pon nov 05, 2018 10:46 pm

Najveci problem je to sto ne postoji normalna opozicija, sastavljena od ljudi koji ce predstaviti svoj plan na skupstini kluba, plan koji govori o tome kako klub treba da funkcionise u blizoj buducnosti.

Najvise bih volio kad bi se ljudi "takmicili" ko moze vise uraditi za Zelju. Da dodje 4-5 spremnih grupica ljudi na skupstinu i da predstave svoje planove i da onda kazes aha ovi prvi mogu toliko, ovi drugi ovoliko, ali ipak ovi treci mogu najvise uraditi za Zelju u ovom trenutku i ti imaju podrsku.

Kod nas to funkcionise ovako, sazove se slupstina i onda svi jednoglasno glasaju za ovu upravu. Ako kazemo da su to klimaci glavom ili Misketovi botovi onda i Amar spada u takve jer i on stalno podrzava Misimovica.

Sto se tice ove uprave u medijima se isticu samo dvojca a to su Misimovic i Hadziosmanovic. Prosjecan navijac nema pojma ko su ostali clanovi uo. Koliko su ostali clanovi uprave uradili za Zelju? Do kada ce se kriti iza Misimovica?

Trenutna uprava mora sve uraditi da Amar Osim bude sef strucnog staba, apsolutno sve uraditi. Amar je garant uspjeha u sportskom dijelu i ako to niste skontali onda nam je buducnost crna a propasti necemo..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon nov 05, 2018 11:12 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

AdmirA
Kontakt:

pon nov 05, 2018 10:52 pm

Ma Brko kao koordintor za sportski segment i mendžment, Oda trener, Miske Presidente. I sve na svome mjestu. Ide dalje sportski segment, a i infrasteuktura i transparemtnost. PUN STADION!.

Samo zajedno možemo izaći iz ovoga. I stari i mladi i ultras i "kezual" i lobotomci i ostali i pozicija i opozicija. Jer mi MORAMO biti Porodica Željezničar.
Klasa radnička!

Grbavica
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:04 pm

Previse mi imamo informacija. Samo nas treba drzati u mraku sa povremenim pustanjem informacija. Nisu budale komunisti.
Mi bi da znamo ko kad pisa, kad zube pere, dje radi, koliko platu prima, sve. A samo pametujemo i naprdjujemo.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

plavi brat
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:11 pm

Grbavica je napisao/la:
Previse mi imamo informacija. Samo nas treba drzati u mraku sa povremenim pustanjem informacija. Nisu budale komunisti.
Mi bi da znamo ko kad pisa, kad zube pere, dje radi, koliko platu prima, sve. A samo pametujemo i naprdjujemo.
:palacgore:
Upravo tako
Za dobro nas samih ali i cijele drzave

fcz
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:24 pm

Grbavica je napisao/la:
Taman tako nekako. Jeb'o ja mater onom sto nam upali svjetlo...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

storm_raider
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:27 pm

Brkoo je napisao/la:
pon nov 05, 2018 10:46 pm

Sto se tice ove uprave u medijima se isticu samo dvojca a to su Misimovic i Hadziosmanovic. Prosjecan navijac nema pojma ko su ostali clanovi uo. Koliko su ostali clanovi uprave uradili za Zelju? Do kada ce se kriti iza Misimovica?
Jako puno, vise nego sto mislis. I ne kriju se iza nikoga, i infrastrukturalni uspjesi nisu samo Misimovicev i Hadziosmanovicev napor.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

SIMA_SIMAU
Kontakt:

Eto kod Sinana intervju sa Cenanom, ima covjek smisla. Mislim da je steta sto smo ga otjerali. Nekako mi djeluje sigurnije od Beslije.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Simply Blue
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:29 pm

Ko je tačno otjerao Ćenana ??
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

storm_raider
Kontakt:

Cenan je radio odlican posao, a i voli Zelju. Price kao "pitarski ker" su ga otjerale, covjek nije mogao izdrzati pritisak. I onda se zapitam kakvi smo, ne zato to mi to nismo pisali ni pricali, nego sto smo sutili na to.

Mnogo velikih lekcija smo dobili zadnjih godina.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:30 pm

storm_raider je napisao/la:
Cenan je radio odlican posao, a i voli Zelju. Price kao "pitarski ker" su ga otjerale, covjek nije mogao izdrzati pritisak. I onda se zapitam kakvi smo, ne zato to mi to nismo pisali ni pricali, nego sto smo sutili na to.
Pocinjemo liciti na Hajduk u vezi vodjenja kluba tj. Da se navijaci pitaju za sve. Hajduk zadnji 10 godina nista nije uradio.

Svi na Grbavicu!!!

storm_raider
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:31 pm

Manje navijace slusati, vise profesionalce. To Upravi zamjeram.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:35 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 05, 2018 11:31 pm
Manje navijace slusati, vise profesionalce. To Upravi zamjeram.
Upravo to drug, sta hocemo mi da platim 5KM ulaz na tekmu i da se pitam za svaki dinar koji udje u klub ili svaki potroseni.

Cudan smo ti mi narod.

Mene samo zanima da li tamo neki navijac Celte, Frankfurta ili Atalante zna uopste ko sjedi u njihovom klubu u upravi.

Svi na Grbavicu!!!

vinston.cercil
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:37 pm

Sta ce se desiti drugovi ako izgubimo od city-a ?

Charlie Sheen
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:39 pm

Spoiler:
slika
Spoiler:
slika
Spoiler:
slika
Spoiler:
slika
Spoiler:
slika
brzo raja zaboravlja...

storm_raider
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:40 pm

Tako je, mi kao narod kratko pamtimo i brzo sijecemo.

sahmat

pon nov 05, 2018 11:41 pm

Pojačane snage na treningu
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

kvalitet
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:42 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
Eto kod Sinana intervju sa Cenanom, ima covjek smisla. Mislim da je steta sto smo ga otjerali. Nekako mi djeluje sigurnije od Beslije.
Intervju kao da je on sam sebi pripremao pitanja. Mislim, stoje neke stvari koje je rekao i zasluge koje sebi pripisuje, ali opet su izostavljene mnoge negativne.

Ako stavimo to na stranu, pošten je. Rekao je to, to i to sam ja uradio, zbog toga i toga sam otišao. Primjer kako treba govoriti osoba koja ode iz kluba - s respektom, ali i kritikom za neke stvari. Najviše mi se svidjelo ovo što je rekao za Amara i Senada (iako i u ovom slučaju fali pitanje u vezi s tim da li je u njegovo vrijeme razgovarano s Amarom i slično), a tiče se toga da se treba sjesti, pričati, staviti Želju ispred svih drugih interesa i raditi. I ono da smo prvi na tabeli, a dođe 1.500 ljudi (a, da je Amar tu, drugačije bi sigurno bilo), da to govori da nešto ne valja.

Ono, nije loš intervju, posebno mi se sviđa dio u vezi s odnosom prema igračima, ali nema pitanja o negativnim stvarima, još nekih "dubljih" pitanja i sl.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

blueheart
Kontakt:

pon nov 05, 2018 11:43 pm

Pa mi smo poznati po tom da ljude počinjemo cijeniti onda kad se ogriješimo o njih i izgubimo ih... Cenan je jedan od tih, on je dobar pregovarač, dobar u tom odnosu prema drugom....Ali....Ali...
Drzava Zeljo

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Dr. Adzem, Faca Sa Ulica, Google [Bot], mamba21, Qooler, teteac8684 i 19 gostiju.

Prijava  •  Registracija