Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 4:50 pm

I ja mislim da ne treba forsirati na zimu sa igracima..Mozda jedno ili dva pojacanja..Napadač i defanzivac možda pošto je Bogi bivsi na zimu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 4:51 pm

Adžemova ekipa je bila najspremnija ekipa na jesen (što bi se reklo Slavkine pripreme)
Proljeće - Ekipa fizički nije bila dovoljno pripremljena, gurao je neke igrače koji nisi bili potrebni prije svega (Vranješ, Bogicević, Kajkut, Mehremić i još par igrača), a nisi bili spremni, nisu imali dovoljan kvalitet da nešto naprave i logično da će pasti. Osvojio je kup, ali pokazao je da je loš trener i otišao je.

Kad pogledaš sad ekipu nemaš Zakarića koji ima strašan šut i odluči utakmicu, Krupa, Sloboda, Sarajevo, Radnik.., a sad na toj poziciji imaš Zeca koji nije u stanju bazen pogoditi (šansa protiv Zvijezde 09), a Zakarić nikad nije promašivao u tim situacijama.
Imao si spremnog Ramovića, a sad je pod povredama.
Imao si Graovca najbolji štoper lige!
Imao si normalnog Blagojevića koji je igrao veoma dobro i zabijao golove.
Imao si Hajdarevića koji je izgledao ko Gatuso i sve tukao po terenu.
Bilo je još dobrih igrača koji su veoma dobro igrali.

Ova sezona:
Dobijaš Zeca umjesto Zakarića, veliki minus
Dobijaš Rodina koji koliko toliko zamjenio Graovca.
Imaš Šabandzovića jedan od najboljih igrača u našem timu.
Imaš Krpića, momak je maestralan.
Hajdarević je katastrofalan.
Veca i dobar i loš kao i prethodni sezona.
Pavić je super igrač!
Siniša borben kao i uvijek i ima više asistencija nego prethodni sezona.
Ivan nije spreman, ali je veliki majstor.
Zajimović loš
I još veliki plus su Osmanović, Dacić!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 4:56 pm

e čuj policija na treningu ahhahaha... šta će klošari, bolje nisu ni zaslužili
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 4:57 pm

Najbolja harmonija i motivacija kod igraca je bila sa Adzemom. Tad se Zec trebao prodati u Tursku na zimu a Zajmovic je kasnije bio Bale. Imao je i srece sa rezultatima u pojedinim utakmicama, ali gurao je dobro. Strateski smo zakazili kad se jurilo na obadva fronta a nije bilo igraca za tako nesto. Tu je Papac najvise zakazao. Kod nas nema veze je li zimski ili ljetni prijelazni rok sto se tice pojacanja, barem statisticki gledano. Lendric, Stevanovic, i Zakaric dosli zimi, a ljeti npr Groavac kao posudba ili Ramovic.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 4:58 pm

bianco blu je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:17 pm
Raptor44 je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:08 pm
Kad je već sve što je moglo otišlo u pm, treba i Arežinu vratiti u tim, neko moje mišljenje.
Nemojte me silovati sad pliz.
kad je već sveotišlo u pm, bolje da igraju Dacić ili Osmanović
Bolje da igraju sva 3 tj da svi imaju minutazu.Svi kazu da je Arezina vise nego solidan na treninzima, ne znam sta Odovic izvodi kad smo ionako u kqrcu i nemamo igraca nek mu da 2-3 tekme da pokaze zasluzuje li i na klupi biti.Mozda fakat ima naredenje od nekoga..
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 4:59 pm

Premier je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:58 pm
bianco blu je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:17 pm
Raptor44 je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:08 pm
Kad je već sve što je moglo otišlo u pm, treba i Arežinu vratiti u tim, neko moje mišljenje.
Nemojte me silovati sad pliz.
kad je već sveotišlo u pm, bolje da igraju Dacić ili Osmanović
Bolje da igraju sva 3 tj da svi imaju minutazu.Svi kazu da je Arezina vise nego solidan na treninzima, ne znam sta Odovic izvodi kad smo ionako u kqrcu i nemamo igraca nek mu da 2-3 tekme da pokaze zasluzuje li i na klupi biti.Mozda fakat ima naredenje od nekoga..
Nakon incidenta sa onim menadžerom, nece vise ni zaigrati...
 
Branimir Stulic
Postovi: 21
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 5:01 pm

Ali par Jasmin Bogdanovic - Aco Kosoric...i jos Graovac
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 5:11 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:59 pm
Premier je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:58 pm
bianco blu je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:17 pm


kad je već sveotišlo u pm, bolje da igraju Dacić ili Osmanović
Bolje da igraju sva 3 tj da svi imaju minutazu.Svi kazu da je Arezina vise nego solidan na treninzima, ne znam sta Odovic izvodi kad smo ionako u kqrcu i nemamo igraca nek mu da 2-3 tekme da pokaze zasluzuje li i na klupi biti.Mozda fakat ima naredenje od nekoga..
Nakon incidenta sa onim menadžerom, nece vise ni zaigrati...
Pa zasto ga onda ne vrate, svakako je na posudbi. Mislim glupost prava.

S druge strane nam igraju puleni pitarskih kriminalaca i to je kao super.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 5:16 pm

fcz je napisao/la:
pon nov 05, 2018 5:11 pm
vinston.cercil je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:59 pm
Premier je napisao/la:
pon nov 05, 2018 4:58 pm


Bolje da igraju sva 3 tj da svi imaju minutazu.Svi kazu da je Arezina vise nego solidan na treninzima, ne znam sta Odovic izvodi kad smo ionako u kqrcu i nemamo igraca nek mu da 2-3 tekme da pokaze zasluzuje li i na klupi biti.Mozda fakat ima naredenje od nekoga..
Nakon incidenta sa onim menadžerom, nece vise ni zaigrati...
Pa zasto ga onda ne vrate, svakako je na posudbi. Mislim glupost prava.

S druge strane nam igraju puleni pitarskih kriminalaca i to je kao super.
Kad pogledas sa strane, realnije neke stvari, toliko je toga nejasno da se covjek zapita da li je to moguce.Onda ona prica s menadjerom zvuci ne skroz istinito ali neki dijelovi bas vala smrde.
Dzeka Muminovic pitar, najveca glava i mafija vodi neke igrace i to nije problem nikakav..tacno se vidi da su se konci potpuno pogubili i da se ne zna ko pije a ko placa pa tako neko mora igrati a neko se zbog neceg nepravedno zapostavi...
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 5:52 pm

Vortex je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:36 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:17 pm
Vortex je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:12 pm
Mislim da je u velikoj mjeri problem i u nama samim navijačima. Veliki smo mi nekad govnari, dakle sigurno da nismo zlatni. ZAto nam se i dešavaju neke stvari koje se dešavaju. Mogu svašta nešto razumjeti i gnjev i razočarenje i bijes ( isti sam nekad takav) al brate valjati tolike gluposti i reći da Oda nema poma može izvaliti totalni nepoznavalac fudbalske igre. Pa Oda je u 2 mandata prije ovog sa prosječnom ekipom prošetao ligom i igrao stvarno na oko lijep ali najvažnije efektivan fudbal. To što je sad situacija takva nije kriv Oda. Greška je bila što kad je doveden trebalo mu je reći : Oda, zaboravi rezultat, napravi ekipu, rastjeraj govna odnosno bar ih identifikuj i nastavi raditi. Čovjek je došao u svlačionicu u kojoj su metastaze poganluka kad je odnos prema klubu u završnoj fazi, Naivan je svako ko misli da se to sredi za mjesec dana tek tako. Trošimo trenere bezveze, i ispadamo neozbiljni. Bespotrebno su otjerani Petrović i Adžem, pa možda čak i Sablja. Moraju se ovdje istjerati stvari na čistac pa koliko god bilo bolno. Pitarluk i zrinjski su trenutno ispred nas jedino zbog trenera koji su u tim klubovima par sezona pa su imali vremena da poslože stvari. Ovi levati iz uprave nemaju nekog pojma u sportskom dijelu, ok nemaju, kad je u pitanju infrastrutura prekucali ljudi.
Al što onda mi navijači ispadamo levati. Mi da se pitamo mijenjali bi trenere svako 15 dana, pa kritikujemo upravu zbog neznanja a mi 3x veći levati. Ni pitarluk nigdje nije bio 3 sezone, sad su proigrali ( plus štele ) jer su istrpili Husrefa. Ovako je kako je trenutno a onda na pauzi sjesti i vidjeti šta i kako, gdje i kuda¨!
Stano ba ne kontam kako da budemo pri sebi kada kuci izgubimo od GOSK i Zvijezde a pri tome jos ne dobijes Slobodu kuci. Znaci od maksimalno 9 bodova ti izvuces 1 kuci. Kako se nadati necemu nakon ovoga.
Prebolovo sve, bio uništen par dana, počelo mi uticati na zdravlje, nisam bio ok nikako. Sad bih išao do kraja. Istjero bih stvari na čistac. MA da je neznam koja cijena. Ko nas je zavalio prošle godine u Krupi poslije prvog poluvremena, ko je sabotiro utakmicu slijedeće kolo na koševu, ko je prošle sezone ( ove god kalendarski) sabotiro 0:3 kod zrinjskog kad je sve krenulo nizbrdo, pa makar mi to bilo zadnje u životu, da je ne znam koja cijena. Ko? igrači, "opposite side", menageri, kako god počistiti govna jer njihova je najjača strategija da će svi koji vole Želju ići linijom manjeg otpora zbog rezultata.
+1
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 6:01 pm

Postoji li ekipa u našoj ligi da igra drugu formaciju osim 451/4231?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
adi172
Postovi: 266
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 6:10 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pon nov 05, 2018 1:45 pm
Ma ja Pavic je trener za male klubove, Nestorovic je papak koji veze nema. Niko ne valja. ALI ZATO NA SLAVKIN PRVI TRENING DOSLO 500 LJUDI. Da bi nakon pola godine trazili da dobije nogu. Niko vama ne valja osim Amara koji jedini ima rezultat od svih trenera koji su vodili klub. Svakom se nasla mana. NE SERITE!
100% si u pravu. Protiv zvijezde nas ne bude ni 2000 al zato 9000 pregleda ima izvještaj na yt od ekipe 1921. Eto kolike smo karne mi postali
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 6:28 pm

"Policijske snage na treningu Zelje."
Dusa me boli kad vidim dokle su nas doveli, svi redom, bez izuzetaka !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 6:30 pm

Pogledajte sliku na faktor.ba i Sinise sa danasnjeg treninga
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 6:50 pm

Eric Cantona je napisao/la:
pon nov 05, 2018 9:14 am
Samo da vas obavjestim da sve teče po planu i programu. I nemojte se puno nervirati. Ide ubrzo pauza, a poslije pauze i Željino proljeće.
NI MILIMETRA!
:zeljeznicar1:
AMIN
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 7:03 pm

sahmat je napisao/la:
pon nov 05, 2018 6:30 pm
Pogledajte sliku na faktor.ba i Sinise sa danasnjeg treninga
Hahaha ko da je istjeran iz kuce :) ne mogu da vjerujem da je Sinisa fol maskiran pa on i Krpic i mozda jos dvojica jos zasluzuju Zelji dres a ovi ostali nogom u guzicu.

Jel moguce da neko spominje Pavica ili Nestorovica za trenera Zelje hahahah pa boze idemo sve dublje i dublje.

Kod nas je potreba cistka od glave do pete.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 7:16 pm

Kod nas treba cistka i medju navijacima.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 7:21 pm

bogi je napisao/la:
pon nov 05, 2018 7:16 pm
Kod nas treba cistka i medju navijacima.
Ma ja neki dan govorim treba ugasiti klub majke mi. Kome ba se igra?
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 7:26 pm

hardwell je napisao/la:
pon nov 05, 2018 6:01 pm
Postoji li ekipa u našoj ligi da igra drugu formaciju osim 451/4231?
Široki lani sa Sablicem 3-4-3.
Ostalo ko da je ustavom propisano 4-5-1
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 05, 2018 7:34 pm

to je zato jer ni jedna ekipa nema muda da zrtvuje jednu sezonu kako bi se i omladinski pogon i cijela ekipa prilagodila nekom novom sistemu, a potrebna je godina minimalno
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija