Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:34 am

Joj gledam sad snimku tekme i mogu reci da me Oda razocarao u mnogocemu od postavke do nepravovremenih izmjena i taktike,a o ovoj teladi i krampi od igraca nemam sta reci osim da su NEZNALICE!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:40 am

Odlično Vranješ odigra odbranu kod prvog gola. Pa i kod drugog pobježe naprijed.
Nedo Bog malo grublji da je, možda bi ga sudija i usmeno opomenuo

EDIT: I da se ipak korigujem pa i izvinem prije svega avlamiju koji je ponajviše pisao o sudijskim greškama večeras.
Oba ova žuta za Bakrača na samoj granici kartona, zbog važnosti same utakmice, vremena (tek 24.minut) te ipak u globalu ne tako oštrih startova, mogao je i ne dati crveni...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:47 am

Je l ko primijetio transparent pitara u 38 minuti susreta sto prozivaju Misimovica? Za ovo im se moramo oduziti na Grbavici, da im se stuca malom Tanu...
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:51 am

Nazalost ali ovo nam je trebalo da bi napravili jedan potpuni reset, ne bitno ni sa kojom upravom ne zanimaju me ni ovi sto su tu ni oni sto bi dosli da ovi odu.
Vijesti o potpisu omladinaca me raduju samo bih volio da su ugovori po na 5 godina jer valjda smo svjesni da je to jedini put naravno uz iskusne igrace tipa sinise, krpica, pavica igraca koji mogu napraviti razliku. Evo za ove 3 godine smo vidjeli da kljukanje para u igrace sa strane nema smisla, a pogotovo smo se to uvjerili sad. Ova ekila koja je sada tu je pokazala da moze puno bolje ali je problem u nečemu da li u njihkvom odnosu, karakteru ili mecem trecem nije važno, vazno je da se vratimo na kolosijek. Sve do kraja Zeljo nema predaje
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:58 am

Ne znam da li je izvodljivo ali bi ja pokusao dovesti Rusmira Cviku da pomogne u tom sportskom dijelu.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:59 am

LeBlue je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:58 am
Ne znam da li je izvodljivo ali bi ja pokusao dovesti Rusmira Cviku da pomogne u tom sportskom dijelu.
Ja sam ga vidjao u zadnje vrijeme na Grbavici i nadao sam se da ce preuzeti neku funkciju,gdje je i sta radi Nijaz Brkovic?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:00 am

Ko se imalo razumije u marketing i promiciju kluba,jasno mu je da sadasnja desavanja u i oko kluba, stanje u globalu ce donijeti i mislim da su donijela da ce nam dosta uticati na otkaze pojedinih sponzora tj finansijera kluba. Zato zbijmo redove i budimo uz svog Zelju, udaraju nas sa svih strana u nadi da nas razjedine i vrate u stanje kada smo se borili da kupimo je.beni katanac za kapiju. Daj razmislite malo da ublehe i udbasi ne miruju,pa pogledajte od medija,izvjestavanja, komentatora,menadzera, kvazinavijaca i ostalih.

Mi smo ZELJINI,ZELJO je NAS!!!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:09 am

I Odovic se mora napokon odlluciti koji ce stoperski par biti konstantan i uigravati to.nasa odbrana djeluje ko rastimani orkestar ne zna se ko pije ko placa.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:20 am

niko ne uzima u obzir da je mozda oda za sve kriv, ne kazem da jeste, ali daje mu se tolika slijepa podrska da je to nenormalno, pa i ova, i gosk, i zvijezda, i sloboda, sve cisto njegove utakmice u kojima smo kiksali, pa mi uopste nemamo taktike, nemamo uigran stoperski par, nemamo neku konekciju u napadu kao npr. zeba-adilovic, stevanovic-lednric, neki tandem nesto, ma katastrofa, e jos je veci problem sto nemamo adekvatnu zamjenu za njega...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:24 am

DABOGDA UMRO KO ZECA DRZI U PRVOJ !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:51 am

A ti peljto dabogda zavrsio sutra kod karkina na ovom svijetu jeebem li ti oba djeteta
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:52 am

Veselog su posmatrali menageri jedne svicarske ekipe, zato je bio inspirisan :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:59 am

a i kurcevi spermici sa ove stranice neka ga popuse, od sutra me samo na 1921.ba mozete naci.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:11 am

Peljto nas je unistio ali i Odovic nakon crvenog kartona umjesto odma da ubaci Kemu jok on vraca Vranjesa na mjesto stopera i u tom trenutku nam onaj seljak cupavi zabijje go zakasnjela izmjena SINISA STEVANOVIC :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 2:30 am

@ Avlami mi je probudio uspomene, pa mada nisam siguran da je ovo pravo vrijeme da ih
podijelimo, ipak cu to uraditi, jer kad slavim i kada mi je dobro, tada mogu biti i sam, a, kada sam
ranjen, kao nocas, osjecam potrebu da to dijelim sa svojom bracom....
Igrali smo u drugoj ligi, protiv Leotara, 11 sati ujutro...Napadao preko noci, neki, tezak, sarajevski
snijeg, niko ne zna da li ce utakmica biti odgodjena ili ne, bila su to ona stara vremena, bez pamet-
nih telefona, bez foruma, bez interneta, informacije smo dobijali samo preko sportskih stranica pi-
sanih medija...I kao uvijek, mi Paromlinci, ogranak raje sa Dolac Malte, krecemo na utakmicu nasim
ustaljenim putem. noseci nase zastave, napravljene sa toliko ljubavi prema nasem Zelji..Uvijek istim
putem, Preko mosta, pa preko Trga, pa uvijek kroz isti prolaz, dok ne ugledamo Dolinu cupova i dok
ne osjetimo onaj adrenalin, ljubav, sve....Mislili smo da ce svako otstupanje sa tog svetog puta donijeti
losu srecu nasem timu, pa smo uvijek prelazili svaku ulicu na istom mjestu, zaobilazili svako drvo ili
trafiku na isti nacin....Ponekad mi se cini, da smo upravo mi izmislili onu cuvenu recenicu : " Ni milime-
tar "...Tada smo, sa godisnjim ulaznicama, ulazili na istok koji je bio jedna jedinstvena cjelina sa jugom.
a, sjevera jos nije ni bilo...Na tom istom ulazu, besplatano su ulazili vojnici, a i na mnogim utakmicama
besplatan ulaz je bio svakome ko ima zastavu naseg tima...I, eto, da se vratim na to nedjeljno jutro, kada
sam, iako mlad ,shvatio, sta znaci biti clan nase porodice, kakva je velika cast i odgovornost biti dio nece-
ga sto se zove ZELJO....Ulazimo, tako, mi, promrzli i ukruceni, kao i zastave koje nosimo, nakon sto smo
prosli sve one verbalne torture pitarski nastrojenih taksista, prepoznatljivih po bijelim carapama, mokasin-
kama, koznim jaknama ,donjim dijelovima trenerki , tek pristiglih iz Turske...Tribine, ako su se tako mogle
zvati, nisu bile ociscene, pa smo bukvalno morali prtiti snijeg do koljena, ali, teren je bio koliko - toliko dobar,
samo sto je sav snijeg bio naguran na jugo istok, gdje je bilo pravo brdo, velicine omanjeg Trebevica... U jed-
nom trenutku, lopta je otisla bas u taj dio i jedan od nasih pionira, mali djecacic, koji se smrzavao kao vrapcic
uz aut liniju, pokusao je da je izvadi i vrati nazad u igru, ali, onako, malen i nejak, nije imao nikakvih sansi....
Da li je u tom trenutku ubacena rezervna lopta ili ne, niti se sjecam, niti je bitno, ali, desilo se ono sto je, barem
meni zauvijek dalo do znanja da sam jedan od privilegovanih sto vec evo punih 50 godina zivim, patim,radu-
jem se i umirem za nasu familiju...Videci da se mali djecacic bori sa snijegom, ali, bezuspjesno, Dragomir Vlaski,
zvani Dzinks, pretrcao je sa nase polovine terena, do korner zastavice na suprotnoj strani, izvadio bukvalno to
dijete, kao svoje najrodjenije, ostavio ga pored aut linije i onda, zagazio, ma sta zagazio, preplivao do lopte
izvadio je iz snijega i odnio na tacni do golamana Leotara...Smrznut, cvokocuci od hladnoce, ali, ponosan i sretan
dugo, dugo, kao i svi ostali na stadionu aplaudirao sam ovom potezu...Sitnica, koja znaci mnogo...Sitnica, zbog
koje se zivi, sitnica zbog koje se razmislja...Ja, evo, vec decenijama....

Znam da je tesko danas...Ali, igracima, navijacima, upravi, zelim da kazem samo jednu tako jednostavnu stvar....
Ne dajte mi mog Zelju....Ne lomite mi bagrenje, jer sve cu da vas polomim...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 6:16 am

LeBlue je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:58 am
Ne znam da li je izvodljivo ali bi ja pokusao dovesti Rusmira Cviku da pomogne u tom sportskom dijelu.
Stvarrno mislis ili se salis ?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 7:01 am

storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:41 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:33 pm
Ali furka bi bila da nas dodje 7000.. Bila bi to jaka poruka.. Ja u zadnje vrijeme idem iz inata.. Nedam da me jadovi otjeraju sa Grbavice..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ma odem iz ljubavi, ali kao sto kazes i iz inata. Hocu da znaju da sam tu. Bio sam kada nas je bilo 400 i kada si svaku facu znao na tribini, nece me ovi polu-igraci otjerati sigurno.
To je to, volim svoj Zeljeznicar.

Da me neka pica od igraca otjera iz moje kuce? Jest, jasta. Pa nisu ni Mensur Sinanovic ni Elmir Kuduzovic ni Amir Spahic, e nece ni ovi ni niko. Letice ta svaka sisa napolje a ja cu ostati na svom mjestu dok zivim.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:07 am

Ujko je napisao/la:
ned nov 04, 2018 2:30 am
@ Avlami mi je probudio uspomene, pa mada nisam siguran da je ovo pravo vrijeme da ih
podijelimo, ipak cu to uraditi, jer kad slavim i kada mi je dobro, tada mogu biti i sam, a, kada sam
ranjen, kao nocas, osjecam potrebu da to dijelim sa svojom bracom....
Igrali smo u drugoj ligi, protiv Leotara, 11 sati ujutro...Napadao preko noci, neki, tezak, sarajevski
snijeg, niko ne zna da li ce utakmica biti odgodjena ili ne, bila su to ona stara vremena, bez pamet-
nih telefona, bez foruma, bez interneta, informacije smo dobijali samo preko sportskih stranica pi-
sanih medija...I kao uvijek, mi Paromlinci, ogranak raje sa Dolac Malte, krecemo na utakmicu nasim
ustaljenim putem. noseci nase zastave, napravljene sa toliko ljubavi prema nasem Zelji..Uvijek istim
putem, Preko mosta, pa preko Trga, pa uvijek kroz isti prolaz, dok ne ugledamo Dolinu cupova i dok
ne osjetimo onaj adrenalin, ljubav, sve....Mislili smo da ce svako otstupanje sa tog svetog puta donijeti
losu srecu nasem timu, pa smo uvijek prelazili svaku ulicu na istom mjestu, zaobilazili svako drvo ili
trafiku na isti nacin....Ponekad mi se cini, da smo upravo mi izmislili onu cuvenu recenicu : " Ni milime-
tar "...Tada smo, sa godisnjim ulaznicama, ulazili na istok koji je bio jedna jedinstvena cjelina sa jugom.
a, sjevera jos nije ni bilo...Na tom istom ulazu, besplatano su ulazili vojnici, a i na mnogim utakmicama
besplatan ulaz je bio svakome ko ima zastavu naseg tima...I, eto, da se vratim na to nedjeljno jutro, kada
sam, iako mlad ,shvatio, sta znaci biti clan nase porodice, kakva je velika cast i odgovornost biti dio nece-
ga sto se zove ZELJO....Ulazimo, tako, mi, promrzli i ukruceni, kao i zastave koje nosimo, nakon sto smo
prosli sve one verbalne torture pitarski nastrojenih taksista, prepoznatljivih po bijelim carapama, mokasin-
kama, koznim jaknama ,donjim dijelovima trenerki , tek pristiglih iz Turske...Tribine, ako su se tako mogle
zvati, nisu bile ociscene, pa smo bukvalno morali prtiti snijeg do koljena, ali, teren je bio koliko - toliko dobar,
samo sto je sav snijeg bio naguran na jugo istok, gdje je bilo pravo brdo, velicine omanjeg Trebevica... U jed-
nom trenutku, lopta je otisla bas u taj dio i jedan od nasih pionira, mali djecacic, koji se smrzavao kao vrapcic
uz aut liniju, pokusao je da je izvadi i vrati nazad u igru, ali, onako, malen i nejak, nije imao nikakvih sansi....
Da li je u tom trenutku ubacena rezervna lopta ili ne, niti se sjecam, niti je bitno, ali, desilo se ono sto je, barem
meni zauvijek dalo do znanja da sam jedan od privilegovanih sto vec evo punih 50 godina zivim, patim,radu-
jem se i umirem za nasu familiju...Videci da se mali djecacic bori sa snijegom, ali, bezuspjesno, Dragomir Vlaski,
zvani Dzinks, pretrcao je sa nase polovine terena, do korner zastavice na suprotnoj strani, izvadio bukvalno to
dijete, kao svoje najrodjenije, ostavio ga pored aut linije i onda, zagazio, ma sta zagazio, preplivao do lopte
izvadio je iz snijega i odnio na tacni do golamana Leotara...Smrznut, cvokocuci od hladnoce, ali, ponosan i sretan
dugo, dugo, kao i svi ostali na stadionu aplaudirao sam ovom potezu...Sitnica, koja znaci mnogo...Sitnica, zbog
koje se zivi, sitnica zbog koje se razmislja...Ja, evo, vec decenijama....

Znam da je tesko danas...Ali, igracima, navijacima, upravi, zelim da kazem samo jednu tako jednostavnu stvar....
Ne dajte mi mog Zelju....Ne lomite mi bagrenje, jer sve cu da vas polomim...
Ja ne mogu da vjerujem kakav je ovo post... Hvala ti! Dugo me neko nije ganuo ovako. Hvala ti!

U ovim vremenima nama treba vodstvo nekoga ko si ti, nekoga ko je u stanju da baci neko novo svjetlo na ovo sto se nadvilo nas nama i da nam pokaze pravac u kojem trebamo posmatrati trenutnu situaciju.
Hvala ti!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:15 am

LARSSON je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:27 pm
Naletite i napišite šta i kako bi vi oko kadra, nemojte da samo nas 5-6 palamudimo po cijeli dan :D

viewtopic.php?f=51&t=814
Ko ti je kadro 😀
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:13 am

Bosanac1993 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:47 am
Je l ko primijetio transparent pitara u 38 minuti susreta sto prozivaju Misimovica? Za ovo im se moramo oduziti na Grbavici, da im se stuca malom Tanu...
Pa ošmekane su im parole. Poslije one druge su dobili odgovor i spustanje kao nikad. Pisaj po smekerima!
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija