Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:27 pm

Naletite i napišite šta i kako bi vi oko kadra, nemojte da samo nas 5-6 palamudimo po cijeli dan :D

viewtopic.php?f=51&t=814
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:33 pm

cipiripi je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:24 pm
Ne gine nam Vranjes na stoperu protiv Tuzle.
Nema Bogicevica, Bakraca i Osmankovica zbog kartona, bit ce veselo pravo hehehe.

Opet cu ponoviti ovo je Odin poraz. Pogubio je konce ekipe i tima u cjelini, izgubili su povjerenje jedni u druga, nama bas treba neka udarna injekcija ali ja ne vidim ko bi to mogao biti.

Doci cemo mi mazohisti opet na utakmicu, i opet cemo se nervirati, ali mi jednostavno nemamo IDEJU I IGRU.

Mislim da je dosla voda do grla i da je vrijeme da Uprava odrijesi kesu i da dovede PRAVE trenere i igrace. Koliko god pricali da takvih nema, ima ih ali ih treba platiti.

Pojavilo se je zasicenje u svakom segmentu naseg Kluba i potrebna nam je svjeza krv kako u igrackom tako i u trenerskom segmentu
Osmanovic moze na stopera, moze Zilic
Da je Keka dovest i nek dodje Muric s njim, taman sretan i Larson i ja :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:35 pm

mamba21 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 7:53 pm
Zeljo1921 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 7:49 pm
Evo medijski partner se oglasio o sudjenju. Masakr nad igracima Sarajeva, bez pet igraca u Mostaru. Hvala partneru, konacno neko da progovori.
Pa sto ne bi objavio kad ga pitar drzi 😁ccc
Ko im ne igra bgt nemam zivaca da ulazim na portale kojekakve..
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:38 pm

Omar500 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:33 pm
cipiripi je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:24 pm
Ne gine nam Vranjes na stoperu protiv Tuzle.
Nema Bogicevica, Bakraca i Osmankovica zbog kartona, bit ce veselo pravo hehehe.

Opet cu ponoviti ovo je Odin poraz. Pogubio je konce ekipe i tima u cjelini, izgubili su povjerenje jedni u druga, nama bas treba neka udarna injekcija ali ja ne vidim ko bi to mogao biti.

Doci cemo mi mazohisti opet na utakmicu, i opet cemo se nervirati, ali mi jednostavno nemamo IDEJU I IGRU.

Mislim da je dosla voda do grla i da je vrijeme da Uprava odrijesi kesu i da dovede PRAVE trenere i igrace. Koliko god pricali da takvih nema, ima ih ali ih treba platiti.

Pojavilo se je zasicenje u svakom segmentu naseg Kluba i potrebna nam je svjeza krv kako u igrackom tako i u trenerskom segmentu
Osmanovic moze na stopera, moze Zilic
Da je Keka dovest i nek dodje Muric s njim, taman sretan i Larson i ja :D
da je kako za 7 dana skontati ko gdje igra, pa da pokušaju kakvu akciju uigrati, onu najobičniju. Loptu povede Šaban, doda je Vranješu, ovaj Čurjuriću i on gurne u for Krpiću
ali ko da gledam biće dodaj prvom do sebe i desno/lijevo, nikako naprijed
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:39 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:33 pm
Ali furka bi bila da nas dodje 7000.. Bila bi to jaka poruka.. Ja u zadnje vrijeme idem iz inata.. Nedam da me jadovi otjeraju sa Grbavice..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
+1
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:44 pm

Treba biti realan i reci da Oda nije trener za seniorski tim, jer nema on autoritet da se nosi sa osobama koje misle da su najbolji fudbaleri u ovoj drzavi jer igraju za neki prvi tim koji ima dobro poznato ime. On je covjek koji treba da vodi neki omladinski pogon i djecu koja su zeljna dokazivanja i koja ce se truditi raditi tacno onako kako im se kaze i kojima ce uvijek moci dati neku dodatnu sugestiju, upozoriti ih na fin nacin, koja ce saslusati svako objasnjenje koje im on da.

Za ovu prvu klapu ipak treba neko ko je otresit, ko ce ih kazniti ako ne urade kako im se kaze i ko ce im znati otvoreno opsovati i poslati ih na tribine ako nastave biti bezobrazni. Ali bilo koji trener koji ima takve karakteristike ima i onu karakternu crtu koja jednostavno ne dozvoljava da njemu neko odredjuje stvari i da njemu neko govori sta bi bilo dobro. I to je potpuno ispravno, prepustis mu tim i postavis odredjena ocekivanja, jasno mu das do znanja koji igraci su moguci za dovesti, a koji ne. I ono najbitnije, pustis ga jednu kompletnu sezonu da pokaze sta zna, a zatim ga vrijednujes.

Davno sam napisao, a i dalje sam tog stava, da je nas najveci problem umisljenost. Ne samo igraca, nego kompletnog kluba i zaposlenika unutar njih. Svi ovdje misle da su neko i nesto, da su neki uspjesni igraci, uspjesni treneri, uspjesni ekonomisti i pravnici, uspjesni biznismeni, da su uradili nesto. Sve to stoji i svaka vam cast na svim tim licnim uspjesima, ali pogresni su vam parametri za poredjenje. Vi jeste nesto u odnosu na nasu drzavu. Ali nasa drzava je, uzgred receno, zadnja rupa na svirali Evrope, gotovo po svim evropskim pozitivnim standardima posljednjeplasirana. Po bilo kojem evropskom standardu vi ste malo iznad nule - igraci, treneri, ekonomisti, pravnici i biznismeni. Zaslijepljeni ste previse misleci da ste negdje visoko.

Ovaj klub moze napredovati tek onda kada svi ovi likovi shvate da su niko i nista. Da su na apsolutnoj nuli Evrope i da se stvari moraju slagati na svoja mjesta jasno, precizno i ono najbitnije temeljito, tako da ne gubimo vrijeme stalno se vracajuci na iste stvari i stalno rotirajuci i trazeci neke kombinacije. Prica se o klubu koji ce imati sistem i jasne ciljeve. A stalno nesto isprobavate, testirate, rotirate i stalno se vrtite oko istih problema. To nije sistem, a to nije ni nacin na koji se sistem gradi. To je nacin na koji se pare bacaju, misleci da se sve moze u hodu rjesavati. Isto kao kad se slaze Rubikova kocka. Mislis blizu si, par poteza i to je to. Uradis par poteza i sje*** sve sto si do tada napravio. Niti mozes dalje po istom, niti se mozes vratiti na staro. Nego nastavljas kombinirati nesto nadajuci se dobrom ishodu. Nekad te mozda sreca i proprati, ali ako cemo zivjeti samo od srece, blago nama.

Sjedite, angazujte strucnjake, kopirajte lige petice u obimu dovoljnom za nasu velicinu ako ne mozete sami skontati, ali napravite sistem koji ce biti jasan za buducnost, kroz koji nece u ovaj klub dolaziti penzioneri i polovnjaci odbacenih od okolnih liga i u kojem nam nece licni karakteri preovladavati nad ciljevima, u kojem ce postojati odgovornost i u kojem ce svako raditi svoj posao, a ne se mijesati u tudji misleci da je neki strucnjak. A tek onda gradite klub i ocekujte rezultate od istog.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:45 pm

plavi brat je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:39 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:33 pm
Ali furka bi bila da nas dodje 7000.. Bila bi to jaka poruka.. Ja u zadnje vrijeme idem iz inata.. Nedam da me jadovi otjeraju sa Grbavice..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
+1
furka bi bila da nas sutra na juniore dođe 2 hiljade...a da protiv Tuzle dođemo, uzmemo karte i pravac kući
ili u 10-oj minuti recimo
to bi garant nešto značilo, ovako misle da smo zadovoljni njima, trudom, zalaganjem...a i da oni daju sve od sebe samo ih neće, sudija zakida i sl.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:46 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:51 pm
Ajzea je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:49 pm
cipiripi je napisao/la:
sub nov 03, 2018 9:28 pm
Ocekivano.
Igrali smo ko kur.ac. Mi ljudi u 90 minuta nisml akcije napravili niti suta u okvir uputili.

Nije mi jasam Odovic zasto nije izveo Vranjesa a i srdinu gurnuo Veselinovica, a na krilo Jazvica.

Satajevo je odron zesci, propuh u odbrani a mi im sanse ne stvorimo.

Pored sudija i lakrdije Odin poraz, nema dalje.

Koliko god bili manjina sa juga koja prijeti igracima, raja sa zapada je ipak rekla najvaznije. Aplauz i MI SMO ZELJINI ZELJO JE NAS
Ako je iko imao strpljenja prema njima onda su to navijaci. Oni su nas klub poceli ponizavati svojim postupcima i igrama.
Aplauz? Kome? Gdje god postoji kakvo mjesto gdje vecina kuca drzi krave i kokosi, nama su uzeli tri boda. Tome da aplaudiramo?
Najgori od takvih nas danas pobjedise.
Danas nas je pobjedilo groblje,bez ijedne kuce/štale/vikendice
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:48 pm

Nama prije svega treba neko u klubu ko je u stanju da dovede kvalitetne igrace. Neko ko moze ovoj sadasnjoj upravi da pomogne. Neki dan gledam slike sa FB stranice i gledam nekoliko godina unazad, koliko je igraca proslo a da nam nisu nista donijeli. Neko spomenuo Fedju Dudica kao trenera neki dan, a ljudi ga odma napali. Mislim da je covjek slican tip kao Sablic koji biljezi dobre rezultate sa Tiraspolom (osvojio ligu). Mlad i ima ambicije. Ali prije svega mislim kao prvo da nam treba neko da pomogne koji ima osjecaj da dovede prava pojacanja. Onda je lakse i svakom treneru.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:51 pm

kremenko je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:26 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:37 pm
teatrale36 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:22 pm


Ne znate neke stvari raditi a gurate se, sta vam god neko kaze vi tako uradite, kaze MUP stavi mrežu na istok vi stavite, nemoj kisobrane unositi na tribinau bez krova vi nama koji smo odvojili od usta svoje djece da damo i sagradiimo tribinu zabranite da uneseno. A ovi unose milion petardi i bengalki.
O sportskom segmentu vise nemam snage da pričam kad djeca vise ne mogu ovu patnju gledati.
Ko, mi? Ne mislis valjda da iko sa ovog foruma ima veze sa upravom? To nije istina, i to nikada nece biti istina. Ovaj forum je nezavisan i bice nezavisan, sta god ko nazor zelio da misli. Svako takvo spominjanje, i mijesanje nas sa upravom je laganje i to trpiti necemo. Opet, ovaj forum je nezavisan i da je uprava ikada i pokusala da se mijesa u njegov rad, ja bih prvi to javno napisao i raskrinkao bih ih na sva zvona. To zna svako ko me poznaje. Ja te molim da moderaciju i ovaj forum ne mijesas sa upravom, jer je nama samo interes Zelje bitan, a ne interes uprave. Ovaj forum je trenutno najveca nezavisna forumska otvorena online mreza i ne stajemo ni na ciju stranu, osim na stranu Zelje. To nista i niko promjeniti nece. Sve drugo je jednostavno laz! Podrzacemo svakoga ko radi dobro i kudicemo svakoga ko radi lose za Zelju. Sportski segment i meni smeta kao i tebi.
U klubu se u vezi sudija suti vizavi gradnje stadiona i povlacenja para od UEFE. A pare od UEFE ne mozemo dobiti bez NS.
Danas za krov na Istoku, sutra za krov na Jugu.
Suti se i gura pod tepih. Ne samo danas. Danas smo izgubili posteno, svaka cast.
Suti se i nacelniku, zbog dozvola, zbog neke sice koju ce nam dati.
Suti se, a usi nam poplavile od klempi.
Napravite Jug, zavrsite stadion do 100god kluba i odjebite hijene.
Pricalo se, pa nikakvog ploda to nije imalo. Ne gura se nista pod tepih, ali to sto nikakvog rezultata nije bilo nakon sto se pricalo, to je krivo samo stanje u drzavi.

Sto se ostalog tice, dovedi nekoga boljeg, ili predlozi nekoga boljeg, i slozicu se - neka ovi ljudi idu. U suprotnom, hijena i zlonamjeran je svako ko razmislja drugacije, a sistematski se skriva iza sportskog rezultata, odnosno nerezultata.

Ovi na terenu su sve dobili od Uprave, doslovno pticijeg mlijeka. Odovica smo prizeljkivali i sada se pljuje. I to oni koji su najvise plakali za njim. Gubili su se derbiji i pobjedjivali, Boze moj. Ne moze se sezona spasavati na derbiju, to samo pitari mogu. Zeljo je iznad toga i razocaran sam. Prvenstveno kratkovidnoscu Uprave na postupke nekih igraca i nadam se da im je doslo iz guzice u glavu sada.

Nevezano, procitah da neko pise da se Odovic zbog plate prodao. To su gluposti, mnogo je Odovic vise dao Zelji nego takvi koji pisu te nebuloze.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:53 pm

LeBlue je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:48 pm
Nama prije svega treba neko u klubu ko je u stanju da dovede kvalitetne igrace. Neko ko moze ovoj sadasnjoj upravi da pomogne. Neki dan gledam slike sa FB stranice i gledam nekoliko godina unazad, koliko je igraca proslo a da nam nisu nista donijeli. Neko spomenuo Fedju Dudica kao trenera neki dan, a ljudi ga odma napali. Mislim da je covjek slican tip kao Sablic koji biljezi dobre rezultate sa Tiraspolom (osvojio ligu). Mlad i ima ambicije. Ali prije svega mislim kao prvo da nam treba neko da pomogne koji ima osjecaj da dovede prava pojacanja. Onda je lakse i svakom treneru.
Kao što je Ivan Tomić u Partizanu bio. Koliko sam uspio pročitati i pohvatati, većinu igrača kada su osvojili duplu je on skautirao/doveo. Strašnu su ekipu imali tada. + potpisao ugovor sa Milenkovićem, koji je tada u teleoptiku bio na margini, a sada će Fiorentina uzeti 40+ miliona za njega
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:56 pm

Eh 'vako
Isključivi krivac za današnji poraz je Odović.
Glavni razlog: kada ti stoper dobije crveni karton istog momenta uvodiš drugog, kakvo crno zagrijavanje kad ti gol visi u zraku. Ja nisam mogao da vjerujem koliko je trebalo da napravi izmjenu. Dalje, igraš tako sa jednim stoperom i Vranješom koji glumi drugog, primaš gol. I onda uvodiš jebenog drugog stopera, koji će ti ***** kad si primio gol... Što je još gore izvodiš ofanzivnog veznog (nisam mogao da vjerujem onome što vidim). Pa kako misliš imati povezanost u igri, kako prenijeti loptu do napadača? Trebalo je vaditi onda Vranješa ako ćeš tako. Da sam ja bio trener izveo bih Zeca, pa nek Čurjurić (koji je ono što je odigrao bio da ne kažem katastrofa) pokrije i tu desnu stranu koliko može. Ma nema koristi pričati sad o tome ništa.

Ukratko:
Fejzić nesiguran, nije mogao ništa kod golova, ali dosta slabo odbijanje, izlijetanje...
Stevanović imao loših reakcija, plivao po malo, ali borbeno i sa mudima odigrao. Pravo kapitensko ponašanje, što Krpić nije još pokazao.
Bakrač - ne krivim ništa momka, prvi faul bezveze, drugi mislim da uopšte nije ni vidio Velkoskog i da je udario u njega i oborio ga, ono nije trebao biti žuti karton po meni ako sam dobro vidio.
Rodin katastrofa
Pavić i Veselinović najbolji i njima su otišli glasovi u anketi
Zec- mrš iz svetinje
Vranješ nula, Anel onako, Čurjurić nula, Krpić odsječen. Jazvić ništa nije pokazao, a Osmanović bi mogao biti dobar. Osmanković vrlo dobar.
Da dodam još, mislim da je Dacić morao dobiti priliku večeras.

Poraz k'o poraz, svaki boli na svoj način, pogotovo u derbiju, ali fascinantno je u kakvu situaciju su mene doveli ovi smradovi. Do nedavno nisam mogao zamisliti utakmicu bez nerviranja, galame, psovanja... A večeras, isto kao da mi je bilo svejedno, nisu me previše doticali golovi koje smo primili, nemoć na terenu... Doveli su me u takvu situaciju da se ponašam kao duh, da ne očekujem više ništa, da se ne nerviram, da ne skočim k'o budala nakon gola... Ubili su u meni sve i nikad im neću oprostiti. Od stručnog štaba do igrača. Jadovi!

Odović me iz utakmice u utakmicu sve više razočarava i moju podršku je sveo na minimum. Igrači su je odavno izgubili, uprava bi uskoro mogla je izgubiti, ali Željo je neće izgubiti nikada. Ni jedan poraz, ni jedan igrač, trener, protivnik, niko i nikad me neće natjerati da odustanem. Ja jedva čekam utakmicu protiv Tuzle, hiljadu bolesnika i vrlo moguće novo razočarenje. Al' jebi ga, navikli smo, više mi nije ni čudno. Ništa me više ne može iznenaditi. Govore mi poznanici "što ideš, šta imaš vidjeti" i slične stvari... E pa idem i ići ću. Iz inata! Jer nas hiljadu će vječno biti bolesno zbog Želje!

PS
Kad se sazna kad je trening javnite ovdje da im se dobaci koja.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:58 pm

Omar500 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:24 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:30 pm
Ma treba biti malo i objektivan i hladne glave pogledati sve.
Sta smo ocekivali od ove sezone? To smo i dobili. Igru bez igre povremeno to simpatixno izgleda povremeno uzasno jer se sve proba nabrzinu.
U sezonu smo usli bez za nas najboljih igraca Zakarica, Voje, Ramovica, Graovca.
Dodas da te razocarao Vranjes, Hajdarevic ne napreduje kako treba.
Zakaricevih 18 golova 11 asistencija nismo uspjeli nadomiriti, Krpic veci kiler od Voje ali fali u igri, Ramovic povrijedjen Cuki tu i tamo ga zamjeni.
Saban je urario ono sto Hajdarevic nije, a to je bilo kakav napredak. Graovca isto nismo namirili. To je puno. Od zadnje pobjede na derbiju nama je ja mislim samo Fejzic igrao. Toliko o tome.
Treba vremena, mora se neko ozbiljnije posvetiti ovome. Koliko god da smo treci ovo je neozbiljno.
Kad pogledas statistiku da ti je Zec drugi strijelac, a prosle sezone covjek je izbacem zbog slabe realizacije, sve treba da vam je jasno.
Dosta toga finog je receno ovdje. Na zimu se neke stvari mogu pametno odraditi. Eto npr za Krpica, mi nemamo nikakvu zamjenu. Lijepo bi bilo imati opciju koja je karakteristikama skroz drugi igrac, kao npr Vojo sto se spominjao da bi mogao produziti, ali ode gdje ode...
Sabanadzovic pravo fino igra u zadnje vrijeme, on svoj posao radi maksimalno korektno. Strasno dobro se snalazi pod pritiskom. Osmanovic me pozitivno iznenadio. Ima petlju, znanje, fizikalije. Sto se Hajdarevica tice, u pravom sistemu je radilica i razbijac od krucijalnog znacaja. A mi smo sve osim sistema i zdrave atmosfere, tako da nam je momak beskoristan, nista ne moze ponuditi.
Veselinovic je u ovoj utakmici pokazao vise nego Zec i Zajmovic u zadnjih par. I to nesto govori, sa kakvim krilima igramo zadnje vrijeme. I skontas da je Veseli zadnjih par tekmi zdrav, ali ne igra!?
Sad, sta ce nasi uraditi na zimu...imamo finu podlogu u vidu nasih mladih igraca i proljece se mora podrediti njihovom razvoju uz par konkretnih pojacanja koji su iskusniji (ne nuzno 30+ godina, zna se na sta ovdje mislim). Sigurno je da takav plan moze donijeti i puno bolje rezultate nego sto ih sada imamo, a i igru.
Puno je pitanja, a malo odgovora :D

A ovo za sudjenje, kada se ovako otvoreno sada radi, strah me i pomisliti sta ce biti na proljece.
Nemamo mi dosta "zamjena", lijevi bek, normalan rezervni golman(Fejzicu gospodine, na kraju kao da mu i nije tesko pao poraz po osmijehu), napadac.
Sa Hajdarevicem mora neko bas raditi na samopouzdanju da mu pas, sut kretnja prema naprijed ne bude nesigurna.
Bice to sve dobro sljedece sezone.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:58 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:51 pm
kremenko je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:26 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:37 pm


Ko, mi? Ne mislis valjda da iko sa ovog foruma ima veze sa upravom? To nije istina, i to nikada nece biti istina. Ovaj forum je nezavisan i bice nezavisan, sta god ko nazor zelio da misli. Svako takvo spominjanje, i mijesanje nas sa upravom je laganje i to trpiti necemo. Opet, ovaj forum je nezavisan i da je uprava ikada i pokusala da se mijesa u njegov rad, ja bih prvi to javno napisao i raskrinkao bih ih na sva zvona. To zna svako ko me poznaje. Ja te molim da moderaciju i ovaj forum ne mijesas sa upravom, jer je nama samo interes Zelje bitan, a ne interes uprave. Ovaj forum je trenutno najveca nezavisna forumska otvorena online mreza i ne stajemo ni na ciju stranu, osim na stranu Zelje. To nista i niko promjeniti nece. Sve drugo je jednostavno laz! Podrzacemo svakoga ko radi dobro i kudicemo svakoga ko radi lose za Zelju. Sportski segment i meni smeta kao i tebi.
U klubu se u vezi sudija suti vizavi gradnje stadiona i povlacenja para od UEFE. A pare od UEFE ne mozemo dobiti bez NS.
Danas za krov na Istoku, sutra za krov na Jugu.
Suti se i gura pod tepih. Ne samo danas. Danas smo izgubili posteno, svaka cast.
Suti se i nacelniku, zbog dozvola, zbog neke sice koju ce nam dati.
Suti se, a usi nam poplavile od klempi.
Napravite Jug, zavrsite stadion do 100god kluba i odjebite hijene.
Pricalo se, pa nikakvog ploda to nije imalo. Ne gura se nista pod tepih, ali to sto nikakvog rezultata nije bilo nakon sto se pricalo, to je krivo samo stanje u drzavi.

Sto se ostalog tice, dovedi nekoga boljeg, ili predlozi nekoga boljeg, i slozicu se - neka ovi ljudi idu. U suprotnom, hijena i zlonamjeran je svako ko razmislja drugacije, a sistematski se skriva iza sportskog rezultata, odnosno nerezultata.

Ovi na terenu su sve dobili od Uprave, doslovno pticijeg mlijeka. Odovica smo prizeljkivali i sada se pljuje. I to oni koji su najvise plakali za njim. Gubili su se derbiji i pobjedjivali, Boze moj. Ne moze se sezona spasavati na derbiju, to samo pitari mogu. Zeljo je iznad toga i razocaran sam. Prvenstveno kratkovidnoscu Uprave na postupke nekih igraca i nadam se da im je doslo iz guzice u glavu sada.

Nevezano, procitah da neko pise da se Odovic zbog plate prodao. To su gluposti, mnogo je Odovic vise dao Zelji nego takvi koji pisu te nebuloze.
Nisam mislio da su hijene u klubu, nego da odjebu hijene iz NS, iz opstine...
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u sub nov 03, 2018 11:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:58 pm

Evo pocinje snimak na bht-u,
Najebem se mame ovom komentatoru koji "sve zna o Želji",i kaze deset recenica a onda o sarajevu jednu.
P.S. ima i neku statistiku,Oda vs usref...
Koja se ne poklapa s @jovanovom
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:02 am

kremenko je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:58 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:51 pm
kremenko je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:26 pm

U klubu se u vezi sudija suti vizavi gradnje stadiona i povlacenja para od UEFE. A pare od UEFE ne mozemo dobiti bez NS.
Danas za krov na Istoku, sutra za krov na Jugu.
Suti se i gura pod tepih. Ne samo danas. Danas smo izgubili posteno, svaka cast.
Suti se i nacelniku, zbog dozvola, zbog neke sice koju ce nam dati.
Suti se, a usi nam poplavile od klempi.
Napravite Jug, zavrsite stadion do 100god kluba i odjebite hijene.
Pricalo se, pa nikakvog ploda to nije imalo. Ne gura se nista pod tepih, ali to sto nikakvog rezultata nije bilo nakon sto se pricalo, to je krivo samo stanje u drzavi.

Sto se ostalog tice, dovedi nekoga boljeg, ili predlozi nekoga boljeg, i slozicu se - neka ovi ljudi idu. U suprotnom, hijena i zlonamjeran je svako ko razmislja drugacije, a sistematski se skriva iza sportskog rezultata, odnosno nerezultata.

Ovi na terenu su sve dobili od Uprave, doslovno pticijeg mlijeka. Odovica smo prizeljkivali i sada se pljuje. I to oni koji su najvise plakali za njim. Gubili su se derbiji i pobjedjivali, Boze moj. Ne moze se sezona spasavati na derbiju, to samo pitari mogu. Zeljo je iznad toga i razocaran sam. Prvenstveno kratkovidnoscu Uprave na postupke nekih igraca i nadam se da im je doslo iz guzice u glavu sada.

Nevezano, procitah da neko pise da se Odovic zbog plate prodao. To su gluposti, mnogo je Odovic vise dao Zelji nego takvi koji pisu te nebuloze.
Nisam mislio da su hijene u klubu, nego da odjebu hijene iz NS, iz opstine...
A to, izvini, poresno sam te shvatio. Apsolutno se slazem. Ja bih Zeljka volio nazad za nacelnika, covjek bi nam valjao. Al', ode u predsjednike.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:09 am

Ja nemogu da vjerujem sta ovaj konj prica,
pa jel ovo moguce.Sto nam neiznes kakvog prljavog bordo veša,sto usrefu hebib igra beka, gdje mu je hodzic nestao,nekad naj bek lige??????
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:10 am

LARSSON je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:53 pm
LeBlue je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:48 pm
Nama prije svega treba neko u klubu ko je u stanju da dovede kvalitetne igrace. Neko ko moze ovoj sadasnjoj upravi da pomogne. Neki dan gledam slike sa FB stranice i gledam nekoliko godina unazad, koliko je igraca proslo a da nam nisu nista donijeli. Neko spomenuo Fedju Dudica kao trenera neki dan, a ljudi ga odma napali. Mislim da je covjek slican tip kao Sablic koji biljezi dobre rezultate sa Tiraspolom (osvojio ligu). Mlad i ima ambicije. Ali prije svega mislim kao prvo da nam treba neko da pomogne koji ima osjecaj da dovede prava pojacanja. Onda je lakse i svakom treneru.
Kao što je Ivan Tomić u Partizanu bio. Koliko sam uspio pročitati i pohvatati, većinu igrača kada su osvojili duplu je on skautirao/doveo. Strašnu su ekipu imali tada. + potpisao ugovor sa Milenkovićem, koji je tada u teleoptiku bio na margini, a sada će Fiorentina uzeti 40+ miliona za njega
Rekao bih da ne mora biti ni toliko sposobna, ali takva osoba za nase uslove. Koji poznaje fudbal i ima konekcije u lokalnim zajednicama, da moze da prepozna potencijal u nekom igracu. Ova uprava je skroz sposobna za svoj domain, ali treba im pomoc.
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:14 am

Ovo mi je prvi poraz u gradskom derbiju koji sam najlakse podnio. Isto kao da nismo izgubili.
Ja sam u ovoj utakmici vidio vise pozitivnih strana nego negativnih. Dobili smo extra igraca na lijevom krilu koji moze napraviti višak igraca. Dobili smo Veanjesa koji ce biti sve bolji i bolji, mladog Osmanovica koji je veliki potencijal i sa punom sigurnošću mogu reci da Osmanović lagano i zasluženo postaje standardan igrac. Danas je odigrao odlicno i sasvim dobro je čuvao Ahmetovica koji je jedan od najopasnijih napadača.
U ekipi se vidi novi mentalitet i vidi se neka želja za igrom, mislim da dolaze bolji dani u to sam siguran.
Utakmicu necu da analiziram samo cu reci da je sudija sudija obilježio. Svaki post koji sam do sada napisao svaki put sam pisao sa sto realnijeg stanovišta i pokušao sam na svaki mogući nacin da ne budem nastrojen navijački i da me emocije prema klubu ne navode da napišem nesta kako ne treba. Današnji poraz mi ne znaci apsolutno nista pored svih problema prije utakmice i u toku utakmice mi smo izgledali sasvim pristojno.
Odovicu puna podrška vjerujem da moze sa željom napraviti uspjeh.
Molim sve one koji su protiv Odovica da se strpe,jer sam ubjeden da nam dolaze ako Bog da bolji dani.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:20 am

Jedini koji zaslužuje prolaznu ocjenu je Veselinović ostali nula bodova..Momak je u jednoj utakmici napravio ono što Zajmović i Zec nisu mogli u 10 utakmica.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija