Moderator/ica: storm_raider

 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:42 pm

Ja bi se slozio, dovedes 3 top pojacanja za cifre koje su gore navedene ( u svakoj liniji po jedan) i imas tim koji je za titule. Normalno treba se i uigrati jer je timski sport, ali ti se sanse drasticno povecaju.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:44 pm

Na Zimu ovu bandu rastjerati sve im ***** placenicko nek idu u Mostar svi **** im Svinjski mater komplet ostaviti Krpu Curketa Ramu ovu djecu Sinisu Pavica Rodina Bakraca kad otjeramo Zaimovica Zeca i Sindikalno smece ima da slavim kao titulu kako me nervira Zec udavio bi ga licno onim kablom sto cucla sve mu *****
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:46 pm

Morzhy je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:58 am
teatrale36 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:44 am
Morzhy je napisao/la:
ned okt 28, 2018 11:38 pm


Cijela javnost navodno zna da im je Oda dao do polusezone i noga,a onda se istovremeno očekuje od njih da ostvare sjajne rezultate za tog istog Odu? Pa logičnije je da ga sjebu kol'ko odmah...a on im još mjesta zacementirao u ekipi...ne kontam logiku razmišljanja,ali nikako.
Niko od ovih ne može odigrati lošije,a da nas više razočara...niko pa ni ti prvonavedeni omladinci,naša djeca
Kakva nasa djeca? Sehić tri puta usao i direktni krivac za tri gola! Nema ti tu talenta ni znanja, vidio si Hareta sinoć veze nema.
A ovi sa strane rasturaju,nema dalje,sve majstor do majstora,a uz to još fini karakteri,lutke
Na stranu neznanje malo ko zna lopte u našoj ekipi,bilo da dolazi sa sastrane ili je nase dijete.
O karakteru ne možemo razgovarati jer ih gledamo i znamo sa terena, sve je ovo rekla kazala. Zajmović da zna on bi ono sinoć zatvoreni očiju pogodio, sto se tice terena ograničeni su skoro svi neko manje neko vise.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:47 pm

Na onu listu od sinoc koga zelim da ide dodao bih i ove momke iz 1921. Super ste momci al sto su vam izvjestaji kvalitetniji mi sve losije igramo! Maleri ste! Koji ce nam ***** izvjestaji :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:48 pm

Ajzea je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:10 am
Tuzna vijest jutros dolazi sa Grbavice, naime, igraci Zeljeznicara su pronadjeni zivi u svojim stanovima.

Krepaj marvo !
:klanjase2:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:48 pm

nikson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:47 pm
Na onu listu od sinoc koga zelim da ide dodao bih i ove momke iz 1921. Super ste momci al sto su vam izvjestaji kvalitetniji mi sve losije igramo! Maleri ste! Koji ce nam ***** izvjestaji :D
Jesi li galamio sinoc sa zapada? Ja sreo neke poznate face i odoh na sjever.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:50 pm

Morzhy je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:20 am
Iskreno se nadam suspenziji stadiona do kraja godine minimum,da ne gledam ove klošare kako namjerno gube utakmice sve i da dođem u iskušenje. Fuj ko sve nosi dres Želje,fuj
e fakat bi to bilo i najbolje...za sve
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:50 pm

nikson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:47 pm
Na onu listu od sinoc koga zelim da ide dodao bih i ove momke iz 1921. Super ste momci al sto su vam izvjestaji kvalitetniji mi sve losije igramo! Maleri ste! Koji ce nam ***** izvjestaji :D
Za pocetak ukinite makar onu kameru sa istoka. :placeodsmijeha:

Nego kakva reakcija najinteligentnijeg stopera sindikata svih vremena kod gola, kako je lijepo sacuvao onu liniju peterca pa se jos teatralno bacio na covjeka koji ga je pretrcao da valja.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:51 pm

ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:53 pm
neće ptičurina tamo. bude nekih drugih forumaša. a ja sam više ćulumovski tip, ne dajem puno golova ali ostavljam protivničku vezu bez života :kafa:
Nemaju sok od ruże zato ne zalazim
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:53 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:14 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:09 pm
U ovom ludilu malo maštam , zamisli ...

Golman
Sinisa- Graovac-Bakrac-Pavic
Hadziahmetovic-Sabanadzovic
Stevanovic-Ramovic-Zakarić
Krpic


:kafa:
Mastas o onom Zakaricu koji je rekao da vise nece igrati za nas i da zeli ici pod svaku cijenu??Bez uvrede,ali bas kratko pamcenje imamo i nije ni cudo da nam se stalno iste stvari ponavljaju.
Maštam o fudbalskom potencijalu ekipe, na kraju krajeva i Zakaric izabran za najboljeg igraca lige, znaci dao je nesto Želji. Miroslav Stevanovic nista drugacije nije uradio, a džabe je otisao ako se sjecam fino, ako grijesim neka me neko ispravi. Moramo imati jake veze da cim igrac "poludi" i napravi ovo sto je Zakaric napravio da ga stavimo u izlog i da odmah ode.
Igraci tipa Šaban forsirati do neke tacke (koju neko mora procjeniti) i prodati za najbolje moguce pare i klauzule.
Živimo u smiješnoj zemlji, brzo pobjegnemo od realnosti, za nas je HNL i Prva liga Srbije Engleski Premiership i ocekujemo neke nerealne cifre i nerealne stvari. Svi mi volimo fudbal i hocemo najbolje našem Želji ali nesto ne stima, nije sve u placenicima i upravi, ima nesto i u nama. Sta je to nesto, kada cemo to shvatiti i kada cemo ispraviti ne znam, ali znam da cemo tek tad prodisati.
Mediji takodjer, rak rana BH fudbala i BH politike ako hocete, svi su prodani, ne idemo naprijed, prodajemo se za kilu brasna i litar ulja, svi su u grcu i sviju je neceg strah, svi misle bit ce bolje a tonemo dublje...trebamo svi razmisliti ponaosob i uraditi danas sta je najbolje za nas , potom za Želju, Željo je naš, Željo je otac, majka, brat,sestra, dodatni član porodice i brinimo se o njemu na najbolji nacin na koji mi možemo, to je naš zadatak.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:53 pm

ima li kakvih zasjedanja kvazi upravnog odbora danas?
koliko belaja imamo svake sedmice blok čas zasjedanja uprave.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:54 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:48 pm
nikson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:47 pm
Na onu listu od sinoc koga zelim da ide dodao bih i ove momke iz 1921. Super ste momci al sto su vam izvjestaji kvalitetniji mi sve losije igramo! Maleri ste! Koji ce nam ***** izvjestaji :D
Jesi li galamio sinoc sa zapada? Ja sreo neke poznate face i odoh na sjever.
Ma jesam al moram ti priznati da me chwilla brine...Blizu je da skoci u teren sa zapada pa sam malo cuvao i njeg :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:55 pm

igla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:41 pm
teatrale36 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:39 pm
igla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:37 pm
Restart.

Probrati 5 igrača, tačnije 5 ljudi tipa Sinan Ramović, ostalo otjerati. Svjestan sam svega što govorim. Ne možeš ti praviti pitu od govana, pri tome ne mislim kvalitetom samo već i ljudski. Uopšte ne mislim da smo toliko nekvalitetni. Ali naprijed imaš Zeca, papčina ipo i sve što ide s tim, imaš Zaima koji je glup ko ***** i postao bezobrazan, imaš Jovana koji ima napad ego tripova na terenu i još pun ***** umišljenih papaka.

RESTART! Gledati koga dovodiš, tj. kakve karaktere.
A izabrali su tajming kad ce im smanjiti plate, nisu uradili to na vrijeme, isti non stop igraju jer smo se doveli u situaciju da nemamo klupe, da smo bezveze ljude slali po tribinama, posudbama.
Previše amaterskog ponašanja za profesionalni klub. Bezveze su pojedinci huškali jug da uradi sto je uradio. Jednu te istu priču čitamo ovde 3 godine.
Ne stavljaju sami igrači sebe da igraju, i ko toliko glup da igra u nekom klubu i taj isti klub minira.
To je sve priča ljudi koji se ne snalaze u sportskom segmentu i uvijek su drugi krivi.
Za kazne su znali 2.10. Kako nije na vrijeme?
Pa sto su 25-26 krenuli u štrajk? Sto su cekali dvadesetak dana? Sve se može to drugačije rjesiti a ne nekim novokomponovanim robovlasničkim rješenjima za kojima poseže ovi sto misle da je klub ko privatna firma i njegovo vlasništvo. Uloži 20mil.pa budi gazda a ne od mojih i tvojih para sto ne zalimo za Želju.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:56 pm

jooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 2:58 pm

cikazubo je napisao/la:
pon okt 29, 2018 9:08 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pon okt 29, 2018 9:04 am
cikazubo je napisao/la:Treba napraviti neki video “najgora krila svih vremena, Zeko i Zaim”, kompilacija najglupljih poteza, pokusaja drblinga, promasenih zicera itd..
Neka lars napravi, samo mu trebamo kupiti kakav hard disk od 10 terabajta a pitanje je hoce li i to biti dovoljno..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Najludje u svemu je sto se i jean i drugi ponasaju kao da im je ovo odskocna daska, savjest 0.
Jedan se ofarbo, stavio nick Asim Marek, ima brata koji je nekad negdje igrao nesto, i kao takav glumi nekog igraca, zvjezdica nema sta.
Zajim je posebna prica tek, taj lik je najbezobrazniji fudbaler kojeg sam vidio u Zelji, meni izgleda kao da on za sebe misli da ce doci do Juventusa za dvije godine, nakon svih sranja, zvizduka, brukanja pred golom, on i dalje insistira na nekoj atraktivnosti a nije savladio ni osnovne fudbalske elemente.
sunce im jeb-em obojici...fakat istina živa
hamelj
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:02 pm

U dugoj historiji kluba se nije desilo da nas dobije klub koji nema ni jednog stanovnika.

Ni milimetra!
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:03 pm

mirzza je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:50 pm
nikson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:47 pm
Na onu listu od sinoc koga zelim da ide dodao bih i ove momke iz 1921. Super ste momci al sto su vam izvjestaji kvalitetniji mi sve losije igramo! Maleri ste! Koji ce nam ***** izvjestaji :D
Za pocetak ukinite makar onu kameru sa istoka. :placeodsmijeha:

Nego kakva reakcija najinteligentnijeg stopera sindikata svih vremena kod gola, kako je lijepo sacuvao onu liniju peterca pa se jos teatralno bacio na covjeka koji ga je pretrcao da valja.
Opet nije on kriv, kriv je Oda sto ga stavlja.

@teatrale procitaj ranije postove, da su tada krenuli u strajk najebali bi im se navijaci matere odmah. Onako kontali da su pobjedom protiv Zrinjskog se oprali
Zadnja izmjena: azbaha, dana/u pon okt 29, 2018 3:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:03 pm

Zivjela robovlasnicka rjesenja i metode rijesavanja zivotnih muka giljotinom !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:06 pm

nikson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:54 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:48 pm
nikson je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:47 pm
Na onu listu od sinoc koga zelim da ide dodao bih i ove momke iz 1921. Super ste momci al sto su vam izvjestaji kvalitetniji mi sve losije igramo! Maleri ste! Koji ce nam ***** izvjestaji :D
Jesi li galamio sinoc sa zapada? Ja sreo neke poznate face i odoh na sjever.
Ma jesam al moram ti priznati da me chwilla brine...Blizu je da skoci u teren sa zapada pa sam malo cuvao i njeg :D
Hoce on to tako. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:06 pm

Prica se da je i @jovanmaksimovic prestao biti optimistican... Sala naravno, nadam se da mi nece zamjeriti.

Odavno je poznato da su hemija u timu, zajednistvo i isti cilj ispred vlastitog ega jaci i vrijedniji od bilo koje kvalitete pojedinaca u tom timu. I ne pricam ovdje samo o tom nekom timu igraca, nego kompletnom timu ljudi koji se nalaze u klubu - od cuvara do direktora. A kada je sam tim igraca u pitanju, dzaba nama svi svjetski treneri kada u svlacionici postoji par osoba koje ce podici bunt i pokvariti sve to. A u ovom trenutku ne znam ni koji bi nas trener zaista zelio preuzeti - posebno kada procita i cuje price kako uprava kroji sastav, kako mora raditi onako kako mu je receno, kako ima par momaka koji moraju igrati, kako ima par momaka koji nece da treniraju... Mozda to nista nije istina, mozda su to samo price, ali svejedno dopiru do trenera koji bi bili potencijalni kandidati. Budimo realni, taj trener ili bi dosao da uzme lovu kako su dolazili neki prethodni ili bi bio pogolem komad budale pa da trosi svoje zdravlje i zivce i na kraju krajeva da srozava svoje ime baveci se nekim anonimusima od igraca koji dolaze u centar paznje svojim karakterom.

Nama je potrebna zestoka cistka i dobar gubitak novca na tome, ali uz prave ljude koji ce ostaviti ozbiljne i profesionalne osobe u klubu, a nogirati sve one koji ne zasluzuju biti dio ovoga. Titula je vjerovatno odavno izgubljena, samo se riskira ono najgore, a to je da ova bagra ne proigra, dostigne to 1. mjesto i na kraju nas proda u zadnja 2-3 kola. Nesto mi je ovo poznato u posljednje vrijeme...

Odavno je poznato da se balkanac dovodi u red tako sto ga ili opalis po dzepu ili po glavi. Uvijek sam bio protiv nasilja, ali varijantu udaranja po dzepu smo vec isprobali. Kod Amara je ta varijanta palila, jer je mogao sve kontrolisati i jer je bio alfa i omega kluba. Danas, ta varijanta ocito ne pali, jer su danas ugovori malo drugaciji, jer su inspekcije malo drugacije i jer su stvari malo transparentnije. Nisam za udaranje igraca, ali jesam za zestok pritisak na njih. Jesam za slanje u planinu i oduzimanje apsolutno svih elektronskih sprava - zavedite im vojni rezim. Mjesec dana daleko od porodice, prijatelja, izlazaka, mobitela i racunara. Plati im neke bungalove i povedi 3-4 dobra psihologa. Ko ne zeli, ko ne moze da izdrzi, ko misli da je to ponizenje neka potpise sporazumni raskid i neka ide. Po ugovoru imas pravo na treninge i pripreme kakve god ti zelis. Ako mu smeta, vidjeces ko je i sta je. Pokazalo bi se ko je profesionalac i ko zaista vrijedi i kao karakter i kao igrac - psiholozi bi procijenili svakoga i poradili na zajednickoj hemiji. Uprava je kriva sto dopustaju da ih ucjenjuju. Ako oni ucjenjuju vas, okrenite stranicu i ucjenite vi njih.

Svi neki brzi potezi, rotiranje trenera, rotiranje igraca, gladjenje odnosa i sl. u proteklih par godina su pokazali svoju efikasnost. Ocigledno je doslo vrijeme za malo radikalnije poteze. U suprotnom, riskiramo da kompletan klub preuzme kladionica, sitni menadzeri koji zele brzi i lagani profit i sl. ekipe ljudi, jer je jasno vidljivo da se moze manipulisati ovim osobama i na kraju krajeva izvrsiti uticaj na kompletan klub preko njih. A kasnije, kada se umijesa ozbiljnija lova u igru i kada igraci vide da se vise moze dobiti od takvih osoba nego od samog kluba onda je kasno za bilo kakve promjene. Ono sto mene zabrinjava (i zaista nisam sada sarkastican ili da nekoga pokusavam isprovocirati) je da imamo toliko skolovanih ljudi u upravi, toliko uspjesnih biznismena, pravnika, ekonomista sa diplomama i rezultatima iza sebe i onda im dodje grupica od 3-5 igraca koji su i srednju na guzove zavrsili i ucjenjuju ih. Ne znam za upravu, ali mene bi bilo stid, makar malo. Dohavizajte se i povucite poteze, ako treba i radikalne, ali rijesite te probleme. Ako ne mozete, ne znate ili sta vec, ili zatrazite pomoc ili priznajte da vas je grupica pobijedila i idite. Ovako samo tonemo i blatimo ime kluba i imena svih onih koji su kroz historiju za isti borili.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 168 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija