YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

adi172
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 22, 2020 10:02 pm

Znači iz ove priče nemamo za kifle
Aktiviranje imovine!!!??!
Nesposobni da namaknu za plate
Odlazite
Mijenjam 3soban u Titovoj za garsonijeru u Svrakinom uz doplatu
Razlika u parama - aktiviranje imovine
Švrakino halali

BHDragons
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:04 pm

Od najvećeg kluba u BiH i jednog od najvećih u regiji smo postali predmet sprdnje. A sve zbog jehove i njegovih ubleha. FUJ!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

NAVIJAČ
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:04 pm

Biti iznad malenihhhh
Zeljoooooo
Idemo dalje.
Ni milimetra !

adi172
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:07 pm

Biće ko u nicaZe reprezentacija se sa nebodera dagle. Da jeni korone u LP bi bili jelde Brko

zeka_tm87
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:08 pm

mi umjesto da ekipu pojacavamo mi pojacavamo upravu.
amar osim i uprava OUT

staaarinavijac
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:09 pm

"... ne trebamo se mi brinut šta će bit' kad se taj čovjek vrati u klub , niko od NAS , a
vratiće se ... nek' to moja poruka bude ..."

Čovjeku dosadilo da voda psa dvije godine , pa hajd' malo za promjenu da "voda" klub ...

Cirkus živi ...

zeka_tm87
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:13 pm

staaarinavijac je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:09 pm
"... ne trebamo se mi brinut šta će bit' kad se taj čovjek vrati u klub , niko od NAS , a
vratiće se ... nek' to moja poruka bude ..."

Čovjeku dosadilo da voda psa dvije godine , pa hajd' malo za promjenu da "voda" klub ...

Cirkus živi ...
super definicija dolaska jehove u SVETINJU.dodao bih jos da pokupi djeparac.
amar osim i uprava OUT

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:15 pm

Debili sve do jednog.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Qooler
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:16 pm

Sa jedne strane otimaju plac iza Plavog zamka, a sa druge pomoćni. Kako će to ružno izgledati.Zamisli samo kad treba izaći 10k navijača sa stadiona, a već je poznato koliko tibra parkinga pravi oko zgrade. Trebat cemo zaposlit 10 ljudi samo da parkirana auta regulišu u takvoj tjesnoći. Sve konce vjerovatno vuče onaj za koga glasamo u općini Novo Sarajevo da bi nam radio ovo. Koja smo mi stoka. Vjerovatno je po prvi put neizvjesno da li če ostati na toj poziciji, pa je krenuo u užurbanu realizaciju svojih višegodišnjih planova. Kako je sa druge strane i oko Želje sve veće nezadovoljstvo, pitanje je sad ili nikad za tortaša.

Na onoj infrastrukturi za treniranje su napravljeni Džeko i mnogi drugi igrači, tako da to nije hitan problem. Ako misle o zalogu za budućnost neka od omladinske škole ne uzimaju novac. Ovo je sve planirano ubacivanjem politički podobnih u skupštinu i upravu. Sad samo ide užurbana realizacija.
Ovo po meni ne treba raditi i pogotovo ne u ovakoj situaciji i sa ovakvim ljudima.
Trening kamp da, ali kada klub bude stabilan i sa pravim ljudima i to treba biti ulaganje tj nova vrijednost.
Gade mi se ja to opisat ne mogu.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:20 pm

3 sata su sjedili i nista konkretno, mater Vam *****.
Gdje je taj futbol, futbal, footbal ili kako vec se zove Amare?

samo_da_repliciram
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:22 pm

Qooler je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:16 pm
Sa jedne strane otimaju plac iza Plavog zamka, a sa druge pomoćni. Kako će to ružno izgledati.Zamisli samo kad treba izaći 10k navijača sa stadiona, a već je poznato koliko tibra parkinga pravi oko zgrade. Trebat cemo zaposlit 10 ljudi samo da parkirana auta regulišu u takvoj tjesnoći. Sve konce vjerovatno vuče onaj za koga glasamo u općini Novo Sarajevo da bi nam radio ovo. Koja smo mi stoka. Vjerovatno je po prvi put neizvjesno da li če ostati na toj poziciji, pa je krenuo u užurbanu realizaciju svojih višegodišnjih planova. Kako je sa druge strane i oko Želje sve veće nezadovoljstvo, pitanje je sad ili nikad za tortaša.

Na onoj infrastrukturi za treniranje su napravljeni Džeko i mnogi drugi igrači, tako da to nije hitan problem. Ako misle o zalogu za budućnost neka od omladinske škole ne uzimaju novac. Ovo je sve planirano ubacivanjem politički podobnih u skupštinu i upravu. Sad samo ide užurbana realizacija.
Ovo po meni ne treba raditi i pogotovo ne u ovakoj situaciji i sa ovakvim ljudima.
Trening kamp da, ali kada klub bude stabilan i sa pravim ljudima i to treba biti ulaganje tj nova vrijednost.
Gade mi se ja to opisat ne mogu.
Naravno, ideja jeste dobra i nije nova, ali u ovoj situaciji oni šalju poruku ''nismo sposobni da namaknemo novac, ali znamo prodati porodicno zlato'', pa to je mogao i Misimović realno, mogu i ja. I šta će nam kamp ako ga nećemo moći održavati, a nećemo je se ne može ni ovo što se ima. Šta će kada opet potroše kamaru para, šta će onda prodati? Doći u situaciju da imaš kamp, ali nemaš para da da plaćaš trenere djeci, smiješno. Ovo je po meni opasno sumnjivo, ovo se jednostavno ne radi na ovaj način

reks1
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:23 pm

Omar500 je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:15 pm
Debili sve do jednog.
Nisu debili,itekako znaju sta rade
Samo je deilema ko ce zakucati zadnji ekser u tabut.
Sjecam se vremana kad je Amar upitno govorio o svrsishodnosti izgradnje istoka,U stilu ko ce to napuniti
A sad ga rahat na mjestu tusi ko babiovinu
Neka niko nema iluzije o njihovom ,njegovom umjecu
Dok se ne rasproda i jebeni sumarak mi na bilo kakvu granu necemo!
Pod uslovom da nas bude.

ubaceni element
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:24 pm

Fanflamo ga. A zar je neko ocekivao nesto od ovog sastanka? Ja se iskreno cudim da je do njega i doslo uopste. Nista novo nismo culi, samo su se podebljali temelji za ostvarivanje pocetnog plana (koji, ruku na srce, barem meni i nije toliko los, ALI pod uslovom da ga sprovodi neko drugi).

zeka_tm87
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:24 pm

je li vidjen nutricionista u blizini sale za sastank s janjetom u naramku gurbetine neopjevane.gadi mi se sve ovo i place nad sudbinom ZELE.
amar osim i uprava OUT

Bosanac1993
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:25 pm

Imamo potencijal u praznim proslovnim prostorima na Sjeveru i na neadaptiranim na Istoku gdje mozemo uzimati stotine hiljada KM, ali ne, daj da na laksi nacin rijesimo i rasprodamo gdje je ostalo potencijala.

Koliko se jadno osjecam kao navijač Zeljeznicara,dok oni ovi nazdravljaju mi se sikiramo. I kažite nam opet da podrzimo akcijama klub i donacije upumpavamo da bi podrzali ove prodane duše. Zar vam nije vise jasno da ste tim akcijama saucesnici u njihovom radu?

Tm87Raul
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:27 pm

BHDragons je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:01 pm
Tm87Raul je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:01 pm
Sto su se svi ponadali da ce biti svadje raskola u skupstini kad ono prc razmisljanje nego bilo pa kako god. Pocrkase portali a i pitari sa njima sto nebi ostavki veceras hahhaha.
Tebi ovo smiješno?
Zar mora biti smjesno ili tuzno, sta bi ti uradio da si et sad u upravi ? tvoj plan dao otkaze i postavio novu upravu koja nema novca da uradi nesta bolje od kluba ??? Dok se ne proda jedan dio kluba nema napretka jer nema se para !!!

samo_da_repliciram
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:28 pm

Jedva čekam zvanično misljenje navijača o ovome?

ubaceni element
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:29 pm

Bosanac, taj potencijal je samo na papiru vjeruj mi, puno attaktivnije lokacije po gradu zjape prazne. Nema previse firmi ludih za idejom da im se navijaci vikendom motaju oko prostorija, nekad i srijedom i u toku radnog vremena, nekad mozda i kamen doleti, ko zna... Naravno nije ovo nikakvo opravdanje za totalni nerad i da prostorije zjape prazne pa makar tu bilo i skladiste obicno, ali ne treba mastati o nekim ciframa.

Haklapuc
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:30 pm

Gdje će kupiti zemljište za kamp, sagraditi taj kamp za novac od prodaje pomoćnog i još da im ostane da pokriju dugove koje su napravili? Jel ono Tibra iz Kiseljaka?

fcz
Kontakt:

uto sep 22, 2020 10:31 pm

Zamisljam samo sta bi bilo da ovako nesto radi npr. uprava Zvezde. Garantujem da bi bilo mrtvih. Vazda smo bili mlakonje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 34 gosta.

Prijava  •  Registracija