YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

storm_raider
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:46 pm

0:2
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

fcz
Kontakt:

sri avg 12, 2020 12:00 am

Pobjeda apsolutno zasluzena, cista kao suza i trebala je biti izrazena s barem dva gola prednosti. Po velikim sansama je trebalo biti 4:1, to cak i njihovi navijaci komentarisu. Samo Jado Vlagodic zivi u nekom svom svijetu.

Prvih pola sata smo bili dosta neaktivni i kao da smo imali previse opreza. Doduse i oni su stvarno poginuli da se odbrane. Fizicki su spremni i to im je otprilike jedini kvalitet. Neka smislena igra kod njih prakticno ne postoji vec dupe uza zid a gore sta udje.

Mi smo i treci put izasli u iznenadjujucem sastavu i hvala Bogu opet je upalilo. Kao sto rekoh, izgledali smo malo opreznije i neodlucnije nego u prva dva kola, ali mozda smo samo bili strpljivi i drzali se plana. U sustini jedna malo teza ali i dalje rutinska pobjeda.

Fejzic - nemojte ga Boga vam vise dizati u zvijezde, danas je bio najveci izvor problema za nasu ekipu. 3-4 uzasna ispucavanja od kojih je jedno napravilo pravu dramu, predugo cekanje kod svakog ispucavanja i na kraju onaj tragikomicni pokusaj hvatanja suta.
Stevanovic - Zeljin lav, samo je ludi Buki ovako sistao po terenu. Apsolutno savrsena partija.
Sehic - U novcaniku mu Raiffeisen kartica, njena slika i Goran Zakaric. Ma bravo sine, bravo.
Kosoric - mozda je za Evropu spor ali za ovu ligu je amidza.
Ikic - Malo bespotrebno dobija kartone (malo je i do cmarova s pistaljkama) ali mimo toga momak igra kao sat. Vezuj ovo ugovorom Amare.
Sadikovic - neko ga mozda ne primijeti ali on je jedan od stubova igre. Svaka cast Daduka.
Alispahic - vidim lome se koplja oko njegove igre danas. Nije on nista krupno zajebao danas ali je cinjenica da je u prvom poluvremenu svaki put usporio napad, krenuo unazad i onda ili vratio loptu stoperima ili je izgubio. Nista strasno ali jebiga, navikli smo od njega na nivo. U drugom se vratio i bio dramaticno bolji. Asistencija petom za fudbalske leksikone.
Stilic - danas smo od njega vidjeli sve. I jebacke driblinge i mangupske pasove, manijacku borbu ali i letargiju, gol i gresku koju vjerovatno nikad vise nece ponoviti.
Hajdarevic - unisten danas na krilu, unisten. Ono sto zna i inace radi je radio super ali on nije krilo. Ipak, u kljucnom momentu je uputio mocan pas kroz noge i nakon toga smo rijesili tekmu. U svakom slucaju pozitivna ocjena.
Mujezinovic - tri utakmice, tri gola. Po gol u svakoj. Mujezinovic. ONAJ Mujezinovic. Koji se nije mogao sastaviti s loptom godinu i po. Ma kapa dole, nenadano pojacanje i to izgleda pravo. Samo naprijed Mule.
Juricic - i kad ne zabije gol Celo je prekoristan. Valjace on nama itekako.

Lendric - pomalo spetljan i nesiguran, vjerovatno je i ova sapunica oko transfera ostavila traga. Bice to dobro.
Bekric - skroz nelose, kad je doveden mislio sam da ce biti fikus ali moze on dati ruke.
Subasic - obukao dres i usao na teren.
Veselinovic - k'o muha na spidari.

Dosadasnji pristup i rutina u igri daju nam pravo da vjerujemo u pobjedu u Tuzli. Ipak, idemo mozda i najseljackijoj ekipi lige ali spremice to Brko adekvatno nadam se.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

mamba21
Kontakt:

sri avg 12, 2020 12:12 am

slika
Forza 1921!

ono.na
Kontakt:

sri avg 12, 2020 12:40 am

U Tuzli 0:1. Ipak je ono oranica a oni neandertalci.

P.S. Nadam se da cu pogrijesiti i da ce biti barem trica.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

exbabilon
Kontakt:

sri avg 12, 2020 1:35 am

Sloboda igra sutra bas vaznu tekmu, njima je Mladost rival u borbi za opstanak i vjerujem da ce se dobro potrositi. Mi imamo sirinu i vec za vikend svoje mjesto mogu zauzeti Miletic, Lendric, Gasal, mozda i Bekric... ako ozdravi i Eric. Sloboda nikad tanja, igraci nikad mladji.. uz ozbiljan pristup mislim da pobjeda nece doci u pitanje.

fcz
Kontakt:

sri avg 12, 2020 2:32 am

Moj utisak dana

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Ujko
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri avg 12, 2020 3:32 am

neroazzuro je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:08 pm
Jest danas ofanzivno nešto slabija partija veznog reda al smo opet napravili 3-4 čiste šanse za gol i samo ih je sreća spasila. Dado, Šeha, Hajdar, Ikić, Gasal... Vidi se da je Amar za ovu ligu tata.

P.S. Gdje ste bi vidjeli te izjave poslije utakmice?
https://www.youtube.com/watch?v=VJjzCYOIpyA
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

DR.HOUSE
Kontakt:

sri avg 12, 2020 8:10 am

fcz je napisao/la:
Moj utisak dana

slika
:klanjase2: :klanjase2: :rofl:
IVICA OSIM !!!!!!!!
"JEDNOM ŽELJEZNICAR UVIJEK ŽELJEZNICAR"
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titul 🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂⚽⚽⚽

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Online

sri avg 12, 2020 8:18 am

fcz je napisao/la:
Moj utisak dana

slika
😂😂😂😂
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

NAVIJAČ
Kontakt:

sri avg 12, 2020 8:20 am

Meni je poslije Stevanovica Kosoric bio najbolji. Vrhunske tri tekme Ace Kosorica ma koliko mi bili skepticni. Vezni red je odigrao solidno, pa ne mozes ocekivati da to ide tako tecno i glat, pita se nesto i protivnik. Neki spominju krila, koja krila, pa mi smo jucer igrali bez krila. Da smo htjeli s krilima igrali bi Subasic i Veselinovic. Pohvale za majstoriju Alispahica i ozivljene Mujezinovica i Hajdarevica. Samo tekmu po tekmu, bez euforije. Za teren se ne treba sekirati.
Veceras kikiriki lagano i gledati konkurente.
Ni milimetra !

Grbavica
Kontakt:

sri avg 12, 2020 8:48 am

Samo aut i kretanje bez lopte je za nase fudbalere spansko selo. Zato se igra i cinila sporom. Dado primi loptu i onda razgleda i razgleda pa na kraju odigra stoperu jer se niko ne nudi da uzme tu loptu na sredini terena. Ista situacija sa autom. Cekamo, namjestamo se po dana i normalno da se ovi postave i onda probijaj polahko.
Imamo brz teren, trebamo to koristiti. Doduse generalno smo spora ekipa tako da je malo teze.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

ISB87
Kontakt:

sri avg 12, 2020 9:35 am

pozelio sam neku zvrku da vidim na Grbavici. dugo nismo imali takvog igraca, a da zna nesto s loptom.
veseli dozovi se, imas jos vremena da napravis ino transfer.
MIRZA RASCIC

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sri avg 12, 2020 10:02 am

Pa mi vec trecu utakmicu igramo bez krila,ne samo juce.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

Kospicar
Kontakt:

sri avg 12, 2020 10:13 am

Pokazali smo jucer ono sto sam i prizeljkivao, borbenost i pobjedu.
Ne mogu nikog da izdvojim od jucerasnjeg meca, svi su top odigrali, al Hajdarevic i Mujezinovic su otkrovljenje ove sezone.
Pred sezonu ih nisam nikako ni racunao da su nasi igraci al sad rade jako dobar posao.

Koncept igre nam se mijenja iz meca u mec, igramo ponekad s 2 napadaca, nekad s 1, nekad s krilima nekad bez njiih, jedina “sigurna” je odbrana koja se nije mijenjala do ovog kola, a sljedece kolo ce radi zutih Frane odmorit.

Svi dobijaju priliku koji se dokazu (zvanicne il prijateljske)

U Tz
Fejzic
Sinisa miletic kosoric sehic
Hajdar mesa
Stila Bekric Mujezinovic
Juricic
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Online

sri avg 12, 2020 10:40 am

Kakva je situacija sa Lendrićem? Vjerovatno zbog tog transfera igra malo, ali šteta će biti ako ne ode a još i ispadne iz forme. Kad ga ide treba ga maksimalno koristiti. Isto kao Mujezinović trenutno.

Kakva je situacija s Erminom, jel ga babuka prekrižio zbog fursanja jer evo pola godine je spreman da igra?
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri avg 12, 2020 10:57 am

sljedecu utakmicu imamo dva jubileja:

Stevanovic igra ukupno 100. premijerligasku utakmicu.

Sadikovic igra 100. premijerligasku utakmicu za Zelju.
100/94/37/34 - i to je to!

igla
Kontakt:

sri avg 12, 2020 11:07 am

Hajdarević mi se sviđa pravo, sve osim šuta :D

Mustafa odličan.

NAVIJAČ
Kontakt:

sri avg 12, 2020 11:26 am

Kospicar je napisao/la:
Ne mogu nikog da izdvojim od jucerasnjeg meca, svi su top odigrali, al Hajdarevic i Mujezinovic su otkrovljenje ove sezone.
Pred sezonu ih nisam nikako ni racunao da su nasi igraci al sad rade jako dobar posao.

Koncept igre nam se mijenja iz meca u mec, igramo ponekad s 2 napadaca, nekad s 1, nekad s krilima nekad bez njiih, jedina “sigurna” je odbrana koja se nije mijenjala do ovog kola, a sljedece kolo ce radi zutih Frane odmorit.

U Tz
Fejzic
Hajdar mesa
Stila Bekric Mujezinovic
Juricic
Jel Sadikovic ima kartone?
Ako nema onda mora igrati. Igrac koji je najvazniji poslije Stile plus jedan od onih za prodaju.
Ni milimetra !

Srcezelje
Kontakt:

sri avg 12, 2020 11:46 am

Leon_Professional je napisao/la:
sri avg 12, 2020 10:40 am
Kakva je situacija sa Lendrićem? Vjerovatno zbog tog transfera igra malo, ali šteta će biti ako ne ode a još i ispadne iz forme. Kad ga ide treba ga maksimalno koristiti. Isto kao Mujezinović trenutno.

Kakva je situacija s Erminom, jel ga babuka prekrižio zbog fursanja jer evo pola godine je spreman da igra?
Lendric ce ici jedino ako dodje super dobra ponuda,za Ermina je Amar jucer rekao da jos nije spreman,i pustite bise te price da ga Amar prekrizio,ili da Zec nece da igra.Zec se sprema da uhvati kontinuitet igranja,imao je pretesku ozljedu,misic je to,nije dovoljno samo oporaviti se.Zapamti,dati ce Zec ruke u buducnosti,a na kraju krajeva sve ce jako brzo saznati.

Kospicar
Kontakt:

sri avg 12, 2020 11:51 am

NAVIJAČ je napisao/la:
sri avg 12, 2020 11:26 am
Kospicar je napisao/la:

U Tz
Fejzic
Hajdar mesa
Stila Bekric Mujezinovic
Juricic
Jel Sadikovic ima kartone?
Ako nema onda mora igrati. Igrac koji je najvazniji poslije Stile plus jedan od onih za prodaju.
Nema kartone, al Mesa i Bekric su navikli na oranicama da igraju pa zato dajem prednost njima u odnosu na Dadu, a dijelim misljenje s tobom da nam je on jedan od igraca u izlogu.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], BrUDA, Dr. Adzem, Durgo, Google [Bot], Leon_Professional, Okolele, samo_da_repliciram i 87 gostiju.

Prijava  •  Registracija