YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

NAVIJAČ
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:59 pm

https://youtu.be/zMtkeRXaxUc

Koji dan pada sa Slobodom?
Ni milimetra !

Srcezelje

uto avg 11, 2020 10:00 pm

tm87alem je napisao/la:
uto avg 11, 2020 9:57 pm
Cestitke plavim momcima na teskoj pobjedi, ali zasluzenoj! Ovi sto kritikuju, nek pokusaju na ovoj sparini potrcati 10 minuta, a ne 90, pa nek onda kazu neku pametnu o tekmi! Ovo je budalastina igrati u 5, a imas reflektore! Zasto Zeljo nije prioritet za nocnu tekmu na areni? Ima li snimak na areni slucajno, zna li neko i kad? Onakav gol kakav smo mi primili, ne primaju ni amateri na terminu! Pa gdje ste svi krenuli, a vodimo? Spori smo i to me brine, a igramo bez krila! To nece ici sa haifom, kaznice nas i natrpati ne dao Bog! Idemo po cetvrtu akobogda! Samo jako i ozbiljno! :zeljeznicar1:
Prebaci sad na arenu i bice ti jasno zbog cega smo igralo u ovakvom terminu.

Grbavica
Kontakt:

uto avg 11, 2020 10:22 pm

NAVIJAČ je napisao/la:https://youtu.be/zMtkeRXaxUc

Koji dan pada sa Slobodom?
Subota sad za sad
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

uto avg 11, 2020 10:24 pm

Evo neko moje viđenje i analiza...

Amar ciljano pojačao vezni red, zgusnuo sredinu, što je dovelo do mrtvije igre, bez srljanja. Iskreno, očekivao sam ovako nešto. Mi smo bili dominantniji i zasluženo smo pobjedili. Onaj ko je očekivao neko razbijanje i golijadu nije realan...

Što se Fejzića tiče, danas je bio nesiguran. Ubačaje i centaršuteve odlično riješava, ali ispucavanja su mu izuzetno kritična, a bilo je i nesigurnosti kod onih šuteva pred kraj utakmice. Strepio sam kad god ide lopta prema njemu, pogotovo u drugom poluvremenu.
Stevanović fantastično odigrao, nemam riječi. Momak se stalno pljuje, kritikuje bez razloga, a nikad za ovoliko godina nije napravio neku veliku grešku i nešto skrivio. Danas spasio nekoliko puta, zatvorio Almedina majstorski. Bravo Siniša. Zaslužena titula igrača utakmice.
Kosorić dobar, standardno ono njegovo. Nije ni idealan, a nije vala ni da je nešto pogriješio. Finih reakcija je imao u odbrani. Ikić isto kao i Aco, razumiju se fino, al' brate daj sredi se malo sa tim kartonima, ne mora se u svakoj tekmi dobiti žuti...
Šehić nastavlja odlično. U prvom poluvremenu nije imao prostora da probije naprijed, ali u drugom je fino izgledao i u ofanzivi. Ono što je najbitnije, potpuno je zatvorio Zakarića da se ovaj nije ni vidio do neke 75. minute. Bravo Eldare!
Sadiković mi je ovaj put bio najtanji što se veznog reda tiče.
Hajdarević kritikovan sa moje strane zbog prvog poluvremena. U drugom odličan. Baš dosta zujao, trčao, defanzivno pogotovo dobar. Čak je zaslužan za drugi gol, jer je on ubacio loptu unutra. Od njega se ne može ni očekivati neka majstorija, on uradi ono što najbolje zna. Ja sam na kraju zadovoljan njegovom partijom.
Što se tiče Alispahića, ne znam, dosta raje nije zadovoljno, a meni je on danas bio odličan baš. Ne znam, možda ga vi niste pratili pomno, ali meni je baš Meša pametno danas odigrao, odlično se postavljao, uradio onaj "prljaviji" dio posla koji se često ne primjeti. A onu asistencija ne treba ni komentarisati. Što se mene tiče, odlična partija Meše.
Štilić mi je nekako previše petljao. Šteta za ono što ne uđe u prvom, baš bi bio lijep gol. Nismo mi navikli od njega da griješi :D
Mujezinović je fakat šifra. :D Lik potpuno van utakmice bio i onda zabi gol... Katastrofalno prvo poluvrijeme, ali pobjednički gol i pada sve u vodu. Bravo Mustafa, zabijaj samo!
I na kraju, Juričić. On je odradio svoje, nije bilo lahko boriti se sa Jovanovićem i Janičićem. Ja mislim da bio on bio korisniji i bolji da igra sa Lendrićem zajedno kao protiv Veleža. Bio bi rasterećeniji, a imao bi i više prostora.

1. Stevanović
2. Alispahić
3. Šehić

Ovako sam ja poredao trojicu najboljih danas po mom mišljenju. Prva dvojica dobila glas u anketi...

Ovo je velika pobjeda. Meni bi baš bilo žao da nismo dobili ove četalje, jer fakat nisu ništa pokazali. Lijep je osjećaj kad je ljoŽe od svih jedini sa maksimalnim učinkom. :zeljeznicar1:

Moram još reći da mi je baš žao što Hajrić nema više prilike da se pokaže. Mislim da je dobar igrač. Protiv Slobode bih volio da krenemo sa njim i Lendrićem od početka, Luku odmoriti i sačuvati malo.

Sloboda će pasti sa više golova u mreži! :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

UPRAVA NAPOLJE!!!

blueboy
Kontakt:

uto avg 11, 2020 10:34 pm

Hahaha, eno ih već računaju kako smo mi prvi, a oni daju duplo više para na plate od nas i kako kažu još ih nagrdili dobro dva puta 😂 Pa se pitaju da li oni to možda preplaćuju svoje igrače a ne šetaju se ligom 😂

storm_raider
Kontakt:

uto avg 11, 2020 10:42 pm

Njima njihovo, nama nase...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Okolele
Kontakt:

uto avg 11, 2020 10:47 pm

blueboy je napisao/la:
Hahaha, eno ih već računaju kako smo mi prvi, a oni daju duplo više para na plate od nas i kako kažu još ih nagrdili dobro dva puta 😂 Pa se pitaju da li oni to možda preplaćuju svoje igrače a ne šetaju se ligom 😂
Nemoj tako tempira im Jelešković formu za Nomade.. :kafa:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

NAVIJAČ
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:05 pm

blueboy je napisao/la:
Razlika izmedju nas i njih je sto imaju troduplo ( mozda ne bas toliko, ali s obzirom da su kod nas plate neredovne onda to tako nekako dodje) skuplji igracki kadar kao i Zrinjski, bolje stoje finansijski, imaju puno vece sanse u evropi zbog protivnika i koeficijenta, ali mi imamo Amara Osima. Vidjet cemo sve na kraju prvenstva. Ali generalno je zalosno kako se nisu odmakli od prosjeka ove lige sa titulama i parama.
Sutra su pod pritiskom, a Tuzla nije naivna. Bumo vidjeli.
Zadnja izmjena: NAVIJAČ, dana/u uto avg 11, 2020 11:07 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Ni milimetra !

mamba21
Kontakt:

Pametno, bez srljanja odradjeno, osim kod Stiline greske😁Vidjelo se na terenu da smo bolja ekipa koja zeli pobjedu. Opet nisam zadovoljan sudjenjem, par startova na Luki proslo nezapazeno, drugi zuti kod penala, ruka na 16 itd. Drago mi je da smo ove dusmane dobili. Od svih danilovic im se jedino vidio, ostali tanki. Ekipno odigrano odlicno sa nase strane.

Bravo Željo, idemo dalje po tri boda.

Da ponovim, igrac utakmice Sinisa. Mozda i najbolja utakmica u dresu nasem.
Forza 1921!

neroazzuro
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:08 pm

Jest danas ofanzivno nešto slabija partija veznog reda al smo opet napravili 3-4 čiste šanse za gol i samo ih je sreća spasila. Dado, Šeha, Hajdar, Ikić, Gasal... Vidi se da je Amar za ovu ligu tata.

P.S. Gdje ste bi vidjeli te izjave poslije utakmice?

Raptor44
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:09 pm

Kako je Zakarić polomio Veselog onim okretom uff.

BHDragons
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:10 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
Razlika izmedju nas i njih je sto imaju troduplo ( mozda ne bas toliko, ali s obzirom da su kod nas plate neredovne onda to tako nekako dodje) skuplji igracki kadar kao i Zrinjski, bolje stoje finansijski, imaju puno vece sanse u evropi zbog protivnika i koeficijenta, ali mi imamo Amara Osima. Vidjet cemo sve na kraju prvenstva. Ali generalno je zalosno kako se nisu odmakli od prosjeka ove lige sa titulama i parama.
Nemaju oni ništa. Ništa se nazor ne može. Nazor nastali, nazor opstaju. Tako je to sa režimskim klubovima. Tuzla bi njih uzela sutra sigurno da nije Nalić demagog na klupi Tuzlaka. Ovako garant neka pobjeda od 2:0 i ponovo priča o prepišavanju lige, bosanskom Dinamu, čemu sve ne...
Protiv Slobode očekujem laganu pobjedu i nastavak niza. Sad smo zasjeli na prvo mjesto i tu ostajemo do kraja aBd.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

neroazzuro
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:12 pm

Al brate onu ruku na 16ercu nije moglo ne vidjeti trojica sudija.

BHDragons
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:12 pm

Btw. Danilović i Lukić baš fini igrači ispali, mislio sam da pretjeruju oko Danilovića, ali momak igra baš fino. Nije Borac loša ekipa, imaju dosta finih igrača, ali džaba kad im je trener rupetina žešća.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Raptor44
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:13 pm

Sad fakat nisam upratio, da li je dobio barem žuti karton onaj igrač što je igrao rukom kod penal, pa frajer je golmanski odbranio možda čist gol?

ubaceni element
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:15 pm

Zna li se gdje zvanicno igramo s Makabijem?

Danas ocekivano tvrda utakmica, raduje sto nam sirinu daju neki igraci koji su prosle godine bili na margini. Sinisa odlican, Kosoric preporodjen.

NAVIJAČ
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:20 pm

BHDragons je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:10 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
Nemaju oni ništa. Ništa se nazor ne može. Nazor nastali, nazor opstaju. Tako je to sa režimskim klubovima. Tuzla bi njih uzela sutra sigurno da nije Nalić demagog na klupi Tuzlaka. Ovako garant neka pobjeda od 2:0 i ponovo priča o prepišavanju lige, bosanskom Dinamu, čemu sve ne...
Protiv Slobode očekujem laganu pobjedu i nastavak niza. Sad smo zasjeli na prvo mjesto i tu ostajemo do kraja aBd.
Imaju ili su imali puno veci potencijal i uslove od svih drugih klubova u drzavi, nego su zahvaljujuci carsijskom jadnom mentalitetu koji ih progoni od nastanka, te taldzijskim i sportskim neznalicama tu gdje jesu, u pet deka sa ostalima. Njima su s neba (Amidzaaaa) dosli milioni i onaj dream team s Benkom, Stepanovom, Duljevicem, Stojcevom, Cimirotom, Bilbijom...kazem samo da nisu odmakli ni od nas ni od Zrinjskog. Nemaju neki sistem ili rezultat da kazes, e ovi su najjaci, a imaju dosta bolje uslove. Jednostavno im je falio Amar Osim, neko takav. Kad te Jesic i Repuh unazade tri godine tesko se vratiti u kolosijek.
Nisu oni tema, ali mogu biti dobar primjer.
Znaci bez Ikica u subotu, idu Miletic ili Sadikovic.
Ni milimetra !

storm_raider
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:20 pm

Raptor44 je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:09 pm
Kako je Zakarić polomio Veselog onim okretom uff.
Sreca da se tada odlucio da Vranjesa trazi loptom, ja rekoh namjesta se na lijevu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:32 pm

Ma laganica, cak sam jedno poluvrijeme bio i na krevetu... 😂😂😂😂

Doktor igre, Amar Osim.
Idemo po 3 boda u tuzlu, hrabro i jako...

1:3 :)

ABd da pogodim i ovaj... 😂😂😂
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

mamba21
Kontakt:

uto avg 11, 2020 11:44 pm

Durgo je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:32 pm
Ma laganica, cak sam jedno poluvrijeme bio i na krevetu... 😂😂😂😂

Doktor igre, Amar Osim.
Idemo po 3 boda u tuzlu, hrabro i jako...

1:3 :)

ABd da pogodim i ovaj... 😂😂😂
0 2 :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 24 gosta.

Prijava  •  Registracija