YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

staaarinavijac
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 01, 2020 11:26 pm

Čestitke na zasluženoj pobjedi.
Baš para uši tišina na praznom stadionu ...
Prvo poluvrijeme solidno s obzirom na starost igrača .Borbenost na nivou , po meni nisu baš zadovoljili Hajdarević i Ikić . Šehić uglavnom solidan.
Osim je spremio efikasnu taktiku.

Idemo dalje ...

NAVIJAČ
Kontakt:

sub avg 01, 2020 11:27 pm

Sto se tice utakmice... Babuka ih je pobijedio takticki i to je sva poenta. Od igraca koji su prozivani i osporavani slozio je kombinovani sastav koji spuca tri komada Velezu. Posto se ovdje prate primanja, prosjek godina, svjetlosni snop reflektora, storiji na dr. mrezama, visina trave, trafostanica... onda treba reci da.je ova ekipa vrlo jeftina i ne tako stara kako su nam neki to prikazivali. Na golu je ludi Eric, veceras dobar. Lijevo, lijevi bek Toska, nase dijete, stoperi zaboravljeni Kosoric i igrac iz druge lige Slovenije koji je dosao preko probe i desno Stevanovic. Meni je najbolji bio Kosoric, a u cjelini su dosta nesigurni. Sehicu fali utakmica, a Ikic i Stevo bezveze panice u par navrata. Vezna linija na koju bi se svako od nas nasmijao prije 20 tak dana da je znao da pocinje. Neki romb sa kapitenom Sadikovicem, zaboravljeni Hajdar i Mujezinovic, te deduka Bekric. Odlicno su odigrali pogotovo Sadikovic. Lendric i Juricic igraci utakmice s tim sto prvi nikad nije bio spremniji u zivotu. I pola miliona eura se odbija za ovakvog Lendrica. Stilic setao, Subasic malo brze setao, Hajric bio odusevljen travom i Istokom, Milicevic i Blazevic u prazno trcali i ne znam ko je jos usao. U svakom slucaju Amar ocitao lekciju nabrijanom Velezu. Draza mi je ova pobjeda nego derbi da je bio s obzirom na okolnosti.
U Bijeljini nas ceka jako teska utakmica potpuno drugacija od ove veceras. Po tri boda !!!
Sto se tice percepcije "srpski" za mtel i Vicu, onda nek neko pusti penal u Bijeljini pulena Ibre Hasanbegovica koji nas je unazadio deset godina, Var aferu Salema i crtu poslije Sirokog Elmira Pilava, te sudjenje Bosnjaka prosle godine Borcu, te Telekom prenose i analize kola. Zar moze gore???Zar postoje veci neprijatelji?
Ni milimetra !

mamba21
Kontakt:

sub avg 01, 2020 11:42 pm

slika

:zeljeznicar1:
Forza 1921!

avlami97
Kontakt:

sub avg 01, 2020 11:43 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub avg 01, 2020 11:12 pm
Nisam očekivao iskreno ovakvu pobjedu. Svaka čast!

Erić fantastičan.
Siniša plivao prvih nekoliko minuta, kasnije odličan, pogotovo u drugom poluvremenu.
Ikić i Kosorić gotovo bez greške.
Šehić solidan, vidi se da mu fali utakmica i iskustva, ali nadoći će on.
Hajdarević, Sadiković i Bekrić odradili sve što su trebali, odličan posao.
Mujezinović odigrao najbolju utakmicu u dresu Želje. Niko nije očekivao da će početi i Osim je baš iznenadio sa njim. Bravo Mustafa, samo guraj sad kad ti se ukazala prilika!
Juričić sjajan, a za Lendru ne treba trošiti riječi. Kakvu partiju je večeras pružio majstor. Hvala gigante, nadam se da će se okrenuti stvari i da ćeš ostati da napokon idemo po titulu...

Realno, šanse za titulu se smanjuju ako nam Lendrić ode. Momak gine, gura naprijed, grize i čini sve oko sebe boljima... Ja ga ne bih prodao pa šta Bog da...

:zeljeznicar1:
Da ne ponavljam. Dijelim mišljenje u potpunosti, osim sa prvom rečenicom.
Glasao za Lendu i Sinišu. Umjesto Siniše je to mogao biti i neko drugi...Erić, Mustafa, Hajdar, Juričić i mislim da ne bih pogriješio. Zasmetalo mi je što smo dozvolili da nam na Grbavici neko izvede 15 kornera i uputi mnoštvo šuteva. Erić par puta fantastično intervenisao.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub avg 01, 2020 11:49 pm

Anketa za igraca utakmice, glasate za dvije opcije

viewtopic.php?f=101&t=953&p=470494#p470494
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

mamba21
Kontakt:

sub avg 01, 2020 11:52 pm

Zakasnis na tekmu i propustis tri gola. Babuka vas citao, pa ste ga naljutili malo.
Forza 1921!

Leon_Professional
Kontakt:

sub avg 01, 2020 11:59 pm

Pomalo s euforijom, do jučer nije valjalo dosta nekih stvari a i kad se zijani opet ništa neće valjati.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

mamba21
Kontakt:

ned avg 02, 2020 12:03 am

Leon_Professional je napisao/la:
Pomalo s euforijom, do jučer nije valjalo dosta nekih stvari a i kad se zijani opet ništa neće valjati.
Pusti nas do ponedjeljka da se radujemo :D
Forza 1921!

Leon_Professional
Kontakt:

ned avg 02, 2020 12:22 am

mamba21 je napisao/la:
Radujem se i ja, ali zna se šta će biti :D

Nego, otkud ss.ba ima ove isječke?
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned avg 02, 2020 12:25 am

phpBB [video]
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned avg 02, 2020 12:29 am

Hoce bit lijepo zaspat :D
Željezničar ante portas !

blueDBR
Kontakt:

phpBB [video]

volio bih da ovi sto su probijali mozak nam sa uvredama Aco stari invalid, Tuce nije ni za klupe, Lendric propo zato se i vratio, Eric za federalne, Osim ostao u 2011 itd itd da cestitaju, teska srca al nek cestitaju pohvale, svakako ce sa prvim kiksom nastavit sa uvredama :zeljeznicar1:

mamba21
Kontakt:

ned avg 02, 2020 12:34 am

ned avg 02, 2020 12:22 am
mamba21 je napisao/la:
Radujem se i ja, ali zna se šta će biti :D

Nego, otkud ss.ba ima ove isječke?
Zao mi sto ne bi petarda mostarcima.
Forza 1921!

exbabilon
Kontakt:

ned avg 02, 2020 12:39 am

Top noc, fina pobjeda i neocekivano lagano, gotovo rutinski. Amar im je konacno nasao caku i sve je bilo top. Ekipa koja prvi put igra skupa i nikad vise nece, ali opet je bilo bas dobro.

Steta ako ovakav Lendric, u ovoj formi, mora napustiti klub... Grehota je.

Raptor44
Kontakt:

ned avg 02, 2020 12:39 am

Ne postoji igrač u prvih 11 danas koji nije bio popljuvan od strane foruma, neki više, neki manje, ali mislim da svi dugujemo ispriku ovim momcima za ono što su pokazali večeras.
Nije ovo stvar euforije, jer je sezone tek počela i Bog zna hoće li i koliko će biti odlazaka ali tko god je gledao pripremne utakmice, mogao je dosta toga dobrog vidjeti.
Nevjerovatno koliko je u ovoj ligi bitan trener, realno ovaj sastav izvesti i onakvu rapsodiju napraviti, nemam riječi.

Leon_Professional
Kontakt:

ned avg 02, 2020 12:45 am

LARSSON je napisao/la:
ned avg 02, 2020 12:25 am
phpBB [video]
Evo Jovane Ikić izgleda asistent :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Meha87
Kontakt:

ned avg 02, 2020 1:00 am

Kad savez kazni klub jer su se igraci grlili poslije golova :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

amelaga
Kontakt:

ned avg 02, 2020 2:40 am

Navijanje užasno večeras. 😁

fcz
Kontakt:

ned avg 02, 2020 3:57 am

Konacno, Zeljo s dva napadaca, otkad ovo cekam... Nadam se da Lendra ostaje, on i Luka su jeben tandem a i realno on nigdje u karijeri nije igrao kao ovdje.

Onaj presing iz prvog poluvremena je bio zaista ludjacki i tesko je bilo ocekivati da se nastavi u drugom. Mozda nismo morali bas onoliko popustiti pred kraj ali neke izmjene su stvarno poremetile ton igre, narocito lijeva strana.

Eric - izvanredan veceras. Koncentrisan, odlucan, vrhunski refleksi.
Sinisa - lavovska borba, brdo oduzetih lopti. Imao i par gresaka koje je ekspresno ispravljao.
Sehic - ocit upgrade u odnosu na Pavica. Nastavi li ovako rijesili smo poziciju s kojom kuburimo godinama.
Kosoric - profesorski, savrsena partija.
Ikic - za jednu blagu nijansu ispod Kosorica ali svejedno odlican.
Hajdarevic - ja se cudom ne mogu nacuditi ovom naglom napretku. Budalio sam od njegovih gresaka i nesigurnosti, mislio sam da je izgubljen ali u ove zadnje dvije pripremne i veceras je neprepoznatljiv. Samo neka ovako nastavi.
Sadikovic - siguran, pravovremeni pasovi, uradio bas dosta posla.
Bekric - Boga mi smo prerano poletili da ga ismijemo zbog godina. Odigrao izuzetnih sat vremena, kasnije se malo umorio.
Mujezinovic - cekasmo i docekasmo. Odlican, bas odlican.
Juricic - opet gol, opet puno trke, fizicki jak i dobar s loptom. Mislim da smijemo reci da imamo pravo pojacanje.
Lendric - krenulo ga je. Pojeo je Velezovu odbranu veceras, pojeo. Napredovao je u nekim segmentima u odnosu na prosli mandat kod nas, obje asistencije veceras stilicevske. Neka te bolan, **** Rusiju.

Stilic - usao kad smo skroz stali, ipak napravio par top poteza.
Blazevic - onako, slabo primjetan.
Milicevic - prilicno pogubljen - ipak, prikljucio nam se dosta kasno pa ga nije bas zahvalno ocjenjivati.
Hajric - cini mi se da nije kako treba ni dobio loptu.
Subasic - jedini za kojeg se moze reci da je bio zaista los. Brko je popizdio. Nadam se da ce znati s njim, decko ima ogroman potencijal ali ocito mu fali discipline i radnih navika.

Sve su prilike da cemo u Bijeljini biti znatno jaci tako da nema razloga da ne krenemo zestoko od prve minute i da se nadamo pobjedi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Qooler
Kontakt:

ned avg 02, 2020 6:14 am

AsharaK je napisao/la:
Hoce bit lijepo zaspat :D
Sve je ljepse kad Zeljo pobjeduje.
Hvala svima koji su zasluzni za pobjedu!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], njosa i 57 gostiju.

Prijava  •  Registracija