Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 5:54 pm

AsharaK je napisao/la:
čet okt 22, 2020 2:58 pm
1921.ba je napisao/la:
čet okt 22, 2020 1:52 pm
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jeste napokon dobili prava na sve ili?
Ovo smo mogli snimati jer arena od naredne runde radi prenose.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 6:39 pm

Raptor44 je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
čet okt 22, 2020 4:26 pm
Najjaci argument kod prognozi za derbi je „u zadnje vrijeme ih lako dobijamo, pa je tu sve jasno“. Tom logikom cemo ih i sljedecih 100 godina dobivati jer smo ih prosle sezone rasuli dva puta. Moze se svako nadati i ocekivati pobjedu, ali argument je glup.

Realno ljudi su dosta bolji od nas, da izadju sa drugom postavom bili bi favoriti. Ja se samo nadam da nas ne razvale kao mi njih prosle sezone. Medjutim, to je najrealnije za ocekivati. Jedina dobra stvar kod takvog poraza bi bila sto bi se mozda desile neke promjene kod nas u klubu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da imaju dobar tim za našu ligu imaju, ali pričati da njihov drugi tim može dobiti naš prvi je najveća provala u zadnje vrijeme na ovom forumu. Štilić više ima fudbalskog talenta nego čitav njihov klub zadnjih deset godina.
Zivi bili pa vidjeli. Daj Boze da smo tako jaki i da ih opet dobijemo, ali...

Stila ima talenta vise od njih sviju ali slabo ga iskoristava u zadnje vrijeme.

@Bozidar: Golman im je bolji, za klasu. Stopera tri imaju od kojih je najslabiji (Dupovac) u rangu naswg najboljeg. Bekovi bolji, cak rezervni bekovi su im mozda bolji od nasih prvih. U vezi samo Stila moze u rang sa njihovim. Napadace po meni imamo bolje. Krila mi nemamo nikako pa ne treba ni govoriti koliko su tu bolji. To je onako pojedinacno. Timski su u boljoj formi, imaju vecu sirinu i fizicki dosta bolji od nas. Trece, imaju redovnu placu i jace premije. O sudijama da i ne pricam.

Tako da, veliki sam pesimist kad je derbi u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 6:41 pm

1921.ba je napisao/la:
čet okt 22, 2020 5:54 pm
AsharaK je napisao/la:
čet okt 22, 2020 2:58 pm
1921.ba je napisao/la:
čet okt 22, 2020 1:52 pm
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jeste napokon dobili prava na sve ili?
Ovo smo mogli snimati jer arena od naredne runde radi prenose.
Je li moguce da niko iz kluba nije stao iza vas i omogucio vam da radite ove reportaze. za svaku tekmu...neko je pisao da ekioa Velez TV radi izvjesraje za njihove tekme..svaki vas video je melem za dusu, milina gledati a ne ona sranja od izvjestaja sa Arene...poz
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 6:46 pm

1921.ba je napisao/la:
čet okt 22, 2020 1:48 pm
VIDEO/ FOTO: FK Željezničar - FK Goražde 3:0

https://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznic ... de-30-7800
Po meni ponisten cist go u prvom poluvremenu
i ona ruka na vrhu sesnaesterca sumnjiva
Profesionalci sa "arene" :
Ucite kako se radi izvjestaj,objektivno i profi
Prognozirati derbi je nemoguca misija,a da su kone u boljoj situaciji to je evidentno.
Jaca kohezija,sirina i rezultati su apsolutno na njihovoj strani.
I da .Tamo se zna ko kosi a ko vodu nosi.Nema sveznajucih i svemogucih
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 7:11 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet okt 22, 2020 4:57 pm
amar92 je napisao/la:
čet okt 22, 2020 4:26 pm
Najjaci argument kod prognozi za derbi je „u zadnje vrijeme ih lako dobijamo, pa je tu sve jasno“. Tom logikom cemo ih i sljedecih 100 godina dobivati jer smo ih prosle sezone rasuli dva puta. Moze se svako nadati i ocekivati pobjedu, ali argument je glup.

Realno ljudi su dosta bolji od nas, da izadju sa drugom postavom bili bi favoriti. Ja se samo nadam da nas ne razvale kao mi njih prosle sezone. Medjutim, to je najrealnije za ocekivati. Jedina dobra stvar kod takvog poraza bi bila sto bi se mozda desile neke promjene kod nas u klubu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Po cemu su bolji? Golman im je rupa, Eric kod nas za nijansu bolji. Nasa odbrana je za njihovu svemirski brod. Njihovi napadaci su Ahmetovic kojeg su godine pojele i debeli Handzic. Nit mogu trcati nit sta. Najbolji im igrac Pejovic i Rahmanovic koji nisu ni blizu Stilicu i Erminu. Jedina njihova prednost su krila i svjezina.
I takvi rahljavi,nikakvi,raspadnuti nam bjeze 5 bodova....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 7:27 pm

Bilo bi dobro u ostalim utakmicama koje su paklene osvajati bodove, derbi kao derbi nikad se ne zna.
Prošle godine ih razvalimo dva puta, pretprošle oni nas i nikad se to ne zna.
Ono što je činjenica da će njima u ovom derbiju vjerovatno igrati pejović-sušić-rahmanović u vezi, fanimo i tatar na krilima, a skoro svi su u vrhunskoj formi, a prošle godine su im igrali nekakvi mustafići, gavrić, velkoski vezni, milanović krilo, jednostavno su oni sigurno bolji duplo nego prošle godine, a mi vjerovatno ni na 70% prošlogodišnje forme, a igrački smo vjerovatno i mi bolji.
Prvo Velež, Zrinjski i radnik, a onda derbi.
Dobiju li se ove tri u derbi rasterećeno, ne dobiju li, možda opet rasterećeno, ali u negativnom smislu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 7:55 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet okt 22, 2020 6:41 pm
1921.ba je napisao/la:
čet okt 22, 2020 5:54 pm
AsharaK je napisao/la:
čet okt 22, 2020 2:58 pm


Jeste napokon dobili prava na sve ili?
Ovo smo mogli snimati jer arena od naredne runde radi prenose.
Je li moguce da niko iz kluba nije stao iza vas i omogucio vam da radite ove reportaze. za svaku tekmu...neko je pisao da ekioa Velez TV radi izvjesraje za njihove tekme..svaki vas video je melem za dusu, milina gledati a ne ona sranja od izvjestaja sa Arene...poz
I meni je ovo razocarenje, jos jedno u nizu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 8:34 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet okt 22, 2020 6:41 pm
1921.ba je napisao/la:
čet okt 22, 2020 5:54 pm
AsharaK je napisao/la:
čet okt 22, 2020 2:58 pm


Jeste napokon dobili prava na sve ili?
Ovo smo mogli snimati jer arena od naredne runde radi prenose.
Je li moguce da niko iz kluba nije stao iza vas i omogucio vam da radite ove reportaze. za svaku tekmu...neko je pisao da ekioa Velez TV radi izvjesraje za njihove tekme..svaki vas video je melem za dusu, milina gledati a ne ona sranja od izvjestaja sa Arene...poz
a ko da to uradi sta jehova ili neki drugi lelemud??oni se zauzimaju samo za sebe a ne za klub.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 9:25 pm

Utakmica po utakmica
Po 3 boda u mostar
Samo zajedno :zeljeznicar1:

slika
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 9:27 pm

amar92 je napisao/la:
čet okt 22, 2020 6:39 pm
Raptor44 je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
čet okt 22, 2020 4:26 pm
Najjaci argument kod prognozi za derbi je „u zadnje vrijeme ih lako dobijamo, pa je tu sve jasno“. Tom logikom cemo ih i sljedecih 100 godina dobivati jer smo ih prosle sezone rasuli dva puta. Moze se svako nadati i ocekivati pobjedu, ali argument je glup.

Realno ljudi su dosta bolji od nas, da izadju sa drugom postavom bili bi favoriti. Ja se samo nadam da nas ne razvale kao mi njih prosle sezone. Medjutim, to je najrealnije za ocekivati. Jedina dobra stvar kod takvog poraza bi bila sto bi se mozda desile neke promjene kod nas u klubu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da imaju dobar tim za našu ligu imaju, ali pričati da njihov drugi tim može dobiti naš prvi je najveća provala u zadnje vrijeme na ovom forumu. Štilić više ima fudbalskog talenta nego čitav njihov klub zadnjih deset godina.
Zivi bili pa vidjeli. Daj Boze da smo tako jaki i da ih opet dobijemo, ali...

Stila ima talenta vise od njih sviju ali slabo ga iskoristava u zadnje vrijeme.

@Bozidar: Golman im je bolji, za klasu. Stopera tri imaju od kojih je najslabiji (Dupovac) u rangu naswg najboljeg. Bekovi bolji, cak rezervni bekovi su im mozda bolji od nasih prvih. U vezi samo Stila moze u rang sa njihovim. Napadace po meni imamo bolje. Krila mi nemamo nikako pa ne treba ni govoriti koliko su tu bolji. To je onako pojedinacno. Timski su u boljoj formi, imaju vecu sirinu i fizicki dosta bolji od nas. Trece, imaju redovnu placu i jace premije. O sudijama da i ne pricam.

Tako da, veliki sam pesimist kad je derbi u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nasa veza je tanka, ali ako Bojo doceka spreman ovaj mec uz Mustafu i Stilu nije to tolika razlika. Ako mec budu igrali Hajdar i Veseli to je vec ogromna razlika. Ako su njihov golman i odbrana toliko a nasa losa zasto mi imamo samo 3.primljena gola?
Lendric i Juricic nisu idealni ali za debelog Handzica i van forme Ahnetovica su svemirski brod.
Vjeruj da je to u pet deka.

@danan voljni momenat je nesto sasvim drugo.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 9:36 pm

Da se ne lazemo, jedino gdje smo trenutno mozda jaci je spic napada. Golman je u najboljem slucaju isti ali su im odbrana, veza i narocito bokovi duplo jaci.

Realno, x u toj utakmici bi bio bingo, jackpot, sestica na lotu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 9:40 pm

Ne mozes tako rezonovati stvari, pratis fudbal godinama valjda znas da organizacija cini razliku, a ne pojedinci. Rim je pokorio svijet, a uzmes pojedinacno jednog njihovog vojnika i jednog protivnickog izgledaju isto, ako ovaj drugi nije veci grmalj i ludji sto puta
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 11:02 pm

Nemojmo o organizaciji jer tu su tek u prednosti. Kako u logistickom smislu tako i u onom "opipljivom", fudbalskom.

Jedini potencijalni adut koji u ovom trenutku mozemo izvuci jeste zelja/motiv/inat. Koliku i kakvu prednost nam to moze dati ne znam ali to je jedini nacin da se donekle "upgrade-ujemo" do derbija.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 22, 2020 11:21 pm

Ma ja ne znam kakav derbi vi spominjete. Utakmica po utakmica.
Ako oni nama do derbija pobjegnu 6 ili 7 bodova, **** te derbi. Nije nista bitno....

Stegnuti redove, da budemo u 3 boda do derbija, pa sta bude. ...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 23, 2020 5:43 am

Božo.
Ovi nasi da su imali taj voljni momenat,sada bi mi bjezali bod hadaljima i bili prvi.
Dobili bi veleza proslu sezonu i bili prvaci.
Paree su najbolja motivacija,za pare ljudi danas cuda cine,a priznat cea da ni u tom segmentu nismo u rangu sa njima.
Na kraju pricamo o derbiju a do njega jos nekoliko utakmica bitnijih od njega.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 23, 2020 8:50 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet okt 23, 2020 5:43 am
Božo.
Ovi nasi da su imali taj voljni momenat,sada bi mi bjezali bod hadaljima i bili prvi.
Dobili bi veleza proslu sezonu i bili prvaci.
Paree su najbolja motivacija,za pare ljudi danas cuda cine,a priznat cea da ni u tom segmentu nismo u rangu sa njima.
Na kraju pricamo o derbiju a do njega jos nekoliko utakmica bitnijih od njega.
Nisu ni oni 98 momci imali ni premija ni bonusa ni kopacki, ove je drzava gurala pa nastade Zubandan.
Treba zeljeti nesto, a sreca onda sama dodje.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 23, 2020 9:27 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet okt 23, 2020 8:50 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet okt 23, 2020 5:43 am
Božo.
Ovi nasi da su imali taj voljni momenat,sada bi mi bjezali bod hadaljima i bili prvi.
Dobili bi veleza proslu sezonu i bili prvaci.
Paree su najbolja motivacija,za pare ljudi danas cuda cine,a priznat cea da ni u tom segmentu nismo u rangu sa njima.
Na kraju pricamo o derbiju a do njega jos nekoliko utakmica bitnijih od njega.
Nisu ni oni 98 momci imali ni premija ni bonusa ni kopacki, ove je drzava gurala pa nastade Zubandan.
Treba zeljeti nesto, a sreca onda sama dodje.
Hm...
Prvo nije ovo 98 godina i nista nije kao tada.
Nista.
Tada si imao Željinu djecu koja su izasla iz rata i ta pobjeda je bila Bozija nagrada za sve ono sto smo kao klub prosli do tada....
Ta generacija je jedina koja sve i jednoj poslije rata moze drzati predavanje o tome sta je Željo i sta je Željin dnk.....
Danas to nije slucaj,danas igraci igraju iskljucivo za novac i on im je glavni pokretac u svemu.To sto smo mi Željo je golemo samo nama navijacima,igrace i ostale interesuje iskljucivo novac.
Na kraju krajeva novac je pokretac i svima nama ostalim....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 23, 2020 9:43 am

Pa 98. su ljudi imali mnogo veci entuzijazam generalno ovdje, nego danas..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 23, 2020 10:11 am

storm_raider je napisao/la:
čet okt 22, 2020 7:55 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
čet okt 22, 2020 6:41 pm
1921.ba je napisao/la:
čet okt 22, 2020 5:54 pm

Ovo smo mogli snimati jer arena od naredne runde radi prenose.
Je li moguce da niko iz kluba nije stao iza vas i omogucio vam da radite ove reportaze. za svaku tekmu...neko je pisao da ekioa Velez TV radi izvjesraje za njihove tekme..svaki vas video je melem za dusu, milina gledati a ne ona sranja od izvjestaja sa Arene...poz
I meni je ovo razocarenje, jos jedno u nizu.
Stvarno sramota od kluba sto nisu stali iza momaka. Niko u drzavi nije imao bolje reportaze sa utakmica od nas, odvajaju od usta da odu na gostovanja i da se organizuju, bjeze sa posla bukvalno, i onda im se zahvalis ovako.
Dosta stvari ovima mogu presutiti / dati benefit of doubt, ali ovo je jedna koja me najvise boli iskreno.

Sramota!
 
Ludvig Leple
Postovi: 281
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 23, 2020 10:12 am

Pričati da Njanje nisu trenutno bolje od nas je smiješno. Treba biti realan i reći da su bolji na terenu na svakoj poziciji. Dovoljno je porediti samo vezni red i tu je kraj.
Jedina nada za nas je voljni momenat i to je ono čemu se mi možemo nadati, ali ako uzmemo u obzir da igrači nemaju za kifle, mislim da smo i tu u banani.
Voljni momenat nam donosi jedinu prevagu na terenu, a konkretno mislim na voljni momenat Semira Štilića. Ako on bude motiviran mi ćemo ih dobiti bez obzira na sve njihove kvalitete.
Kao što reče @Faca, novac brale, ništa drugo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija