Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 2:33 pm

ili da kažu vraćaš se ako ćeš ustati na desnu.

šta mislite bi li upalilo :kafa:
gradi željo boli te *****
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 2:33 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto okt 30, 2018 2:28 pm
Igrački bez ćelavog jesmo, i tu nema dileme. Pitanje je kako će čurjurić ili vranješ izgledati zajedno sa Šabanom, i koliko ustvari može Ramović igrati vremenski a da ne rizikuje neku povredu.
Ja bih najradije šaban-Rama-Dacić pa šta Bog da.
Jesmo ako frajer ustane na desnu nogu il ako ne bojkotuje onda fakat jesmo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 2:37 pm

Mi ove poraze sve dozivismo sa Blagojevicem u prvih 11, tako da iako izgubimo bez njega, ja ne vidim razliku neku.
A da na momente pokaze nesto sto niko u ekipi ne moze ni u snu uraditi, pa cak ni u ligi, to jest, ali mislim stvarno dosta je bilo, i sa njim i sa svim tim bravurama mi nista specijalno nismo uradili sto se tice rezultatskog uspjeha.
Ovako si bar otjerao jednog supka.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 2:38 pm

Do koje je ovo mjere doslo da vise niko ne prica o derbiju, utakmicama, strano kako je par idiota narusilo kompletno atomsferu u klubu i među navijacima.

Strepit cemo mi na derbiju i ove naredne tri utakmice do pauze, na sve su oni sprmeni.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 2:40 pm

Ako nista ne izgubiti..nek ublehe dobiju koji zuti karton jer ih imaju milion u opasnosti..i nek ih Zrinjski mlatne..konsolidovati se nekako i Simin dobiti..ne bi to u tom slucaju katastrofalno izgledalo..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 2:50 pm

Eh da se uzela Zvijezda, pa pridjes na 2 boda, gore i remi dobar. Iduce kolo oni u Mostar, svaki ti rezultat odgovara, uzmes Tuzlu i eto ti egala. Ali avaj, sjetili se nasi igrat zadnjih 20 minuta, e neces ti kad ti hoces...

Na treningu nista dramaticno, ovi pricali, ovi slusali. Slabo sam sta mogao cuti ali zamjerili su im sto nisu klapa, ne provode vrijeme skupa, ne druze se i to...
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 2:56 pm

exbabilon je napisao/la:
uto okt 30, 2018 2:50 pm
Eh da se uzela Zvijezda, pa pridjes na 2 boda, gore i remi dobar. Iduce kolo oni u Mostar, svaki ti rezultat odgovara, uzmes Tuzlu i eto ti egala. Ali avaj, sjetili se nasi igrat zadnjih 20 minuta, e neces ti kad ti hoces...

Na treningu nista dramaticno, ovi pricali, ovi slusali. Slabo sam sta mogao cuti ali zamjerili su im sto nisu klapa, ne provode vrijeme skupa, ne druze se i to...
Ma i ja sam kontao tako..vidim ovi izgubili ..reko super ovdje jos poluvrijeme..zabit ce se u drugom koji gol...ali ne kontam kako smo sebi dozvolili da dvije tekme na Grbavici gubis od levata u sudijskoj nadoknadi...umjesto da se oni brane da ga ne prime jbt..ja sve kontam na rezultatima jer nisam bio u gradu da nastadion idem..da ce ili ostati sugavih 0-0 ili ce zablinkati 1-0 sad u sudijskoj za nas..kad opet ko Gosk..Cuj Zvijezda i Gosk te hladno napadnu u sudijskoj i daju gol..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 2:59 pm

Paranoja je napisao/la:
uto okt 30, 2018 1:56 pm
Vjerujem da se većina neće složiti sa mnom, ali ja bi uvijek imao radije Ubiparipa u ekipi nego Krpića, Ubiparip i Ramović su bili glavni razlog naših dobrih partija prošle godine jer je od njih počinjao i presing a i davali su ti fluidnost i kretnju u igri, nismo bili jednodimenzionalni kao sada. Sad ako zatvore skok Krpića, šanse da ćemo zabit 10% jer skoro da i ništa drugo ofanzivno ne radimo osim ubacivanja lopte sa bokova 20puta po meču.
Krpić još nije igrao sa Sinanom tako da ne znamo još uvijek kako će to izgledati mada ne sumnjam u obadvojicu da će dati sve od sebe..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:01 pm

Ko je falio na treningu?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:06 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:01 pm
Ko je falio na treningu?
FATA :D...Zajmovic,kjosevski,celavac,sindikat
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:10 pm

Daris_ je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:06 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:01 pm
Ko je falio na treningu?
FATA :D...Zajmovic,kjosevski,celavac,sindikat
Sto Veca? Jel ima trening veceras?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:17 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:10 pm
Daris_ je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:06 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:01 pm
Ko je falio na treningu?
FATA :D...Zajmovic,kjosevski,celavac,sindikat
Sto Veca? Jel ima trening veceras?
Znaci Fejzic sutne loptu i onda sam trci za njom da je odrani? :D
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:17 pm

Ramovic igracina , usao momak 20 minuta pokazo vise nego Jazvic i Veseli zajedno...samo kazem da ako si igracina onda si igracina i kad udjes sa klupe jednostavno odvajas po kvalitetu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:21 pm

Preskupo su nas kostali Gosk, Zvijezda, pa i Sloboda sve zbog igraca i bezobrazluka, nadam se da ovo nece prelomiti sezonu kao prosle sezone utakmica u Mostaru.

Da hoce proci ove cetri utakmice, a onda se iskreno nadam da uprava ima plan sta dalje, jer je svaku mjere ovo prevazislo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:22 pm

Pročitah i negdje koju stranicu unazad opet dilemu stadion/trofeji. U šta ulagati, šta je preče?
Nisam od onih kojima je trofej mjerilo svega, Radije bih igru bez trofeja (dovoljan je "samo" europa) nego trofej bez igre. Ali po nekim prioritetima ono što bih ja lično volio je da se osposobe poslovni na istoku i od toga počne kapati u budžet. Poslije toga ekipa. Ništa jug više, svaka čast za sve ali mi navijači ne zaslužujemo više jer i ovaj istok zjapi prazan. Opet nekako dođem do toga da bih umjesto gradnje (ako već ne može oboje) novac "preusmjerio" u rezultate. Mnogi će reći (i rekli su) da tu nema garancije, možeš skršiti pola miliona na 3 igrača i ništa. Ne govorim o tom vidu ulaganja već o tome da se napravi budžet za skauting, da imamo svako po 2-3 čovjeka na premierligaškim i utakmicama lige federacije/rs-a i da vode "kartoteku" zanimljivih igrača, da na licu mjesta pogledaju, uprate šta su im mahane, prednosti i sl. A jok da to slušaju od njihovih menadžera ili gledaju klipove na jutube-u i po tome zaključuju. Ne znam fakat koliko je za to novca potrebno, eto lupiću cifru od 10 milja mjesečno za 3 čovjeka. Nek ubodemo jednog pravog igrača ekstra...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:26 pm

Daris_ je napisao/la:
uto okt 30, 2018 2:56 pm
exbabilon je napisao/la:
uto okt 30, 2018 2:50 pm
Eh da se uzela Zvijezda, pa pridjes na 2 boda, gore i remi dobar. Iduce kolo oni u Mostar, svaki ti rezultat odgovara, uzmes Tuzlu i eto ti egala. Ali avaj, sjetili se nasi igrat zadnjih 20 minuta, e neces ti kad ti hoces...

Na treningu nista dramaticno, ovi pricali, ovi slusali. Slabo sam sta mogao cuti ali zamjerili su im sto nisu klapa, ne provode vrijeme skupa, ne druze se i to...
Ma i ja sam kontao tako..vidim ovi izgubili ..reko super ovdje jos poluvrijeme..zabit ce se u drugom koji gol...ali ne kontam kako smo sebi dozvolili da dvije tekme na Grbavici gubis od levata u sudijskoj nadoknadi...umjesto da se oni brane da ga ne prime jbt..ja sve kontam na rezultatima jer nisam bio u gradu da nastadion idem..da ce ili ostati sugavih 0-0 ili ce zablinkati 1-0 sad u sudijskoj za nas..kad opet ko Gosk..Cuj Zvijezda i Gosk te hladno napadnu u sudijskoj i daju gol..
To je sve luzerski mentalitet koji se vuce od sezone sa slavkom a samo je podebljan onim 3-3 sa zrinjom.Ni Ž od starog Zelje, al jbg.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:28 pm

ma za ono gdje mi škripimo najviše ne trebaju dodatni milioni. kako radnik nađe te igrače.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:32 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:01 pm
Ko je falio na treningu?
Svi sa novcanica.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:32 pm

Eno na gg forumu vec pisu da Jovan prelazi u Zrinjski.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 3:37 pm

Elegant je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:32 pm
Eno na gg forumu vec pisu da Jovan prelazi u Zrinjski.
ma 1000%,svejedno se Baka zalio na vezni red,a i Pezer je cini mi se na duze povrijedjen.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija