Moderator/ica: storm_raider

 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 3:29 pm

ima li tog Osima, ide li ?

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 3:30 pm

Senad i Amar :baklja:, sve ostalo je :palacdole:
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 3:32 pm

avlami97 je napisao/la:
sub dec 08, 2018 11:53 am
kokoška je napisao/la:
sub dec 08, 2018 12:01 am
Nema tu sta da se ocekuje ko imalo zna situaciiju zna da ova dva covjeka ne mogu imati gazdu nad glavom i to je to...ego im je jaci od njih samih a kamoli Zelje a i ako budu suradjivali to ce biti napeto i to nije dobra atmosfera za klub al eto bice sta bude.
Ako trener ne želi imati "gazdu nad glavom", onda se Amar Osim treba kandidovati za predsjednika Želje, a ne za trenera ili sportskog direktora. Ako je nekad Amar, zaista tako funkcionisao u Želji, onda je to pokazatelj da nikada nismo bili ozbiljan Klub, nego Klub kao što je Vrbanjuša u kojoj je trener Braco sve i svašta.

Priča, da Amar ne može imati gazdu nad glavom, ne pije vode, jer ga je imao u Kataru, a i u Japanu. Ko ne poštuje hijerarhiju je blago rečeno nevaspitan. To bi isto bilo da u kući-porodici ne poštuješ roditelje, dede, nane, bake...
Amar u Želji nikad nije imao gazdu nad glavom zato sto je davo pare iz svog dzepa, zato sto mu je babo legenda i zato sto babo uziva veliku reputaciju kod ljudi i zato sto smo ga mi napravili nedodirljivim a u klubu tada su bili jazavci koji su gledali samo kako ce ukrasti i nije im bilo bitno samo su klimali glavom sta Amar kaze i zato sad svi prizivaju Amara spasioca jer misle da je on Coperfield a Katar je druga prica on je tamo bio niko i nista obican trener koji nije davao pare iz svog dzepa nema nikakvu reputaciju i ne moze se kurciti kontas sad moj sokole.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 3:33 pm

A što ne bi moglo...
slika
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 3:54 pm

Ne moze jer su u svemu potpuno razliciti izuzev u jednoj stvari, da su kao osobe control freakovi, tersovi i egoisti.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:01 pm

i hoćel bit' šta?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:04 pm

DANAN je napisao/la:
sub dec 08, 2018 12:33 pm
kvalitet je napisao/la:
sub dec 08, 2018 12:20 pm
DANAN je napisao/la:
sub dec 08, 2018 12:11 pm

Inace smo se za 90 i kusur godina nauzimali titula samo tako.
Najduže smo igrali u Jugoslaviji. Tamo nije bilo realno da uzimamo titule, jer smo igrali protiv klubova iz centara kao što su Zagreb, Beograd, Split. Ali, u BiH smo, uz Sarajevo, najveći klub u državi s najviše navijača. I, takav klub MORA ići uvijek na titulu. Šta tu nije jasno? Nemoj nametati ta luzerska očekivanja, iz poštovanja prema Želji.
Dobro koliko smo titula uzeli od 92.godine
Toliko da smo najtrofejniji klub u državi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:13 pm

Valja u ponedjeljak na posao
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:23 pm

Elegant je napisao/la:
sub dec 08, 2018 2:12 pm
Dajte meni ove priglavke, a @amidzi ovu curu nesto mi je nervozan.

@gavranu flasu naravno.
A meni ni casa ?😂
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:26 pm

kokoška je napisao/la:
sub dec 08, 2018 3:32 pm
avlami97 je napisao/la:
sub dec 08, 2018 11:53 am
kokoška je napisao/la:
sub dec 08, 2018 12:01 am
Nema tu sta da se ocekuje ko imalo zna situaciiju zna da ova dva covjeka ne mogu imati gazdu nad glavom i to je to...ego im je jaci od njih samih a kamoli Zelje a i ako budu suradjivali to ce biti napeto i to nije dobra atmosfera za klub al eto bice sta bude.
Ako trener ne želi imati "gazdu nad glavom", onda se Amar Osim treba kandidovati za predsjednika Želje, a ne za trenera ili sportskog direktora. Ako je nekad Amar, zaista tako funkcionisao u Želji, onda je to pokazatelj da nikada nismo bili ozbiljan Klub, nego Klub kao što je Vrbanjuša u kojoj je trener Braco sve i svašta.

Priča, da Amar ne može imati gazdu nad glavom, ne pije vode, jer ga je imao u Kataru, a i u Japanu. Ko ne poštuje hijerarhiju je blago rečeno nevaspitan. To bi isto bilo da u kući-porodici ne poštuješ roditelje, dede, nane, bake...
Amar u Želji nikad nije imao gazdu nad glavom zato sto je davo pare iz svog dzepa, zato sto mu je babo legenda i zato sto babo uziva veliku reputaciju kod ljudi i zato sto smo ga mi napravili nedodirljivim a u klubu tada su bili jazavci koji su gledali samo kako ce ukrasti i nije im bilo bitno samo su klimali glavom sta Amar kaze i zato sad svi prizivaju Amara spasioca jer misle da je on Coperfield a Katar je druga prica on je tamo bio niko i nista obican trener koji nije davao pare iz svog dzepa nema nikakvu reputaciju i ne moze se kurciti kontas sad moj sokole.
Nikada nikome on nije davao pare iz svog džepa. On jeste posuđivao bez zakonski valjanog osnova, ali nije davao. Naravno, ovo se odnosi na drugi mandat, a poznato je da smo nakon Amarovog prvog mandata do 2003. uletili u bulu i to onda kada smo zaradili najviše para u dotadašnjoj historiji Kluba (82. godine postojanja) Njukastl, Malaga, ulaznice, Tv prava. Zaradili više nego kada smo došli do polufinala Kupa Uefa.

Davati pare iz džepa je npr kada Brajlović dođe i istrese 10 milja KM za nešto, ili kada Senad rekonstruiše pomoćni teren iza zapada, istrese se za evropsku Grbavicu itd. Ali, kada Senad kupi za 10 milja KM 10 desetogodišnjih, to nije dao, jer je na taj način samo nešto kupio, kao što ja kupim sezonsku, dres ili hljeb u granapu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:26 pm

Elegant je napisao/la:
sub dec 08, 2018 2:12 pm
Dajte meni ove priglavke, a @amidzi ovu curu nesto mi je nervozan.

@gavranu flasu naravno.
Gavran pored flaše može samo plakati,kao i Amidža pored trebe...jedino bi ti imao hajra od priglavki,a i to ako bi ti broj odgovarao
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:31 pm

imal novosti oko brke
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:32 pm

ŽELIM LIVE PRIJENOS SKUPŠTINE.

Ne da želim, nego kao član UG FK Željezničar to zahtjevam. Mislim da svaki član UG ima pravo na live prenos Skupštine, jer to zakon ne zabranjuje.
Molim anketu, sa pitanjem da li želite Live prenos Skupštine Kluba. Hvala!
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub dec 08, 2018 4:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:33 pm

cikazubo je napisao/la:
sub dec 08, 2018 3:54 pm
Ne moze jer su u svemu potpuno razliciti izuzev u jednoj stvari, da su kao osobe control freakovi, tersovi i egoisti.
:palacgore:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:38 pm

avlami97 je napisao/la:
sub dec 08, 2018 4:32 pm
ŽELIM LIVE PRIJENOS SKUPŠTINE.

Ne da želim, nego kao član UG FK Željezničar to zahtjevam. Mislim da svaki član UG ima pravo na live prenos Skupštine, jer to zakon ne zabranjuje.
Molim anketu, sa pitanjem da li želite Live prenos Skupštine Kluba. Hvala!
Tesko..., ali ide anketa do veceras! Ova je manje-vise slicna kao i ranije.

80% za Upravu, 20% protiv. Vise ovakvih anketa necemo postavljati do skupstine, ova je postavljena jer su se neki zalili na onu 'nadogradnju' u prosloj, pa da vidimo je li se ista promjenilo. Jeste, 7% - 8% je vise ljudi koji su za odlazak ovog UO. Sto je i normalno, jer se desio peti uzastopni poraz.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:46 pm

Niti jednog igraca nemamo u najboljih 11 polusezone po gg.ba. Sramota
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:47 pm

Ja sam isto prije mislio da Amar kosi travu, glumi Deda Mraza, dijeli plate, sjedi u plavom salonu i gleda kako se prodaju godisnje, da ne nabrajam dalje sta sve ne, jer nema koga u klubu da to radi i da covjek gine jer mora. A istina je ustvari takva da on to voli i zeli. Jednostavno je takav. Takav je isti i Miske tako da njih dvojica zajedno, jedino da ih posaljemo u Peru na par inicijacija ajahuaskom da im se psiha skroz okrene i otvore novi vidici pa shvate da je mozda i bolje kad ne bi takvi bili.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:54 pm

avlami97 je napisao/la:
sub dec 08, 2018 4:32 pm
ŽELIM LIVE PRIJENOS SKUPŠTINE.

Ne da želim, nego kao član UG FK Željezničar to zahtjevam. Mislim da svaki član UG ima pravo na live prenos Skupštine, jer to zakon ne zabranjuje.
Molim anketu, sa pitanjem da li želite Live prenos Skupštine Kluba. Hvala!
Majstore dragi ohani malo sviju ti.
Imas zvanicam meil kluba i kao clan posalji mejl na klub sa tim zahtjevom.
Ovo sigurno nije mjesto gdje se tako nesto zahtjeva.
Storme nema smisla postavljati ankete na svakakve budalastinje tako i na ovaj zahrtjev avlamia.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 4:56 pm

Gavran najavi i sunce i sve. :kafa:
A patnje... :doktor:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 08, 2018 5:00 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sub dec 08, 2018 4:46 pm
Niti jednog igraca nemamo u najboljih 11 polusezone po gg.ba. Sramota
A dobro, nije neko iznenadjenje. Onako su nam igraci citavu polusezonu karina bili. Jedini koji zasluzuje: Sulejman Krpic. Ovo ostalo tesko.. Mozda Rodin
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 317 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija