Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:28 pm

Hoćete titule. malo vam stadion, tri puta drugi, titula kupa itd. to vas ne interesuje.
Tako vam je kad hoćete hljeba nad pogačom.
Nije da nismo znali i upozoravali.
Ja se pripremam na I ligu fBiH bolje i to nego MS.
Cccccc gdje su oni što su prije 7 mjeseci tvrdili da nećemo dozvoliti uništenje Želje.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:31 pm

Sljedece sezone:
Fejzic-Stanic Sipovic Bogicevic Sinisa- Hajdarevic Sadikovic - Zec Ramovic Zec - Krpic
Oni znaju sta je Zeljo, i prije svega ekipa sa mudima!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:35 pm

avlami97 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:17 pm
urbanzeljeznicar je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:05 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:04 pm


Vezano za opremu jel?
Firma koja je izvodila radove na terenu
Zar oni nisu radili hibrid i zar njih nije trebao platiti Savez?
Nije, oni su zajedno sa Hellasodom uradili teren i plastičnu travu okolo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:35 pm

Jesmo li mi navijaci najveci krivci za nastalu situaciju?! Nas manjina glasnih i vecina pasivnih smo gurnuli brod iz sigurne luke u nepoznatom pravcu, a ispostavilo se u oluju! Bojim se da necemo nista nauciti iz gresaka, i da cemo sutra opet tjerati i jos bolje i jos jace uprave cim se to nekom cefne iz nekog razloga, a razloga uvijek ima na pretek (kao npr. neosvajanje titule i sl.). Nekad kroz istoriju su nas udarali sistemi i rezimi protiv kojih fakticki nisi mogao skoro nista (npr. afera Planinic s Hajdukom nekad davno) a danas je dovoljno da nam neko podmetne jednu iskru unutar nas samih i mi pucamo... Nadam se da cemo prezivjet ovaj brodolom i da cemo doci tobe u buducnosti.
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:37 pm

Dan pobjede...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:39 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:37 pm
Dan pobjede...
Storme posto si upucen, da li je bilo ikakve naznaki finansijske krize prije nove godine tj tokom stare uprave ? Da li su ostali duzni jednu-dvije plate kako se tada pricalo ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:41 pm

**** te kako brzo propadamo.

Tuga. Na jednom te obuzme ljutnja sve bi psovao, na jednom tuga da ne mozes nista reci.
Koliko usran osjecaj.
Boze pomozi.

A u medjuvremenu da pitam gdje su oni glasni od jesenas i oni sto su do skora solili pamet? Specijalan pozdrav.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:47 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:39 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:37 pm
Dan pobjede...
Storme posto si upucen, da li je bilo ikakve naznaki finansijske krize prije nove godine tj tokom stare uprave ?
Uvijek je Zeljeznicar bio klub koji nije imao novca. Radnicki klub, to je tako. Para je uvijek falilo, ali krpili smo se. Misimovic je ulijetao kada god bi zapelo i lako bi se to rjesavalo, garantovao je svojom imovinom. Nazalost, sada nema niko taj kapacitet kao on. Zato i jeste kriza... plus manje je sponzora i svega.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:49 pm

Oj doveli pitari Milanovica :( :( :(

A babuka nosalantno kiseli guzove na moru. Oj zivote kurvo.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:51 pm

Haram bilo svakom ko je ucestvovao u ovome.
Znao sam da bolje biti nece ali da ce Amar sa svojim famoznim ljudima ovako brzo unistiti sve nisam pomisljao ni u najgorim snovima.

Amare odlazi i povedi te svoje levate !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:52 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:47 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:39 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:37 pm
Dan pobjede...
Storme posto si upucen, da li je bilo ikakve naznaki finansijske krize prije nove godine tj tokom stare uprave ?
Uvijek je Zeljeznicar bio klub koji nije imao novca. Radnicki klub, to je tako. Para je uvijek falilo, ali krpili smo se. Misimovic je ulijetao kada god bi zapelo i lako bi se to rjesavalo, garantovao je svojom imovinom. Nazalost, sada nema niko taj kapacitet kao on. Zato i jeste kriza... plus manje je sponzora i svega.
ma ja, nego ne mogu da vjerujem da su za pola godine ovo uspjeli uraditi, jer mislim da se prilivi i odlivi novca nisu toliko promijenili, nesto su ustedili na platamaa, izgubili na sponzorima i tako, bas da fali 340.000 mi ne ide u glavu jel moguce da su toliko retardirani, valjda na skupstini sve objave

edit: ja majke mi ne znam gdje cemo vise ikad nac budalu ko sto je Miske da se toliko trudi i garantuje svojom imovinom za poslovanje kluba
Zadnja izmjena: zeljeznicka21, dana/u sri jun 12, 2019 6:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:52 pm

Dokle više???? Odlazi ubleho i ne vraćaj se!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:53 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:41 pm
**** te kako brzo propadamo.

Tuga. Na jednom te obuzme ljutnja sve bi psovao, na jednom tuga da ne mozes nista reci.
Koliko usran osjecaj.
Boze pomozi.

A u medjuvremenu da pitam gdje su oni glasni od jesenas i oni sto su do skora solili pamet? Specijalan pozdrav.
Stvarno dragi boze pomozi, ne dozvoli da dozivimo sudbinu Celika..
Ja ni dan danas ne mogu da se oporavim od toga da se toliko radilo da ljudi odstupe koji su bili garant pocetka evropskog Zelje. Sa njima smo imali dobar imidz, finansijsku- idejnu stabilnost, dobar odnos sa vlastima. Izgradili smo povjerenje kod dobavljaca, generisali ideje, inovacije, projekte. Steta one dvije titule, zakovale bi ih za Zelju. Ma majke mi moje veliki broj ljudi koji su ona doba decembarske skupstine bili protiv Senada, Almira i ostalih je nakon mjesec-dva totalno promjenilo misljenje i zalilo sto su otisli ljudi. AkoBogda nadam se da se pojaviti na ovim pozicijama jedna dobra ekipa ljudi, koji su motivisani da nastave s ozbiljnim radom. Ekipa sa strategijom, vizijom i dugorocnim planom gdje vide Zelju za 5-10godina. Ekipa koja ce sebi praviti godisnje ciljeve i biti usredotocena na ostvarivanje istih. Za kraj Amara znam te vec 15ak godina, znam kakav ti je karakter, znam tvoj ego, znam da si bolestan za Zeljom iako kako ovo sve s vana izgleda dalo bi se zakljucit drugacije, trebalo si spustit gard makar malo i imao bi ljude koji bi ti obezbjedili sto zines. Bas zato sto ste skoro slicnog karaktera niste mogli naci zajednicki jezik. Steta. Najveca za naseg Zelju. Zeljo volim te i izvucices se. Nikom te ne damo!!!!!!!!
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 6:58 pm

BrUDA je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:35 pm
Jesmo li mi navijaci najveci krivci za nastalu situaciju?! Nas manjina glasnih i vecina pasivnih smo gurnuli brod iz sigurne luke u nepoznatom pravcu, a ispostavilo se u oluju! Bojim se da necemo nista nauciti iz gresaka, i da cemo sutra opet tjerati i jos bolje i jos jace uprave cim se to nekom cefne iz nekog razloga, a razloga uvijek ima na pretek (kao npr. neosvajanje titule i sl.). Nekad kroz istoriju su nas udarali sistemi i rezimi protiv kojih fakticki nisi mogao skoro nista (npr. afera Planinic s Hajdukom nekad davno) a danas je dovoljno da nam neko podmetne jednu iskru unutar nas samih i mi pucamo... Nadam se da cemo prezivjet ovaj brodolom i da cemo doci tobe u buducnosti.
Znam da nije popularno reći al će situacija biti ovakva sve dok ne budemo imali jednog gazdu. Naš narod je previše pokvaren i sklon kriminalu i korupciji da jedno udruženje građana, koje je atraktivno i može da generiše zaradu, ne može da funkcioniše normalno bez udara sa strane i podmetanja. Ako je nešto svačije, nema tu hajra, barem ne na Balkanu. Ja sam mišljenja da treba prodati upravljačka prava, kao pitari, i tek onda te ne može niko handriti i sve lešinare možeš odjebati. Sve dok smo udruženje biće turbulentno i vazda ćeš trpiti neke udare, a naši problemi su i počeli kad smo postali atraktivni obnovljenim stadionom i kad su razni lopovi skontali koliki potencijal imamo u nekretninama. Treba odrediti cijenu za upravljačka prava, objaviti javni poziv i izabrati najboljeg, ne nužno nekoga ko nudi najviše nego nekoga ko je najozbiljniji i ima najbolji plan.
Zadnja izmjena: Hare79, dana/u sri jun 12, 2019 7:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:00 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 6:52 pm

ma ja, nego ne mogu da vjerujem da su za pola godine ovo uspjeli uraditi, jer mislim da se prilivi i odlivi novca nisu toliko promijenili, nesto su ustedili na platamaa, izgubili na sponzorima i tako, bas da fali 340.000 mi ne ide u glavu jel moguce da su toliko retardirani, valjda na skupstini sve objave

edit: ja majke mi ne znam gdje cemo vise ikad nac budalu ko sto je Miske da se toliko trudi i garantuje svojom imovinom za poslovanje kluba
Nesaglediva je steta vec sada. Nije problem u novcu samo, vec u reputaciji. Vidis da nemamo gdje da organizujemo Skupstinu. Bristol odbio, Marriott odbio, kazu i Opstina.
Preko noci doslovno..., a nije da nismo upozoravali.

Takvih sam se spinova nacitao da je to smijesno. Od kako nekoga Miske placa nekoga, kako je Miske organizovao forum i slicno. Valjda po sebi gledaju i kontaju ako su oni takvi, tako cijeli svijet funkcionise. Pa ne daj Boze da je neko i pokusao da ureduje sta i kako ce se pisati. Sto je najsmjesnije od svega, niko od nas ni ne poznaje te ljude... Ovo ce uvijek biti nezavisna zajednica.

Tuga, moj Zeljo... tuga, a krivi su i oni koji su sutali, to zapamtite.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:01 pm

Srezali se troskovi, otjerali se igraci sa velikim platama. Umjesto da se hvalimo i qrcimo kako nam igraci imaju velike plate, kako nam sve dobro ide, jer eto u plusu smo i poslovali, miske i kompanija se pljuvali zbog toga.

Pa ovi ne znaju namaci 100Km. Ali stvarno ih treba otjerati u subotu, jer ako se nastavi ovako bice katastrofa. Rjesenje nam je potrebno!

Finansijske krize nije bilo, plus su trebali dobiti i premije ako dobiju krupu i siroki.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:02 pm

sve ovo znaci da je Zeljo zavisio od Misimovica. da to nije bilo ni blizu neke organizacije i stabilizacije kako smo svi mislili.

nadam se da ce neko novi doci i poceti od ulaganja u omladinski pogon. fale nam ti transferi da nas, uz evropu, izdignu iznad ovisnosti od pozajmica.

vrijeme je da se svi dignemo i pomognemo nasem Zelji!
SVI NA SKUPSTINU!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:03 pm

Tako je, bravo! Samo treba čekati, ne treba žuriti sa igračima, ima vremena. **** ba Milanovića, k'o on neki igrač, šta će ovi debili, babuka će naći duplo bolje za manje pare, i uz to vole Želju i znaju šta je Željo.
Tako je, samo treba čekati, a konkurenti nek uzimaju što valja, ostaće i za nas bar nešto.
Pleme vam ***** smrdljivo. UPRAVA NAPOLJE! AMARE ODLAZI! Uništili ste i ono malo što je valjalo grobari mrtvi! Ublehe smrdljive sve vam pogano!
SVI NA SKUPŠTINU!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:08 pm

Novca je uvijek falilo, ali uvijek. Zivimo od Evrope i transfera, pare od sponzora neke aktvnosti mogu d pokriju. Nazalost.
Najvise para je bilo onu zimu kad je Lendric doveden. Po meni tad je sklopljen fin tim, ali smo raspustili dosta igraca i doveli jos gore zamjene pa i njih raspustili. Moze se neko ljutiti, ali dosta je novca tad izgubljeno cak i previse. Bolje da si nastavio placati Kramarica i Stanica nego sto si doveo Husica, Bevaba, Stojanovica.
Ljeto prije tog si isto gluposti uradio otjerao si Colica npr da bi doveo Livaju valjda je on desni bek.
Trosili puno igraca i para. ( ovo se ne odnosi na uprave, nego na nasu sportsku politiku).
Vratimo se na tu zimu, dovedes Zahirovica, pustis ga na ljeto. Ne kazem da je greska, ali ne moze to tako. Moras dati prostora i vremena, jer ne uklope se svi bas odmah. Previse smo htijeli, novac se trosio. Neko ce reci, pa Senad bi posudio pare. Kako da vam objasnim opet su to Senadove pare...
Zeljo mora da zivi od svojih para, ne moze zivjet od Senadovih. Ne ide to tako, pokrijes se koliko si dug i sirok. Znam ja da je to sve iz najboljih namjera radjeno, ali moralo se pokusati i na drugaciji nacin.

Zbog toga si imao situaciju da si duzan dvije plate na prelazu uprava, kad su pokrivene pozajmice novce nije bilo. Normalno, trebalo je nastaviti sa tom praksom koja kao takva je najbolja alternativa,nemas kamata nemas pritisak.

Ovaj sad novi dug, to je koliko znam barem su svi pricali kako ga mora savez pokriti. Naravno, gdje je problem sad? Nemojte dvostrukuh arsina.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:09 pm

mamba21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:01 pm
Srezali se troskovi, otjerali se igraci sa velikim platama. Umjesto da se hvalimo i qrcimo kako nam igraci imaju velike plate, kako nam sve dobro ide, jer eto u plusu smo i poslovali, miske i kompanija se pljuvali zbog toga.

Pa ovi ne znaju namaci 100Km. Ali stvarno ih treba otjerati u subotu, jer ako se nastavi ovako bice katastrofa. Rjesenje nam je potrebno!

Finansijske krize nije bilo, plus su trebali dobiti i premije ako dobiju krupu i siroki.
Zasto je Senad posudjivao novac ako je finansijska situacija bila bas tako dobra?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija