Moderator/ica: storm_raider

 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:10 am

storm_raider je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:57 am
Standardno, tako je i Tomic bio polovnjak, a Coca kockar. Nece da produzi pod ponudjenim uslovima - nece, ali sad pisati da je neko los igrac zbog toga je dubioza. Valjda mozemo reci da je steta sto nece biti tu, i za Zelju i za igraca, pozeliti mu srecu u nastavku karijere i okrenuti se tome sto imamo.
Bas kao i Stana sto je bio los i polovnjak a Sinisa igracina,pa i Memija zbog njega ispastao.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:25 am

Dobro eto Kemo igračina si samo takva, ja se izvinjavam u ime kluba što te ne cijene dovoljno i ponudili ti samo 3000 platu, 1000 još po pobjedi, što je minimalno skromnih nikakvih 5000, a ti zaslužuješ bar 20000. Ja sam se nadao da će ti ponuditi tih bar 20000 da ostaneš ali ne zna Amar da cijeni tvoje kvalitete. 'ta će ba on šta je on osvojio pa jel..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:27 am

zuka je napisao/la:
sri jan 29, 2020 9:10 am
storm_raider je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:57 am
Standardno, tako je i Tomic bio polovnjak, a Coca kockar. Nece da produzi pod ponudjenim uslovima - nece, ali sad pisati da je neko los igrac zbog toga je dubioza. Valjda mozemo reci da je steta sto nece biti tu, i za Zelju i za igraca, pozeliti mu srecu u nastavku karijere i okrenuti se tome sto imamo.
Bas kao i Stana sto je bio los i polovnjak a Sinisa igracina,pa i Memija zbog njega ispastao.
A šta je to drugo Stanić nego polovnjak koji dunduli cigare i usput pjeva BIĆE ŽELJO K.... ŠAMPION!!
Možda je za tebe igračina, legenda, za mene je najveći odron od trenutnih igrača koji nose naš dres.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:28 am

Stanić je karina ljudska, a igrački otprilike su isto loši Siniša i on.
I nije važan Kemo uopšte, ne znam šta ste zapeli svi za njega, važna je njegova zamjena tj. općenito kako će izgledati nova štoperska linija. Sreća pa nam je pauza na polusezoni veća nego na kraju sezone, više se sad stvari može promijeniti i uigrati.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:29 am

Kemo je eksplodirao ove sezone. Zasto je doslo do toga???
Prva stvar limitirani smo bili stoperima, Rodin napravio transfer, Bogicevic usao u 4 deceniju, logican potez dati sansu Kemi uz Sipovića. Trenutno u svijetu, nekako je stoper postao trazena roba. Evo primjer Osijeka, Bosko Sutalo(20.god.) ide u Atalantu za 5M eura + bonusi i procenat sljedeceg transfera. Po meni lako se rijesimo igraca koji bi mogli biti zlatne koke kluba. Mnogi su i za Dzeku govorili ovakav, onakav, da se ne vracamo u proslost. Svi grijese, pa i Kemo ima gresaka, ali u poredjenju ocekivano, on je pokazao kvalitet i sto je najbitnije ima 22.god. Idealna prilika za transfer. Ne svidja mi se povratak igraca, nemamo mi sta ocekivati realno od igraca u 30+ godina. Svaka cast Stilicu, ali to je vanserijski igrac i sreca da igra za nas klub. Kostur ekipe treba da su 4-5 relativno mladih igraca, koji su uvijek u opticaju za transfer. Jedini nacin i jedini resurs pored navijaca su igraci i na tome treba potencirati.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:30 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri jan 29, 2020 9:25 am
Dobro eto Kemo igračina si samo takva, ja se izvinjavam u ime kluba što te ne cijene dovoljno i ponudili ti samo 3000 platu, 1000 još po pobjedi, što je minimalno skromnih nikakvih 5000, a ti zaslužuješ bar 20000. Ja sam se nadao da će ti ponuditi tih bar 20000 da ostaneš ali ne zna Amar da cijeni tvoje kvalitete. 'ta će ba on šta je on osvojio pa jel..
Kojeg igraca vidis u klubu da moze napraviti transfer???
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:33 am

Kosoric bolji od Osmankovica bahahahaahahahahahahaha. Ne znam stvarno vise.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:41 am

gavran je napisao/la:
uto jan 28, 2020 11:55 pm
Poslije duze vremena zvao me Lutvo.Rekao je vaaau vau vauu.Sad da sta to znaci ne znam.
Bolje vam je da tumacite poruku Lutve
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1239
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:44 am

storm_raider je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:57 am
Standardno, tako je i Tomic bio polovnjak, a Coca kockar. Nece da produzi pod ponudjenim uslovima - nece, ali sad pisati da je neko los igrac zbog toga je dubioza. Valjda mozemo reci da je steta sto nece biti tu, i za Zelju i za igraca, pozeliti mu srecu u nastavku karijere i okrenuti se tome sto imamo.
Stormy, grijesite sa Cocom kad stavljate njega Kemu i Tomica u isti kos. Covjeku se dugovalo plata i plata. Takodjer Zeljo je zaradio na njemu, dok je Tomic digao nos iako je imao sve uvjete da produzi, ali zinula guzica bas kao i Kemi. Takodjer TT se nije htio poslije ni vratiti kad su ga zvali jer jbg u Grckoj nije meda mogao tad. Karma je kurva.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:46 am


zuka je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:57 am
Standardno, tako je i Tomic bio polovnjak, a Coca kockar. Nece da produzi pod ponudjenim uslovima - nece, ali sad pisati da je neko los igrac zbog toga je dubioza. Valjda mozemo reci da je steta sto nece biti tu, i za Zelju i za igraca, pozeliti mu srecu u nastavku karijere i okrenuti se tome sto imamo.
Bas kao i Stana sto je bio los i polovnjak a Sinisa igracina,pa i Memija zbog njega ispastao.
Pa Stanic i jeste krampa obicna koja veze nema sto nam i dokazuje iz utakmice u utakmicu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:50 am

teteac8684 je napisao/la:
sri jan 29, 2020 9:27 am
zuka je napisao/la:
sri jan 29, 2020 9:10 am
storm_raider je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:57 am
Standardno, tako je i Tomic bio polovnjak, a Coca kockar. Nece da produzi pod ponudjenim uslovima - nece, ali sad pisati da je neko los igrac zbog toga je dubioza. Valjda mozemo reci da je steta sto nece biti tu, i za Zelju i za igraca, pozeliti mu srecu u nastavku karijere i okrenuti se tome sto imamo.
Bas kao i Stana sto je bio los i polovnjak a Sinisa igracina,pa i Memija zbog njega ispastao.
A šta je to drugo Stanić nego polovnjak koji dunduli cigare i usput pjeva BIĆE ŽELJO K.... ŠAMPION!!
Možda je za tebe igračina, legenda, za mene je najveći odron od trenutnih igrača koji nose naš dres.
Pricamo o momentu dok nije bio Stana napustoo klub.Jel u tom trenutku bio bolji Sinisa od njega ?
Pa ajmo uzeti primjer Memije slomili se da ga bilo gdje prodaju,jer kao nije mogao igrati pored Sinise,a za njega bio tv u boji,a veci talenat je od Keme bio i igrao za reprezentaciju.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:55 am

zuka je napisao/la:
sri jan 29, 2020 9:10 am
storm_raider je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:57 am
Standardno, tako je i Tomic bio polovnjak, a Coca kockar. Nece da produzi pod ponudjenim uslovima - nece, ali sad pisati da je neko los igrac zbog toga je dubioza. Valjda mozemo reci da je steta sto nece biti tu, i za Zelju i za igraca, pozeliti mu srecu u nastavku karijere i okrenuti se tome sto imamo.
Bas kao i Stana sto je bio los i polovnjak a Sinisa igracina,pa i Memija zbog njega ispastao.
Fulio si poentu. Polovnjak je zbog te povrede koju je imao, gdje ne moze da hoda nakon utakmica, ali i njemu sam pozelio srecu kada je otisao iz Zelje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:57 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 29, 2020 9:44 am
storm_raider je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:57 am
Standardno, tako je i Tomic bio polovnjak, a Coca kockar. Nece da produzi pod ponudjenim uslovima - nece, ali sad pisati da je neko los igrac zbog toga je dubioza. Valjda mozemo reci da je steta sto nece biti tu, i za Zelju i za igraca, pozeliti mu srecu u nastavku karijere i okrenuti se tome sto imamo.
Stormy, grijesite sa Cocom kad stavljate njega Kemu i Tomica u isti kos. Covjeku se dugovalo plata i plata. Takodjer Zeljo je zaradio na njemu, dok je Tomic digao nos iako je imao sve uvjete da produzi, ali zinula guzica bas kao i Kemi. Takodjer TT se nije htio poslije ni vratiti kad su ga zvali jer jbg u Grckoj nije meda mogao tad. Karma je kurva.
Ma ne stavljam ga ja u taj kos, nego pisem kako je raja pisala tada, generalno mi se ne svidja to kod nas. Cocu znam preko njegove supruge i znam da je rijetko dobar covjek.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:04 am

Hajde Gorane
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:10 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jan 29, 2020 10:04 am
Hajde Gorane
Gdje ce? :D
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:11 am

Neki i dalje sumnjaju u Amarovu strucnost :kafa: svaku Amarovu odluku u sportskom segmentu trebamo podrzati, nek radi covjek ono sto najbolje zna :titula: :titula:
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:15 am

fanaticZeljin je napisao/la:
sri jan 29, 2020 10:10 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jan 29, 2020 10:04 am
Hajde Gorane
Gdje ce? :D
Nek potpise za bilo koga (za nas), samo da se prestanem nadati
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:16 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri jan 29, 2020 10:11 am
Neki i dalje sumnjaju u Amarovu strucnost :kafa: svaku Amarovu odluku u sportskom segmentu trebamo podrzati, nek radi covjek ono sto najbolje zna :titula: :titula:
Tako su i za jos jednog govorili, ne brinite o finansijama, vodi firmu, zna biznis, ovo ono.. A kad je otisao ostala 0 na racunu..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:18 am

storm_raider je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:57 am
Standardno, tako je i Tomic bio polovnjak, a Coca kockar. Nece da produzi pod ponudjenim uslovima - nece, ali sad pisati da je neko los igrac zbog toga je dubioza. Valjda mozemo reci da je steta sto nece biti tu, i za Zelju i za igraca, pozeliti mu srecu u nastavku karijere i okrenuti se tome sto imamo.
Ne znam ja brate da se tako pisalo i govorilo za ovu dvojicu. Bar meni nije poznato. To sto neki pojedinac kaze i nije bas neko mjerilo.
Mada iskreno ovu dvojicu porediti sa Kemom i nije bas moguce. Ova dvojica su u tom trenutku bili ako ne vodeci onda top 3 igraca lige na svojim pozicijama.
Kemo to bas i nije. Svidjalo se to nekom ili ne.
Jedna solidna polusezona i 2 godine prije toga,nedaju mu osnova za ovo.
Svaki dobar trener ima svoj stav i karakter. I u 80 posto slucajeva se drzi toga. Jednostavno stits interes kluba. Nije uposte bitan Kemo. Meni je veci hendikep Sinan nego on. To sto je neko mlad,i sto je jedini u izlogu zbog godina, ne znaci da nesto nq zor mora i treba raditi.
Fulao je Amar sa ovakvim i slicnim stvarima.
Primjer Gojaka,ali jednostavno nekad moras tako. Po cijenu da se i zestoko zajebes poslije. Roditelji i menadjeri su ljudi koji se u vecini slucajeva okoriste i vide u svojoj djeci priliku i za svoju egzistenciju,i nemaju oni vremena za strpljenjem. A budes li se upustio u to da ti oni kroje politiku,onda nema od tebe i od tvog kluba nista.
Mada ovdije i po pitanju Keme ali i svega oko kluba,samo se traze razlozi da neko nesto napada a da neko nesto brani. Evo podvuci crtu i opet ces moci skontat ko brani a ko napada. Nije meni problem Kemin kvalitet,koliko razmisljanje i nerealnost.
Imas primjer Nihada Mujakica. Koji je za razliku od Keme,odigrao dvije jako dobre sezone,poletio je odmah vani,evo sad je u Hajduku ali ni tu se nece naigrat. Za godinu eto ga nazad u Sarajevo.
Igraci iz tudji primjera ne uce na greskama.
Sta su Sinan i Kemo uradili konkretno,prosjecna individualna statistika. Drugo je sto mi znamo da recimo Sinan moze puno ali problem u glavi.
Zakaric, bude prvi igrac lige,evo godinu nakon toga,ganja svim silama neki klub vani. Pa moze i Rumunija...
Sto se nas tice. Sa ovim novim u odnosu na stare tu smo negdije u 5 deka. Ali smo slabiji za Sinana. Neocekivano bez obzira sto nije bio cesto u prvom planu.
Zaista nam treba krilo koje donosi prevagu. Bez obzira na Ermina. Sa Veselim nikad ne znas na cemu si. Moze biti Messi a moze bit i Asim.Kako nas zapadne.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:20 am

Nek igra ko hoce, samo da Stanica ne gledam... keru, nismo zaboravili.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Gola, Google [Bot], Jacksparrow, Mirek11, Qooler, Sky1, svabo i 306 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija