Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:43 pm

Izgleda da je Brko dogovorio, prijatelj koji je vrlo vrlo blizak sa Zubanom mi maloprije salje onu sliku amarovu na kisi kad se raduje, i govori pametnom isaret dovoljan... inace je dobar i sa upravom jer je u izvrsnoj vlasti
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:44 pm

U ovih haman 100 godina,klub je prolazio kroz razne periode. Otimanje igraca,zabrane,pritisci,loši rezultati,ispadanja u nizi rang takmicenja,kuburilo se uvijek s parama,nekad vise nekad manje,helem,uvijek je bila borba...
Ali navijaci nikad nisu bili ovako podijeljeni.
Od kad su navijaci ovako podijeljeni?
Podijele pocinju sa pokusajima podvlacenja crta,sa potenciranjem price o novom dobu,o novom klubu,blacenjem onoga sto je bilo prije...i ljudi i dogadjaja.
Ljudi su emotivna bica,ne mozete im uzeti ono sto vole. Ne mozete im blatiti nesta za sta ih veze najljepse uspomene i emocije...
Tu pocinje podjela medju navijacima...
Ko je i kada poceo graditi novo doba,relativizirati jedan od najsvjetlijih perioda obog kluba, period po kojem se referisemo kao najtrofejniji klub u drzavi?
Taj ko je to poceo,taj je podijelio navijače.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:44 pm

vinston.cercil je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:43 pm
Izgleda da je Brko dogovorio, prijatelj koji je vrlo vrlo blizak sa Zubanom mi maloprije salje onu sliku amarovu na kisi kad se raduje, i govori pametnom isaret dovoljan... inace je dobar i sa upravom jer je u izvrsnoj vlasti
:baklja:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:46 pm

Gleda li ko N1? Svadja se Emela sa Kosarcem iz SNSDa oko zastave, kaze Kosarac "mi se identifikujemo sa zastavom RSa", kaze Emela "ja se identifikujem sa zastavom Želje, ali je neću u predsjeništvo odnijeti, mogu je u uredu imati" ':D
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:50 pm

Zeljo je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:44 pm
vinston.cercil je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:43 pm
Izgleda da je Brko dogovorio, prijatelj koji je vrlo vrlo blizak sa Zubanom mi maloprije salje onu sliku amarovu na kisi kad se raduje, i govori pametnom isaret dovoljan... inace je dobar i sa upravom jer je u izvrsnoj vlasti
:baklja:
Fura te Vratnicanin😂
1921-1987-2007
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:50 pm

FKZ1921 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:44 pm
U ovih haman 100 godina,klub je prolazio kroz razne periode. Otimanje igraca,zabrane,pritisci,loši rezultati,ispadanja u nizi rang takmicenja,kuburilo se uvijek s parama,nekad vise nekad manje,helem,uvijek je bila borba...
Meni je stvarno drago da si se vratio na forum. Citao sam tvoje postove vise puta, jako cesto i stvarno se je uvijek imalo sta procitati. Valja nam zajedno svima opet na tribinu i valja nam navijati za naseg Zelju. A ova pauza je stvarno duga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:52 pm

Zar nije cudno da Amar vec godinama ne rade kao trener i bezbroj puta sam cuo da ne zeli da se bavi tim poslom vise.

Opet ce se mnogi razocarat a problemi nece biti rijeseno da Pep dodje,jer ovde radit znaju samo Amar,Husref i jos 3,4 covjeka.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:53 pm

FKZ1921 je napisao/la:U ovih haman 100 godina,klub je prolazio kroz razne periode. Otimanje igraca,zabrane,pritisci,loši rezultati,ispadanja u nizi rang takmicenja,kuburilo se uvijek s parama,nekad vise nekad manje,helem,uvijek je bila borba...
Ali navijaci nikad nisu bili ovako podijeljeni.
Od kad su navijaci ovako podijeljeni?
Podijele pocinju sa pokusajima podvlacenja crta,sa potenciranjem price o novom dobu,o novom klubu,blacenjem onoga sto je bilo prije...i ljudi i dogadjaja.
Ljudi su emotivna bica,ne mozete im uzeti ono sto vole. Ne mozete im blatiti nesta za sta ih veze najljepse uspomene i emocije...
Tu pocinje podjela medju navijacima...
Ko je i kada poceo graditi novo doba,relativizirati jedan od najsvjetlijih perioda obog kluba, period po kojem se referisemo kao najtrofejniji klub u drzavi?
Taj ko je to poceo,taj je podijelio navijače.
To je to..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 6:23 pm

FKZ1921 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:44 pm
U ovih haman 100 godina,klub je prolazio kroz razne periode. Otimanje igraca,zabrane,pritisci,loši rezultati,ispadanja u nizi rang takmicenja,kuburilo se uvijek s parama,nekad vise nekad manje,helem,uvijek je bila borba...
Ali navijaci nikad nisu bili ovako podijeljeni.
Od kad su navijaci ovako podijeljeni?
Podijele pocinju sa pokusajima podvlacenja crta,sa potenciranjem price o novom dobu,o novom klubu,blacenjem onoga sto je bilo prije...i ljudi i dogadjaja.
Ljudi su emotivna bica,ne mozete im uzeti ono sto vole. Ne mozete im blatiti nesta za sta ih veze najljepse uspomene i emocije...
Tu pocinje podjela medju navijacima...
Ko je i kada poceo graditi novo doba,relativizirati jedan od najsvjetlijih perioda obog kluba, period po kojem se referisemo kao najtrofejniji klub u drzavi?
Taj ko je to poceo,taj je podijelio navijače.
Jedino sto je svijetlo iz tog perioda su Amar, taj strucni stab, igraci koje je Amar dovodio, rezultati na terenu(titule) i navijaci. Sve ostalo je katastrofalno bilo. Tu mislim na poslovanje kluba, nesavjesno vodjenje kluba itd. I sam znas sta je bilo tad. Klub je bio bankomat sa kojeg su se mnogi namirili. I sad kad su skinuti sa sise kluba sad su to emotivna bica. Osvojis titulu a dug bude jos veci. I to kao dobra stvar, normalno nesto, emotivna bica. Nesavjesno vodjenje kluba i nagomilavanje dugova jer se razmisljalo na nacin vratit ce neko drugi je Zelju bacilo skoro u provaliju. Duzni smo tad bili i Bogu i narodu i ti to znas ali se pravis malo nevjest. Hoces li da ti stavim ovdje da vidis kako je Buki ostetio klub kad je dao imovini kluba 382 metra kvadratna opcini? Ako je to blacenje onda blatim i njega i sve ostale koji su ostetili klub. Pusti patetisanje ziv bio. U svim sferama kluba nam treba vise profesionalizma a sto manje patetisanja.

Ja licno vise volim ljude koji direktno kazu ne volim Misimovica zbog toga i toga, iznesu argumente sto su protiv ili sto su za Misimovica, a ne ovako hinjavo nesto okolo kole ides. Skupi hrabrosti i reci direktno.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 6:24 pm

CURVA je napisao/la:
čet dec 06, 2018 10:59 am
vopla je napisao/la:
čet dec 06, 2018 12:27 am
ako bude sve onako kako svi prizeljkujemo, ovako vidim prvu utakmicu na proljece u nekom dnevnom terminu i Grbavicu okupanu suncem kao najavu boljih dana.slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
biti ce jos bolje fali ti krov na istoku hadje neka neko postavi sa natkrivenim istokom
ja se izvinjavam, da li neko ima ovu sliku ali u boljoj rezoluciji.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 6:28 pm

FKZ1921 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:44 pm
U ovih haman 100 godina,klub je prolazio kroz razne periode. Otimanje igraca,zabrane,pritisci,loši rezultati,ispadanja u nizi rang takmicenja,kuburilo se uvijek s parama,nekad vise nekad manje,helem,uvijek je bila borba...
Ali navijaci nikad nisu bili ovako podijeljeni.
Od kad su navijaci ovako podijeljeni?
Podijele pocinju sa pokusajima podvlacenja crta,sa potenciranjem price o novom dobu,o novom klubu,blacenjem onoga sto je bilo prije...i ljudi i dogadjaja.
Ljudi su emotivna bica,ne mozete im uzeti ono sto vole. Ne mozete im blatiti nesta za sta ih veze najljepse uspomene i emocije...
Tu pocinje podjela medju navijacima...
Ko je i kada poceo graditi novo doba,relativizirati jedan od najsvjetlijih perioda obog kluba, period po kojem se referisemo kao najtrofejniji klub u drzavi?
Taj ko je to poceo,taj je podijelio navijače.
Ono bas pazljivo citam to sto pises ali ova ti zadnja ima i kontra tezu.Podjelu su mogli izazvati i oni koji su iz ovih,ili onih razloga,opravdano ili ne stavljeni u drugi plan i nisu bili vise u mogucnosti da se pitaju ili uticu na nesto unutar kluba.Nadam se zaista da pritom ne mislis na onaj dio djece na tribini sa kojima je u danasnje vrijeme mnogo lako manipulisati.Ne treba bjezati ni od prljavog vesa tokom kako ga ti nazva jednog od najsvjetlijih perioda a bilo ga ohoho ako ces realno ali ni idealizirati trenutno stanje,ljude koji vode klub.
Ja se zaista bojim da je ta ""podjela"" koju spominjes samo maska.Trzisna vrijednost necega je obicno u pozadini nekih aktivnosti,i razlog za stosta
Pravi Zeljovci koji su pritom samo i samo pravi navijaci i pride nisu insajderi na Zelju gledaju kao moralnu i eticku vrijednost.To se druze prezivljava i prozivljava a kako neko pametno vec rece validno je samo ono sto su imali reci oni koji su radili a ostali bez penzije
Lijepa je Grbavica ali i skupa,jako atraktivna
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 6:30 pm

FKZ1921 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:44 pm
U ovih haman 100 godina,klub je prolazio kroz razne periode. Otimanje igraca,zabrane,pritisci,loši rezultati,ispadanja u nizi rang takmicenja,kuburilo se uvijek s parama,nekad vise nekad manje,helem,uvijek je bila borba...
Ali navijaci nikad nisu bili ovako podijeljeni.
Od kad su navijaci ovako podijeljeni?
Podijele pocinju sa pokusajima podvlacenja crta,sa potenciranjem price o novom dobu,o novom klubu,blacenjem onoga sto je bilo prije...i ljudi i dogadjaja.
Ljudi su emotivna bica,ne mozete im uzeti ono sto vole. Ne mozete im blatiti nesta za sta ih veze najljepse uspomene i emocije...
Tu pocinje podjela medju navijacima...
Ko je i kada poceo graditi novo doba,relativizirati jedan od najsvjetlijih perioda obog kluba, period po kojem se referisemo kao najtrofejniji klub u drzavi?
Taj ko je to poceo,taj je podijelio navijače.
Dok nisam bio aktivan forumaš, čitao sam tvoje postove i često sam cijenio to što pišeš. Ipak, bez da se uvrijediš, čudan je tvoj povratak u ovo vrijeme. Pišeš očigledno samo protiv uprave i to izričito, kao i još par forumaša.
Imate pravo na svoj stav sasvim normalno, ali ako se kaže nešto loše tj. uputi neka kritika na rad ili samo razmišljanje Amara i ljudi oko njega vi govorite da je to pljuvanje po legendi, nepoštovanje...Ja itekako cijenim i volim Amara i sve što je uradio za naš klub, ali isto tako imam ogromno poštovanje za Misimovića opet zbog onoga što je uradio za naš klub. Većina nas koji poštujemo upravu smo za povratak Amara i njihov zajednički rad, samo zato jer mislimo da je to najbolje za Želju, a ne što bi sačuvalo nekome mjesto u klubu. Ne znam kako nekome ova uprava može biti "krv na očima", ako znamo da rade pošteno bez prave štete za naš klub. Reći ćete kao protuargument sportski segment, mislim da je gubljenje titule zadnje dvije sezone u zadnjih par kola splet raznih okolnosti, a ako su ti igrači mogli nakon 85% ili 90% prvenstva biti prvi, trebali bi imati kvaliteta i za titulu...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 6:44 pm

starigrad je napisao/la:
čet dec 06, 2018 6:40 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 06, 2018 11:32 am
Ko god da dodje u klub sada, u slucaju da ovaj sastav ode, mora im biti pod moranje i zavrsetak Istoka (krov), gradnja Juga, pojacavanje sponzorskih ugovora, kao i legalno poslovanje sto se podrazumjeva, uz naravno odrzavanje svega sto se vec napravilo i izgradilo. A hocu i titule. Ako odu ovi iskljucivo zbog gresaka u sportskom segmentu, onda je realno ocekivati da ti novi nastave ovo sto su oni zapoceli, a i da osvoje titulu (naravno ne ove sezone!). Jer, sve drugacije ne bi bio neki upgrade na trenutno stanje, zar ne? Ja, kao navijac, a pisem kao navijac ovdje, nista manje necu ocekivati niti traziti. Osvojiti titulu, a ne nastaviti gradnju stadiona je isto razlog za tjeranje, kao i sto se ovima spocitava, samo obrnut argument. Ako vec trazimo upgrade na trenutnu situaciju, onda je to jedino logicno ocekivati. Pokusati nekako spojiti dva dobra bi bilo idealno za Zelju.

I manite se nekakvih prica o podjelama, brzo ce skupstina, pa ce nadam se biti sve jasnije. Najsretniji bih bio da dodje tim ljudi koji ce biti najbolji za Zelju. Zeljo je najbitniji.
a, sta ako sve ostane isto u uo i no, i, opet, ne osvojimo titulu, kup, ne izborimo evropu...? ako se ne varam, za ovu godinu je bilo najavljeno: teren (zavrsen), krov na istoku (odgodjen za proljece), fasada sjeverne tribine? ne sjecam se jel bilo jos nesto planirano i izgovoreno, kao obecanje za 2018. godinu od strane siljka. jug i zapad "obecani" do 2020. godine. eto, vidis kako se nesto moze planirati, "obecati", pa izjaloviti. nije, ponekad, sve ni do tebe, ima raznih situacija (i osoba) koje mogu uticati na dinamiku odradjivanja planiranog i "obecanog".

samo, svima po istim arsinima, ni po babi, ni po stricevima. nisu ni ovi ispunili sve obecano. ali, ne moze se osporiti da su odrzali dobar dio obecanja i uradili mnogo toga sto sam, barem ja, mogao vidjeti samo u snovima, obzirom na raniju situaciju i ono sta su oni prije njih uradili.

nije svaka kritika zlonamjerna. i ove treba tjerati na bolje i vise. na vrijeme ukazivati na greske, za koje ne mozemo reci da ih nema. niko ne smije biti nedodirljiv i ukivan u zvijezde. brzo nasi ljudi zaparaju nebo nosom
Pa apsolutno se slazem. Isto se odnosi i na ove. Bez ikakvih duplih kriterija. Gresaka ima, ko radi pravi ih i pravice. Najbitnije postaviti zdrave i normalne ciljeve, a ne kao sto kazes "zaparati nebo nosom". Mislim da niko ove nije tjerao na neke ovakve ciljeve i da se moglo, odnosno moralo to sa njihove strane mnogo mudrije definisati. Ali, sta je tu je sada, neka se nose sa onim sto su uradili, kao i sto nisu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 6:47 pm

vinston.cercil je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:43 pm
Izgleda da je Brko dogovorio, prijatelj koji je vrlo vrlo blizak sa Zubanom mi maloprije salje onu sliku amarovu na kisi kad se raduje, i govori pametnom isaret dovoljan... inace je dobar i sa upravom jer je u izvrsnoj vlasti
Jel to kad smo protiv Veleza igrali?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 7:11 pm

AdmirA je napisao/la:
čet dec 06, 2018 3:19 pm
@gavran ima li kakvih informacija. Raja bacate šuplju fakat. :kafa: Kad samo gavran zna nešto.
Spoiler:
Cocalić
Ne znam za Cocalica ali u zadnjih 15 dana Aco Kosoric mi iz pastete izlijece
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 7:14 pm

Statutom bi zabranio vracanje pojedinih igraca, hajde kad neko kaze Lendric ali brate ni on nije igrao godinu dana, ali ovi sto hoce Cocalica, Svraku, Kerlu nazad, pa ljudi dragi da li vi nama zlo ili dobro zelite ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 7:18 pm

Ako zelis Cocalica ne zelis dobro?
Željezničar ante portas !
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 7:27 pm

Od mogucih povratnika,Lendric i Cocalic su i vise nego ok
 
Avatar
gavran
Postovi: 7549
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 7:29 pm

DANAN je napisao/la:
čet dec 06, 2018 10:58 am
zubanovic89 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 10:38 am
Amar kao sportski direktor uz dobrog trenera i jak strucni stab je po meni isto opcija. Mozda je covjeku dosadilo da bude trener i ako je tako totalno ga razumijem. Ja sam bio u Zenici na zapadu jednom kad nas je on vodio, za neke psovke nisam znao da uopste postoje. Kreativnost krezubih Zenicana je nesto sto Marvel treba ozbiljno razmatrati kao spinoff Avengera iduce godine.
Jedino ispravno i prirodno.

Amar S.D.,Senad ostalo.Svako sebi bira saradnike i odgovara za rad istih.
Amar naravno u upravnom odboru.....
A ja?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 7:33 pm

gavran je napisao/la:
čet dec 06, 2018 7:29 pm
DANAN je napisao/la:
čet dec 06, 2018 10:58 am
zubanovic89 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 10:38 am
Amar kao sportski direktor uz dobrog trenera i jak strucni stab je po meni isto opcija. Mozda je covjeku dosadilo da bude trener i ako je tako totalno ga razumijem. Ja sam bio u Zenici na zapadu jednom kad nas je on vodio, za neke psovke nisam znao da uopste postoje. Kreativnost krezubih Zenicana je nesto sto Marvel treba ozbiljno razmatrati kao spinoff Avengera iduce godine.
Jedino ispravno i prirodno.

Amar S.D.,Senad ostalo.Svako sebi bira saradnike i odgovara za rad istih.
Amar naravno u upravnom odboru.....
A ja?
Ti si najbitniji, strucni saradnik za janjetinu i ostale pernate zivotinje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 232 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija