Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:29 pm

A desetine ponuda na stolu u Tuborgu od evropskih timova koji igraju play off LP, svi samo Amara zovu... Ali eto valjda mu ni to nije izazov pa je vec dugo bez angazmana.
Ljudi moji, Zeljo je u krizi, Zeljo ga treba, ako njemu treba neki novi izazov, neki milioni, da se javi na duznost, onda nista, okrenuti se drugim rjesenjima i jednom za sva vremena prekriziti Amara Osima kao opciju.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:32 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:25 pm
Da je lahko ne bi bio izazov..
To i ja isto kazem sebi za ovu jednu havericu ali nece da nece :D :placeodsmijeha:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:33 pm

Za evropu trebaju 3 - 4 godine stvaranje pravog tima, ne moze odmah, toga smo svi svjesni .. Ali poštonOsim neće to je druga stvar, nećemo ga moliti.
Željo je bio i bez Misketa i Amara..
Pa **** ga Ibro Rahimic otisao u drugu ligu da vodi Velez, a Amara molimo da se vrati
Zadnja izmjena: sahmat, dana/u sri dec 05, 2018 6:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:34 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:22 pm
exdomorocki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:52 am
Budi Željo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:00 am
Senad i trenutna uprava su svakako voljni predati mandate i ako se ne dogovore sa Amarom, ali ljudi koji žele da dodju na čelo kluba moraju pred skupštinom lijepo predstaviti svoj plan, program i sve, pa da to skupština usvoji. Vjerujte, a pričao sam sa makar desetak članova skupštine, svi kažu kakvi oni i plan. Pa čak i ovi što su kao predstavnici navijača. Nema tu ni Telibećirevića ni Pere Gudelja niti misterioznog Talijana koji dijeli milione šakom i kapom, to su sve jazavci i kokošari. Nažalost. Ja bi prvi a i svi vjerujem volio da imamo jaku i konstruktivnu opoziciju. Pa da se takmiče ko će bolje. A ne ovako jedni da nešto rade a drugi samo podapinju.
Zato Amare poseri te smetljare što se kriju iza tvog imena, Senade spusti ego, pružite ruke i hajmo zajedno jače nego ikad.
Plan će se predstaviti svakako,a jazavci i hinje su trenutno u klubu,a ove što spominjete ovde,neće sigurno biti ti novi ljudi,i to da znate.
A to za kokosare,pa taj Imsirevic je klubu dao više svojih para nego što je ovaj UO donio para u klub.
Klevetate čovjeka,sramite se!
Super ako je tako, mozda i mene neko laze. Ako nista skupstina je za manje od 20 dana, prilika za sve da iznesu svoje planove. 50 ljudi je tamo, prepoznace sigurno ako su to dobre i kvalitetne namjere.
Slažem se apsolutno.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:39 pm

Kako god bude Senad treba otici. Niko ne priziva violinu i ekipu.
Senade ostavka vakat je!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:40 pm

Koga ti prizivas?
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:42 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:17 pm
SupremeGucci je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:07 pm
Ja nikad u zivotu od kako znam za sebe i dok pratim i gledam fudbalske utakmice nisam vidio da Uprava igra. Naravno odredjeni dio krivice preuzima uprava jbg ali igraci su oni koji ostvaruju rezultate i titule, mislim moze i uprava titulu osvojit (kupit) ali nije to to, Željo je posten i nece nepravdu. Svaki tim ponekad upadne u krizu jbg, upao je i Real i Bayern, bio je i Celzi ali svi su se oporavili i nisu tjerali upravu nego su podrzavali svoje momke. Ovo je kriza braco izaci cemo mi iz nje sto jacii, doci ce vedriji dani kao sto je doslo sunce poslije guste magle u Sarajevu. Pored krize ipak ovu smijesnu ligu vodi smijesni savez ali sta ce ako im je do rusenja onoga sto imaju, neka ruse. SAVEZ NAPOLJE!
Ne mozwmo bas tako. Moraju imati odgovornost, ko je doveo igrace? Ako je trener? Ko jw doveo trenera? Ako je trenera doveoSD, ko je SD doveo? Zasto bas Beslija...
Mora neko objasniti navijacima..
Sto se saveza tice, da nije bilo sudjenja kakvog jeate Pitari ne bi bili prvi, orve cetri ekipe bi bile u par bodova.
Ma ima i to logike. Ali, onda ide pitanje ko je doveo upravu pa u nedogled. Ispast će izgleda kriv Dimitrije i oni koji su osnovali Želju...
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:43 pm

Durgo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:00 pm
exdomorocki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:52 am
Budi Željo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:00 am
Senad i trenutna uprava su svakako voljni predati mandate i ako se ne dogovore sa Amarom, ali ljudi koji žele da dodju na čelo kluba moraju pred skupštinom lijepo predstaviti svoj plan, program i sve, pa da to skupština usvoji. Vjerujte, a pričao sam sa makar desetak članova skupštine, svi kažu kakvi oni i plan. Pa čak i ovi što su kao predstavnici navijača. Nema tu ni Telibećirevića ni Pere Gudelja niti misterioznog Talijana koji dijeli milione šakom i kapom, to su sve jazavci i kokošari. Nažalost. Ja bi prvi a i svi vjerujem volio da imamo jaku i konstruktivnu opoziciju. Pa da se takmiče ko će bolje. A ne ovako jedni da nešto rade a drugi samo podapinju.
Zato Amare poseri te smetljare što se kriju iza tvog imena, Senade spusti ego, pružite ruke i hajmo zajedno jače nego ikad.
Plan će se predstaviti svakako,a jazavci i hinje su trenutno u klubu,a ove što spominjete ovde,neće sigurno biti ti novi ljudi,i to da znate.
A to za kokosare,pa taj Imsirevic je klubu dao više svojih para nego što je ovaj UO donio para u klub.
Klevetate čovjeka,sramite se!
Ne znam koliko je ko donosio u klub. ono sto ja znam, da sam ja najvise dao para u klub od kada trenutni ljudi na celu. Vidio sam gdje idu moje pare i opet dao jos toliko...

Niko drugi nikada nije uradio za klub po pitanju dugova, infastrukute, postenog poslovanja, sponzora kao ovaj uprava. To je jasno i pticama na grani. Opet kazem ne znam ko je koliko davao ne ulazim u to ali znam koliko sam ja dao...

Ako isti taj Imsirevic ili bilo ko drugi ko hoce da bude u UO nek kaze javno sta su mu planovi i sta hoce da radi i kako ce poslovati.
Cijenim i to,pa prvi sam i podržao sve akcije,sto sad a bgmi i prije.
Meni samo nije jasno da se prozivaju ljudi koji su doprinosili klubu,i etiketiraju i meni to nije OK.
Ovi donose pare kroz sponzore,neki su donosili kroz kvalifikacije za LP.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:44 pm

Zalit cemo mi za covjekom kao sto je Senad i za ovom upravom.

Samo se nadam da ce ispuniti ono sto je rekao, da nece bilo kome ostaviti klub u ruke na upravljanje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:44 pm

I sad ovi vracaju dugove onim koji su donosili pare kroz kvalifikacije za LP.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:46 pm

prizivam samo da ovaj ode. ima ljudi u skupstini i upravnom odboru koji su sposobni za tu poziciju. a vala oni odlucuju, a ne ja.
ne zelim da nas klub radi njegovog ponasanja bude srozan jos nize nego sada.
hvala mu za sve dobro sto je uradio, ali vakat je ostavke.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:54 pm

sahmat je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:33 pm
Za evropu trebaju 3 - 4 godine stvaranje pravog tima, ne moze odmah, toga smo svi svjesni .. Ali poštonOsim neće to je druga stvar, nećemo ga moliti.
Željo je bio i bez Misketa i Amara..
Pa **** ga Ibro Rahimic otisao u drugu ligu da vodi Velez, a Amara molimo da se vrati
Ma za evropu treba jedan vrlo dobar zrijeb (citaj Dudelange, Skenderbau itd), a ne yebeni Maccabi kada si medju nosiocima..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:55 pm

exdomorocki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:43 pm
Durgo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:00 pm
exdomorocki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:52 am


Plan će se predstaviti svakako,a jazavci i hinje su trenutno u klubu,a ove što spominjete ovde,neće sigurno biti ti novi ljudi,i to da znate.
A to za kokosare,pa taj Imsirevic je klubu dao više svojih para nego što je ovaj UO donio para u klub.
Klevetate čovjeka,sramite se!
Ne znam koliko je ko donosio u klub. ono sto ja znam, da sam ja najvise dao para u klub od kada trenutni ljudi na celu. Vidio sam gdje idu moje pare i opet dao jos toliko...

Niko drugi nikada nije uradio za klub po pitanju dugova, infastrukute, postenog poslovanja, sponzora kao ovaj uprava. To je jasno i pticama na grani. Opet kazem ne znam ko je koliko davao ne ulazim u to ali znam koliko sam ja dao...

Ako isti taj Imsirevic ili bilo ko drugi ko hoce da bude u UO nek kaze javno sta su mu planovi i sta hoce da radi i kako ce poslovati.
Cijenim i to,pa prvi sam i podržao sve akcije,sto sad a bgmi i prije.
Meni samo nije jasno da se prozivaju ljudi koji su doprinosili klubu,i etiketiraju i meni to nije OK.
Ovi donose pare kroz sponzore,neki su donosili kroz kvalifikacije za LP.
Ma nama trebaju svi koji mogu da doprinesu, kroz kvalifikacije, sponzore, licnim vezama, poslovnim vezama, forumskim (ili neforumskim) akcijama, nebitno. Sve su to Zeljovci i Zelji trebaju. Pa niko to ne radi zbog sebe, vec zbog Zelje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:58 pm

Elegant je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:44 pm
Zalit cemo mi za covjekom kao sto je Senad i za ovom upravom.

Samo se nadam da ce ispuniti ono sto je rekao, da nece bilo kome ostaviti klub u ruke na upravljanje.
:palacgore:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:59 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:52 pm
Morzhy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:48 pm
igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:36 pm
Pa sta hoce da bude?
Nemam pojma,bio je alfa i omega u klubu neko vrijeme između godišnjeg odmora i odlaska u Katar,vjerovatno postoji nešto što misli da nije odradio u skladu s očekivanjima pa bi volio da dokaže i sebi i drugima da on to može. Na terenu je dokazao sve,nema više šta dokazivati,samim tim ga to apsolutno ne interesuje. Moje mišljenje
Sto se evropskih tekmi tice nije pokazao nista.. Eto mu izazova.. Ne vjerujem ja da njega toliko zadovoljavaju uspjesi u ovoj ligi.. On je trener i tu je dokazan i tu nam moze pomoci.. Sto se ostalog tice ne vidim kako nam moze donijeti neku aman korist..
Bilo bi malo poštenije da ubacimo utakmice u Evropi i iz prvog mandata.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:02 pm

Admir Adzem!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:03 pm

storm_raider je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:55 pm
exdomorocki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:43 pm
Durgo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:00 pm


Ne znam koliko je ko donosio u klub. ono sto ja znam, da sam ja najvise dao para u klub od kada trenutni ljudi na celu. Vidio sam gdje idu moje pare i opet dao jos toliko...

Niko drugi nikada nije uradio za klub po pitanju dugova, infastrukute, postenog poslovanja, sponzora kao ovaj uprava. To je jasno i pticama na grani. Opet kazem ne znam ko je koliko davao ne ulazim u to ali znam koliko sam ja dao...

Ako isti taj Imsirevic ili bilo ko drugi ko hoce da bude u UO nek kaze javno sta su mu planovi i sta hoce da radi i kako ce poslovati.
Cijenim i to,pa prvi sam i podržao sve akcije,sto sad a bgmi i prije.
Meni samo nije jasno da se prozivaju ljudi koji su doprinosili klubu,i etiketiraju i meni to nije OK.
Ovi donose pare kroz sponzore,neki su donosili kroz kvalifikacije za LP.
Ma nama trebaju svi koji mogu da doprinesu, kroz kvalifikacije, sponzore, licnim vezama, poslovnim vezama, forumskim (ili neforumskim) akcijama, nebitno. Sve su to Zeljovci i Zelji trebaju. Pa niko to ne radi zbog sebe, vec zbog Zelje.
O tom i pričam,nego me @brko prozva za neke laži.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:03 pm

Jedna stvar što je Miske uradio i zbog toga će imati barem moju podrsku je ta što je otjerao skoro sve krtice iz kluba od medija, menadzere itd.. Polahko rjesavanje dugova, planove za stadion i pozitivno poslovanje! I što svima smeta kao da je lopov, ali suprotno od toga..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:04 pm

CURVA je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:53 pm
ISB87 je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:39 pm
Kako god bude Senad treba otici. Niko ne priziva violinu i ekipu.
Senade ostavka vakat je!
Ko tebi dade pravo na misljenje e to je zalosno
deklaracija 48e
MIRZA RASCIC
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:10 pm

Svako ima pravo na svoje mišljenje.
Uvijek je većina odlučivala. Problem je samo kad manjina preuzme kontrolu.
Sa Željom do groba, života mi moga!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija