Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 12:59 pm

igla je napisao/la:
ned avg 14, 2022 12:21 pm
Nema Kosorica, nema Mekica, ima igre, ima pobjede. Tvrdim to.
Otprilike je to tako, mada ni Hajdar nije neki pomak u odnosu na Nedima. Po meni najveća prevaga je Đenis/Haračić gdje ti prvi se zavlači kod čuvara i trpa sam sebe u nemoguće situacije, a drugi se otvara i razigrava druge.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 1:06 pm

salle86 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 12:59 pm
igla je napisao/la:
ned avg 14, 2022 12:21 pm
Nema Kosorica, nema Mekica, ima igre, ima pobjede. Tvrdim to.
Otprilike je to tako, mada ni Hajdar nije neki pomak u odnosu na Nedima. Po meni najveća prevaga je Đenis/Haračić gdje ti prvi se zavlači kod čuvara i trpa sam sebe u nemoguće situacije, a drugi se otvara i razigrava druge.
Hajdar je donio mnogo više trke i destrukcije u odnosu na Mekića, a što se tiče igre prema naprijed, definitivno nam kreativnosti i ideja sinoć nije falilo. Hodža ostane bez daha u 70-oj minuti sa Mekićem u kombinaciji, a sinoć je "letio" i u 90-oj
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 1:53 pm

Klosari su dobili dzaba ulaz prosli derbi na Grbavici, nakon toga nama stavili 20 km na lavoru. Treba na vrijeme reagovat dok je jos vrijeme. 600 karata stavit po 50 km. Mamu im *****
Cuva Bog Zelju svog!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:12 pm

sinoc kad Zeljo zabi 3 i 4 gol ja ne znam kako da se ponasam svega mi, toliko nismo navikli da napunimo do vrha mrezu.
Vazda 1-0 i strepi do zadnje minute
 
milanribar
Postovi: 672
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:16 pm

Asistencija Haracica za treci gol sjajna, samo realizaciju da popravi i biće jako koristan za nas...
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1923
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:21 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ned avg 14, 2022 1:53 pm
Klosari su dobili dzaba ulaz prosli derbi na Grbavici, nakon toga nama stavili 20 km na lavoru. Treba na vrijeme reagovat dok je jos vrijeme. 600 karata stavit po 50 km. Mamu im *****
Tako je, i u "zdenku" na sjevero-zapadu ih sprcat! Treba ovo prenijeti nekome u klubu, ili da ih bombardujemo mailovima..
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:23 pm

Hajd da i ja neku pametnu napišem.

Svi se slažemo da je ovo poslije dugo vremena najljepša utakmica na Grbavici. Jako dobra utakmica odigrana je i zadnji put na Grbavici protiv Širokog. Ali u toj utakmici od prvog minuta nisu igrali ni Bender ni Hajdarević ni Drina ni Haračić ni Vego nego Muftić, Mekić, Kosorić, Beganović i Malić. I sa tim igračima smo odigrali jako dobro. Razlika u te dvije utakmice je u tome što smo u sinoć u krizni period utakmice ušli sa četiri gola prednosti a protiv Širokog sa samo jednim golom prednosti.

Zašto ovo pišem, iz razloga što se nekako stiće utisak da je Edis samo zbog odlične početne formacije protiv Tuzlaka uspio napraviti dobar rezultat. Ali i protiv Širokog početna formacija je bila mnogo bolja od gostiju ali na žalost u krizni period utakmice ulazimo samo sa jednim golom prednosti. Zašto spominjem krizni period utakmce. On nam se konstantno dešava od 70 minute utakmice. E tada moraš biti stručnjak i prepoznati gdje škripi i shodno tome praviti blagovremene i potrebne izmjene.
Šta radi Edis kada svi vidimo da pada tempo naše igre. On prvu izmjenu vrši tako što mijenja Haračića za Dženisa. Pa ko pametan vadi špica da podigne nivo igre kada mu je glavni problem u vezi. Ali ne on vrši jaransko-mahalsku izmjenu, valjda misleći da se Tuzla raspala pa ko biva možda ga i Dženis zabije. Ali Dženis je u svim utakmicama dokazao da je igrač manje. Razlika između njega i Haračića je kao između Mekića i Mesija. Vjerujem da niko od prisutnih na tribinama nema ništa protiv Dženisa ali njegov nivo igre trenutno je na nivou Jedinstva iz Bihaća. Edis i protiv Širokog pravi pogrešne izmjene i umjesto da stabilizuje nivo naše igre on ga samo dodatno uruši. Od 70 minute ne zna kako dalje. A različiti početni sastavi protiv Širokog i Tuzle govore da ima solidnih izmjena na klupi samo mora bolje vidjeti gdje mu škripi a ne vršiti izmjene tek radi izmjena. Nivo igre sa toplo-hladno mora se više ujednačiti.

Nešto previše veličamo i večerašnju igru odbrane. Od Coce pa na dalje. Recimo bili su dobri veći dio utakmcije, ali nikako vrlo dobri ili odlični. Ne smiju se primati dva ista gola na odbice u svom šesneastercu. To ne smije dobiti ocjenu odličan. Ako želiš izgledati kao iole solidan tim ne smiješ primiti 8 golova u 5 utakmica, od toga 5 u zadnje dvije s tim da si u svakoj primio gol. Nećeš stalno imati sreću da u završnicu uđeš sa 4 gola prednosti, Edise moraš ekipu spremiti tako da znaju teško stečenih 1:0 sačuvati do kraja.

Mlađi navijači su tu da hvale (sinoć se imalo šta i pohvaliti), ja sam stariji pa ću sebi dozvoliti i kritike bez obzira na odličnu utakmicu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:31 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:21 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
ned avg 14, 2022 1:53 pm
Klosari su dobili dzaba ulaz prosli derbi na Grbavici, nakon toga nama stavili 20 km na lavoru. Treba na vrijeme reagovat dok je jos vrijeme. 600 karata stavit po 50 km. Mamu im *****
Tako je, i u "zdenku" na sjevero-zapadu ih sprcat! Treba ovo prenijeti nekome u klubu, ili da ih bombardujemo mailovima..
Živim za dan kada ćemo napraviti (po pravilima bezbjednosti UEFE, pa i lokalnih saveza) izolovanu tribinu za gostujuće navijače, sa 5% kapaciteta stadiona. Bez mogućnosti da mogu ubacivati baklje i predmete i na naše tribine i na teren. I uz to im zavaliti cijenu karte da se ukenjaju. Pa neka ne dolaze nikako.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:38 pm

Al ih je prpa braco moja mila...ploditi će ih mambe naše.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:42 pm

nookey je napisao/la:
ned avg 14, 2022 11:53 am
Igracemo s tri krila sta je problem 😀
trazicemo od uefe da nam dozvole da imamo desno lijevo i centralno krilo
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 341
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:50 pm

E kakvim je sve imenima nazivan Edis i kakve su mu psovke upucivale u posljednje vrijeme, nadam se da se pojedini bar malo stide. Zaboravljaju da je on prije svega Zeljino dijete, vojnik kluba sa preko 200 nastupa za isti. Lijepe su noci kad takve ljude Edis usuti partijom kao sto je sinocnja. Sastav pun Zeljine djece rastavio na faktore mocnu tuzlu koja je pitarima 5 dala. Da postoji pravda mi bismo imali 15/15 dosad. Ali za prosutim mlijekom necemo plakati, idemo dalje.
Bender nije mogao hvatati onaj sut, ostaje dilema da li je mozda na stranu mogao da je izbije.
Stila prespreman i pravi lider, golovi ce doci sigurno.
Mekica na tribine do kraja ugovora, moze da bira zapad, nas ili gdje god budu igrali pitari.
Drina standardno dobije priliku i napravi gresku, nisam zadovoljan, gurnuti malog Kobasevica.
Protiv borca:
Bender
Gala Coca Koba Vego
Hodzic Hajdar
Gasal Stila Santos
Amoah
Hajdar je najmanje zlo od ponudjene trojke koja moze da popuni mjesto uz Hodzu na sredini.
PS Hvala ti Samire Bekricu na Hodzicu, Santosu i Amoahu. U ovakvoj situaciji ti nama obezbijedis njih trojicu. Strasan posao si napravio!
PPS Aco Kosoric bolesnik Zeljeznicara, sinoc iza 1 na stadionu…
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 2:52 pm

Sheldon je napisao/la:E kakvim je sve imenima nazivan Edis i kakve su mu psovke upucivale u posljednje vrijeme, nadam se da se pojedini bar malo stide. Zaboravljaju da je on prije svega Zeljino dijete, vojnik kluba sa preko 200 nastupa za isti. Lijepe su noci kad takve ljude Edis usuti partijom kao sto je sinocnja. Sastav pun Zeljine djece rastavio na faktore mocnu tuzlu koja je pitarima 5 dala. Da postoji pravda mi bismo imali 15/15 dosad. Ali za prosutim mlijekom necemo plakati, idemo dalje.
Bender nije mogao hvatati onaj sut, ostaje dilema da li je mozda na stranu mogao da je izbije.
Stila prespreman i pravi lider, golovi ce doci sigurno.
Mekica na tribine do kraja ugovora, moze da bira zapad, nas ili gdje god budu igrali pitari.
Drina standardno dobije priliku i napravi gresku, nisam zadovoljan, gurnuti malog Kobasevica.
Protiv borca:
Bender
Gala Coca Koba Vego
Hodzic Hajdar
Gasal Stila Santos
Amoah
Hajdar je najmanje zlo od ponudjene trojke koja moze da popuni mjesto uz Hodzu na sredini.
PS Hvala ti Samire Bekricu na Hodzicu, Santosu i Amoahu. U ovakvoj situaciji ti nama obezbijedis njih trojicu. Strasan posao si napravio!
PPS Aco Kosoric bolesnik Zeljeznicara, sinoc iza 1 na stadionu…
Kakve veze ima Bekric sa Santosom i Amoahom?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:08 pm

Pa kome je jučer nakon gola trčao Santos u zagrljaj i ko je dočekao Amoaha na aerodromu? :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:09 pm

Sheldon je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:50 pm
E kakvim je sve imenima nazivan Edis i kakve su mu psovke upucivale u posljednje vrijeme, nadam se da se pojedini bar malo stide. Zaboravljaju da je on prije svega Zeljino dijete, vojnik kluba sa preko 200 nastupa za isti. Lijepe su noci kad takve ljude Edis usuti partijom kao sto je sinocnja. Sastav pun Zeljine djece rastavio na faktore mocnu tuzlu koja je pitarima 5 dala. Da postoji pravda mi bismo imali 15/15 dosad. Ali za prosutim mlijekom necemo plakati, idemo dalje.
Bender nije mogao hvatati onaj sut, ostaje dilema da li je mozda na stranu mogao da je izbije.
Stila prespreman i pravi lider, golovi ce doci sigurno.
Mekica na tribine do kraja ugovora, moze da bira zapad, nas ili gdje god budu igrali pitari.
Drina standardno dobije priliku i napravi gresku, nisam zadovoljan, gurnuti malog Kobasevica.
Protiv borca:
Bender
Gala Coca Koba Vego
Hodzic Hajdar
Gasal Stila Santos
Amoah
Hajdar je najmanje zlo od ponudjene trojke koja moze da popuni mjesto uz Hodzu na sredini.
PS Hvala ti Samire Bekricu na Hodzicu, Santosu i Amoahu. U ovakvoj situaciji ti nama obezbijedis njih trojicu. Strasan posao si napravio!
PPS Aco Kosoric bolesnik Zeljeznicara, sinoc iza 1 na stadionu…
Meni je tih vojnika i "legendi" preko glave. Trebamo ga trpiti doživotno, njegove nebuloze i taktičke akrobacije sa Kosorićem i kompanijom? 15/15 nismo mogli imati ni u najluđem snu, prvenstveno iz razloga što je Zrinjski trebao voditi tri razlike na poluvremenu.

A Aci vojniku svaka čast, i ja sinoć do 1 gledao klipove i izvještaje, a ne primam platu od Želje.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:12 pm

Što ne mogu na erende kora nikako. Eto mi svi ovde mrzimo Želju i želimo mu sve najgore pa trubimo neke stvari koje gle čuda kad se ispoštuju donesu bolju igru i rezultat nego inače.
De ba
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:13 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:31 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:21 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
ned avg 14, 2022 1:53 pm
Klosari su dobili dzaba ulaz prosli derbi na Grbavici, nakon toga nama stavili 20 km na lavoru. Treba na vrijeme reagovat dok je jos vrijeme. 600 karata stavit po 50 km. Mamu im *****
Tako je, i u "zdenku" na sjevero-zapadu ih sprcat! Treba ovo prenijeti nekome u klubu, ili da ih bombardujemo mailovima..
Živim za dan kada ćemo napraviti (po pravilima bezbjednosti UEFE, pa i lokalnih saveza) izolovanu tribinu za gostujuće navijače, sa 5% kapaciteta stadiona. Bez mogućnosti da mogu ubacivati baklje i predmete i na naše tribine i na teren. I uz to im zavaliti cijenu karte da se ukenjaju. Pa neka ne dolaze nikako.
Od 10 000 KM koliko su trebali platiti za proslo kidanje stolica, isplatili su znatno manje navodno. Nekada je taj komsijski odnos bio znatno drugaciji, izgleda da je to vrijeme nepovratno izgubljeno nakon paljenja na sjevernoj tribini Grbavice kada smo obnovili stolice.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:16 pm

Sheldon je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:50 pm
E kakvim je sve imenima nazivan Edis i kakve su mu psovke upucivale u posljednje vrijeme, nadam se da se pojedini bar malo stide. Zaboravljaju da je on prije svega Zeljino dijete, vojnik kluba sa preko 200 nastupa za isti. Lijepe su noci kad takve ljude Edis usuti partijom kao sto je sinocnja. Sastav pun Zeljine djece rastavio na faktore mocnu tuzlu koja je pitarima 5 dala. Da postoji pravda mi bismo imali 15/15 dosad. Ali za prosutim mlijekom necemo plakati, idemo dalje.
Bender nije mogao hvatati onaj sut, ostaje dilema da li je mozda na stranu mogao da je izbije.
Stila prespreman i pravi lider, golovi ce doci sigurno.
Mekica na tribine do kraja ugovora, moze da bira zapad, nas ili gdje god budu igrali pitari.
Drina standardno dobije priliku i napravi gresku, nisam zadovoljan, gurnuti malog Kobasevica.
Protiv borca:
Bender
Gala Coca Koba Vego
Hodzic Hajdar
Gasal Stila Santos
Amoah
Hajdar je najmanje zlo od ponudjene trojke koja moze da popuni mjesto uz Hodzu na sredini.
PS Hvala ti Samire Bekricu na Hodzicu, Santosu i Amoahu. U ovakvoj situaciji ti nama obezbijedis njih trojicu. Strasan posao si napravio!
PPS Aco Kosoric bolesnik Zeljeznicara, sinoc iza 1 na stadionu…
Prije svega dobrodosao na forum. Mozda si novi pa ne znas, ali niko ovdje ne voli manje Zelju od Edisa.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
cala
Postovi: 943
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:24 pm

Svi trebaju malo smirit strasti, radi se koliko god moze u uslovima koje imamo. Bila nam upitna takmicarska licenca a sad se mozemo umijesat u borbu za Evropu...

I sama igra, izuzev ocajne tekme s Leotarom, uopste nije bila losa. Protiv Zrinjskog odlicno drugo poluvrijeme, Siroki citava utakmica bila dobra a sinoc suvisno komentarisat. Velez nisam gledao i ne mogu komentarisat, ali na kraju smo uzeli vise bodova nego sto smo se nadali kad smo vidjeli raspored. Igra se napadacki fudbal, kvaliteta fali i svi to znamo ali opet vidimo da drugi nisu miljama ispred nas kao sto to misle.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 341
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:30 pm

Hvala ti Storme. Pratim forum evo 6.5 godina nisam bas neupucen u stanje. Dosta mojih prijatelja aktivno pise ovdje. Registrovao sam se jer sam imao osjecaj da ce biti potrebno braniti klub svim sredstvima nakon sto su se neke informacije pocele otkrivati. Sad sam malo mirniji otkako je Misimovic ukljucen u pricu ali i dalje opreza ne treba manjkati.
Blueboy ja nemam taj dojam. Nisu imali zicer sem ona bespotrebna bravura Muftica kad je Aco spasio. Drugo poluvrijeme se nisu sastavili. Ali eto nek bude 13/15 opet smo debelo ispod onog sto smo trebali imati.
Grbavice raspitaj se ako imas nekog blizu kluba.
Sale konstruktivna kritika ok, neko ga je nazvao orangutanom prije par stranica. Ne znam sta se time zeli postici.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2022 3:31 pm

Sheldon je napisao/la:
ned avg 14, 2022 2:50 pm
E kakvim je sve imenima nazivan Edis i kakve su mu psovke upucivale u posljednje vrijeme, nadam se da se pojedini bar malo stide. Zaboravljaju da je on prije svega Zeljino dijete, vojnik kluba sa preko 200 nastupa za isti. Lijepe su noci kad takve ljude Edis usuti partijom kao sto je sinocnja. Sastav pun Zeljine djece rastavio na faktore mocnu tuzlu koja je pitarima 5 dala. Da postoji pravda mi bismo imali 15/15 dosad. Ali za prosutim mlijekom necemo plakati, idemo dalje.
Bender nije mogao hvatati onaj sut, ostaje dilema da li je mozda na stranu mogao da je izbije.
Stila prespreman i pravi lider, golovi ce doci sigurno.
Mekica na tribine do kraja ugovora, moze da bira zapad, nas ili gdje god budu igrali pitari.
Drina standardno dobije priliku i napravi gresku, nisam zadovoljan, gurnuti malog Kobasevica.
Protiv borca:
Bender
Gala Coca Koba Vego
Hodzic Hajdar
Gasal Stila Santos
Amoah
Hajdar je najmanje zlo od ponudjene trojke koja moze da popuni mjesto uz Hodzu na sredini.
PS Hvala ti Samire Bekricu na Hodzicu, Santosu i Amoahu. U ovakvoj situaciji ti nama obezbijedis njih trojicu. Strasan posao si napravio!
PPS Aco Kosoric bolesnik Zeljeznicara, sinoc iza 1 na stadionu…
Kakvu grešku je napravio Drina? Momak je odigrao odličnu utakmicu, uostalom kao i svaki put dosad kad je dobio priliku.

A taj bolesnik kluba nek ide na tribine kad toliko voli Želju, na terenu samo stvara paniku i odmaže.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija