Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:19 am

Joj Nicaze najdraže gostovanje, još subota 19 h.
Već počinju pripreme. Imam osjećaj da im je murija naložena još od prošlog kola i onog belaja u Kaknju.
Al samo laganica od utakmice do utakmice, osjeti se napredak, kako na terenu, tako i na tribinama !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:20 am

Pa pooj brojci skoro pola stadiona prazno bilo
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:21 am

Željoooo, Željoooo, Željoooooo, Željoooooooo :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:23 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:20 am
Pa pooj brojci skoro pola stadiona prazno bilo
A nije, ne kontam ovu brojku nikako
Željezničar ante portas !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:28 am

TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:10 am
Ali ljudi malo previse serete po zaimagi. Po meni juce odlican potez njegovo ubacivanje u igru (bravo amare). Covjek usao, 2 zuta kartona na njemu odma i onda kad je neko krpica udario covjek vratio koljenom u lice. Takvo srce nam treba!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne mogu da se sjetim utakmice ali Zaja je jos jednom ovako reagovao kad je vidio da je neko naseg nakautirao. Bas iskreno, jaranski kad te srce povuce. Nisam od drugih vidio nesto slicno...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:29 am

AsharaK je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:23 am
Charlie Sheen je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:20 am
Pa pooj brojci skoro pola stadiona prazno bilo
A nije, ne kontam ovu brojku nikako
Ma smijesno. Naviko sam za ostale, ali od nas nisam. Smijesna cifra. I kaze neko prati ovu statistiku i sranje koliko navijaca dolazi. Zasto?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:30 am

I Lendric je odigrao gospodsku tekmu :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:32 am

AsharaK je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:30 am
I Lendric je odigrao gospodsku tekmu :D
Kako je brat izblokirao udarac u drugom poluvremeni :rofl:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:33 am

barbarez je napisao/la:
ned avg 04, 2019 11:02 pm
El_Nino je napisao/la:
ned avg 04, 2019 10:45 pm
Rezime 1. Poluvremena:

Kako početi post a ne jebati Asimu mater. Jel moguće Amare da ti on igra? Daj Sinana tamo ako već Mehmed mora igrati. Ah da, mora i Asim zbog buraza. Ništa.

Derbi u prvom tanak.
Dobra stvar što nam Zrinjski nije napravio ništa ozbiljno. Mi smo imali onu izrazitu šansu preko Asima, najbolja šansa u 1.poluvremenu. Na stadionu se priča da nije bio ofsajd Asima a digao je, ja nisam vidio sliku. Mada da se ne nerviram mnogo, on bi to promašio kao i onu prvu.

Tanak nam vezni red. Bojo ništa. Mehmed imao dvije dijagonale, ali je smješno kako trči kontre. Slowmotion. I gledajući kontrolu lopte, distribuciju lopte i svega što treba desetka da radi, i poredeći s istim igračem iz druge ekipe, dosta lošije od protivnika. Amare, daj Sinana do Štile, nemoj srat, **** te Began i Alispahić skupa.

Tužno, ali istinito, Ivan je daleko najbolji veznjak bio na terenu. Naši mu ništa ne mogu. Veza nam je "podbacila".

Kemo odličan. Stana se gubio. Ostali solida.

Lendrić tanak. Il neće il je grohno, ni blizu onog iz Želje ni trkom ni bilo čim drugim.

Rezime 2.poluvremena:

Po meni preslikano kao prvo. Opet mi bolji, oni ništa. Samo sad smo ga i zabili.

Ostaje žal što ga nismo dali u finišu. Oni umorni a krenuli po izjednačenje. Falilo nam koncentracije, mirnoće, pameti a izgleda malo i snage.
Nema veze, ali ljepše zvući 2-0, a i ja bi pogodio prognozu. :D

Kakav god bio Mehmed,( jer po meni je spor, nevidljiv, kakvu god loptu imao to ne pokazuje i neka koristi od toga jer evo 3 meča ništa konkreno) danas najbolji u sredini. Posebno se osjeti kad se umori, tad griješi i pasove. Bojo najlošiji. Jbg majstore, bit će valjda bolje. A ti Osmanoviću idi jebi Asima, on je krivšto sad ne igraš umjesto Dade.

Generalno, zaslužena pobjeda. Mene kao sladokusca meč nije dojmio, ali bitna je pobjeda.
Mi smo se pitali osim onog finiša prvog poluvremena kad sam popizdio što nam umorni Zrinjski pravi inicijativu, a ne mi njima.

Kemo odličan, svaka čast. Ti i Krpa za igrača tekme. Dobra odbrana tima, dobri i odbrambeni igrači, osim Stane, probijali su ga, ali eto vadi ga malo ona "zmijugaloma" :D
Vezni red mi je podbacio.
Veseli dobar.
Asim loš.

Idemo dalje. Daj Amare još se malo pojačaj uz Štilu i možemo pucati na visoko, jer treba nam širine kad bude kartona i povreda, a i kad bude guravo u malim tekmama da neko može unijeti nešto s klupe. Sad je to potanko, nema nekog izbora s klupe.
Na stranu sto cesto imamo razlicita vidjenja,i tvoju kuknjavu za moj zasluzen ban. Bez obzira sto smatram da si ga i sam zasluzio mnogo puta,ne sto meni nesto kazes,nego sto pojedine igrace nazivas seljacicima i slicno.
Upustam se sa tobom u rasprave prije svega jer bez obzira na razlike u misljenju,vjerujem da si pravi Zeljovac.
Sto se tice tvog posta,samo 2 stvari bi komentarisao. Slazem se da je Asim tanak i cudan igrac. I ja bi ga volio vidjeti sto dalje od prvih 11.Ali ne moze brate Sinan na krilo nikako. To isto kad bi ti Krpic bio vezni. Ne ide..
A sto se Alispahica tice. Vjeruj da je toliko puta veceras razvukao i na spavanju uhvatio njihovu odbranu,smirio loptu,pa u krajnjem slucaju 80 posto gola je njegovo. Ne zbog suta,vec sto se snasao u 16 m,tri puta bolje od svakog naseg krila i napadaca.
Jebi ga nije brz i ne treci brzo kontru,a vjeruj ni Stila je nece nista puno brze trcati.
Njemu i Stili to nije primarno. Ali zato druge stvari rade odlicno. Nije mu ni odbrana neki prevashodni zadatak,koliko god neko rekao da svih 11 igra odbranu i napad.
Daleko je ovo od savrsenog,ali nije bas da smo za jedan gol bili bolji. Mi da smo imali bolja krila,bili bi mi za vise od jednog gola bolji.
Ako uzmemo u obzir da svi misle da je Zrinjski najkvalitetniji i da ima 25 igraca jednake kvalitete,ako ti nista konkretno ne naprave za 90 minuta,a ti si realno igrao bez 3 igrqca koje mnogi smatraju da su najbolji. Stila,Ermin i Sinan,onda nije bas da taj mrtvac Mehmed ispada tako los,ako takvu ekipu poprilicno izdominira na sredini. Da ne davim puno nemam vremena bas ... pozz
Iako ne želim i ne komuniciram s nekim ko mi kaže da jedem govna, više puta i to zbog treće osobe jer ja nisam uvrijedio tebe, ali odgovorit ću ti. Prije svega da ne bude zabune.

Alispahić je spor, spor je i Zeba, sporiji je Štilić od Sinana. Svakako da jest to tako. Ja inače preferiram brže igrače, to je lična stvar, ali na kraju biram učinak.

Eh sada, meni ne bi bio problem što je Mehmed spor da mi imamo neki učinak od te njegove mirnoće, sigurnosti, iskustva. On igra poziciju 10 i za mene taj igrač treba da je učinkovit, vidljivo učinkovit. A to nije dvije asistencije u sezoni. Sinan je s duplo manje tekmi imao bolji učinak prošle sezone. Evo i ove Mehmedova statistika i učinak Nula.

Siguran pas. Da ako si zadnji vezni, ali kao 10 se mora više rizikovati, više kretati, više sudjelovati i trčati. To nabrojano jesu kvalitete Mehmedove ali ne vidim veliku i krucijalnu korist od toga.

Ivan je isto spor kao Mehmed, ali je imao bolji učinak. Mene zanima to, asistencija, pogodak jer igraš 10.

Kažeš Sinan kad je bunker ne može ništa. Bio je bunker protiv Borca i Mladosti, šta je Mehmed uradio? Je li izbacio nekog u šansu, je li se on našao u njoj. Nije.
Sinan može višak napraviti. Brz je, veći radijus kretanja.

Ne možemo pričati šta bi bilo da je Sinan igrao, da li bi više pokazao od njega. Jedino možemo gledati prošlu sezonu ili sezone u ovoj ligi, mada ni to nije relevantno jer nisu igrali u istoj ekipi.

Da rezimiram. Mene na 10 ne zanima mirnoća i siguran pas, OK to ako je pomješano s rizičnomloptom, pasom u šansu. Kad treba mirno nek bude mirno, ali treba i rizika.

Po meni Mehmed premalo trči, premal mu je radijus kretanja, konkretnost vrlo slaba, učinkovitost također ( sve to govorim uzimajući u obzir ove tri tekme koje je igrao, ono u Slobodi poredeći s Sinanom kod nas do sad, Ivanom kod nas i tako to), iako sam već rekao da je sinoć bio najbolji veznjak, ne zbog njegove spektakularne partije, već zbog podbacivanja ostalih. Imao je dvije dijagonale, onaj šut, ali je imao i grešaka pogotovo kad se umorio.

Mene zanima na toj poziciji učinkovitost i korist za igru. Štila ne mora biti brz mnogo, ali od njeg očekujem podvaljene lopte, golove. Ako ih ne bude neću biti zadovoljan.

Tako da većina stvari stoji, neko preferira ovo, neko ono, mada mislim da svi treba da gledamo korist i učinjeno za igru, rezultat, konkretnost. Zbog tog mi i ne stoji neko poređenje s Zebom, ok jesu po brzini tu negdje, ali Zeba je imao 20 asistencija i to pravi razliku.
Ima Mehmed svojih kvaliteta, nije da nema, ali ima i mana.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:33 am

u nedavnom intervjuu je SIniša izjavio da su postali ekipa kao nikad do sada i da se sve rješava unutar četri zida, to je po meni 99,99% zasluga Amara jer samo on zna kako kod igrača stvoriti autoritet.Ima još prostora za napredak, možda kvalitetom nismo u rangu kitara ili svinjskog ali ako budemo složna ekipa onda nam niko ne može ništa.Za tebe sam rođen i za tebe navijam,tebi pjevam......
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:38 am

Sad mi je jos vise zao sto uprava nije sposobna Amaru obezbjediti licencu.
Cudo bi u Evropi napravili.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:38 am

azbaha je napisao/la:
pon avg 05, 2019 1:23 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon avg 05, 2019 12:13 am
Bosanac1993 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 12:03 am


Idolopoklonici na djelu,svr.savanje na lik i djelo vožda! Nismo mu zaboravili ulazak u klub, prepotentnost i bahatost, tri tacke i dovođenje ubleha za sobom...to nek' vam je jasno! A Vama koji ovo potencirate da ga opravdate i sperete hljagu sa onog sto je klub odveo u minus milion, treba poceti ili brisati postove ili vas banovati. Smarate jer istina je poznata!

Volim te Željo!
Hvala Bogu neznalicu smo otjerali.
Haj prestani, koji ti je k...
Ali sta sam ja pogresno rekao?
On je mene nazvao idolopoklonikom, jer sam pohvalio igru naseg kluba..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:40 am

TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:10 am
Ali ljudi malo previse serete po zaimagi. Po meni juce odlican potez njegovo ubacivanje u igru (bravo amare). Covjek usao, 2 zuta kartona na njemu odma i onda kad je neko krpica udario covjek vratio koljenom u lice. Takvo srce nam treba!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odličan potez što ga je uveo na njih umorne onako.
I stalno ga je tjerao kad primi loptu da guli naprijed,da trči.
Dva kartona, to su dvije šanse za ubačaj, vrijeme se uzelo na tome.

Po meni dobro urađeno i od Amara i od Zaje.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:43 am

Ima li trening utakmice u Srijedu?
Hadžići, možda ?
Počinje im Liga 10.08. Bila bi to dobra uvertira za njih.
Onako laganini. Tek da se družimo.

Što se Zenice tiče, znam da će biti batina. To je sigurno. Napalili su se do bola.
Mi smo sada u takvom mementumu da sebi ne možemo dozvoliti neko opuštanje.
0:1 u Zenici i protiv Slobodanke je opet puna Grbavica ( za naše prilike).

Mala digresija.
Kada će Savez shvatiti da je Željo nešto što moraju kapitalizirati!
Sinoć na tribinama i staro i mlado. Bilo je i Engleza. I to onih native speaker.
Lijepa fudbalska priča iz Bosne. Što ovo pišem?
Eno prije neki dan Hrvati se plaše da im ovokvalifikacijski neuspjesi ne umanje broj predstavnika u Evropi.
Ovi naši "hladno" puste nenosioca u Evropu i Želju također pretvore u nenosioca naredne godine.
Kada se desi da samo 1. i 2. + Kup budu išli u Evropu neće im samo Manijaci j.... od, do...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:46 am

Zasto Veca nije bio na klupi?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:48 am

Znaći savez nas je zakinuo na posjeti.
Neke pogura i po milju, a nas su i tu počeli zakidati.

**** li vas Sarajevo sve, samo ih gurajte, da Bogda se svi raspali.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:52 am

Kospa je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:28 am
TheSvenderMan je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:10 am
Ali ljudi malo previse serete po zaimagi. Po meni juce odlican potez njegovo ubacivanje u igru (bravo amare). Covjek usao, 2 zuta kartona na njemu odma i onda kad je neko krpica udario covjek vratio koljenom u lice. Takvo srce nam treba!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne mogu da se sjetim utakmice ali Zaja je jos jednom ovako reagovao kad je vidio da je neko naseg nakautirao. Bas iskreno, jaranski kad te srce povuce. Nisam od drugih vidio nesto slicno...
+1
TM87
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 11:59 am

Ne mogu da vjerujem koliko dobro odbranu igramo, pa nama protivnici nisu sanse stvorili u 3 utakmice, bravo svim igracima i hvala im do neba
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:00 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:46 am
Zasto Veca nije bio na klupi?
Zbog U-21 igraca koji su morali popuniti broj. Aldin Šehić se povrijedio, Pavić morao na klupu, ovako se najlakše riješio taj problem.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 12:14 pm

sajo10 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:29 am
AsharaK je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:23 am
Charlie Sheen je napisao/la:
pon avg 05, 2019 11:20 am
Pa pooj brojci skoro pola stadiona prazno bilo
A nije, ne kontam ovu brojku nikako
Ma smijesno. Naviko sam za ostale, ali od nas nisam. Smijesna cifra. I kaze neko prati ovu statistiku i sranje koliko navijaca dolazi. Zasto?
13.100 stolica ima, ispade da je jos moglo onoliko navijača stati na sradion. Ni ja nikako ne kontam. Ako broje po ulaznicama, onda im je dosta raje besplatno ušlo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], MATORI i 247 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija