Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 09, 2020 8:35 pm

Mokri snovi...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 09, 2020 11:46 pm

Što prije postanemo konkretni u iznošenju svojih mišljenja, stavova, i što je najbitnije - ne plašiti se reći ih, ne samo od drugih, već kod mnogih i od samih sebe, to će prije Željo biti ono što je bio. Svačije mišljenje je bitno.

Mi smo neki romantičari, mnogi i dalje imaju mokre snove o tome da će Amar u 54. godini reći "mogu ja raditi u Želji, a da imam nekog normalnog čovjeka sa stavom za predsjednika." Neće drugovi. Dok vi okolišate, oni smišljaju planove o prodajama imovine, gnijezde se, reklamiraju Koldžu po stadionu. Neskromno i kurčevito, od početka isto pričam. Kad ste umišljali da postoji neka grupa koja "koristi" Amara da bi došli u klub, ko ono on naivan, (a prizivali ga jer je sve samo nije naivan), ja sam govorio da je on zajednički sadržalac svih pušikuraca koji su na onakav način htjeli ući u klub. Što sad nema tekstova o propasti dinastije na gg.ba, što sad nema zabrinutih prijatelja kluba. JER JE AMAR TU.

U priče da je Amar šetao kera po Malti, te ga eto ta struja slučajno dovede mogu povjerovati ovi što krive sad upravu za stanje u klubu, dakle sektaši, bezmozgaši i poltroni obični. Direktni krivac za stanje u klubu je on, predvodnik onih pušikuraca koji dođoše u klub s njim je on, organizator one tuborg šampanjac večere je on, I SVI STE TO ZNALI I LAGALI I NAS I, ŠTO JE NAJGORE, SEBE da to nije tako, a svako sa strane, navijač bilo kojeg drugog kluba, čovjek koji je neutralan, objektivan je jasno mogao definisati stanje i ko predvodi hajku. Svi oni pušikurci koji su koristili svaku priliku da pljunu u ono vrijeme na klub su se našli za stolom kod Amara u kafani ono večer. Šetača pasa sa Malte.

Dođite sebi ljudi, manite se nadogradnji, to da se trebalo i moglo desiti, desilo bi se. Dok je Amar tu, klub je rob njegovog ega i u neprirodnom je stanju, a on može naći samo nekog ko će mu ga flautat i prividno biti iznad njega, ili nekog tipa Azmira, pa da mahalski klub, kakvi jesmo, postane mahalski klub s malo više para, gdje će on u Makijatu s tim likom određivati stvari.

Rješenje je otjerati otmičara kluba, vratiti u klub strukture, funkcije, okupiti normalnu grupu Željovaca, nije nužno da imaju para, već da traže pare, znaju ih stvoriti, postaviti sportski dio kako treba, da imaš trenera koji neće birati stvari za fanshop. Zamislite samo Vinka Marinovića da ide i bira dukserice.

Dok je on tu mi smo popularnija verzija Vrbanjuše, gdje se naš Amar Gumena glava pita za sve i dere se Arafatu u vidu Kosorića da je njegov drugi gol.

Urazumite se Željovci.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 1:19 am

@igla
al ga napisa svaka čast, "ostali samo dugmići", mnogi Željovci ovo nesmiju ni pročitati a kamoli priznati sami sebi, a napisati ....
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 2:26 am

Hej bolan, pa to se bilo ušemilo sa mrakom sa FTV-a da se na "Mreži" napravi prilog o nekakvim malverzacijama, samo da se izganja reket. Đe je Infor.adar, đe je govnogovno.ba, đe su haveri iz SD...
I sad se čude što neće niko u U.O. Evo neko prije koji dan, čini mi se mamba, reče da garant ima još jakih željovaca. Evo, đe su???

Na neki duboko mazohistički način, iz nekog bijesa i muke ću još početi uživati u naslađivanju dok vam nabijam na nos vaše "samo da dođe babuka" prognoze.
Evo dajte mi samo jednu jedinu stvar koju smo dobili sa babukom. Šta smo sve izgubili vam ne moram nabrajat, možete i sami.
A samo je trebao doći i radit za platu kao sportski direktor...
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 7:42 am

Zgadili su mi fudbal sa ona 3 gola na nasoj Grbavici. Ne vrijedi ih pratiti tamo do Aprila ako se bude u korak pri vrhu tabele. Jos uvijek nas nije unaprijedio. I dalje gubimo na Grbavici. I dalje zaostajemo bodovno. Za vrijeme njegovog mandata su nam utrpali tricu na nasem stadionu. To sto smo ih uzeli, pa i Adzem je 3 puta u sezoni.

Jednostavno vrijeme je da ide. Samo mi Manijaci i Zeljovci moramo imati muda a ne padati pod njegovim egom i autoritetom. Nije dokazao ni trunku napretka.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 9:59 am

neroazzuro je napisao/la:
čet dec 10, 2020 2:26 am
Hej bolan, pa to se bilo ušemilo sa mrakom sa FTV-a da se na "Mreži" napravi prilog o nekakvim malverzacijama, samo da se izganja reket. Đe je Infor.adar, đe je govnogovno.ba, đe su haveri iz SD...
I sad se čude što neće niko u U.O. Evo neko prije koji dan, čini mi se mamba, reče da garant ima još jakih željovaca. Evo, đe su???

Na neki duboko mazohistički način, iz nekog bijesa i muke ću još početi uživati u naslađivanju dok vam nabijam na nos vaše "samo da dođe babuka" prognoze.
Evo dajte mi samo jednu jedinu stvar koju smo dobili sa babukom. Šta smo sve izgubili vam ne moram nabrajat, možete i sami.
A samo je trebao doći i radit za platu kao sportski direktor...
Jucer sam ja napisao da se treba nadati ulasku Vedrana i Gredica, nisam spominjao to ostale Željovce neke. Spominjala je raja prije u fazonu sklonijte se svi sada, doci ce neko. I tada sam govorio da se ljudi svadjaju ko ce prvi uci u klub, valjda se dogovore svi silni Željovci, bice mjesta za sve.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 10:15 am

mamba21 je napisao/la:
čet dec 10, 2020 9:59 am
neroazzuro je napisao/la:
čet dec 10, 2020 2:26 am
Hej bolan, pa to se bilo ušemilo sa mrakom sa FTV-a da se na "Mreži" napravi prilog o nekakvim malverzacijama, samo da se izganja reket. Đe je Infor.adar, đe je govnogovno.ba, đe su haveri iz SD...
I sad se čude što neće niko u U.O. Evo neko prije koji dan, čini mi se mamba, reče da garant ima još jakih željovaca. Evo, đe su???

Na neki duboko mazohistički način, iz nekog bijesa i muke ću još početi uživati u naslađivanju dok vam nabijam na nos vaše "samo da dođe babuka" prognoze.
Evo dajte mi samo jednu jedinu stvar koju smo dobili sa babukom. Šta smo sve izgubili vam ne moram nabrajat, možete i sami.
A samo je trebao doći i radit za platu kao sportski direktor...
Jucer sam ja napisao da se treba nadati ulasku Vedrana i Gredica, nisam spominjao to ostale Željovce neke. Spominjala je raja prije u fazonu sklonijte se svi sada, doci ce neko. I tada sam govorio da se ljudi svadjaju ko ce prvi uci u klub, valjda se dogovore svi silni Željovci, bice mjesta za sve.
Nece niko u ovako nakaradnom sistemu da se trosi.
Vecina njih je zaokupljena pukim prezivljavanjem svojih firmi i ne treba ih nikako kriviti.
Em je zayebana situacija sto se posla i oara tice em je nakaradan sistem u klubu gdje se trener pita za sve.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 10:20 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet dec 10, 2020 10:15 am
mamba21 je napisao/la:
čet dec 10, 2020 9:59 am
neroazzuro je napisao/la:
čet dec 10, 2020 2:26 am
Hej bolan, pa to se bilo ušemilo sa mrakom sa FTV-a da se na "Mreži" napravi prilog o nekakvim malverzacijama, samo da se izganja reket. Đe je Infor.adar, đe je govnogovno.ba, đe su haveri iz SD...
I sad se čude što neće niko u U.O. Evo neko prije koji dan, čini mi se mamba, reče da garant ima još jakih željovaca. Evo, đe su???

Na neki duboko mazohistički način, iz nekog bijesa i muke ću još početi uživati u naslađivanju dok vam nabijam na nos vaše "samo da dođe babuka" prognoze.
Evo dajte mi samo jednu jedinu stvar koju smo dobili sa babukom. Šta smo sve izgubili vam ne moram nabrajat, možete i sami.
A samo je trebao doći i radit za platu kao sportski direktor...
Jucer sam ja napisao da se treba nadati ulasku Vedrana i Gredica, nisam spominjao to ostale Željovce neke. Spominjala je raja prije u fazonu sklonijte se svi sada, doci ce neko. I tada sam govorio da se ljudi svadjaju ko ce prvi uci u klub, valjda se dogovore svi silni Željovci, bice mjesta za sve.
Nece niko u ovako nakaradnom sistemu da se trosi.
Vecina njih je zaokupljena pukim prezivljavanjem svojih firmi i ne treba ih nikako kriviti.
Em je zayebana situacija sto se posla i oara tice em je nakaradan sistem u klubu gdje se trener pita za sve.
Slazem se faca. Ne krivim. Pisao sam i ja da je takvo vrijeme doslo. Ljudi se brinu za sebe prvo. Ko god udje, ako udje u ovom vremenu, treba ga cijeniti i podrsku mu dati.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 12:51 pm

https://www.fok. us.ba/sport/fudbal/ivica-osim-zvanicno-eliminisan-iz-saveza-vracen-mehanizam-tronacionalne-blokade/1942855/

Da li je ovo realno?!
Uhljupi.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 1:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet dec 10, 2020 12:51 pm
https://www.fok. us.ba/sport/fudbal/ivica-osim-zvanicno-eliminisan-iz-saveza-vracen-mehanizam-tronacionalne-blokade/1942855/

Da li je ovo realno?!
Uhljupi.
Svi koji kazu da su Bosnjaci za Bosnu vise od Hrvata i Srba ti laže, tako ti je danas, a tako ti je bilo i 90- tih godina
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 1:28 pm

Suspendovani zbog blokada i sada ih vraćaju!? Zaista smo apsurdistan u svakom smislu! Ivica ih spasio, oni ga izbacuju! Aferim bagro! Samo nastavite! I ovdje neko kaže da osvojimo titulu!? Pa kako ljudi moji, pored ovih uhljupa? Jel vam sad jasno zašto, kako i po čijem nalogu je sudio A.B. i uzeo nam titulu? I jel vam sad jasno zašto je vraćen na listu i redovno sudi! Evropu izboriti i udarat se nogom u guzicu od sreće! NAŽALOST, ALI tako je! Nema nama sreće još zadugo sa ovakvima! I kaže ode nam mladost vani? Preslikali stanje u državi na savez i pljunuli UEFI u lice, onako balkanski, primitivno, kako samo takvi i znaju! Sad prenesite ovaj kontekst na stanje u klubu. Mislite da će nas taj neki investitor spasiti? MA GURNUĆE NAS U PROVALIJU bez dna, a lagat nas da će uložiti kule i gradove...! Šuti, radi i pokrij se koliko ti je jorgan dug! Mislite li da će naš Adnan proći u IO saveza? Daj bože kćeri da te beg uzme, ali cigani se oko kuće motaju! Još jednom, sretno nam svima u narednom periodu. Prvo dobiti Krupu, pa se onda preko zime stisnuti svi zajedno ko jedan za boljeg Želju! :zeljeznicar1:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 2:59 pm

Hajmo napraviti ludilo i zatrpati stranicu nogometnog saveza sa komentarima...

🤣🤣🤣🤣🤣
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 3:42 pm

Da jebemo begicu mrtve i zive hahaha
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 3:46 pm

Za ove odluke se pisalo pred prekid sezone. Begic da ostane tu pocasni, Vico da udje u savez. Ivica Osim da se skloni. Nista novo.

Ovo je proslo nezapazeno. Savez i Borac se dogovorili i odgodili isplatu dugova prema bivsim uposlenicima.
Zbog ovoga mi nismo igrali evropu. Nismo igrali utakmicu sa Celikom, jer oni nisu ispunili obaveze. Niste neocekivano od saveza. Vidjet cemo sta im donosi izmjena statuta.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 6:57 pm

Nisam siguran da ovo nije u dogovoru i sa nekim iz krovne kuće Europsko nogometa. Jako se lobira, posebno za PC selekciju. A torpederi, ko torpederi...sve bi dali za šaku vlasti. I Begić i ovaj smradavi bordo prijatelj, i Baković prije njega, i Pilav koji ne izlazi iz bulje Misimoviću, i Hasanbegović koji vodi sudijsku, i Džemo Čalija koji je za bezbjednost. Dakle sve je torpedo. I samo će se skloniti ovoj razbijačkoj bandi i hordama koji nadiru da razvale sve.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 8:55 pm

Na sjednici su delegati Skupštine za predsjednika Saveza izabrali Galiba Kulovca koji je bio i jedini kandidat.

Interes Kantona Sarajevo na federalnom nivou će štitit Nijaz Brković (FK Željezničar) ili Hamdo Spahić (FK Olimpik).

Kada je u pitanju krovni Savez u Izvršni odbor ući će Adnan Džindo (prijedlog FK Željezničar) ili Fuad Čolpa (Udruženje sportskih radnika Kantona Sarajevo).

Inače, kandidati za IO NFSBiH još su bili Kemal Malkić (FK Sarajevo) te Adnan Budnjo, ali njihove kandidature nisu prošle na Skupštini.
Željezničar ante portas !
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 10:08 pm

Bravo Željo. Konačno naši ljudi u tijelima Saveza.

Hajde da malo i podržimo, osim što kenj.amo puno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 10, 2020 11:02 pm

Zeljo se mora oglasiti za ovaj kriminal u Savezu. Ivica je nasa najveca legenda, nemojte da dozvolite da ne stanete iza njega!

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 11, 2020 5:49 am

AdmirA je napisao/la:
čet dec 10, 2020 10:08 pm
Bravo Željo. Konačno naši ljudi u tijelima Saveza.

Hajde da malo i podržimo, osim što kenj.amo puno.
Kada se izaberu biti ce u tijelima saveza.Do tada su samo kandidati.
Mali Brkovic je jedini konkretan i on je clan drugostepene komisje za licenciranje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 11, 2020 10:36 am

AsharaK je napisao/la:
čet dec 10, 2020 8:55 pm
Na sjednici su delegati Skupštine za predsjednika Saveza izabrali Galiba Kulovca koji je bio i jedini kandidat.

Interes Kantona Sarajevo na federalnom nivou će štitit Nijaz Brković (FK Željezničar) ili Hamdo Spahić (FK Olimpik).

Kada je u pitanju krovni Savez u Izvršni odbor ući će Adnan Džindo (prijedlog FK Željezničar) ili Fuad Čolpa (Udruženje sportskih radnika Kantona Sarajevo).

Inače, kandidati za IO NFSBiH još su bili Kemal Malkić (FK Sarajevo) te Adnan Budnjo, ali njihove kandidature nisu prošle na Skupštini.
Nesto pozitivno. Veoma bitan posao :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Bing [Bot], Google [Bot] i 230 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija