Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:00 pm

Qooler je napisao/la:
ned maj 26, 2019 10:28 pm
Pa mi smo zemlja talenata, a niko da obidje te kantonalne lige, i federalnu ligu, pokupit te 17 godišnjake koji odskaču u svojim sredinama. Skupit njih 20 do 30 takvih. Napravit jedan kamp i bit će 5 do 6 dobrih da se isprofiliše. Tako svake godine. Nema boljeg ulaganja. Čemu mi da se nadamo sa ovim nabrojanim penzionerim: Jamaci... Bekrići...još uz Bogija i Ermina...pa ako budemo imali prosjek 33 godine, trebamo bit sretni. I šta sledeće sezone?
E momčino pričaj u svoje ime, ima nas koji pratimo sve rangove lige u želji da se nađe što jeftiniji, a bolji igrač za naš klub hahaha
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:02 pm

@mamba21 preskočio sam tvoj post ono za Samardžića. Mislim da je okej igrač, kakav je sa glavom ne znam. Okej igrač za premijerligaški nivo iako bih ja više volio Ovčinu da uzmemo ne samo zbog bolje statistike, već je po meni kompletniji igrač. Ono što me veseli jeste da su oba igrača koja sa lijeve strane okomito napadaju i igraju tu role 'inside forward-a' ko igra FM znat će o čemu pričam. Koliko se sjećam oba imaju po 22 godine, što znači da bi njihovim dobrim partijama mogli možda i da zaradimo na njima.

Pozdrav
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:12 pm

bogi je napisao/la:
ned maj 26, 2019 11:00 pm
Qooler je napisao/la:
ned maj 26, 2019 10:28 pm
Pa mi smo zemlja talenata, a niko da obidje te kantonalne lige, i federalnu ligu, pokupit te 17 godišnjake koji odskaču u svojim sredinama. Skupit njih 20 do 30 takvih. Napravit jedan kamp i bit će 5 do 6 dobrih da se isprofiliše. Tako svake godine. Nema boljeg ulaganja. Čemu mi da se nadamo sa ovim nabrojanim penzionerim: Jamaci... Bekrići...još uz Bogija i Ermina...pa ako budemo imali prosjek 33 godine, trebamo bit sretni. I šta sledeće sezone?
E momčino pričaj u svoje ime, ima nas koji pratimo sve rangove lige u želji da se nađe što jeftiniji, a bolji igrač za naš klub hahaha
Pa nije dovoljno pratiti. Očigledno da nemamo proizvodnju mladih igrača. Nešto se tu čudno dešava. Masa nekih škola fudbala, a nigdje kvalitetnog mladog igrača. Početkom rata 1992 sve što je izbjeglo u zemlje zapada i što je treniralo, postalo je skoro vrhunski igrač. Ovde kod nas sva djeca se polomiše (odem u Safet Zajko vikendom, puno neke djece koja treniraju) a nigdje igrač da se pojavi. I onaj Džeko da je ostao kod nas propao bi. Sreća onaj Čeh ga odvede. Nešto ne štima.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:15 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 26, 2019 10:10 pm
LARSSON je napisao/la:
ned maj 26, 2019 10:09 pm
Hoćemo li biti nosioci ?
Spoiler:
:D
Vaze li karte od Hajduka?
Od dolaska prvog igraca: Jesmo li ga stigli prijavit
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:18 pm

Ludilo počelo!!! :baklja:
Come on Željo'
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:26 pm

Od ranog jutra nervoza i čekanje odluke za licencu, da hairli prođe i dobijemo tu licencu i nastavimo sa šupljiranjem i hajcanjem oko igrača.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:26 pm

Qooler je napisao/la:
ned maj 26, 2019 11:12 pm
bogi je napisao/la:
ned maj 26, 2019 11:00 pm
Qooler je napisao/la:
ned maj 26, 2019 10:28 pm
Pa mi smo zemlja talenata, a niko da obidje te kantonalne lige, i federalnu ligu, pokupit te 17 godišnjake koji odskaču u svojim sredinama. Skupit njih 20 do 30 takvih. Napravit jedan kamp i bit će 5 do 6 dobrih da se isprofiliše. Tako svake godine. Nema boljeg ulaganja. Čemu mi da se nadamo sa ovim nabrojanim penzionerim: Jamaci... Bekrići...još uz Bogija i Ermina...pa ako budemo imali prosjek 33 godine, trebamo bit sretni. I šta sledeće sezone?
E momčino pričaj u svoje ime, ima nas koji pratimo sve rangove lige u želji da se nađe što jeftiniji, a bolji igrač za naš klub hahaha
Pa nije dovoljno pratiti. Očigledno da nemamo proizvodnju mladih igrača. Nešto se tu čudno dešava. Masa nekih škola fudbala, a nigdje kvalitetnog mladog igrača. Početkom rata 1992 sve što je izbjeglo u zemlje zapada i što je treniralo, postalo je skoro vrhunski igrač. Ovde kod nas sva djeca se polomiše (odem u Safet Zajko vikendom, puno neke djece koja treniraju) a nigdje igrač da se pojavi. I onaj Džeko da je ostao kod nas propao bi. Sreća onaj Čeh ga odvede. Nešto ne štima.
Ne funkcioniše to tako kako većina ljudi misli. Nije to dođeš u klub i kažeš ha evo ga to je taj uzmi njega bit će igračina. Sto i jedan problem postoji da bi otkrio jedan biser za koji misliš da može postati igrač. Vjeruj mi da sam se nagledao i naslušao svakavih priča da je neko odličan igrač i ovakav i onakav, a kad ga gledam svojim očima pitam se ko ovdje ne zna fudbal, ja ili oni..

Tako da ovdje se može iskopati biser, ali biser koji će biti dio tima pa otići dalje. Nema više igrača koji mogu povući ekipu sa 18 ili 19 godina, nažalost nema.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:33 pm

Da bi uzeli titulu naredne sezone nama treba minimum 3-4 igraca koji donose prevagu tipa Zec. Takvi igraci ako ne zalutaju tipa Miro i Zaka obicno imaju 30 + godina. Znaci u sitaciji kojoj smo sada ovi "povratnici" su nam neminovnost.
Ali daj ako bas vracamo te stare i isluzene na kojima ne mozemo zaraditi neka onda to bude Stilic, Cocalic, Zec i sl a ne mrtvi Bogicevic, Bekric i uz duzno postovanje i volim ga, Jamak.
Ostali bi trebali biti solidni PL igraci i nasi omladinci.

Ja nisam za to da placamo neke odstete za ove Velezove jer ne donose prevagu. Evo dali smo neke pare i procenat za Mujezinovica lik je plafon prosjek.

Jos nesto, prije su ljudi dolazili igrali za Zelju za manje para ali su znali da se mogu prodati vani od nas. Sad nas i u tom segmentu jebu Krupa i Radnik mrtvi. To je realnost
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:40 pm

Sto brisete ove "guvizme" taman sam krenuo citati :ganja:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:49 pm

Meni je Ovcina bolji igrac od Behrama, nekako brzi a to je meni povelika prednost. Mozda je Behram bolji sa loptom ali brzina je bitnija i nekako je konkretniji.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:53 pm

Tako je,zalutali i "povratnici" su nam rjesenje. :roll:

Ne daj Boze da se sistem konacno pocne graditi sad kad je roster ionako za k.... :psujem:

Sto vise citam postove nasih navijaca,tacno mi je svakim danom sve jasnije da mi bolje i ne zasluzujemo.Ganja se instant rezultat i sve nesto preko noci.Identicna situacija kao i u drzavi.Valjda takav mentalitet,sta li,jer kad neko pomene da treba nesto pravilno uraditi,nadje se hiljadu izgovora da to ne moze,da to ne radi ni onaj bla bla.

Tako da,daj "polovnjaka",da se uzmu te neke titule koje ku.rcu nece vrijediti,jer slijedi torpedovanje u Evropi.Do sada su nas torpedovale ekipe nizeg evropskog srednjeg staleza,a uskoro ce nas poceti trpati i ekipe iz drzava kojima smo se do juce smijali.

Zasto?Zato jer ljudi rade sistemski. ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 26, 2019 11:55 pm

Samo do 25 ostalo rastjerati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 12:03 am

Curva ti is meni kralj :klanjase2: :klanjase2: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 12:06 am

Kod brata nema sredine :rofl1:

Ili je depra ili euforija :baklja:
1987
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 12:08 am

:rofl: joj CURVA ti si izgleda stalno na PMS-u :rofl:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 12:09 am

CURVA je napisao/la:
pon maj 27, 2019 12:08 am
željozaživotcijeli je napisao/la:
pon maj 27, 2019 12:03 am
Curva ti is meni kralj :klanjase2: :klanjase2: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Nikoga ja ocima ne vidio ako vas lazem .Brate bez obzira na svu zajebanciju i rasprave ali sam vas mnoge zagotivio .Nema od licence nista .Necu vise pisati .
Ne brinite se ujutro ce biti licenca prema njegovom. :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 12:10 am

Ma CURVA svi tebe ovdje gotive, nego nikome nije jasno kakve veze odluka da pises ili ne pises na forumu ima sa sljedecim stvarima: licenca, korner, los centarsut, Zajmovicev dribling. Zato te raja i zeza malo, nista to nije zlonamjerno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 12:11 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned maj 26, 2019 11:53 pm
Tako je,zalutali i "povratnici" su nam rjesenje. :roll:

Ne daj Boze da se sistem konacno pocne graditi sad kad je roster ionako za k.... :psujem:

Sto vise citam postove nasih navijaca,tacno mi je svakim danom sve jasnije da mi bolje i ne zasluzujemo.Ganja se instant rezultat i sve nesto preko noci.Identicna situacija kao i u drzavi.Valjda takav mentalitet,sta li,jer kad neko pomene da treba nesto pravilno uraditi,nadje se hiljadu izgovora da to ne moze,da to ne radi ni onaj bla bla.

Tako da,daj "polovnjaka",da se uzmu te neke titule koje ku.rcu nece vrijediti,jer slijedi torpedovanje u Evropi.Do sada su nas torpedovale ekipe nizeg evropskog srednjeg staleza,a uskoro ce nas poceti trpati i ekipe iz drzava kojima smo se do juce smijali.

Zasto?Zato jer ljudi rade sistemski. ;)
Jok nego cemo pustiti djecu i neke fudbalere u pokusaju, koje cemo ubjedjivati da pusenje nargile nije ok. Al boli nas qrac mozemo se furati da imamo sistem.

Zeljo mora uzimati titule, kako ce te titule kapitalizirati to je druga stvar, da li ce uloziti u razvoj omladinskog pogona ili obezbjedjivati penziju jaranima to je druga stvar

I @Curva brate ko da je neki mustuluk pa ti pozurio da javis 12 sati ranije....
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u pon maj 27, 2019 12:12 am, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 12:11 am

Do zvanične odluke možemo očekivati još tri promjene mišljenja @curve.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 12:14 am

storm_raider je napisao/la:
pon maj 27, 2019 12:10 am
Ma CURVA svi tebe ovdje gotive, nego nikome nije jasno kakve veze odluka da pises ili ne pises na forumu ima sa sljedecim stvarima: licenca, korner, los centarsut, Zajmovicev dribling. Zato te raja i zeza malo, nista to nije zlonamjerno.
Dobar je čovjek, vidi se da je željovac, al onaj oboljeli željovac :D
Svi bi mi voljeli licencu al isto tako bar 90% realne raje je svjesno da od nje nema ništa. A za to nije kriv Curva niti neko sa foruma.. pitanje je samo hoće li iko odgovarat zbog toga.
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, Google [Bot], salle86 i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija