Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 7:12 pm

Jel' Adžem bivši ? :D
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 7:21 pm

Kospicar je napisao/la:
ned nov 04, 2018 6:51 pm
Oda glupane
Ovaj tvoj post govori kako se i navijaci utapaju u sivilo i kaljuzu zeljinog fudbala kojeg gledamo u zadnje vrijeme. Ili u govna ako ti je tako lakse
Kakav god da je, nazvati ga glupanom je jako bezobrazno

O pitarima malo, povod je takodje trener. Kad su ih oni talijani ljetos atalantizirali pa uz to uslijedilo jos nekoliko losih rezulatata i njihovi navijaci su se za Husrefa izrazavali ovakao kao i ti za naseg trenera. Posmatrajuci sa strane, bilo je pitanje dana kad ce Husref dobiti nogu. Ali jok, kad je ta tema dosla na red, komplet njihova Uprava stala iza trenera i poslala jasnu poruku i igracima ali bogami i navijacima. Ovo su rijeci pitara, clana Uprave Turbulencije se smirile, rezultati dosli na svoje (sto za zelenim terenom, sto van njega) ali ostavljanjem trenera povukli su ispravan potez za svoj klub

I ja kao navijac treba da kazem "Oda glupane". Kao da nisam gledao nekoliko utakmica nakon sto je preuzeo prvi tim u kojima sam vidio vise fudbala nego u zadnjih par sezona. Ja navijac, sa velikim N. U stvari ja karina sa velim K
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 7:26 pm

starigrad je napisao/la:
ned nov 04, 2018 4:55 pm
amar92 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:49 pm
Najlakse napisati “dovedite nam takvog”. Skauting je malo skupa igracka za nas. Jedino naci nekog menadzera koji ce ti dovoditi svoje igrace, ali haj znaj hoce ti igraci biti pogodak ili flopovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
vidi nesto, moj badzo ima potpisan ugovor o djelu sa dinamom o skautingu mladih igraca iz BiH. ima nesto sitno love na ruke, na ime troskova odlaska na tekme omladinskih liga i troskova koji to prate. kada prodje preporuka i dinamo potpise tog igraca, dobije lovu prema dogovoru. znam da su sad 3-4 igraca pred tim potpisima, ali badzo sedmicno proprati 10-tak omladinskih tekmi i kad mu neko zapadne za oko, prati ga konstantno neko vrijeme, sve dok nije siguran da ga moze preporuciti. nakon toga odredjeno vrijeme proba u dinamu, da se vidi jel tot to. dodatno, bio u fudbalu, aktivno igrao i bio trener, tako da ima i poznanstva, pa preporuke dolaze "same od sebe".

jel mudro slovo ovo primjeniti? kod nas se pod skautingom podrazumjeva "uhljebljavanje" u klub, na redovna primanja, a rezultati rada valjda dodju. ako i ne dodju, lova skautu u dzepu.

naravno, isto se moze uraditi i van granica BiH, jer i dinamo to radi.
Problem, ali PROBLEM u pravom smislu te riječi ovim našim koji se pitaju za te stvari, je što oni misle da mogu i oni. Kontaju valjda šta li, da ne mogu od 10 igrača fuliti svih 10, nek se jedan proda i nek klubu ostane sav novac, da je to bolje nego prodati dvojicu a da klubu ostane 70% (lupam cifru). A uzdaju se u to da mogu ubosti i dvojicu, trojicu...
Kako je ono išla priča gdje se "odbijalo" dati procenat menadžeru da proda igrača, možemo to mi i sami. Ili tako nekako.
Svugdje u svijetu je to legalno i legitimno, da klub u suštini od transfera igrača ima samo dio, jok kod nas to nije pošteno i mi hoćemo sve. A u suštini nama trebaju 2-3 menadžera koji će garantovati za svoje igrače, igrači koji će igrati i koji će se gurati tako što se na njihove pozicije neće gomilati dodatni igrači dok na drugim fali istih, te na kraju da ga i on proda a da mi budemo "odskočna daska" tom momku/djetetu i stavka u CV-ju koja će mu podići cijenu. Možemo se mi busati u prsa kako nećemo da budemo to, ali u današnjem nogometu mi ne da smo na marginama već smo te margine...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 7:37 pm

11plavih'92 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 7:21 pm
Kospicar je napisao/la:
ned nov 04, 2018 6:51 pm
Oda glupane
Ovaj tvoj post govori kako se i navijaci utapaju u sivilo i kaljuzu zeljinog fudbala kojeg gledamo u zadnje vrijeme. Ili u govna ako ti je tako lakse
Kakav god da je, nazvati ga glupanom je jako bezobrazno

O pitarima malo, povod je takodje trener. Kad su ih oni talijani ljetos atalantizirali pa uz to uslijedilo jos nekoliko losih rezulatata i njihovi navijaci su se za Husrefa izrazavali ovakao kao i ti za naseg trenera. Posmatrajuci sa strane, bilo je pitanje dana kad ce Husref dobiti nogu. Ali jok, kad je ta tema dosla na red, komplet njihova Uprava stala iza trenera i poslala jasnu poruku i igracima ali bogami i navijacima. Ovo su rijeci pitara, clana Uprave Turbulencije se smirile, rezultati dosli na svoje (sto za zelenim terenom, sto van njega) ali ostavljanjem trenera povukli su ispravan potez za svoj klub

I ja kao navijac treba da kazem "Oda glupane". Kao da nisam gledao nekoliko utakmica nakon sto je preuzeo prvi tim u kojima sam vidio vise fudbala nego u zadnjih par sezona. Ja navijac, sa velikim N. U stvari ja karina sa velim K
Kakvog si to fudbala vidio kod Odovica? Taj mit o Odovicu i lijepom fudbalu mi ide strasno na qrac. To se u biti zove pozitivni sok, kad je to proslo vidili smo koliko je ogranicen za poziciju sefa strucnog staba. Nije lijep fudbal kad odigras dva dobra dodavanja i onda nabijas na Krpica ili mozda jeste? Za razliku od Odovica, Musemic ima svoje Ja, ima autoritet itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 7:40 pm

Bez obzira, jedno je razmjenjivati misljenja o igri, o nacinu kakvu igru zelimo da igramo, ali pisati "Oda glupane" je stvarno lose. @Kospicar, upozorenje. Oda je mnogo uradio za nas klub, mnogi ni ne znaju i ako bude vrijeme da ide, on ce otici bez ikakve pompe, kao i prosli put. A nisam za to da ide, kao sto nisam bio ni za Adzema.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 7:43 pm

Oda nema pojma,pa makar osnovao klub,nek ide vise i nek ne jebe ni nas ni sebe,jos mi treba jedan njegov prelazni rok ko onaj zadnji prije neg sto ce ga otjerat 🙄

Idi u penziju ziv bio! Samo idi...
1921-1987-2007
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:01 pm

Jeste samo do trenera je,svaki put je i bilo dosad...garant
Pogubili tekme za koje im i ne treba trener...gamad
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:01 pm

Brkoo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 7:37 pm
11plavih'92 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 7:21 pm
Kospicar je napisao/la:
ned nov 04, 2018 6:51 pm
Oda glupane
Ovaj tvoj post govori kako se i navijaci utapaju u sivilo i kaljuzu zeljinog fudbala kojeg gledamo u zadnje vrijeme. Ili u govna ako ti je tako lakse
Kakav god da je, nazvati ga glupanom je jako bezobrazno

O pitarima malo, povod je takodje trener. Kad su ih oni talijani ljetos atalantizirali pa uz to uslijedilo jos nekoliko losih rezulatata i njihovi navijaci su se za Husrefa izrazavali ovakao kao i ti za naseg trenera. Posmatrajuci sa strane, bilo je pitanje dana kad ce Husref dobiti nogu. Ali jok, kad je ta tema dosla na red, komplet njihova Uprava stala iza trenera i poslala jasnu poruku i igracima ali bogami i navijacima. Ovo su rijeci pitara, clana Uprave Turbulencije se smirile, rezultati dosli na svoje (sto za zelenim terenom, sto van njega) ali ostavljanjem trenera povukli su ispravan potez za svoj klub

I ja kao navijac treba da kazem "Oda glupane". Kao da nisam gledao nekoliko utakmica nakon sto je preuzeo prvi tim u kojima sam vidio vise fudbala nego u zadnjih par sezona. Ja navijac, sa velikim N. U stvari ja karina sa velim K
Kakvog si to fudbala vidio kod Odovica? Taj mit o Odovicu i lijepom fudbalu mi ide strasno na qrac. To se u biti zove pozitivni sok, kad je to proslo vidili smo koliko je ogranicen za poziciju sefa strucnog staba. Nije lijep fudbal kad odigras dva dobra dodavanja i onda nabijas na Krpica ili mozda jeste? Za razliku od Odovica, Musemic ima svoje Ja, ima autoritet itd..
Pozitivan sok ili nesto drugo, utakmice su zaista bile dobre. A konstantnost je jedan od preduslova za napredak, pa kad je i trener u pitanju

A moje pisanje na Kospicarev post i nije slavljenje Ode kao idealnog trenera za Zelju vec na vrijedjanje koje ne zasluzuje niko ko je nesto dao za Zelju, u maniru zadnjeg olosa
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:01 pm

Kao da bi otkaz Odovicu bio rjesenje, samo bi pogorsali stanje.

Zasluzuje svoju sansu, svoj prelazni rok. I onako je sezona na niskim granama. Nek radi najbolje sto moze, a ako se obrukaju neka svi kolektivno podnesu ostavke.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:03 pm

bistrikboy je napisao/la:
ned nov 04, 2018 7:43 pm
Oda nema pojma,pa makar osnovao klub,nek ide vise i nek ne jebe ni nas ni sebe,jos mi treba jedan njegov prelazni rok ko onaj zadnji prije neg sto ce ga otjerat 🙄

Idi u penziju ziv bio! Samo idi...
Buraz on je u penziji, samo mi nismo jos svjesni.
Ali eto sa Odom se igra totalni fudbal hahaha kakva provala.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:04 pm

Samo da kažem, sramite se pojedinci, dopustili ste da napravite razdor među plavom porodicom. Mi moramo da se držimo svi zajedno makar svako različito razmišljao. Za život cijeli !
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:12 pm

Oda je fini cikica koji voli Zelju, zna kako u teoriji to treba da izgleda, ali pri nekim idealnim uslovima u klubu, ekipi... Za nas ovakve nikakve, nesigurnu upravu koja ne zna sta hoce, igrace koji su opet najveca govna.. Oda jednostavno ne moze sve to izbalansirati. Ne mogu ni puno bolji strucnjaci od njega, puno veci mangupi, autoriteti... Nije najveci problem i nije prioritet skloniti Odu, ali bojim se da nije trener za velike stvari.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:12 pm

Mislim da je u velikoj mjeri problem i u nama samim navijačima. Veliki smo mi nekad govnari, dakle sigurno da nismo zlatni. ZAto nam se i dešavaju neke stvari koje se dešavaju. Mogu svašta nešto razumjeti i gnjev i razočarenje i bijes ( isti sam nekad takav) al brate valjati tolike gluposti i reći da Oda nema poma može izvaliti totalni nepoznavalac fudbalske igre. Pa Oda je u 2 mandata prije ovog sa prosječnom ekipom prošetao ligom i igrao stvarno na oko lijep ali najvažnije efektivan fudbal. To što je sad situacija takva nije kriv Oda. Greška je bila što kad je doveden trebalo mu je reći : Oda, zaboravi rezultat, napravi ekipu, rastjeraj govna odnosno bar ih identifikuj i nastavi raditi. Čovjek je došao u svlačionicu u kojoj su metastaze poganluka kad je odnos prema klubu u završnoj fazi, Naivan je svako ko misli da se to sredi za mjesec dana tek tako. Trošimo trenere bezveze, i ispadamo neozbiljni. Bespotrebno su otjerani Petrović i Adžem, pa možda čak i Sablja. Moraju se ovdje istjerati stvari na čistac pa koliko god bilo bolno. Pitarluk i zrinjski su trenutno ispred nas jedino zbog trenera koji su u tim klubovima par sezona pa su imali vremena da poslože stvari. Ovi levati iz uprave nemaju nekog pojma u sportskom dijelu, ok nemaju, kad je u pitanju infrastrutura prekucali ljudi.
Al što onda mi navijači ispadamo levati. Mi da se pitamo mijenjali bi trenere svako 15 dana, pa kritikujemo upravu zbog neznanja a mi 3x veći levati. Ni pitarluk nigdje nije bio 3 sezone, sad su proigrali ( plus štele ) jer su istrpili Husrefa. Ovako je kako je trenutno a onda na pauzi sjesti i vidjeti šta i kako, gdje i kuda¨!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:17 pm

Vortex je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:12 pm
Mislim da je u velikoj mjeri problem i u nama samim navijačima. Veliki smo mi nekad govnari, dakle sigurno da nismo zlatni. ZAto nam se i dešavaju neke stvari koje se dešavaju. Mogu svašta nešto razumjeti i gnjev i razočarenje i bijes ( isti sam nekad takav) al brate valjati tolike gluposti i reći da Oda nema poma može izvaliti totalni nepoznavalac fudbalske igre. Pa Oda je u 2 mandata prije ovog sa prosječnom ekipom prošetao ligom i igrao stvarno na oko lijep ali najvažnije efektivan fudbal. To što je sad situacija takva nije kriv Oda. Greška je bila što kad je doveden trebalo mu je reći : Oda, zaboravi rezultat, napravi ekipu, rastjeraj govna odnosno bar ih identifikuj i nastavi raditi. Čovjek je došao u svlačionicu u kojoj su metastaze poganluka kad je odnos prema klubu u završnoj fazi, Naivan je svako ko misli da se to sredi za mjesec dana tek tako. Trošimo trenere bezveze, i ispadamo neozbiljni. Bespotrebno su otjerani Petrović i Adžem, pa možda čak i Sablja. Moraju se ovdje istjerati stvari na čistac pa koliko god bilo bolno. Pitarluk i zrinjski su trenutno ispred nas jedino zbog trenera koji su u tim klubovima par sezona pa su imali vremena da poslože stvari. Ovi levati iz uprave nemaju nekog pojma u sportskom dijelu, ok nemaju, kad je u pitanju infrastrutura prekucali ljudi.
Al što onda mi navijači ispadamo levati. Mi da se pitamo mijenjali bi trenere svako 15 dana, pa kritikujemo upravu zbog neznanja a mi 3x veći levati. Ni pitarluk nigdje nije bio 3 sezone, sad su proigrali ( plus štele ) jer su istrpili Husrefa. Ovako je kako je trenutno a onda na pauzi sjesti i vidjeti šta i kako, gdje i kuda¨!
Stano ba ne kontam kako da budemo pri sebi kada kuci izgubimo od GOSK i Zvijezde a pri tome jos ne dobijes Slobodu kuci. Znaci od maksimalno 9 bodova ti izvuces 1 kuci. Kako se nadati necemu nakon ovoga.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:21 pm

Nažalost većina navijača pada pod uticaj medija, dušmana, klošara.
Tjeranjem ove uprave rade direkt na štetu fkŽ, jer su se dušmani skupili, i udaraju po upravi svim silama, da ih otjeraju!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:22 pm

BlwD je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:01 pm
Kao da bi otkaz Odovicu bio rjesenje, samo bi pogorsali stanje.

Zasluzuje svoju sansu, svoj prelazni rok. I onako je sezona na niskim granama. Nek radi najbolje sto moze, a ako se obrukaju neka svi kolektivno podnesu ostavke.
Ako ostane Odovic i evropa je upitna. Ne zasluzuje sansu, pokazao je da ne zna, kao pomocnik moze, kao sef NE. U zadnjih par godina nikad nismo imali normalnog trenera. To su bili ili pocetnici ili ljudi koji kao imaju neko iskustvo ali u biti nemaju nista. Jos je gore sto ljudi u upravi misle da se sa takvim trenerima moze nesto osvojiti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:23 pm

sahmat je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:21 pm
Nažalost većina navijača pada pod uticaj medija, dušmana, klošara.
Tjeranjem ove uprave rade direkt na štetu fkŽ, jer su se dušmani skupili, i udaraju po upravi svim silama, da ih otjeraju!
Da imamo rezultate niko ne bi spomenuo upravu ali ovako svi se prozivaju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:31 pm

Brkoo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:22 pm
BlwD je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:01 pm
Kao da bi otkaz Odovicu bio rjesenje, samo bi pogorsali stanje.

Zasluzuje svoju sansu, svoj prelazni rok. I onako je sezona na niskim granama. Nek radi najbolje sto moze, a ako se obrukaju neka svi kolektivno podnesu ostavke.
Ako ostane Odovic i evropa je upitna. Ne zasluzuje sansu, pokazao je da ne zna, kao pomocnik moze, kao sef NE. U zadnjih par godina nikad nismo imali normalnog trenera. To su bili ili pocetnici ili ljudi koji kao imaju neko iskustvo ali u biti nemaju nista. Jos je gore sto ljudi u upravi misle da se sa takvim trenerima moze nesto osvojiti..
Nije pokazao sta smo ocekivali ali sta ces i ako mu das otkaz?
Pokrenule su se ove "akcije" protiv igraca, tjeranjem bi im samo dao dodatni motiv.
Novog trenera ne bi lagano nasao, NIKO ne bi dosao za bilo koje pare raditi u klub u ovakvom stanju, a kamo li za ovaj nas slabasan buđet u odnosu na inostranstvo.
A i da nađes nekog, samo bi zavrsio jedan krug i krenuo u novi iste staze.

Zato kazem, sezona je takva kakva je, ako se obrukaju na kraju do tog nivoa da nista pozitivno ne mozemo izvaditi iz nje, neka preuzmu odgovornost i svi se pokupe.
Potpuni reset, od igraca, strucnog staba pa do ovih najvecih pozicija.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:32 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:23 pm
sahmat je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:21 pm
Nažalost većina navijača pada pod uticaj medija, dušmana, klošara.
Tjeranjem ove uprave rade direkt na štetu fkŽ, jer su se dušmani skupili, i udaraju po upravi svim silama, da ih otjeraju!
Da imamo rezultate niko ne bi spomenuo upravu ali ovako svi se prozivaju.
Ma ko kaze da ne bi?
Prosle godine smo bili prvi, i polufinalisti kupa. Pa se spominjao OP kao neznalice vrati Dogana, a mi u tom periodu lp igrali. Sad kad smo prvi u OP za prvi tim su neznalice. Kad je sve iole normalno funkcionisalo za teren su krivi jer kao savez ga zajebo kad se uredjivao pred Belgiju, na istoku se voda nakuplja. Razna i razna sranja koja su se mogla svaliti, svaljena su na njih od samog pocetka. Koji su ciljevi tih ljudi ne znam stvarno.
Kamo srece da su njihovi prethodnici upola posla uradili kao oni, sad bi se brinuli za zapad i dodatne terene pored kampa,skauting sluzbu u Brazilu.
Ko god smatra prosle uprave uspjesnim za bilo sta dovedite ih u kucu,firme pa nek vam vode poslove i nek vam donose "titule" koje cete kad tad iskihat.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:35 pm

Brkoo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:22 pm
BlwD je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:01 pm
Kao da bi otkaz Odovicu bio rjesenje, samo bi pogorsali stanje.

Zasluzuje svoju sansu, svoj prelazni rok. I onako je sezona na niskim granama. Nek radi najbolje sto moze, a ako se obrukaju neka svi kolektivno podnesu ostavke.
Ako ostane Odovic i evropa je upitna. Ne zasluzuje sansu, pokazao je da ne zna, kao pomocnik moze, kao sef NE. U zadnjih par godina nikad nismo imali normalnog trenera. To su bili ili pocetnici ili ljudi koji kao imaju neko iskustvo ali u biti nemaju nista. Jos je gore sto ljudi u upravi misle da se sa takvim trenerima moze nesto osvojiti..
Sta si ti u zivotu uradio? Ivica bi ti znanjem pozavidio.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot] i 250 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija