Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 11:44 am

Jel fakat niste skontali njegovu zajebanciju gdje je opis placanja jedva???? E svasta hahahahaha
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 11:45 am

@zeljeznicka21 ban na jedan dan. Sta se ovih banova podjelilo ovih dana. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 11:51 am

Možda derbi nije kao nekad, ali mene obuzme uvijek isti osjećaj pred derbi, jedva čekam da počne i da damo sve od sebe i uzmemo ih.
Pun jug, pišanje po uhljupima!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 12:09 pm

Nemoj da ih đavo natjera pa sad Amaru ponude mjesto selektora..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 12:17 pm

Samo ih kulturno treba odjebat. Koja je to stoka bila da su jednog Ivicu izbacili iz prostorije kad je bilo glasanje za novog selektora. Eno im suskavac i VHS selektor pa neka njega postavljaju
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 12:19 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 27, 2019 12:09 pm
Nemoj da ih đavo natjera pa sad Amaru ponude mjesto selektora..
A nemaju k9me drugom....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 12:25 pm

AsharaK je napisao/la:
sri nov 27, 2019 11:44 am
Jel fakat niste skontali njegovu zajebanciju gdje je opis placanja jedva???? E svasta hahahahaha
Zato i prijavljujem post i zato ga treba banovati jer se covjek sprda sa klubom i finansijskom situacijom. I ovo mu nije prvi put, ovo prelazi svaku granicu. Ja ne znam kome moze biti smjesno ovo "jedva"
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 12:46 pm

Prvo da napišem svoj osvrt na utakmicu protiv Širokog.
Mislim da se ne bi više smjelo ponoviti prije svega nama navijačima da onako mrtvački i nezainteresovano izgledamo na tribinama.
Od prve minute pa sve do kraja, tmurno, toliko dosadno i ubijeđen sam da i mi snosimo dio krivice za negativan rezultat. Nismo im dali dovoljno podrške, pritiska na protivnika, vjetar u leđa...
Što se igre tiče, realizacija katastrofalna. Odlične šanse: Veselinović, Zajmović, Ramović, Krpić (+penal). 2/4 je moralo biti, još kad dodamo i penal...
Amaru zamjeram na forsiranju Mehmeda i Dade u paru jer izgledaju tromo i sporo. Zapostavljanje Mujezinovića nakon odlične partije u Tuzli, trebao je igrati od početka, siguran sam da bi bolje izgledalo na kraju...
Erić, šta reći... Što je najgore nemamo boljeg...
Štilić me ponovo oduševio, a Ramović je pokazao da mora igrati svaku utakmicu. Jedini igrač koji ima muda da povuče loptu odmah naprijed.
Nije smak svijeta zbog poraza, ali ne smije se dešavati da gubimo utakmicu koju smo zaslužili dobiti.

Derbi... Ne smijem ni pomisliti šta bi bilo da nam se desi poraz, atmosfera, moral, sve bi otišlo u onu stvar...
Ja bih bio zadovoljan i remijem, ali je jasan stav većine, a to je da se samo pobjedom u derbiju mogu iskupiti za poraz od Širokog.
Vidjet ćemo, Amar će vjerovatno krenuti mirno, nema šanse da on prvi napadne Husrefa.
Po meni to ne bi bilo dobro, jer se mi ne znamo braniti i igrati na neki rezultat, čekati šansu...
Ja bih izveo ovaj sastav: Erić, Stevanović, Osmanković, Sipović, Pavić, Bojo, Sadiković, Ramović, Štilić, Veselinović, Krpić.
I sigurno da minute mora dobiti Mujezinović.
I ne sumnjam da ćemo mi sa svoje strane, navijači, položiti ispit i poderati HZ što se navijanja i izdanja tiče.
Eh sad, lijepo bi bilo da nas i 11 plavih isprati, neprocjenjiv je osjećaj pobjediti uhljupe. HAAAJDEEEE!!!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 12:47 pm

Kospa je napisao/la:
sri nov 27, 2019 12:25 pm
AsharaK je napisao/la:
sri nov 27, 2019 11:44 am
Jel fakat niste skontali njegovu zajebanciju gdje je opis placanja jedva???? E svasta hahahahaha
Zato i prijavljujem post i zato ga treba banovati jer se covjek sprda sa klubom i finansijskom situacijom. I ovo mu nije prvi put, ovo prelazi svaku granicu. Ja ne znam kome moze biti smjesno ovo "jedva"
Sto citas.. ..
Preskocis i papa...
Vama ba nije problem sta se pise nego ko pise......
Imate problem u svojim glavama....
Zadnja plata je bila augostovska i onda se ja sprdam sa klubom...a pitar u klubu sjedi.....
Zadnja izmjena: Dzezvar, dana/u sri nov 27, 2019 12:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 12:48 pm

Pa nije Amar budala da prihvati poziv u slučaju da ga zovnu u repku...
Pogotovo nakon onog ranijeg slučaja kad je izabran Prosinečki. Odjebali ga, izlevatili, popišali...
I fakat je li to postoji neko ko misli da bi Amar to prihvatio? :lol:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 1:03 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 27, 2019 10:40 am
slika
Evo je..
E jest je Siljak popunio.....
JEDVA :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 1:56 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 27, 2019 12:47 pm
Kospa je napisao/la:
sri nov 27, 2019 12:25 pm
AsharaK je napisao/la:
sri nov 27, 2019 11:44 am
Jel fakat niste skontali njegovu zajebanciju gdje je opis placanja jedva???? E svasta hahahahaha
Zato i prijavljujem post i zato ga treba banovati jer se covjek sprda sa klubom i finansijskom situacijom. I ovo mu nije prvi put, ovo prelazi svaku granicu. Ja ne znam kome moze biti smjesno ovo "jedva"
Sto citas.. ..
Preskocis i papa...
Vama ba nije problem sta se pise nego ko pise......
Imate problem u svojim glavama....
Zadnja plata je bila augostovska i onda se ja sprdam sa klubom...a pitar u klubu sjedi.....
Nemam pojma ko si, ti si ko lik nebitan. Kao i svi ostali koji se sprdaju sa klubom kako bi naskodili nekom ko im je zamjerio, koga ne vole itd. Pljujte po Amaru i Senadu boli me qarna, ali kad krenete po Zelji pljuvati i sprdati se to je dokaz vase bolesti i koliko je metastazirala.
Nije mi jasno kako moderacija tolerise ovakve stvari, ocigledno da se izgubila perspektiva korisnosti po Zelju.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 2:06 pm

Kospa je napisao/la:
sri nov 27, 2019 1:56 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 27, 2019 12:47 pm
Kospa je napisao/la:
sri nov 27, 2019 12:25 pm


Zato i prijavljujem post i zato ga treba banovati jer se covjek sprda sa klubom i finansijskom situacijom. I ovo mu nije prvi put, ovo prelazi svaku granicu. Ja ne znam kome moze biti smjesno ovo "jedva"
Sto citas.. ..
Preskocis i papa...
Vama ba nije problem sta se pise nego ko pise......
Imate problem u svojim glavama....
Zadnja plata je bila augostovska i onda se ja sprdam sa klubom...a pitar u klubu sjedi.....
Nemam pojma ko si, ti si ko lik nebitan. Kao i svi ostali koji se sprdaju sa klubom kako bi naskodili nekom ko im je zamjerio, koga ne vole itd. Pljujte po Amaru i Senadu boli me qarna, ali kad krenete po Zelji pljuvati i sprdati se to je dokaz vase bolesti i koliko je metastazirala.
Nije mi jasno kako moderacija tolerise ovakve stvari, ocigledno da se izgubila perspektiva korisnosti po Zelju.
Eto kako sam nebitan,pomno pratis moje pisanje cim kazes da mi nije prvi put....
Necemo dalje,ako moderacija misli da sam uradio nesto protivno pravilima foruma ok neka me kazne.



slika
A ti imas selam od clana uoravnog odbora kluba.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 2:10 pm

Kospa je napisao/la:
sri nov 27, 2019 1:56 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri nov 27, 2019 12:47 pm
Kospa je napisao/la:
sri nov 27, 2019 12:25 pm


Zato i prijavljujem post i zato ga treba banovati jer se covjek sprda sa klubom i finansijskom situacijom. I ovo mu nije prvi put, ovo prelazi svaku granicu. Ja ne znam kome moze biti smjesno ovo "jedva"
Sto citas.. ..
Preskocis i papa...
Vama ba nije problem sta se pise nego ko pise......
Imate problem u svojim glavama....
Zadnja plata je bila augostovska i onda se ja sprdam sa klubom...a pitar u klubu sjedi.....
Nemam pojma ko si, ti si ko lik nebitan. Kao i svi ostali koji se sprdaju sa klubom kako bi naskodili nekom ko im je zamjerio, koga ne vole itd. Pljujte po Amaru i Senadu boli me qarna, ali kad krenete po Zelji pljuvati i sprdati se to je dokaz vase bolesti i koliko je metastazirala.
Nije mi jasno kako moderacija tolerise ovakve stvari, ocigledno da se izgubila perspektiva korisnosti po Zelju.
Imam stav i mislim da je mnogo veće pljuvanje i sprdanje sa Klubom kada se ne podnese žalba na zatezne kamate i blokadu klupskog računa, čime se direktno ide na štetu Kluba, a u korist pojedinca. Sprdanje i pljuvanje po Klubu je kada se ne ispuni uplatnica, a potom se navijači slažu kako smo u pravu oko licence i da ćemo je dobiti na CASu. Sprdanje je kada se kaže da ćemo tužiti sve iz Saveza koji su odlučivali o licenci, pa slažu. Sprdanje je i kada se kaže da ni jedna BAM nije uplaćena za teren. Sprdanje i pljuvanje je kada se kaže j. tri tačke licencu, j. tri tačke sve, brrrrrrrrrrrrrrrr -15. Sprdanje je i kada se odbrojava kada će biti puštena specijalna tura dresova u čast pobjede nad pitarima. Sprdanje je kada se odredi datum početka radova na pokrivanju Istoka na državni praznik. Sprdanje i pljuvanje je...
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 2:18 pm

Avlami slazem se u potpunosti, Amar ko covjek je nula, otjerao je najsposobnije ljude u ko zna koliko godina i doveo najnesposobniju upravu ikad. Ali koji qrac sad opet navlacis tu prezvakanu temu kada nema veze sa ovim? necu vise o tome da pricam, sve je receno i ispricano. Ovdje covjek se otvoreno ismijava trenutnoj teskoj situaciji u klubu, bez obzira ko je doveo do toga. Znaci sprda se jer nema para u klubu. To rade dusmani kluba i o tome ja pricam. Ako ti je to ok ja ne znam koji qrac pisem i citam ovde
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 2:22 pm

Boze sacuvaj i sakloni......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 2:32 pm

Kospa je napisao/la:
sri nov 27, 2019 2:18 pm
Avlami slazem se u potpunosti, Amar ko covjek je nula, otjerao je najsposobnije ljude u ko zna koliko godina i doveo najnesposobniju upravu ikad. Ali koji qrac sad opet navlacis tu prezvakanu temu kada nema veze sa ovim? necu vise o tome da pricam, sve je receno i ispricano. Ovdje covjek se otvoreno ismijava trenutnoj teskoj situaciji u klubu, bez obzira ko je doveo do toga. Znaci sprda se jer nema para u klubu. To rade dusmani kluba i o tome ja pricam. Ako ti je to ok ja ne znam koji qrac pisem i citam ovde
Slažem se, ali ni jedne sekunde ne branim Facu sa Ulice, a to se vidi sa početka mog posta Imam stav i mislim da je mnogo veće pljuvanje i sprdanje sa Klubom ...komparacija., a raja navalila na običnog forumaša, umjesto na one koji nanose mnogo veću štetu svojim činjenjem i nečinjenje. Nadam se da ste prepoznali ko su ti.

Faca iznese svoje mišljenje, OK, preskoči, ignore itd, a umjesto toga raja mu se natovari kao na Krpića. Kada sam već kod Krpića, možda bi najbolje bilo da sa njim sporazumno raskinemo ugovor i dovedemo boljeg, nego da neko iskoristi lošu finansijsku situaciju i uzmemo 20, 30, 50, 100 milja eura, pa da govorimo, eeeeee da je valjo uzeli bi više. Naravno ne samo na njegovoj nego na svim pozicijama koje raja kritikuje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 2:42 pm

Eto sam jos ispade zrtva, neko mu se naklatio a on jadan samo iznosi svoje misljenje koje se ogleda u sprdanju sa klubom i njego im finansijama... pisaj ga nema veze i onako smo u qrcu
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 2:57 pm

Joj bespotrebno se raspravljate fakat, Kospa možda si pogrešno shvatio onu zajebanciju, ne sprda se frajer sa finanskijiskim stanjem, već sa ljudima koji su popunjavali uplatnicu, pa tako i stoji ono Jedva, bar ja to tako vidim. Bezveze si se naljutio . :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 27, 2019 3:14 pm

Kospa je napisao/la:
sri nov 27, 2019 2:42 pm
Eto sam jos ispade zrtva, neko mu se naklatio a on jadan samo iznosi svoje misljenje koje se ogleda u sprdanju sa klubom i njego im finansijama... pisaj ga nema veze i onako smo u qrcu
Shvati kako hoces.
Svi vi koji razmisljate u ovom pravcu imate problem u svojim glavama.
A ja vam tu ne mogu pomoci.....
Jer cu i dalje nastaviti pisati onako kako pisem bilo to tebi pravo ili ne....
@avlami
Ne treba meni advokat znam se ja braniti sam.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Dzezvar, Google [Bot] i 297 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija