Moderator/ica: storm_raider

 
Blueworld21
Postovi: 339
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:21 am

Poslije neprespavane noci mogu zakljuciti samo da ukoliko i dalje budemo mislili da je Odovic za Zelju najbolje rjesenje ovu sezonu cemo zavrsiti i bez mjesta u evropi. Druga stvar nadam se da ce uprava staviti mandate na raspolaganju skupstini Jer ocigledno je da sve ovo nije dobro po buducnost Zelje. Sve je divno i krasno ali mi stagniramo i ne vidi se napredak u sportskom smislu ni milimtera jedan. Dotakli smo dno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:27 am

Blueworld21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:21 am
Poslije neprespavane noci mogu zakljuciti samo da ukoliko i dalje budemo mislili da je Odovic za Zelju najbolje rjesenje ovu sezonu cemo zavrsiti i bez mjesta u evropi. Druga stvar nadam se da ce uprava staviti mandate na raspolaganju skupstini Jer ocigledno je da sve ovo nije dobro po buducnost Zelje. Sve je divno i krasno ali mi stagniramo i ne vidi se napredak u sportskom smislu ni milimtera jedan. Dotakli smo dno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da je sudjenje bilo maaaalo poštenije sad bi ovdje bila potpuno druga priča (nebi bilo potrebe za ovakvom pričom)
VTŽ
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:29 am

Prespavao . . . ali opet nemam riječi. Ne znam šta da napišem. Svejedno, vidimo se abd sljedeću u Dolini.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:30 am

Alternativa za Odovića i Upravu je?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:31 am

shzna je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:13 am
Bosanac1993 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:47 am
Je l ko primijetio transparent pitara u 38 minuti susreta sto prozivaju Misimovica? Za ovo im se moramo oduziti na Grbavici, da im se stuca malom Tanu...
Pa ošmekane su im parole. Poslije one druge su dobili odgovor i spustanje kao nikad. Pisaj po smekerima!
A druga parola nasa "copy paste, navijacki gest?" Se odnosila na njihova proslu parolu na domacoj tekmi koju su od varvara kopirali.

Pitari sta vam jeee...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:33 am

Nisam htio nista pisati, reko nek se prespava i razbistri glava.Sve u svemu ovo je dobro i zavrsilo kako je moglo biti, jedan razlike a crveni smo imali od 20 min.Igracima se jucer i nije moglo sta previse zamjeriti, borili su se koliko su mogli ali crveni je sve poremetio, a druga stvar je sto su igraci limitirani i to je to, ljudi jednostavno ne znaju i kraj price.Jedina stvar koja me ubija u pojam je da je Odi trebalo 13 minuta da napravi zamjenu, i to vrijeme primismo gol jer je Vranjes igrao stopera....pa kakvom to treneru toliko treba za izmjene, ja to nisam nikad vidio ni u nizim ligama, takoder mislim da je Jazvica trebao jos ranije ubaciti jer Zeca nigdje nije bilo cijelu tekmu.Sto se tice navijanja, jug me dugo nece vidjeti...klub nam gubi i ima igraca manje a pjeva samo kontra sarajeva umjesto da podrzimo Zelju i igrace, i jos pjeva se protiv policije sto je totalno bezveze pri takvom rezultatu, a oni indijanci s kapama da im se ne vide face i torbicama su prica za sebe, kao njih 17 ce na igrace...sve u svemu los dan, ali i ocekivano sve sto je bilo, za vikend opet na Grb i da je 5 0 jucer bilo.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:34 am

mamba21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:31 am
shzna je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:13 am
Bosanac1993 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:47 am
Je l ko primijetio transparent pitara u 38 minuti susreta sto prozivaju Misimovica? Za ovo im se moramo oduziti na Grbavici, da im se stuca malom Tanu...
Pa ošmekane su im parole. Poslije one druge su dobili odgovor i spustanje kao nikad. Pisaj po smekerima!
A druga parola nasa "copy paste, navijacki gest?" Se odnosila na njihova proslu parolu na domacoj tekmi koju su od varvara kopirali.

Pitari sta vam jeee...
Kakvi god da smo, navijacki smo par ljestvica iznad njih
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:37 am

Steta sto nas i dame na terenu ne ispratise jer je bilo odlicno nase izdanje sinoc, ali eto..
1987
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:44 am

Prošlu polusezonu završimo na prvom mjestu, polufinalisti kupa, postavili Papca za sportskog direktora. Godinu dana kasnije, bićemo treći sa nekih 10+ zaostatka za prvim, iz kupa ispali. Neko za ovo mora odgovarati.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:46 am

Eric Cantona je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:30 am
Alternativa za Odovića i Upravu je?
Zaista nikad odgovoreno pitanje, sto se tice ove uprave ljudi rade perfektan posao po pitanju poslovanja, nacina rada - transparentnosti i infrastrukutre, ali za ovaj famozni sportski segment su totalno promasili. Da hoce konacno ubosti sa osobama koje bi se pozabavile time pa da i mi dođemo na svoje konacno.
Trener ? Nije ni Odovic problem koliko mi imamo problem sa idiotima od igraca, takva kolicina bezobrazluka od istih je za nepovjerovati, cast pojedincima naravno.

Onda se postavlja pitanje ko su alternative ? Svi polete na AO a znaju kako stoje stvari, ne moze se dogovoriti sa ovom upravom, sta i kako, zasto, nikad necemo saznati. Da su u sukobu, naravno da nisu, imaju drugacije vizije to je ocigledno. Alternativa za ovu upravu gotovo da nema, kome je u cilju da se vracaju bise uprave/strukture taj nam ne zeli dobro, nije da nema dobrih pojedinaca ali opet neka hvala. Od nekin novih ne vidim da je neko jedno jedino ime spomenuo.

Furanje u fazonu "svi napolje da Amar dođe" i bude od dirkektora, preko trenera do cistacice, to zaboravite, prosla su ta vremena.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:49 am

starigrad je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:40 am

zasto, onda, ne stanete na stranu Zelje i pokreneta hajku na s1, kao sto je bila situacija na ss? razlika u pisanju se ogleda u promilima. samo sto ovi, na s1, bukvalno, ovise o zeljovcima, jer im drze klikove, pa pomalo uvijeno pisu i povremeno nesto i pozitivno izbace, samo da zamazu oci. da nije nas, upitno je dokle bi dogurali i da li bi, vec danas, opstajali.

s druge strane, siguran sam da imaju bazu posjetioca kao ss, da bi bili i gori od njih.

i, kao takve, neko ih progura za glavnog medijskog partnera. na cast i obraz onim koji su to progurali i prihvatili.

i, nemoj mi price o nezavisnosti foruma. vrijedja inteligenciju.
Hajke, i slicne konstrukcije nisu moja domena, tako da zaista upucen nisam. Sto se tice ostalih stvari, forum jeste nezavisan, koliko god ti inteligencija bila uvrijedljive prirode. Niko se nikada nije mijesao u rad foruma, niti ce. Da jeste, ja ne bih bio tu. Niti bih imao slobodu da napisem sljedece: ja portal uglavnom ne citam, niti me portal ne interesuje. Vijesti o Zelji citam na zvanicnoj jedino, i nesto na klixu i eventualno dnevnoj stampi. Portal, kakav god da je, procitam iskljucivo kada neko na forumu postavi link o Zelji ili kada se radi neki intervju (Petrovic, Adzem, itd.) Nevjerovatno zvuci da administrator foruma tako kaze, ali zaista - portal ne citam. I neko ima obraza i hrabrosti da kaze da "ne stanemo na stranu Zelje"? Pa sta radimo ako ne stajemo na stranu Zelje? Sta radimo sve ove godine? Zapamti, forum je nezavisan, nezavisan u smislu njihovog mijesanja u rad istog. Zavisan u smislu hostinga i nazalost domene. Ne jos dugo.

Ima Zeljo mnogo medijskih partnera, nijedan nije objavio to sto se zahtjeva od ovog portala. Ne pada mi na pamet da ih branim, ja sam ovdje dobrovoljno, da pomognem Zelji koliko mogu, ali kakvi god da su porediti ih sa gg.ba je ispod svakog karakternog nivoa. I tvog i mog.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:50 am

sejo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:34 am
mamba21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:31 am
shzna je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:13 am


Pa ošmekane su im parole. Poslije one druge su dobili odgovor i spustanje kao nikad. Pisaj po smekerima!
A druga parola nasa "copy paste, navijacki gest?" Se odnosila na njihova proslu parolu na domacoj tekmi koju su od varvara kopirali.

Pitari sta vam jeee...
Kakvi god da smo, navijacki smo par ljestvica iznad njih
Ne zna se ko je u vecem kqrcu mi ili oni, ali jucer nakon dugo vremena parole su bile bas vrh.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 10:59 am

Eric Cantona je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:30 am
Alternativa za Odovića i Upravu je?
U ovom trenutku nema alternative...
Država Željo
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:02 am

shzna je napisao/la:
ned nov 04, 2018 10:13 am
Bosanac1993 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:47 am
Je l ko primijetio transparent pitara u 38 minuti susreta sto prozivaju Misimovica? Za ovo im se moramo oduziti na Grbavici, da im se stuca malom Tanu...
Pa ošmekane su im parole. Poslije one druge su dobili odgovor i spustanje kao nikad. Pisaj po smekerima!
nije navijački forum i zaista ne volim kritikovati nešto (pljuvati) ako nikako ne doprinosim da se promjeni na bolje, ALI valjda je vrijeme da se prestane navijati za FK ULTRAS i počne za Željezničar.
OK navijačka furka i sve što ide uz nju, smiješno je bilo kako se pitari trude da ih ima da dignu onu koreografiju ALI oni se bar trude, eto ako ništa ima nekakvih navijačkih stvari koje rade.
Mi trenutno samo odgovaramo na parole i kao slavimo te šukove bez da "učestvujemo u utakmici". Ne zna se ko je gori, mi ili oni. Na tribinama. Na terenu su oni bolji, malo.
Vrijeme je, krajnje, da budemo svi malo bolji, da e takmičimo da u prvoj narednoj utakmici budemo bolji, umjesto da se smijemo onome ko je gori od nas.
Iako to ovi na terenu, a čast izuzetcima, ne zaslužuju, to Željo zaslužuje, to smo mu mi na tribinama dužni
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:13 am

Ovoj upravi svaka čast što je uspjela onoliku dojenčad skinut sa sise.
Samo to je sizifovski posao.Pa tek onda ovo ostalo sto su uradili.Bolji od ovih nepostoje.Zbog toga su dusmani ujedinjeni i organizovani kao nikad.
Ni milimetra
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:17 am

Ako ce ovako nastaviti i ako cemu ovakvog Zelju gledati, neka se pomjere prvo za taj famozni milimetar.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:19 am

A stanite malo? Najveći gubitnici uvijek krive nešto drugo za svoj neuspjeh. Ja mislim da to nije naša filozofija.

Prvo, mi igre nismo imali ni do crvenog kartona, i da, i tad su bili bolji. Drugo, sudija jeste loš bio iz razloga što su bila 3 najmanje grublja starta prije prvog žutog Bakraču. Teže se hvatao za džep njima, sve stoji. Ali šta ste to vi vidjeli od naših što se tiče igre da možete tvrditi da bi drugačije bilo. Ja glavu na panj stavljam da bi nas dobili i 11 na 11. I ponavljam, ono što oni igraju naprijed mi trenutno nismo u stanju. Imaju INTELIGENTNIJE IGRAČE naprijed.
Treće, Oda je sinoć uradio po meni katastrofalnu stvar. Čovječe, ne zagrijavaš na crvenom štopera 7-8 min, nek radi sklekove dok Fejzić ispucava loptu, ali BOLJE DA JE TU nego da je rupa. I onda primamo gol, i frajer vadi Čurjurića, kažu dizelaš, a inače Vranješ je trkač. I onda imaš 2 igrača na sredini, nijedan ne zna dati pas neki 11 na 11, o lucidnosti da ne pričam, a gubiš.

Osmanović je zlata vrijedan momak. Više je pokazao od bar pola igrača sinoć za ono kratko vrijeme. Veselinović pozitivno iznenađenje, zovu me drugovi s druge strane da pitaju ko je dvadesetka, kažu nevjerovatan je.

Mi treba da znamo šta hoćemo. Bilo bi dobro npr da se bar jedne godine imalo muda reći da nam je prioritet profilirati tim za sljedeću, a da se to jednom bar uradilo, siguran sam da bi i rezultati bili bolji. Ovako najavljujemo neke stvari, a nemaš rezervnog špica, nemaš rezervnog lijevog beka itd itd. I dalje mislim da ovo nije toliko nekvalitetan tim, ali nije za titule, dakle ne zbog nekvaliteta, već puno drugih stvari. Siguran sam da bi imali isti rezultat i da je tim slabiji kvalitetom, ali bolji atmosferom. Bolje da imaš 24 momka kvaliteta ocjene 3 koji će se družiti i ginuti jedan za drugog, koji ne misle da su Zidan i Pele nakon dvije tekme i kojim nisu prioritet samo pare, nego 24 igrača kvaliteta ocjene 4 koji se vrijeđaju po terenu, nadobudni su i pišaju nam se karakterima po klubu. Od ovih prvih, uz par dodataka imaš tim za sljedeću godinu, od drugih iznova i iznova remonte, kamione odlazaka i dolazaka.

Više minuta Osmanoviću, Daciću, Kemi (da Kemi, po čemu je gori od ostalih, čak ima i srca više od 90 posto jer je naš), ubacuj Zubanovića, a ovih smetljara se riješiti, tj. već se trebalo.


Volim te Željo!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:20 am

U situaciji kad imamo to što imamo, a trenutno imamo raspad sistema po svim šavovima, ta parola ni milimetar i svi oni koji je forsiraju samo šteti, ne pomaže. Jer nama ne da treba taj milimetar, nama treba metar da se pomaknemo sa mrtve tačke. Nama treba ekipa na terenu koja izgleda kao nogometni tim, kao tim sa najviše trofeja a ne kao tim koji je slučajno zalutao u Premier ligu tipa ove Zvijezde, pa i Mladosti, Krupe i sl.koji kad ispadnu opet dole tu im je i kraj.
Nama trebaju navijači na tribinama koji znaju šta hoće od igrača, ne da ih zovemo ispred juga pa im pola aplaudira a pola im je-be sve na kamaru. Trebaju nam navijači koji će navijati za ŽELJU a ne za FK ULTRAS. Trebaju nam simpatizeri.
Treba nam da kad odemo bilo gdje van Kantona da nas poštuju, respektuju, vole. A danas smo u situaciji da te onaj seljiober u bilo kojoj zabiti sa 4 kuće i štalom gleda mrko poprijeko i čeka priliku da ti opsuje ili složi kamenčinom u glavu.
Malo toga nam je ostalo od imena, e ako ne budemo "ni milimetar" se pomjerili već danas, sutra je kasno.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:20 am

starigrad je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:06 am
mani se ti mog karaktera. mene, tvoj ne zanima, ne poznajemo se i sve su ocjene, po tom pitanju pausalne i nagadjanja.

ne trazim da pisu "preafirmativno" o nama, ali, na ovom portalu procitah clanke o maskriranju fks kartonima i provokacijama hordi sa "oda ostani". bas, ono, "glavnomedijsko" pisanje nakon derbija. dok, gle cuda, na omrazenom ss nema clanka tog tipa.

a, sto se hajke tice, kako to da se poklopi prelazak na ovaj forum, gdje si ti glavnokomandujuci, nakon masovnog napustanja ss.ba? ne kazem da se nije opravdano preslo, da ss. ba nije i da i dalje ne nanosi stetu svojim pisanjem, ali se tajming poklapa. eto, ti, kao slucajno sve pripremio ovdje, a niko nije znao za to, pa raja slucajno presla. posrecilo ti se?

zali Boze truda momaka sa 1921.ba, koji izvisise u par sati.

i, da, inteligencija mi nije uvredljive prirode, nego mi narav ne dozvoljava da se ista vrijedja demagogijom. sto na umu, to na drumu. kome valja, valja, kome ne valja, zaboli me karanfalic!
Onda je sve pausalno i nagadjanja, a razgovaramo, za karakter je pohvalno bilo napisano. Trazim ja da pisu "preafirmativno" o nama, ali nisam procitao nikakve clanke, ne kazem da ih nije bilo - kao sto rekoh, uglavno ne citam portal. Ne moze se porediti gg.ba sa bilo kojim portalom, to i sam znas. Udjoh sad tamo, glavna vijest - "plavo oko plakalo je"... To sto ovaj portal nije napisao, a nije kako kazes (ne citam, ne znam), jeste odron. Nije ni jedan drugi medijski partner, pocevsi od Hayata, preko Klixa, i to je odron takodjer. Treba se onda i tamo zaliti. Meni su svi isti vjeruj mi. Ja da se pitam, a ne pitam, - ovaj portal ne bi bio medijski partner, ne bi ni Hayat, ni Klix, ali ko nam onda ostaje? Zato treba poziciju traziti, a ne opoziciju. A ovdje na forumu imamo poziciju.

Vezano za ostalo, nisi upoznat, sve je bilo organski i niko nije znao ni koji ce portal biti, a pogotovo nista nije bilo pripremljeno. Davno je bilo, a zaista mi se ne prica o toliko puta ispricanim pricama. Ako mozes bolje, a nadam se da mozes, bujrum, rado cemo zamjeniti poziciju. Ne samo ti, nego bilo ko. Vjeruj mi na rijec da je tako. Mozda bi ti to i otvorilo neku novu dimenziju i bacilo novo svjetlo na vidjenje stvari.

Vezano za ostalo, nista od toga nije demagogija, vec istina. Da se okoristim tvojom inacicom - kome valja, valja, kome ne valja...!

Svako dobro.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:22 am

Ajzea je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:17 am
Ako ce ovako nastaviti i ako cemu ovakvog Zelju gledati, neka se pomjere prvo za taj famozni milimetar.
:palacgore:

I dajte malo vjere u Kemu Osmankovica, da je uigravan umjesto Bogicevica, siguran sam da bismo manje golova primili.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija