Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 10:00 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 17, 2019 9:04 am
Ma samo Eric da brani, bez ovih cemo nekako ali Vecu gledati na golu i strepiti svaku visoku loptu.
Bit ce to dobro.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 10:06 am

Jel sutra predstavljanje Zeusa
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 10:11 am

AsharaK je napisao/la:
sri jul 17, 2019 8:13 am
Zilic potpisao ugovor sa Celikom, trebali bi dobit naknadu ukoliko se na drugi nacin nisu dogovorili.
Koliko se sjećam Zilić je i ponikao u Čeliku, ne znam kako sad to ide obzirom da je došao kod nas u kadetima.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 10:18 am

Hare79 je napisao/la:
sri jul 17, 2019 8:55 am
DANAN je napisao/la:
sri jul 17, 2019 8:45 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 17, 2019 8:25 am


Pa dan ga yebo višeeeeee
Bio na.pregledu.Nije nista ozbiljno ali je prijedlog doktora da preskoci ovu tekmu da.nebi doslo do vecih problema.
Na struci je da odluci.....
Nije sezona ni počela on povrijeđen... tako će biti cijelu sezonu, jednu će igrati 15 minuta pa će sljedeću pauzirati zbog povrede i sve tako... :(
A sve stariji i stariji.
Sigurno neće biti spremniji sljedeće sezone.
Ma bježi, dosta mi je klošara, da su lično Messi kad se on ponaša tako i ne želi se spremiti, tu ni Bog ne pomaže.
Evo i Alispahić došao zapušten, evo i povrijeđen. Nije da nije ni u Sarajevu imao tih problema.
Dom uhljebljenih penzionera.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 10:39 am

Valjda ima neko da doda ili nabaci Sulji za 1:0. :kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 11:13 am

Elegant je napisao/la:
sri jul 17, 2019 10:39 am
Valjda ima neko da doda ili nabaci Sulji za 1:0. :kafa:
Ima, ne zna se jesmo li opasniji preko lijevog ili desnog krila...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 11:14 am

sajo10 je napisao/la:
uto jul 16, 2019 4:47 pm
Golmani:
#1 Filip Eric
#13 Vedran Kjosevski
#23 Jasmin Krsic

Odbrana:
#2 Sinisa Stevanovic
#3 Antonio Pavic
#11 Srdjan Stanic
#15 Jadranko Bogicevic
#17 Aldin Sehic
#27 Kemal Osmankovic
#40 Enes Sipovic

Vezni red:
#4 Amar Mehic
#6 Asim Zec
#8 Mustafa Mujezinovic
#9 Sinan Ramovic
#14 Sedad Subasic
#16 Mehmed Alispahic
#18 Dzenan Zajmovic
#19 Damir Sadikovic
#20 Mladen Veselinovic
#22 Petar Bojo
#25 Haris Hajdarevic

Napad:
#7 Sulejman Krpic
#10 Ermin Zec

Posudbe: Ceman, Karavdic, Osmanovic, E. Sehic, Dacic, Zeric i Subo.
Evo da iskoristim ovaj post jer je fino napisan spisak igrača, da ja ne moram pisati :D

Pošto je prelazni gotov, vjerovatno. Prvenstvo ide za 3 dana, to je što imamo.

S obzirom na priče kako imamo jeftinu, neefikasnu ekipu i kako će na ljeto biti mnogo dobrih igrača, a razlog slabog zimskog prelaznog je jer nemamo luksuz već na zimu praviti ekipu i jer na zimu nema dobrih igrača, ovaj ljetni prelazni po mom mišljenju je slabo odrađen.

Zbog čega?
- Ostala ista ekipa koja je proglašena jednom od najlošijih ekipa u historiji Želje. Niko od tih krampi nije otiša, čak što više otišli su oni koji su nešto i znali. Ti loši igrači su bili i opravdanje zašto loše igramo pod vodstvom Amara.
- Adekvatna pojačanja nisu dovedena. Trebalo nam je dosta više kvalitetnih igrača u svim linijama da bi ekipa mogla dobiti novu dimenziju i kvalitet.
Erić je došao i zamjenit će ublehu Vecu. Možemo reći da je pojačanje, jer Veca i Fejzić nisu neka rješenja bili.
Štoperi koji su mnogo griješili su ostali bez ponajboljeg štopera, a niko nije doveden.
Bojo došao na najdefiticarnije mjesto u ekipi, a ujedno i najbitnija pozicija. Možemo reći da je došao umjesto Šabana, a i dok je Šaban bio tu trebao nam je veznjak. Nema ga ni sada. Ima Mehić, ali ne znamo kako igra na ovom nivou, pa se nadati da bude i on pojačanje, inače ...
Najgluplja krila u historiji Želje nisu pojačana a ma baš nikako. Znači nije došlo ni jedno krilo.
Drugog napadača nemamo i dalje.
- Gledajući ovo iznad možemo reći da je ekipa neizbalansirana. Mnogo rupa koje nisu ni brojčano popunjene a kamoli kvalitetom. Nema dovoljan broj štopera, nema ni kvalitetnih štoperu od ova 3 koja imamo.
Vezni red ima jednog igrača a to je Bojo, od ovih ostalih koje imamo kad bi uzeli najbolje od svakog, ne bi dobili jednog da valja.
Krila smješna. Nit imaju golove u nogama, ni asistencije, ni pravljenje viška, ni mozga. Blagi očaj.
Ermin ako nekad bude spreman igrat će prvu iza Krpe, znaći nema drugog napadača koji bi u rezultatskom deficitu donio još jednog igrača u napadu za pokušaj stizanja rezultata.
- Ekipa nije brza. Godinama nam fali brzine, mi ni u ovom prelaznom nismo uradili nešto po tom pitanju. Doveli Alispahića koji nit je spreman nit je brz.
Štoperi ne zna se ko je sporiji od koga.
- Ekipa fizički nije nešto, što bi Amar rekao protiv Širokog, kod njih svi veći, krupniji, jači.

Sve u svemu, da ne dužim dalje, po meni nedovoljno dobar prelazni rok i nedovoljno jaka ekipa za bilo koji veći plasman od prošle godine.
Igra će nam se vjerovatno opet zasnivati na ubačajima ali ubačajima nikome jer se od Krpića traži da dublje ulazi u sredinu po loptu, pa ga na ubačajima nema nikako. Još ćemo zavisiti od Ramovića, da on nešto sam uradi. I od Ermina da nešto pokuša izvući na kraju jer očito neće biti nikad spreman za 90 minuta u kontinuitetu nekih 4-5 mečeva.
Kako smo igrali proljetos, to očekujem i sada. Brani se i ne daj da ti zabiju, a dole ako ti zabiješ nekako dobro i jest. Samo što smo prošle godine u prvih 5 mečeva protiv ekipa iz gornjeg dijela zabili 0 golova. Nešto tipa Sloboda prošle sezone. Bez neke ljepote, već hrljuš, nabij - izbij, sačuvaj gol i nemoj se dodavati i napadati jer rizikuješ da primiš gol iz kontre koje zbog naše brzine vrlo loše branimo.
Proljetos niko od igrača nije bio bolji nego prije. Amar nikom nije popravio formu i niko pod njegovim vodstvom nije izgledao bolje. Čak su bili lošiji, Krpić, bekovi, ostalo je bara bara isto ostalo.

Očekivanja od sezone nikakva, a nije ni počela.
Nadat se i pratiti svakako jer ne bi bio tu i navijao za Želju da se ne nadam boljem i tituli. Samo ovaj put oprezniji zbog navedenih razloga pa ako šta dobro bude onda će i radost biti veća, a razočarenje manje.

Ko želi nek komentariše, nadoveže, pročita, a odgovori tipa "Gdje ti je licenca", "Eto ti znaš nešto stručnjak" neka me zaobiđu da se ne bi porječkali.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 11:21 am

Iako je u Cometu prvobitno objavljeno kako je Šerbečić pod suspenzijom za utakmicu protiv Zrinjskog, zbog crvenog kartona kojeg je dobio u dresu Radnika 2017. godine, to na kraju ipak nije tačno.

Šerbečić je kako nam je potvtrđeno u FSBiH suspenziju odradio u dresu Rosenborga u koji je prešao iz Radnika, te mu suspenzija za prvo kolo Premijer lige BiH ipak ne važi.
Fudbalski Savez Fk Sarajevo i Bosne i Hercegovine. O cemu mi ba pricamo... Za sve se nadje rijesenje kad se moze.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 11:29 am

El_Nino aferim :)
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 12:48 pm

Jesmo se nafurali na Famos, samo protiv njih igramo.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:08 pm

FK Željezničar i naredne sezone u opremi Umbro

Oprema ovog proizvođača je, kako saznaje gg.ba, jučer stigla u Sarajevo, a javnosti će biti prezentirana u subotu u prvoj utakmici u novoj sezoni.
Hajde insajderi, put Grbavice il zovite havare da slikaju.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:12 pm

Ide znaci neka lijepa prica vezana za dresove, ici ce prodaja samo tako.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:15 pm

Pa naravno! Kvalitet je uvijek dobro dosao. Postavlji su ljestvicu visoko proslu sezonu, tako da ocekujemo jos bolje.. :D Napokon jedna dobra vijest..
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:18 pm

Selimovic i tekst Grbavice na dresu na apartima
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:23 pm

Bas mi je drago da je Umbro ostao.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:26 pm

Napokon i neka lijepa vijest! Sad, je li iznuđena ili nije, ostaje da se nagađa. Očigledno su oslušnuli glas navijača, pa odlučili da imaju fin profit od novih dresova. Ipak, dobro je. Jedva čekam da vidim kako izgledaju. Biće bar jedan, a možda i dva kao prošle sezone u mojoj kolekciji akobogda.
Sretno Željo! Idemo do prve pobjede!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:31 pm

E ako ima i trun istine da zbog navijača "ne smiju" neke stvari da se urade, to je onda za slavlja. Ako...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:32 pm

Sa famosom veceras.
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u sri jul 17, 2019 1:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:40 pm

Ja koliko znam ugovor je još godinu sa Umbrom pa zato...
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 17, 2019 1:43 pm

nookey je napisao/la:
sri jul 17, 2019 1:40 pm
Ja koliko znam ugovor je još godinu sa Umbrom pa zato...
dvije, ova i sljedeća sezona

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921 i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija