Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 9:15 pm

AdmirA je napisao/la:
čet avg 22, 2019 8:54 pm
RokElsner44 je napisao/la:
čet avg 22, 2019 8:07 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet avg 22, 2019 8:03 pm
Sretno @slatki
Očekujemo po jednu hurmašicu kad masteriraš :)
Zna li se slučajno termin derbija?
20 ili 20:30 100%
Opet da stavim da imamo...

slika
Hvala puno :palacgore: :palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 9:25 pm

Ja fkt ne mogu vjerovati kakva lizanja na relaciji Velez i fks. Samo da im ne bi kone opet skandirale istocni mostar :D
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 9:26 pm

Vazelin im treba
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 9:49 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
čet avg 22, 2019 3:35 pm
Olimp Pale :placeodsmijeha: sto ga menadžer povali :placeodsmijeha: curva :rofl:
Bolan gore mu udata rodjena sestra u tom brlogu cetalja i gratis smjestaj, ko ne bi igro i da je Bjelopoljac u pitanju! :D
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 9:57 pm

Otišao je Tiago kod Edisa u Rudar iz Pljevlje.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 10:12 pm

Hvala svima koji su popunili anketu. Ide tepsija hurmašica kad se ovo završi. :D :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 10:14 pm

RokElsner44 je napisao/la:
čet avg 22, 2019 8:07 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet avg 22, 2019 8:03 pm
Sretno @slatki
Očekujemo po jednu hurmašicu kad masteriraš :)
Zna li se slučajno termin derbija?
20 ili 20:30 100%
Evo jedna usputna sugestija, pa ako neko od vas bude voljan da prenese ljudima u klubu ili neko od njih to vidi još bolje. Jedan sam od onih koji klanjaju beš-vakat što se kaže, i uglavnom u zavisnosti od termina utakmica, jedan namaz bude u držamiji na Grbavici 2. Nerijetko se desi da brojka ljudi u Željinim i obilježjima Manijaka dostigne i 5-7 saffova, što apsolutno nije zanemariv broj, ako uzmemo u obzir da neka raja klanja npr. prije tekme, nekad se npr. akšam poklopi sa početkom utakmice, a nekada se izađe 5-7 minuta ranije i opet zateknem 10-15 ljudi.

31.8.2019. godine sa akšamskim vremenom (19:31) nastupa Nova hidžretska 1441. godina i u većini džamija u Sarajevu će biti prigodno obilježavanje, a na Čvili vjerovatno centralna svečanost kao i prethodnih godina. Vjerovatno će značajnija brojka tih ljudi koji su na namazu odustati od derbija zbog te satnice i termina, a da ne spominjem one derbi navijače koji se inače lome i samo traže izgovore, a svaka karta i svaka popunjena stolica na tribini su nam bitne obzirom da se posjeta koliko-toliko popravila u zadnje vrijeme.

Vjerujem da klubu pomjeranje utakmice sa 20 na 21h ne bi puno značilo, neka me nego ispravi ako griješim, a tim gestom bi pokazao koliko mu znači svaka od grupacija simpatizera i navijača, jer je sa MojaTV prijenos dogovoren, i njihov je kada god da se utakmica igra. Prvi ću ja, sasvim sigurno, propustiti prvo poluvrijeme ako ovako ostane, a većina ih vjerovatno neće ni doći.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 10:21 pm

IlProfessore je napisao/la:
čet avg 22, 2019 10:14 pm
RokElsner44 je napisao/la:
čet avg 22, 2019 8:07 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet avg 22, 2019 8:03 pm
Sretno @slatki
Očekujemo po jednu hurmašicu kad masteriraš :)
Zna li se slučajno termin derbija?
20 ili 20:30 100%
Evo jedna usputna sugestija, pa ako neko od vas bude voljan da prenese ljudima u klubu ili neko od njih to vidi još bolje. Jedan sam od onih koji klanjaju beš-vakat što se kaže, i uglavnom u zavisnosti od termina utakmica, jedan namaz bude u držamiji na Grbavici 2. Nerijetko se desi da brojka ljudi u Željinim i obilježjima Manijaka dostigne i 5-7 saffova, što apsolutno nije zanemariv broj, ako uzmemo u obzir da neka raja klanja npr. prije tekme, nekad se npr. akšam poklopi sa početkom utakmice, a nekada se izađe 5-7 minuta ranije i opet zateknem 10-15 ljudi.

31.8.2019. godine sa akšamskim vremenom (19:31) nastupa Nova hidžretska 1441. godina i u većini džamija u Sarajevu će biti prigodno obilježavanje, a na Čvili vjerovatno centralna svečanost kao i prethodnih godina. Vjerovatno će značajnija brojka tih ljudi koji su na namazu odustati od derbija zbog te satnice i termina, a da ne spominjem one derbi navijače koji se inače lome i samo traže izgovore, a svaka karta i svaka popunjena stolica na tribini su nam bitne obzirom da se posjeta koliko-toliko popravila u zadnje vrijeme.

Vjerujem da klubu pomjeranje utakmice sa 20 na 21h ne bi puno značilo, neka me nego ispravi ako griješim, a tim gestom bi pokazao koliko mu znači svaka od grupacija simpatizera i navijača, jer je sa MojaTV prijenos dogovoren, i njihov je kada god da se utakmica igra. Prvi ću ja, sasvim sigurno, propustiti prvo poluvrijeme ako ovako ostane, a većina ih vjerovatno neće ni doći.
Tvoj prijedlog ima smisla i lijep je povod za to. Ali, uvijek ima druga strana medalje. Ljudi koji dolaze van grada, tj. vangradske općine tipa Hadžići, Ilijaš, Ilidža a i iz mjesta koja su u gradu, ali ipak udaljenija i zavise od gradskog prevoza nemaju prevoz ako to nije autom. Svi autobusi najkasnije kreću u 11 sa Ilidže ili Stupa, a mi s Grbavice ne bi izašli prije 11 zbog pitara, čak i da izađeš koji minut prije kraja(nikad u životu) teško da ćeš stići.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 10:27 pm

Karte u prodaju pustiti obavezno vec u utorak ili srijedu i osigurati prodajno mjesto negdje u gradu. Ljudima je mrsko ici na Grbavicu zbog karte i onda odustanu
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 10:39 pm

PlaviVlak je napisao/la:
čet avg 22, 2019 10:21 pm
Tvoj prijedlog ima smisla i lijep je povod za to. Ali, uvijek ima druga strana medalje. Ljudi koji dolaze van grada, tj. vangradske općine tipa Hadžići, Ilijaš, Ilidža a i iz mjesta koja su u gradu, ali ipak udaljenija i zavise od gradskog prevoza nemaju prevoz ako to nije autom. Svi autobusi najkasnije kreću u 11 sa Ilidže ili Stupa, a mi s Grbavice ne bi izašli prije 11 zbog pitara, čak i da izađeš koji minut prije kraja(nikad u životu) teško da ćeš stići.
Ma i da u 8 ostane, sa svim prekidima, pozdravima na kraju i sl. nema pitarskog izlaska sa stadiona prije 10 i 10 minimalno, a našeg sa stadiona prije pola 11, sumnjam da se za tih 30 minuta može transportovati iz Doline do terminala, ali helem nejse. Moje je da iznesem ideju, pa ako prođe- prođe, a ja sam tu svakako aBd na drugom.
A znam da je npr Borac sad bio u pola 9, prošlo ljeto Zrinjski i još neko u 9 navečer itd, pa eto. :D
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 10:45 pm

IlProfessore je napisao/la:
čet avg 22, 2019 10:39 pm
PlaviVlak je napisao/la:
čet avg 22, 2019 10:21 pm
Tvoj prijedlog ima smisla i lijep je povod za to. Ali, uvijek ima druga strana medalje. Ljudi koji dolaze van grada, tj. vangradske općine tipa Hadžići, Ilijaš, Ilidža a i iz mjesta koja su u gradu, ali ipak udaljenija i zavise od gradskog prevoza nemaju prevoz ako to nije autom. Svi autobusi najkasnije kreću u 11 sa Ilidže ili Stupa, a mi s Grbavice ne bi izašli prije 11 zbog pitara, čak i da izađeš koji minut prije kraja(nikad u životu) teško da ćeš stići.
Ma i da u 8 ostane, sa svim prekidima, pozdravima na kraju i sl. nema pitarskog izlaska sa stadiona prije 10 i 10 minimalno, a našeg sa stadiona prije pola 11, sumnjam da se za tih 30 minuta može transportovati iz Doline do terminala, ali helem nejse. Moje je da iznesem ideju, pa ako prođe- prođe, a ja sam tu svakako aBd na drugom.
A znam da je npr Borac sad bio u pola 9, prošlo ljeto Zrinjski i još neko u 9 navečer itd, pa eto. :D
I zbog tih kasnih termina dosta mlađe raje koja nema auta ili s nekim doći nisu mogla doći prošle godine, pogotovo kad su utakmice bile u nedjelju, pa autobusi još ranije idu. Ja ti kažem ideja je uredu sasvim i treba u svemu probati naći neki kompromis, jer svaki je navijač bitan, a i povod za tvoju ideju je vrijedan pažnje.
P.S. Ako Bog da pitari će jako brzo izaći sa stadiona pognutih glava.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 11:17 pm

uvijek kad mi je tesko, pogledam ovo i drzi me 5 dana dobrila kad vidim kako kerovi pjene slika


https://youtu.be/iRKu3gaEaMs

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 22, 2019 11:58 pm

Kao da gledam da ce MUP i nazovi zastitari i ovaj put da zakazu pa ce se unjeti arsenal pirotehnike na obje strane, barem se nadam da nasi nece bacati baklje na travnjak. Ne shvatam menalitet nasih navijaca, jebes njihove, pa na kraju i da klub salje apele nije sramota jer se cini steta. na kraju i da se sazove sastanak sa MUP-om i zastitarima da se konacno pocne pretresati kako treba.

Nasa tuzna realnost iako neki idalje odobravljaju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 23, 2019 12:30 am

https://www.youtube.com/watch?v=m7yhxv6lEWQ
Novi intervju sa Amarom, pa ako neko nije pogledo, evo izvolite :D
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 23, 2019 4:45 am

Nuhanovic proslo kolo asistirao u porazu jedinstva od metalleghea 4:1. Postigao je i 7 golova na pripremnim mecevima. Zeric u timu kola.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 23, 2019 6:42 am

slika
Neda nam se ni yebenih 100 000€ uzeti......
Po ovome tesko da ce Aek u grupnu fazu.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 23, 2019 9:13 am

Dobijamo i Lišticu i kone. Ubjedjen sam u to.

Lištica u raspadu. Ne govorim o rezultatskom već o igračkom.

Kone, gurbeti...u svim ovim dosadasnjim tekmama osim Čelika bodove su dobijale čudom. Sloboda im je trebala odnjeti bodove, isto kao i Radnik. Znam da je odlika velikih ekipa, da dobijaju i kad to ne trebaju, al kone nisu to i kad ih stanu pobjede na sreću, a stat će slijedi im totalni raspad.
Glat dobijamo obe.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 23, 2019 9:29 am

Staviti osam puta poduplanu mrezu preko njihovog dijela, ako ubace baklju ode teren, led reklama, hibrid, plava trava... Valjda bude gram mozga u upravi da to znaju
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 23, 2019 9:46 am

DANAN je napisao/la:
pet avg 23, 2019 6:42 am
slika
Neda nam se ni yebenih 100 000€ uzeti......
Po ovome tesko da ce Aek u grupnu fazu.....
Ne sjećam se tačno, ali mislim da je bila neka klauzula da mora igrati da bismo dobili te pare. Mislim, spominjalo se.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 23, 2019 9:48 am

Javljajte se na fbu za stream
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 238 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija