Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:13 am

Amar927 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 6:48 am
Sinan napisao igrace koje Amar navodno zeli:Jovan Blagojevic,Filip Eric ,Amar Beganovic
Ne zna ni Amar iz aprila sta onaj Amar iz jula zeli
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:13 am

blueboy je napisao/la:
pon apr 22, 2019 9:07 am
maxum1921 je napisao/la:
ned apr 21, 2019 8:51 pm
blueboy je napisao/la:Bio sam na Zapadu, čovjek mu je psovao majku truhlu.
Jesi li osjecao makar malo stida kad si napisao ovu laz? Bas me interesuje.

I sto je najgore, momak napisa fino sta je izreceno, sa kafanom, ali to ce promaci onako nezapazeno. Vecina ce reci ili sramota sto mu je psovao, ili neka je, trebao mu je i oca. I samo negativu sirite. Lazi svakako.
Nisam osjećao stid jer nemam zbog čega. Čovjek je sjedio 10 metara od mene i dobro sam čuo šta je rekao. Ja uopće nisam lik koji širi negativu, niti sam neki insajder, ali ovo su čuli i ljudi na klupi koji su potvrdili. Naravno niti je on to trebao govoriti, niti je Zec trebao tako reagovati.

Druga stvar, Zeca se treba riješiti na kraju sezone da ne bi došli u situaciju da plaćamo čovjeka koji igra na kapaljku, jer je očigledno da je on sa ozbiljnim fudbalom završio.

Nisi dobro cuo, cak stavise ko da si sjedio mnogo dalje...imas na gg momak napisao od rijeci do rijeci sta je receno.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:14 am

blueboy je napisao/la:
pon apr 22, 2019 9:07 am
maxum1921 je napisao/la:
ned apr 21, 2019 8:51 pm
blueboy je napisao/la:Bio sam na Zapadu, čovjek mu je psovao majku truhlu.
Jesi li osjecao makar malo stida kad si napisao ovu laz? Bas me interesuje.

I sto je najgore, momak napisa fino sta je izreceno, sa kafanom, ali to ce promaci onako nezapazeno. Vecina ce reci ili sramota sto mu je psovao, ili neka je, trebao mu je i oca. I samo negativu sirite. Lazi svakako.
Nisam osjećao stid jer nemam zbog čega. Čovjek je sjedio 10 metara od mene i dobro sam čuo šta je rekao. Ja uopće nisam lik koji širi negativu, niti sam neki insajder, ali ovo su čuli i ljudi na klupi koji su potvrdili. Naravno niti je on to trebao govoriti, niti je Zec trebao tako reagovati.

Druga stvar, Zeca se treba riješiti na kraju sezone da ne bi došli u situaciju da plaćamo čovjeka koji igra na kapaljku, jer je očigledno da je on sa ozbiljnim fudbalom završio.
Koristim priliku da pozdravim sve prisutne prave navijace Zeljeznicara i one kojima je samo Zelju u srcu. Citam forum vec duze vrijeme, i evo odlucio sam da se i aktiviram.
Jedna od stravi koja me natjerala da se javim je iznosenje gnusnih lazi pojedinaca i to kako se te iste lazi olako shvataju te samim tim i prolaze.

Zelio bih gospodinu kojeg citiram da kazem da ga treba biti sram i stid zbog iznosenje gnusnih lazi i izvrtanja istine u slucaju Ermin Zec. Naime, sjedio sam tik do grupe momaka koja mu je prvobitno dobacila: “Sta je Ermine, ubi te kafana a?” - ermin je ustao sa klupe i okrenuo se navijacu i samo pitao”ko je to rekao?”.. istog momenta je memic ustao i vratio ermina na klupu. Potpm su momci, poneseni šegom šalom, poceli praviti smicalice tipa “kod njega ide jeger k’o kod mene voda” i slicno. Otpjevali su malo cuvenu pjesmu “7 jegera” i tu se sva prica zavrsava.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:16 am

Doborodosao @renzo. Tako je i bilo kako kazes. Mi da smo ozbiljni, kao sto nismo, Zec bi bio suspendovan zbog te svoje reakcije. Navijac je navijac, a igrac je profesionalac.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:23 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 22, 2019 10:48 am
Ma kompletan restart. Što je više moguće, a što bezbolnije.
Niko od ovih igrača za dvije godine najkasnije ne smije nositi naš dres.
Slazem se ali nema sanse ovo ljeto da ce biti cistka igraca, raskidi, jer upitno je koliko ima novca u klubu, Na to sve Amaru trebaju novi igraci kakve on zeli.

Bojim se da ce vecina ovih sad igraca biti okosnica i za narednu sezonu, a ne daj nam Boze da Amar pocne vracati jos bivsih.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:26 am

Hvala storme. Jedna opaska. Kao neutralni posmatrac i osoba koja se ne dovodi u vezu ni sa jednim forumom, ne mogu a da ne kazem da su u jednom momentu stvari drasticno krenule niz brdo na ovom forumu. Situacija je trenutno dosta bolja, mendjutim stice se osjecaj da su pojedincima ovdje olako dozvoljene pljuvacke orgije po svemu i svacemu sto predstavlja sveti grb i one koji su ga branili kroz sve ove godine postojanja. Misimovic i Amar ce zauvijek ostati upisani zlatnim slovima u historiji Zelje. Jedan zbog “fudbola” a drugi zbog, bar po meni, druge reintegracije Grbavice. Bez obzira kojim i cijim i kakvim parama je to uradjeno, upgrade Grbavice ce zauvijek biti usko povezan sa Misimovicem, i svaka pomisao na teren i tribinu ce biti vezana za njega, kao sto to i treba da bude. Ko ima poteskoca da sam sebi prizna da su ova dva covjeka iskonstruisala historijske uspjehe Zelje (u dva razlicita segmenta) , taj ima ozbiljnih psihickih problema. Situacija je takva kakva jeste, na nama je da svaku utakmicu maksimalno podrzimo ovu “ekipu” i da na kraju zajedno proslavimo nase ciljeve - a to je Evropa.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:33 am

renzo1921 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:14 am
blueboy je napisao/la:
pon apr 22, 2019 9:07 am
maxum1921 je napisao/la:
ned apr 21, 2019 8:51 pm


Jesi li osjecao makar malo stida kad si napisao ovu laz? Bas me interesuje.

I sto je najgore, momak napisa fino sta je izreceno, sa kafanom, ali to ce promaci onako nezapazeno. Vecina ce reci ili sramota sto mu je psovao, ili neka je, trebao mu je i oca. I samo negativu sirite. Lazi svakako.
Nisam osjećao stid jer nemam zbog čega. Čovjek je sjedio 10 metara od mene i dobro sam čuo šta je rekao. Ja uopće nisam lik koji širi negativu, niti sam neki insajder, ali ovo su čuli i ljudi na klupi koji su potvrdili. Naravno niti je on to trebao govoriti, niti je Zec trebao tako reagovati.

Druga stvar, Zeca se treba riješiti na kraju sezone da ne bi došli u situaciju da plaćamo čovjeka koji igra na kapaljku, jer je očigledno da je on sa ozbiljnim fudbalom završio.
Koristim priliku da pozdravim sve prisutne prave navijace Zeljeznicara i one kojima je samo Zelju u srcu. Citam forum vec duze vrijeme, i evo odlucio sam da se i aktiviram.
Jedna od stravi koja me natjerala da se javim je iznosenje gnusnih lazi pojedinaca i to kako se te iste lazi olako shvataju te samim tim i prolaze.

Zelio bih gospodinu kojeg citiram da kazem da ga treba biti sram i stid zbog iznosenje gnusnih lazi i izvrtanja istine u slucaju Ermin Zec. Naime, sjedio sam tik do grupe momaka koja mu je prvobitno dobacila: “Sta je Ermine, ubi te kafana a?” - ermin je ustao sa klupe i okrenuo se navijacu i samo pitao”ko je to rekao?”.. istog momenta je memic ustao i vratio ermina na klupu. Potpm su momci, poneseni šegom šalom, poceli praviti smicalice tipa “kod njega ide jeger k’o kod mene voda” i slicno. Otpjevali su malo cuvenu pjesmu “7 jegera” i tu se sva prica zavrsava.
Gospodine moj evo baš sam se postidio što si me ti u svom prvom postu na forumu ovako isprozivao. A upravo sam lično od gospodina s klupe koji je odveo Ermina dobio potvrdu šta mu je rečeno. E sad, da li mu je Ermin sam rekao šta su mu dobacivali ili je i on sam to čuo, to ne znam. Ja sam čuo spominanje truhle majke, možda to nije došlo od te grupe momaka, već od nekog drugog. Ovdje bih završio raspravu na ovu temu. Budi mi pozdravljen.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:34 am

@renzo, hvala na opaski i slazem se. Takvi su banovani proteklih dana i sam si primjetio da je dosta bolja situacija. Opet, takvi nemaju neki licni interes osim Zeljinog, samo ne znaju iznijeti na drugi nacin. Nije da ih branim, cak, naprotiv - banovani su. Kritika da, pljuvanje se nece vise trpiti. Zakasnjela reakcije jeste malo vjerovatno (valjda smo svi malo sokirani i usporeni zbog ovih "rezultata" koji nas stvarno bole), ali se ponoviti nece. Niko nije nedodirljiv, nijedan pojedinac i svako ima greske. Ako steti Zelji, treba kritikovati, ako koristi Zelji, treba hvaliti. Za ubuduce, kritika i argumentovana rasprava/razmjena misljenja - da, pljuvanje ne.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:35 am

Umjesto da ga kazne oni lazu za njeg. Bravo SŠ.
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:36 am

Ma nisam te isprozovao, nedaj Boze. To sto je on izustio sebi u njedra
“***** mu truhlu majku” to je drugi par cipela.
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:39 am

storm_raider je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:34 am
@renzo, hvala na opaski i slazem se. Takvi su banovani proteklih dana. Kritika da, pljuvanje se nece vise trpiti. Zakasnjela reakcije jeste malo vjerovatno (valjda smo svi malo sokirani i usporeni zbog ovih "rezultata" koji nas stvarno bole), ali se ponoviti nece, to je obecanje. Opet, za ubuduce, kritika i argumentovana rasprava/razmjena misljenja - da, pljuvanje ne.
Zahvalio bih se na ovako toploj dobrodoslici i nadam se da ce se stranice foruma ispunjavati samo trofejim, lijepim pricama i komentarima ko je dao najbolji go i ko je imao najljepsi dribling. Obaveze i posao, nazalost, ne dozvoljavaju 100% posvecenost forumu, ali nadam se da cu uspjeti ukomponovati sve to.
A povrh svega, jedina zelja mi je da se nikada vise ne desi bilo kakva podjela medju bracom, medju ocem i sinom i svaka ostala podjela koja nas je pogodila u zadnjih pola godine.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:44 am

renzo1921 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:39 am
storm_raider je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:34 am
@renzo, hvala na opaski i slazem se. Takvi su banovani proteklih dana. Kritika da, pljuvanje se nece vise trpiti. Zakasnjela reakcije jeste malo vjerovatno (valjda smo svi malo sokirani i usporeni zbog ovih "rezultata" koji nas stvarno bole), ali se ponoviti nece, to je obecanje. Opet, za ubuduce, kritika i argumentovana rasprava/razmjena misljenja - da, pljuvanje ne.
Zahvalio bih se na ovako toploj dobrodoslici i nadam se da ce se stranice foruma ispunjavati samo trofejim, lijepim pricama i komentarima ko je dao najbolji go i ko je imao najljepsi dribling. Obaveze i posao, nazalost, ne dozvoljavaju 100% posvecenost forumu, ali nadam se da cu uspjeti ukomponovati sve to.
A povrh svega, jedina zelja mi je da se nikada vise ne desi bilo kakva podjela medju bracom, medju ocem i sinom i svaka ostala podjela koja nas je pogodila u zadnjih pola godine.
Nema na cemu i ja se nadam vjeruj mi. Do nas je, vidis kakva je situacija u drzavi i sam. Do nas je sve. Navijaci su navijaci, bice tu i pljuvanja (svugdje u svijetu je tako), mora biti, svi mi ovo licno shvatamo. Kako Zelju drugacije da shvatimo, ako ne licno? Bice i sa druge strane pretjerivanja u hvaljenju. I toga mora biti. A pogotovo kod jednog balkanskog, brdskog (da ne kazem primitivnog) plemena. Zurimo, ne cekamo skoro nikada, a od neke pameti i nismo (vidis kakva je situacija u drzavi). Ako si pratio, a kazes da jesi, mjesecima sam molio, pisao, upozoravao da nam samo treba nadogradnja u sportskom dijelu (ovi prosli nisu znali nazalost tu). Od ovih trenutnih nisam vidio nikakav pomak, cak naprotiv. Ali, hajde da se ne vracamo. Valja nam svima naprijed i nadam se da ce biti bolje nego je bilo, u svim segmentima. Svim srcem se nadam, a ja cu uvijek isto podrzavati Zelju - svom snagom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 11:55 am

Iskren da budem, sve kada se sabere, ja sam jako puno ocekivao od Amara tako da sam ovaj proljetni dio shvatio kao jednu šamarcinu i njemu i na nama. Moguce je da vise nece tako lako svr njegove fore prolaziti, napreduju i ekipe u BiH. Medjutim, ja sam uvjeren da Amaru treba vrijeme. Da je kao sto nije, i kako si vec rekao, srece da Amar dobije bar 2 godine vremena, a da pri tome mu ne skacemo po glavi i mi navijaci a i bunt sa drustvenih mreza, mislim da bi imali pravo necemu da se nadamo. Mada opet, mislim da je sljedece godine druga prica. Ne mogu ni ja a ni ostali tvrditi da cemo uzeti titulu, ali mislim da ce to biti jedna druga ekipa protiv koje nikada neka krupa ili z09 nece najavljivati pobjedu na Grbavici.

Na sve ovo, mislim da je i obicnom laiku jasno da je ovo grupa prosjecnih, poluprofesionalnih fudbalera. Bar 90% od njih. Uvjerili smo se da 4 od 6 nasih ofanzivaca jednostavno nemaju osove tehnike fudbalskog udarca. Tu se sva prica zavrsava. Da je srece bilo, mi bismo onakvu krupu dobili, bez laznog pretjerivanja, 7-0.Ekipa je bila dobra pred pocetak sezone, bilo je tu dosta znalaca, medjutim ono sto je jako falilo je taj balans u ekipi. usli smo u sezonu sa jednim napadacem, 4 desetke i bez rezervnih bekova. Cinjenice.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 12:00 pm

Kada je Amar u pitanju, kao i vecina sacekacu sljedecu sezonu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 12:01 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 22, 2019 12:00 pm
Kada je Amar u pitanju, kao i vecina sacekacu sljedecu sezonu.
Bas tako, ja svoj sud o novoj upravi i o Amaru donosim u Maju 2020.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 12:09 pm

Sta se dešava sa Sinišom? Zbog cega je zapostavljen, ne mogu vjerovati da Stanić igra prvu, shvatam da je malo ispao iz forme.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 12:21 pm

Amarov dolazak bi imao nekog smisla ako na ljeto dovede top igrače za našu ligu ( ne pije vode izgovor kako nije sigurno da će kod nas odlično igrati , jer se na taj izgovor mogu "vaditi" svi klubovi na svijetu , pa opet kupuju nekoliko dokazanih igrača ) , a među njima bih prihvatio , uračunao i , recimo , vanserijske talente , odnosno mlade igrače iz BiH koji zaista obećavaju.
I Amar i uprava su došli kritkujući prethodne s portske rezultate .Uopšte me nije briga kako će nabaviti novac za pojačanja , kako su došli neka ga i nabave.Dakle , ili jesi ili nisi .
Od nastavka razvoja infrastrukture ne očekujem gotovo ništa u dogledno vrijeme.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 12:31 pm

RokElsner44 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 12:09 pm
Sta se dešava sa Sinišom? Zbog cega je zapostavljen, ne mogu vjerovati da Stanić igra prvu, shvatam da je malo ispao iz forme.
Dešava se to da mu Amar želi vidjeti leđa.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 12:31 pm

Zaka je napisao/la:
pon apr 22, 2019 9:34 am
mula je napisao/la:
pon apr 22, 2019 9:27 am
Pa ako se sprema čistka na ljeto, šta smo onda dobili novim dolaskom Osima ili bolje rečeno šta će on novo donijeti?
Ja iskreno mislim i nadam se da do toga neće doći .Da će se zadržati večinom svi igrači + da će se dovesti 3 ili 4 nova. Tu prvenstveno mislim na pozicije desnog i lijevog napadača, jedan centralni vezni i možda golman.
Previše je ova ekipa truhla da ne bi bilo čistke. Golman, štoper, 2 beka, 2 vezna, 2 krila, 1 ili 2 napadača..
e jbg sad...
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 12:38 pm

Sto je najgore, nije ni pretjerivanje.
Ode Veca, ode Saban, Krpic. Od Zeca izgleda hljeba nema, a od nasih krila jedino Veseli valja. E sad jedino za bekove ne znam, ali moguce je da ce otici i Sinisa i Pavic, pa ti treba i vise bekova. Ludnica ce biti na ljeto.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 297 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija