Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:55 am

Zaka je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:37 am
slika

Evo ko se predstavlja navijačem Želje i ko daje podršku sadašnjoj upravi..
I ovo je dokaz kako su nas pravili budalama, a mi pustili da rade s našom Svetinjom šta hoće.
Nece zaigrati smrad za svetinju makar sve eksplodiralo.

**** on sve sebi nikad veci propalitet i neznalica nije dosao u klub, najgluplji igrac od kad pratim klub. Da nije nekih osmih indijskih liga nikad u zivotu nigdje ne bi nastupio.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 12:58 am

Manijaci trebaju pokazati stav navijaca, moramo dati svoj glas
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:01 am

S obzirom da je Zdeno Jelic isuvise star, jedini kojeg bih volio vidjeti na mjestu predsjednika je Vedran Vukotic i njegova ekipa. Mislim da nikad skupstina od 1996.godine nece biti neizvjesnija vise podjeljena i da nas ocekuje najburnije ljeto ikad. Toliko je problema iskocilo, ne samo iz ovih crnih 5 mjeseci nego iz zadnje dvije godine. Sivilo se nadvilo nad Grbavicom kao nikad.
Ono sto od veceras provjereno znam, jeste da ce Vedran pokusati da se vrati na mjesto predsjednika kluba vec na skupstini 15.06.sa svojim ljudima, te nekoliko ljudi iz sadasnjeg mandata. Ovi ostali nisu dobro dosli, i nisu tu radi Zelje.
A iako je zabranjeno prozivanje pa makar po cijenu bana. Glas Razuma, naporan si i gori si od Guve. 58 godina ili koliko vec i samo jedno te isto govoris. I da jesi i da nisi pogodio bit ne vadis ga. Druga stvar baratas s pogresnim podacima, i pravis tu neku dramu oko svega, a imamo je dovoljno. Odvadi vise. Idi Amaru pred stan i govori mu da je kamatar ako te to ispunjava.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:04 am

storm_raider je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:15 am
blueDBR je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:10 am
drenchy69 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
ovaj post mi čitav dan ne izlazi iz glave …
Ni meni vjeruj mi...
Brat nas <3
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:04 am

Tare1921 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:55 pm
Okolele je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:33 pm
Nešto nam se bobica i torlak usutali na fb a kad je trebalo lajati po prosloj upravi i prizivati Amara iz paštete su iskakali..
Eto sad Bob kriv sto licencu nismo dobili i sto je prosla uprava nogirana. Bob je hvalio Misketa kad je bio onaj snimak o novoj juznoj tribini kao svi mi ali jbt izgubiti dvije glat titule pa onda sutiti nakon sto smo onako pokradeni od saveza pa jebali smo mu svi sve i nek je dobio nogu isto kao sto treba Amar dobiti nogu i svi ostali. Vukotic bujrum ostali sikter.
I nez sto provociras istinske navijace Zelje koji nisu tu radi interesa nego iz ljubavi prema Zelji a ne iz ljubavi prema Amaru ili Misketu kao neki. Ja se ne sjecam kad je on gostovanje propustio pa cak kad je nekima bilo iz ponizenja otici u Krupu radi Kupa njemu nije bilo. Nama treba vise navijaca kao Bob i da smo svi kao jedan a ne da takve navijace prozivamo.
Bobe ako citas ovo tebi kapa do poda :klanjase2:
Prelomni trenutak nije gubitak titule, nego ne potpisivanje ugovora sa Stanicem!
Cestitalo se u vakat reprezentativcu BiH. Da pogresno ne budem shvacen sav taj dio navijaca nema koristi od kluba, Stanica nego oni jednostavno misle da su svu pamet svijeta pokupili. Pa komentarisu raznorazne stvari oko kojih blage veze nemaju.
Sto sad sute? Ego im ne dozvoljava treba popisat sam sebe, Amila, Nedo, Hasanovic? Nema strebera, slobodno..
Ismijavali su oni Amara po fb. Cak sam i ovde o tome pisao kako je ruzno citati da je Lutvo na aparatima jer se istok krenuo praviti... Kako ne smijemo vrijedjat nasu legendu,ali ih nista nije moglo sprijeciti da ismijavaju "tuborgovce".
Ali nekome je jeftin obraz, pa kad haver ne potpisa. Od jednom Beslija postade lobotomac i uhljeb, Adzem netalentovan ili neznalica,svi da se zahvale Zakaricu.

To sto idu na utakmice, nikome ne daje za pravo da pljuje po nasem klubu. To misljenje je i dovelo do paljenja na svakoj utakmici, jer oni idu na gostovanje pa im to dozvoljava da prave stetu na svakoj utakmici. Ne, ne i ne!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6004
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:08 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 1:01 am
S obzirom da je Zdeno Jelic isuvise star, jedini kojeg bih volio vidjeti na mjestu predsjednika je Vedran Vukotic i njegova ekipa. Mislim da nikad skupstina od 1996.godine nece biti neizvjesnija vise podjeljena i da nas ocekuje najburnije ljeto ikad. Toliko je problema iskocilo, ne samo iz ovih crnih 5 mjeseci nego iz zadnje dvije godine. Sivilo se nadvilo nad Grbavicom kao nikad.
Ono sto od veceras provjereno znam, jeste da ce Vedran pokusati da se vrati na mjesto predsjednika kluba vec na skupstini 15.06.sa svojim ljudima, te nekoliko ljudi iz sadasnjeg mandata. Ovi ostali nisu dobro dosli, i nisu tu radi Zelje.
A iako je zabranjeno prozivanje pa makar po cijenu bana. Glas Razuma, naporan si i gori si od Guve. 58 godina ili koliko vec i samo jedno te isto govoris. I da jesi i da nisi pogodio bit ne vadis ga. Druga stvar baratas s pogresnim podacima, i pravis tu neku dramu oko svega, a imamo je dovoljno. Odvadi vise. Idi Amaru pred stan i govori mu da je kamatar ako te to ispunjava.
Sta je reko maid Bozidare....... :placeodsmijeha:
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:09 am

Durgo je napisao/la:Sta mozemo uraditi da Misimovica, Vukotica, Amara, Marka i Badzaka spojimo za jedan sto? Evo recite vi meni? Mi moramo sa ovim ljudima graditi buducnost, to je najbolje sto zeljo ima.

Da se zakopaju ratne sjekire, i da krenemo zajedno naprijed....
sjedili su oni zajedno kada je Misimovic zvao Amara da preuzme..
sad mi je i jasno sto se nisu mogli "dogovoriti"

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:11 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 1:01 am
S obzirom da je Zdeno Jelic isuvise star, jedini kojeg bih volio vidjeti na mjestu predsjednika je Vedran Vukotic i njegova ekipa. Mislim da nikad skupstina od 1996.godine nece biti neizvjesnija vise podjeljena i da nas ocekuje najburnije ljeto ikad. Toliko je problema iskocilo, ne samo iz ovih crnih 5 mjeseci nego iz zadnje dvije godine. Sivilo se nadvilo nad Grbavicom kao nikad.
Ono sto od veceras provjereno znam, jeste da ce Vedran pokusati da se vrati na mjesto predsjednika kluba vec na skupstini 15.06.sa svojim ljudima, te nekoliko ljudi iz sadasnjeg mandata. Ovi ostali nisu dobro dosli, i nisu tu radi Zelje.
A iako je zabranjeno prozivanje pa makar po cijenu bana. Glas Razuma, naporan si i gori si od Guve. 58 godina ili koliko vec i samo jedno te isto govoris. I da jesi i da nisi pogodio bit ne vadis ga. Druga stvar baratas s pogresnim podacima, i pravis tu neku dramu oko svega, a imamo je dovoljno. Odvadi vise. Idi Amaru pred stan i govori mu da je kamatar ako te to ispunjava.
daj Boze da je istina to za Vedrana, al po licnom iskustvu kad god se šta normalno fino ponadam, samo se sjebem više u život na kraju i uduplam gramažu trave
hvala što si podjelio to s nama nadam se da ne supljiras, živ i zdrav bio 100 godina !!!
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:11 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 1:01 am
S obzirom da je Zdeno Jelic isuvise star, jedini kojeg bih volio vidjeti na mjestu predsjednika je Vedran Vukotic i njegova ekipa. Mislim da nikad skupstina od 1996.godine nece biti neizvjesnija vise podjeljena i da nas ocekuje najburnije ljeto ikad. Toliko je problema iskocilo, ne samo iz ovih crnih 5 mjeseci nego iz zadnje dvije godine. Sivilo se nadvilo nad Grbavicom kao nikad.
Ono sto od veceras provjereno znam, jeste da ce Vedran pokusati da se vrati na mjesto predsjednika kluba vec na skupstini 15.06.sa svojim ljudima, te nekoliko ljudi iz sadasnjeg mandata. Ovi ostali nisu dobro dosli, i nisu tu radi Zelje.
A iako je zabranjeno prozivanje pa makar po cijenu bana. Glas Razuma, naporan si i gori si od Guve. 58 godina ili koliko vec i samo jedno te isto govoris. I da jesi i da nisi pogodio bit ne vadis ga. Druga stvar baratas s pogresnim podacima, i pravis tu neku dramu oko svega, a imamo je dovoljno. Odvadi vise. Idi Amaru pred stan i govori mu da je kamatar ako te to ispunjava.
Daj boze da se Vedran vrati, takodje bilo bi dobro da se vrate ljudi poput Bajramovica, Duvnjaka, Misimovica, Hadziosmanovica, a iz ove uprave jedino Badzak, i naravno Amar kao trener, ali samo kao trener.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:12 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 1:01 am
S obzirom da je Zdeno Jelic isuvise star, jedini kojeg bih volio vidjeti na mjestu predsjednika je Vedran Vukotic i njegova ekipa. Mislim da nikad skupstina od 1996.godine nece biti neizvjesnija vise podjeljena i da nas ocekuje najburnije ljeto ikad. Toliko je problema iskocilo, ne samo iz ovih crnih 5 mjeseci nego iz zadnje dvije godine. Sivilo se nadvilo nad Grbavicom kao nikad.
Ono sto od veceras provjereno znam, jeste da ce Vedran pokusati da se vrati na mjesto predsjednika kluba vec na skupstini 15.06.sa svojim ljudima, te nekoliko ljudi iz sadasnjeg mandata. Ovi ostali nisu dobro dosli, i nisu tu radi Zelje.
A iako je zabranjeno prozivanje pa makar po cijenu bana. Glas Razuma, naporan si i gori si od Guve. 58 godina ili koliko vec i samo jedno te isto govoris. I da jesi i da nisi pogodio bit ne vadis ga. Druga stvar baratas s pogresnim podacima, i pravis tu neku dramu oko svega, a imamo je dovoljno. Odvadi vise. Idi Amaru pred stan i govori mu da je kamatar ako te to ispunjava.
Vedran je jedna od rijetkih osoba u ovom trenutku koja moze proizvesti pozitivan sok. Neko koga svaki normalan Zeljovac postuje.

Amaru ne vjerujem, Vedranu vjerujem i stao bih iza njega sta god radio.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:12 am

FK SPARS :zeljeznicar1:
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:12 am

Dosli novi, nema istoka, nema futbola (kaze osigurali evropu a da nam nije pitara i onih ustasa ne bi je vidjeli ocima), ponizili nas na derbiju od rata pa ovamo veceg ponizenja nema, tuzio nas lik za 400 000KM i uzeo platu i ugovor na 3,5 godine cirkus, nema licence, pola sponzora otislo itd i sve to u 8 mjeseci... Pa ovi su nam jebali mamu u vrlo kratkom periodu a sta ce tek da nam rade....
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:13 am

Pa koliko je licemjerstvo Nede i sličnih njemu pokazuje primjer Kjosevskog, kad je suspendovan, svi su se digli da ga podrže. Kada ga je Amar sklonio iz prve postave, onda su svi šutili, isto kao što sad šute.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:13 am

Svi su krivi... I mi smo krivi kao navijaci. Predlazem
1: zalba fifa uefa
2 istupanje iz ove kukuruz lige
3 rastjerat bagru od cistacice pa nadalje
4 ssavezu zagorcat postojanje... Ima nacina stotinu
5 okupit ljude koi samo Željin interes gledaju i vole
6 krenut od nule u nekoj drugoj ligi i nekom drugom savezu
7 mi navijaci moramo bit tu uz Želju !!! kao nikad prije, i stat iza njegovih interesa. Željo nas treba braco moja draga, treba nas sve i to ujedinjene .Moramo krenut u borbu protiv dusmana svi skupa svaki pojedinac

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:15 am

Ovo je samo kulminacija i erupcija višegodišnjeg štovanja "Boga Amara", pranja svih njegovih djela i isključivanja moći razmišljanja i razuma kada je on u pitanju.

Senad Misimović nije kult niti božanstvo, mnogima je on samo simbol da se može i na drugačiji način. Razlika je što bi svi oni koje pogrdno nazivaju "misketovcima" prihvatili nekog trećeg sa planom i sistemom, dakle ne mora uopšte biti Senad, dok bi idolopoklonici otjerali Gvardiolu nakon dva remija radi "Boga Amara".

Tako je to u svim idealiziranjima, od Tita do Alije. Svi koji misle drugačije i pokušaju im skinuti roze naočale su neprijatelji bratstva i jedinstva, Jugoslavije, njenih naroda, Bosne, Bošnjaka, Islama, Želje, Grbavice, i boje plave. Moraš štovati to božanstvo ili si ismijan i ponižen.


Tražili ste, gledajte.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6004
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:16 am

bojamora je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:53 am
Kakav mentalni sklop moraš imati da se pozivaš da si kao navijač Želje a da cijelo vrijeme bez argumenata i činjenica pljuješ najtrofejnijeg trenera u istoriji i čovjeka koji nam je donjeo toliko ponosa i radosti. Ja ne mogu to da shvatim.
Prvo neka vrati 300 000 € sto je leglo na njegov privatni racun u austriji,od prodaje igraca FK ZELJEZNICAR....
Tek onda mozemo pricati dalje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:17 am

Haklapuc je napisao/la:
ned dec 23, 2018 7:46 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 23, 2018 7:38 pm
Zeljo je takodjer nas odraz u ogledalu.
U svemu ovome jedino mi je drago što sam imao dovoljno mozga da stanem na pravu stranu, kao uostalom i 90% stadiona. Muda bih svoja pojeo da sam na neki način u ovome učestvovao, pa makar i jednim zviždukom ili povikom uprava napolje.

A da smo svi imali više razumijevanja i da nismo olako shvatali organizovane višegodišnje atake na klub, možda bi se sad druga priča ovdje pričala. Ima i naše krivice u svemu ovome itekako, bolje od ovoga definitivno ne zaslužujemo, to mi je sad kristalno jasno.
Ovo sam napisao 23.12. odnosno na "dan pobjede Željezničara" ne sluteći uopšte da nas mogu dovesti u ovu situaciju za samo 5 mjeseci. Strašno, strašno šta smo dopustili, a kao što sam već rekao, sad nam i ne preostaje ništa drugo nego da nijemo posmatramo i nadamo se da će se ovi procesi namjernog obaranja cijene što prije okončati. Sad mi već djeluje da možemo još puno dublje potonuti, a to ćemo svakako ubrzo i vidjeti i osjetiti.

Zbog nečijeg hira, zbog nečijeg obima bicepsa, manjka mozga i pohlepe ostadosmo bez kluba. Uživajte.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:19 am

@Danan rekao Maid da te voli. Da si bas kul osoba, vrlo humoristican momak i da si velika sveznalica. I da se raduje potpisu onog iz Izraelske druge kojeg nam ti najavi.
Vedranu bih vjerovao da kaze da krava daje crno mlijeko. Amaru vjerujem sto se tice strucnosti i znanja. Ali me duboko razocarao sa ovim pajdasima sto ih dovede.
Zadnja izmjena: Bozidar Radosevic, dana/u uto maj 28, 2019 1:27 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:26 am

Veliku zelju imam da Slavko preuzme neku ekipu iz Premijer lige..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6004
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 1:28 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 1:19 am
@Danan rekao Maid da te voli. Da si bas kul osoba, vrlo humoristican momak i da si velika sveznalica. I da se raduje potpisu onog iz Izraelske druge kojeg nam ti najavi.
Vedranu bih vjerovao da krava daje crno mlijeko. Amaru vjerujem sto se tice strucnosti i znanja. Ali me duboko razocarao sa ovim pajdasima sto ih dovede.
Selam ces i ti njemu.....
A sto se ćuke tice ,nije on bas toliki levat...ne nasjeda na.bajke.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Meha87, milanribar i 286 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija