Moderator/ica: storm_raider

 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:57 pm

Ko je onaj mator sa nase klupe sto je davao sugestije ili komentare igracima na terenu tokom utakmice? Bas ogranicen, bez ikakve pedagogije ili ista, zaostao 30-40 godina u ponasanju.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:59 pm

Brkoo je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:50 pm
Fazon je u 3 prelazna roka i Dino Dzurbuzovic bi uzeo titulu da je imao tri prelazna roka..
@avlami, Ovim postom si nadmasio sam sebe.. :klanjase2: :klanjase2: :placeodsmijeha: :klanjase2:
To smo valjda apsolvirali. D. Đurbuzović je otjeran nakon 27 kola kada je Željo bio PRVI na tabeli. Amar ga naslijedio i osvojio titulu. U čemu je fol? Koji od trenera su 1996. imali privilegiju da naprave tri prelazna roka i da sa odabranim igračima u tim prelaznim rokovima završe sezonu. Nabroj.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:00 pm

Joj kad je Meša i Jamak sakriju u sredini, neće je naći ni onaj izdresirani milicijski ker :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:14 pm

Premier je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:55 pm
avlami97 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:35 pm
Nije fazon u igračima. Fol je u prelaznim rokovima. Od rata pa do sada samo je Amar Osim imao priliku imati tri prelazna roka. Ostali treneri (uglavnom) su tjerani pod pritiskom navijača, a slično se dešavalo i sa igračima. Niko me ne može ubijediti da Dino Đurbuzović ne bi osvojio titulu kada je vodio ekipu 27 kola pa otjeran. Isto važi i nakon prvog mandata Odovića ili Slavka Petrovića i Admira Adžema (oba mandata).

Međutim niko od 1996. godine nije imao priliku i privilegiju napraviti tri prelazna roka i sprovesti svoje zamisli u djelo. Slično se radilo i sa igračima. Otjeramo Vranješa, Mehremića, Jazvića..., a siguran sam da bi Vranješ imao mjesta među 18, a Mehremić je bolji bek-stoper od ijednog koji je trenutno u našem rosteru. Jazvić bi garant bio konkurentan našim krilima. Ups, pa mi i nemamo krila osim Veselog i Zajmovića.

Tri prelazna roka u njima je fol. No, to navijači ne znaju. Zato ove godine osvajamo titulu.

P.S. Mislim da je Amar u današnjoj trening utakmici morao pored Štile, Alispahića, Keme, Veselog, Lendrića...morao odmarati i Stanića, jer smo svi upoznati koliko mogu ovi koji nisu igrali, a isto znamo koliko Stanić može. Stana bio bespotrebno na trening utakmici.
Razlika je sto je Amar najuspjesniji trener, a ti nabrojani su luzeri obicni...Adzem koji nije uspio zadrzati 0 3 do kraja utakmice, ili Slavko koji je imao 4 boda prednosti 3 kola do kraja pa je to prokockao..Normalno da su trebali biti otjerani, jer su bili losi treneri...
Ne branim Amara onako kako pisu oni na govno forumu niti lajem protiv njega kao sto pojedini ovdje rade, negdje sam na sredini..ima prijelazni rok, bod manje od konkurenta nek radi sta hoce dovodi koga hoce al nek sezona se zavrsi s titulom...ako tako ne bude onda hvala i prijatno.
Nije 4, nego 3 boda, 3 kola prije kraja prvenstva nad drugoplasiranom ekipom. Da su pitari dobili te 3 utakmice, mogli smo ga flautati i mi i Zrinjski. Mi ga poflautali isto kao i pitari. Mi razočarani penalom u Bijeljini za Zrinjski u sudijskoj nadoknadi, a to pitarima bila satisfakcija. Računanje ti nije jača strana. A, ako već ne znaš računati imaju tabele, pa vidi bodovnu razliku.

Evo imaš tabelu na kraju teksta 3 kola prije kraja prvenstva. https://www.klix.ba/sport/nogomet/velik ... /170506085
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:15 pm

avlami97 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:59 pm
Brkoo je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:50 pm
Fazon je u 3 prelazna roka i Dino Dzurbuzovic bi uzeo titulu da je imao tri prelazna roka..
@avlami, Ovim postom si nadmasio sam sebe.. :klanjase2: :klanjase2: :placeodsmijeha: :klanjase2:
To smo valjda apsolvirali. D. Đurbuzović je otjeran nakon 27 kola kada je Željo bio PRVI na tabeli. Amar ga naslijedio i osvojio titulu. U čemu je fol? Koji od trenera su 1996. imali privilegiju da naprave tri prelazna roka i da sa odabranim igračima u tim prelaznim rokovima završe sezonu. Nabroj.
Fol je u tome da Amar ima kvalitet. Dvocifren broj trofeja. Amaru bih dao i 100 hiljada prelaznih rokova da uradi a za Djurbuzovica, Odovica, Kostica, Petrovica, Krcmarevica i slicne je puno i dva prelazna roka..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:15 pm

E to bas puno mjenja stvari.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:17 pm

Nemojte dirati Odu i Adzema kod njih smo na nesto i licili. Bar su po kup osvojili.
Ostali nisu vrijedni spomena, a zamisli da ih usporedjujes sa Amarom. Moras bas hrabar biti.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:20 pm

Pa dobro, Adzem je osvojio kup i borio se za titulu. Covjek nije nikad dobio pravu podrsku navijaca. Ovo nema veze sa Amarom koji je sigurno bolji trener, nego to opisuje nase drustvo. Isto tako nebi nikad ovaj Selimbegovic iz Regensburga dobio priliku. Jednostavno smo takav narod i sredina.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:25 pm

Vrhunac rasprave: "Mehremić je bolji bek-stoper od ijednog koji je trenutno u našem rosteru." :klanjase2: :pljesak:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:26 pm

slika

slika

Neko je pitao za slike, evo od jutros
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:29 pm

Svi znamo kakav je majstor Jamak sa loptom, bolje da je on u rosteru nego Hajdarević koji neće pomoći kad se ganja rezultat.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:33 pm

Nemojte potencirati Jamaka kao problem, svima je veći problem ovaj Miletić.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:36 pm

slika
Ovakvi botovi su instalirani i po fb zvanicnoj kluba i po forumu, a prije godinu i po su pricali tj pljuvali po zvanicnoj
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:38 pm

slika
Preslikana prica pojedinaca sa foruma
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:44 pm

@LeBlue, Laz je da Adzem nije imao podrsku. Na pocetku su ljudi bili skepticni prvenstveno zbog toga sto je Petrovic smijenjen dan pred utakmicu. Par mjeseci su zakasnili da smijene Petrovica. Nakon odlicne prve polusezone mislim da nije postojao neko ko bi nesto kritikovao Adzema, svi su bili zadovoljni. Atmosfera je bila odlicna. I onda dolazi druga polusezona, potpuno drugi Adzem, i pojacanja poput Cubare, Mehremica, Modica itd.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Grbavica 2
Postovi: 62
Pridružen/a: pon jan 06, 2020 5:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:45 pm

Kospicar je napisao/la:
uto jan 21, 2020 6:26 pm
slika

slika

Neko je pitao za slike, evo od jutros
Hvala na slikama. Prelijepo.. :klanjase2:

Ako neko ima priliku, neka nam postavi barem po jednu sliku svaki dan.
Ti bar znaš da najjači sam kada krenu da me lome !
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:46 pm

avlami97 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 6:14 pm
Premier je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:55 pm
avlami97 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:35 pm
Nije fazon u igračima. Fol je u prelaznim rokovima. Od rata pa do sada samo je Amar Osim imao priliku imati tri prelazna roka. Ostali treneri (uglavnom) su tjerani pod pritiskom navijača, a slično se dešavalo i sa igračima. Niko me ne može ubijediti da Dino Đurbuzović ne bi osvojio titulu kada je vodio ekipu 27 kola pa otjeran. Isto važi i nakon prvog mandata Odovića ili Slavka Petrovića i Admira Adžema (oba mandata).

Međutim niko od 1996. godine nije imao priliku i privilegiju napraviti tri prelazna roka i sprovesti svoje zamisli u djelo. Slično se radilo i sa igračima. Otjeramo Vranješa, Mehremića, Jazvića..., a siguran sam da bi Vranješ imao mjesta među 18, a Mehremić je bolji bek-stoper od ijednog koji je trenutno u našem rosteru. Jazvić bi garant bio konkurentan našim krilima. Ups, pa mi i nemamo krila osim Veselog i Zajmovića.

Tri prelazna roka u njima je fol. No, to navijači ne znaju. Zato ove godine osvajamo titulu.

P.S. Mislim da je Amar u današnjoj trening utakmici morao pored Štile, Alispahića, Keme, Veselog, Lendrića...morao odmarati i Stanića, jer smo svi upoznati koliko mogu ovi koji nisu igrali, a isto znamo koliko Stanić može. Stana bio bespotrebno na trening utakmici.
Razlika je sto je Amar najuspjesniji trener, a ti nabrojani su luzeri obicni...Adzem koji nije uspio zadrzati 0 3 do kraja utakmice, ili Slavko koji je imao 4 boda prednosti 3 kola do kraja pa je to prokockao..Normalno da su trebali biti otjerani, jer su bili losi treneri...
Ne branim Amara onako kako pisu oni na govno forumu niti lajem protiv njega kao sto pojedini ovdje rade, negdje sam na sredini..ima prijelazni rok, bod manje od konkurenta nek radi sta hoce dovodi koga hoce al nek sezona se zavrsi s titulom...ako tako ne bude onda hvala i prijatno.
Nije 4, nego 3 boda, 3 kola prije kraja prvenstva nad drugoplasiranom ekipom. Da su pitari dobili te 3 utakmice, mogli smo ga flautati i mi i Zrinjski. Mi ga poflautali isto kao i pitari. Mi razočarani penalom u Bijeljini za Zrinjski u sudijskoj nadoknadi, a to pitarima bila satisfakcija. Računanje ti nije jača strana. A, ako već ne znaš računati imaju tabele, pa vidi bodovnu razliku.

Evo imaš tabelu na kraju teksta 3 kola prije kraja prvenstva. https://www.klix.ba/sport/nogomet/velik ... /170506085
4 boda je prokockao nad Zrinjskim.Zrinjski je bio prvak, a mi smo toj istoj ekipi bjezali 4 puta, to se moze vidjeti na linku koji si postavio...ne znam zasto se toliko pravis pametan i zasto pises to racunjanje ti nije jaca strana kad nigdje nisam napisao da smo bjezali drugoj ekipi na tabeli 4 boda.Uostalom je li bitno jesu li to 3 2 ili 1 bod? Imali smo sah mat u krupi i na kosevu i sta je bilo??? Kqrcina jer je trener bez muda!
Prijatelju od svih ljudi na forumu ti ubjedljivo se razlikujes od svih, imam osjecaj da ti je najmanje bitan Zeljo, nista nisi drugaciji od onih sa govnogovno ba..ne pamtim da si ikad ista pozitivno napisao, mozda poslije derbija i tjt.Ako si vec genije kakvim se predstavljas i znas sve zivo ne sumnjam u tvoj ulazak u klub na narednoj skupstini pa da napokon Zeljo postane europski klub..svako dobro druze :palacgore:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:49 pm

Nama je trebao klasan stoper i kad smo imali Kemu i Sipu, neko za prvih 11.. nama je Sipa otisao i opet nismo doveli klasu, nego Jovanovica iz 2.korejske lige i Kosorica, a povezujemo se sa tim Mileticem koji dugo nije igrao i taj frajo jos na probi sto je. Treba ti Graovac, Jakovljevic, Cocalic.. a ovakvi nas zapadnu. Isto ce biti i za desno krilo, sanjas Zakarica, dodje neki Okic i ala Okic. Nadam se samo da Amar zna i vidi sta ima, odnosno sta nema.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:49 pm

Uvijek kad krene neka prica o sitaciji trenutno u klubu upale se ovi amarovi botovi i vracaju pricu na proslu upravu kojih nema vec neko vrijeme. A na to se upale senadovi botovi i ode prica skroz u lijevu stranu... daleko od sustinskog problema
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 6:52 pm

Kospa je napisao/la:
uto jan 21, 2020 6:49 pm
Uvijek kad krene neka prica o sitaciji trenutno u klubu upale se ovi amarovi botovi i vracaju pricu na proslu upravu kojih nema vec neko vrijeme. A na to se upale senadovi botovi i ode prica skroz u lijevu stranu... daleko od sustinskog problema
Potpuno si upravu, zato je i opao kvalitet foruma...svi sve znaju kako treba poslovati, kako kupovati igrace, kako krov postaviti, kako travu odrzavati, kako finansije raspodjeliti i slicno....najmanje price o Zelji kao klubu nazalost.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija