Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:32 pm

Pa klub treba da angazuje nekog extra advokata i da ga odjebe za sva vremena.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:34 pm

Mirek11 je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:25 pm
Kamatar je izgleda puko malo, nervozan je previse.
Zalosno sta covjek uradi od svog imidza kod vecine Zeljovaca.
Bojim se samo da ce naci zrtvu koja ce ispred kluba pristati da mu se ta potrazivanja isplate. Ok dao si novac ali nemas nista na pismeno i jbg, ko bi normalan pristao da mu da novac. Moze reci dao je milion ili 200 ili 600 hiljada, ko zna. Pored toga ima li traga da je vratio novac od Bekricevog transfer, nema. Mozda je dao Zeljine novce?!

Koliko sam nacuo jedan od clanova ovog UO bi mogao biti novi predsjednik, cisto kozmeticka promjena ali mislim da covjek ne moze donijeti neki napredak. Postoji mogucnost da Greda udje ali nije sigurno.
Ne lupaj. Postoje ljudi koji su tad bili u klubu i koji znaju koliko je dao Amar. Ništa ne ide na lijepe oči. Amaru se trebaju vratiti sve pare. Ako je aktiviranje kamata jedini način, onda ok. Ponavljam, vratiti koliko smo mu dužni i riješiti se više toga za sva vremena. Već tri godine pričamo samo o tome.

Da dodam, ne zanima me je li to Amar, neko peti ili deseti. Svima vratiti koliko su dali. Ako ne vratimo danas, sutra ćemo morati. Trebamo biti malo zahvalni i Amaru i Misketu i mnogim drugim što su nas posudbama održavali na životu, a ne ciganisati prema njima. To više govori o neodrživosti kluba na ovaj način, ali to je već druga tema.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:37 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:29 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:24 pm
Elegant je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:15 pm
Pravnim putem Amar ne moze nista klubu ako nema dokaze za to sta potrazuje.

Samo da ima neko posten da to istjera i brani interes kluba.
Tišina više. Zamisli pita te rođak da mu posudiš milju i ti to uradiš i kažeš vrati kad staneš na noge. On dobije fin posao, stane na noge i ti odeš tražiti pare, a on se napravi budala i kaže kakva ba milja, ne znam o čemu pričaš, gdje ti je papir? Bi li halalio pare ili bi mu usta razvalio zbog toga?
Sudskom Presudom iz 2013. godine je receno da je on svoje pozajmice uzeo od Bekricevog transfera, kao i dugove za 2002. i 2003. godinu. Pa nece milion puta naplacivati iste stvari. :D
Kojom presudom? Postavi je. Sud rekao da je namirio ili je to nečija procjena? Sud to nije mogao dokazati, jer nema papira koji će dokazati da je Amar ikako dao pare i Sud nije imao uvid u to koliko je posudio. Znači da govorimo o procjeni. Čija je procjena? Na kojim osnovama je zasnovana?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:38 pm

Treba neko postaviti pitanja koliko je tacno dao novca, koliko je do sada vratio i sta je sa bekricevim transferom? Ovako se samo svadjamo, a ispasta nam klub halo klub nam ispasta. Hocemo li poceti braniti interese kluba??? Yebo ga pojedinci
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:40 pm

Ako Sud nema uvida u dokumentaciju,onda ni Amar nema nikakav pravni osnov osim svoje rijeci da je dao te x pare. ;)

Ergo,ne moze mu se isplatiti nikakav novac.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:41 pm

Nemamo para za licence, ali će on vratiti svoje pare. I još neki navijač 'kluba' brani ne 'klub' nego njega.

E živote, pokvareni joysticku..
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:46 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:37 pm
avlami97 je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:29 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:24 pm


Tišina više. Zamisli pita te rođak da mu posudiš milju i ti to uradiš i kažeš vrati kad staneš na noge. On dobije fin posao, stane na noge i ti odeš tražiti pare, a on se napravi budala i kaže kakva ba milja, ne znam o čemu pričaš, gdje ti je papir? Bi li halalio pare ili bi mu usta razvalio zbog toga?
Sudskom Presudom iz 2013. godine je receno da je on svoje pozajmice uzeo od Bekricevog transfera, kao i dugove za 2002. i 2003. godinu. Pa nece milion puta naplacivati iste stvari. :D
Kojom presudom? Postavi je. Sud rekao da je namirio ili je to nečija procjena? Sud to nije mogao dokazati, jer nema papira koji će dokazati da je Amar ikako dao pare i Sud nije imao uvid u to koliko je posudio. Znači da govorimo o procjeni. Čija je procjena? Na kojim osnovama je zasnovana?
Trazio sam da je postavim, ali je administracija protiv toga da postavljam takva dokumenta. S obzirom da se radi o javnom dokumentu, pisao sam i broj presude, kao i datum. Odes do Opcinskog suda i sa tim podacima pogledas o cemu se radi.

Ukratko. Klub je dao saglasnost da novac od Bekricevog transfera u iznosu od 600 milja KM legne na Amarov racun, a na ime dugovanja i pozajmica. Amar je od te svote morao platiti Bekricevog menadzera, ali ga je on izradio. Kasnije je Bekricev menadzer tuzio Zelju i Zeljo je morao platiti cca 218 milja KM sa sudskim troskovima itd. Stvari su kristalno jasne. I da nije bilo Bekricevog menadzera i njegove tuzbe o ovim stvarima se sigurno ne bi nista znalo. Bar, ne crno na bijelo. Sudska presuda Općinskog suda u Sarajevo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:49 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:34 pm
Mirek11 je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:25 pm
Kamatar je izgleda puko malo, nervozan je previse.
Zalosno sta covjek uradi od svog imidza kod vecine Zeljovaca.
Bojim se samo da ce naci zrtvu koja ce ispred kluba pristati da mu se ta potrazivanja isplate. Ok dao si novac ali nemas nista na pismeno i jbg, ko bi normalan pristao da mu da novac. Moze reci dao je milion ili 200 ili 600 hiljada, ko zna. Pored toga ima li traga da je vratio novac od Bekricevog transfer, nema. Mozda je dao Zeljine novce?!

Koliko sam nacuo jedan od clanova ovog UO bi mogao biti novi predsjednik, cisto kozmeticka promjena ali mislim da covjek ne moze donijeti neki napredak. Postoji mogucnost da Greda udje ali nije sigurno.
Ne lupaj. Postoje ljudi koji su tad bili u klubu i koji znaju koliko je dao Amar. Ništa ne ide na lijepe oči. Amaru se trebaju vratiti sve pare. Ako je aktiviranje kamata jedini način, onda ok. Ponavljam, vratiti koliko smo mu dužni i riješiti se više toga za sva vremena. Već tri godine pričamo samo o tome.

Da dodam, ne zanima me je li to Amar, neko peti ili deseti. Svima vratiti koliko su dali. Ako ne vratimo danas, sutra ćemo morati. Trebamo biti malo zahvalni i Amaru i Misketu i mnogim drugim što su nas posudbama održavali na životu, a ne ciganisati prema njima. To više govori o neodrživosti kluba na ovaj način, ali to je već druga tema.
Brate a jedno pitanje: Bio je Dzelo tada u klubu ali on nece da potpise, bili su i mnogi drugi ali ni oni nece.

Takodjer tako hinjski doci u klub i postaviti marionete da bi ti mogao raditi sta hoces je dno dna.

Ja bi sada namjerno vratio Misketa pa da Amar morq raditi s njim a i Miske sa Amarom
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:55 pm

Koliko neki brane lika koji je uzimao kamatu od kluba dok drugog blate zbog iste stvari :placeodsmijeha:
Sto taj prvi onda nije halalio pare i odma dao donaciju klubu i vozdra?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 5:56 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:46 pm
kvalitet je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:37 pm
avlami97 je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:29 pm

Sudskom Presudom iz 2013. godine je receno da je on svoje pozajmice uzeo od Bekricevog transfera, kao i dugove za 2002. i 2003. godinu. Pa nece milion puta naplacivati iste stvari. :D
Kojom presudom? Postavi je. Sud rekao da je namirio ili je to nečija procjena? Sud to nije mogao dokazati, jer nema papira koji će dokazati da je Amar ikako dao pare i Sud nije imao uvid u to koliko je posudio. Znači da govorimo o procjeni. Čija je procjena? Na kojim osnovama je zasnovana?
Trazio sam da je postavim, ali je administracija protiv toga da postavljam takva dokumenta. S obzirom da se radi o javnom dokumentu, pisao sam i broj presude, kao i datum. Odes do Opcinskog suda i sa tim podacima pogledas o cemu se radi.

Ukratko. Klub je dao saglasnost da novac od Bekricevog transfera u iznosu od 600 milja KM legne na Amarov racun, a na ime dugovanja i pozajmica. Amar je od te svote morao platiti Bekricevog menadzera, ali ga je on izradio. Kasnije je Bekricev menadzer tuzio Zelju i Zeljo je morao platiti cca 218 milja KM sa sudskim troskovima itd. Stvari su kristalno jasne. I da nije bilo Bekricevog menadzera i njegove tuzbe o ovim stvarima se sigurno ne bi nista znalo. Bar, ne crno na bijelo. Sudska presuda Općinskog suda u Sarajevo.
Hajde ovako. Kažu da će u intervjuu reći koliko mu Željo duguje tačno. Ako bude nejasnoća, nastavit ćemo. Ako imaš presudu, pošalji mi je nekako na pp (uploadaj je, pa pošalji link), da ne gubim vrijeme sa slanjem maila i njihovim odgovorom, jer se čeka do 15 dana.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:06 pm

Kako namazanao dva dana prije Skupstine i okupljanja ide ovaj intervju.
Amar se je zastitio maksimalno ugovorom i on moli Boga da ga se otjera, a to ce i uraditi jer ce onda naplatiti otkaz koji ce mu dati neko iz njegove uprave.
Naravno i taj neko ce dobiti dio kolaca od Amara jer ga je otpustio
Alea iacta est!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:09 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:34 pm
Mirek11 je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:25 pm
Kamatar je izgleda puko malo, nervozan je previse.
Zalosno sta covjek uradi od svog imidza kod vecine Zeljovaca.
Bojim se samo da ce naci zrtvu koja ce ispred kluba pristati da mu se ta potrazivanja isplate. Ok dao si novac ali nemas nista na pismeno i jbg, ko bi normalan pristao da mu da novac. Moze reci dao je milion ili 200 ili 600 hiljada, ko zna. Pored toga ima li traga da je vratio novac od Bekricevog transfer, nema. Mozda je dao Zeljine novce?!

Koliko sam nacuo jedan od clanova ovog UO bi mogao biti novi predsjednik, cisto kozmeticka promjena ali mislim da covjek ne moze donijeti neki napredak. Postoji mogucnost da Greda udje ali nije sigurno.
Ne lupaj. Postoje ljudi koji su tad bili u klubu i koji znaju koliko je dao Amar. Ništa ne ide na lijepe oči. Amaru se trebaju vratiti sve pare. Ako je aktiviranje kamata jedini način, onda ok. Ponavljam, vratiti koliko smo mu dužni i riješiti se više toga za sva vremena. Već tri godine pričamo samo o tome.

Da dodam, ne zanima me je li to Amar, neko peti ili deseti. Svima vratiti koliko su dali. Ako ne vratimo danas, sutra ćemo morati. Trebamo biti malo zahvalni i Amaru i Misketu i mnogim drugim što su nas posudbama održavali na životu, a ne ciganisati prema njima. To više govori o neodrživosti kluba na ovaj način, ali to je već druga tema.
Sto mu onda niko nece da posvjedoci?
 
Avatar
HajrA
Postovi: 356
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:10 pm

Amare ko ce vratiti Zelji pare i dugove koje si napravio u svojom proslim mandatima?
Ko ce vratiti pare poreznoj? Ti ili Zeljo?
Ko ce namiriti Zelji pare jer tvoji ljudi nisu dobili licencu!!!
Ko ce Amare odgovarati za sve stetne ugovore i dugove koji su napravljeni dok si ti u klubu bio alfa i omega???
Ko ce isplatiti silnim igracima pare koje si im ti licno obecao kroz bonuse, premije i plate, a kad su trazili da im se plati trazio si im ugovore a znao si da nemaju jer su ti na rijec vjerovali!!!
Sram te bilo, nisko si pao.
Kad vratis Zelji Zeljine pare Zeljo tebi nece ostati duzan feninga. Do tad kradi otimaj i rukama i nogama, a bit ce pravde kad tad.
TM87
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:11 pm

tibetanac je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:55 pm
Koliko neki brane lika koji je uzimao kamatu od kluba dok drugog blate zbog iste stvari :placeodsmijeha:
Sto taj prvi onda nije halalio pare i odma dao donaciju klubu i vozdra?
To ti prica?

Mozete vi i bolje.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:19 pm

Krov istoka do oktobra. :kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:28 pm

DANAN je napisao/la:
čet jun 13, 2019 4:51 pm
samo_da_repliciram je napisao/la:
čet jun 13, 2019 4:44 pm
Svaka marka koju je posudio klubu mora mu biti vraćena, nema tu nikakve dalje rasprave
Slazem se uz urednu potvrdu odnosno priznanicu da si posudio pare klubu.
Sve do zadnje marke da.mu.se vrati.
Nisi tako na orgu prico, dok si ga branio. Pa i slike s njim objavljivo.

EDIT BY MOD: BEZ VRIJEDJANJA!!
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:43 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 13, 2019 6:11 pm
tibetanac je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:55 pm
Koliko neki brane lika koji je uzimao kamatu od kluba dok drugog blate zbog iste stvari :placeodsmijeha:
Sto taj prvi onda nije halalio pare i odma dao donaciju klubu i vozdra?
To ti prica?

Mozete vi i bolje.
To su cinjenice nije nikakva prica.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:48 pm

fino ce vam Amar sve veceras ispricat

sta kazete, treba uzeti pare samo ako ima uplatnicu ili nesto od vremena kad je davao pare ? ljudi dragi sta je vama, kakvi crno dokazi, klub bio pred gasenje, koga je bolilo briga za dokaze i dokuemntaciju kad je 20 igraca htjelo strajkati ? svak normalan bi ih dao bez imalo price, i zna se koliko je tacno dao i toliko ce tacno naplatiti, preko kamate ce naplatiti jer ne postoji dokumentacija, ne postojanje dokumentacije NE ZNACI da nije dao pare, svi imalo bliski klubu znaju koliko nam je puta finansijski pomogao i spasio od belaja, ne znam majke mi sta se vise ludi pravite, cojvek ce uzeti u fening koliko je dao i to je to, a vi mozete pitarske price prosipat i kamatarom ga nazivat do sutra
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:48 pm

tibetanac je napisao/la:
čet jun 13, 2019 6:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 13, 2019 6:11 pm
tibetanac je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:55 pm
Koliko neki brane lika koji je uzimao kamatu od kluba dok drugog blate zbog iste stvari :placeodsmijeha:
Sto taj prvi onda nije halalio pare i odma dao donaciju klubu i vozdra?
To ti prica?

Mozete vi i bolje.
To su cinjenice nije nikakva prica.
Cinjenice su ti navedene koje ti izbjegavas pa pucas tu pricu.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3076
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 13, 2019 6:50 pm

Sinisa ostaje. Ovo me bas obradova, jer je baš zavolio Zelju i uvijek ginuo u nasem dresu.
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija