Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 11:54 am

PlaviVlak je napisao/la:
pon sep 23, 2019 11:48 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon sep 23, 2019 11:34 am
PlaviVlak je napisao/la:
pon sep 23, 2019 10:36 am
Haj što @Paprika i ekipa pušu samo jedno, nego što se vi stalno prepirete s njima. Prije sam čitao svaki post, pratio sve, sad više od pola preletim jer znam da je ista priča, to jeste prepiranje ko je upravu. Uredu je pokrenuti nekad neku priču vezano za to, ali svaki dan pričati o tome nema smisla. Još sad svako 3 dana utakmica, toliko se o tome može pričati, ali samo kačenje za imena ljudi i ko je bolji i veći.
Baš tako.
Ja konto isto napisati sinoć, ali reko mani se čorava posla. I evo opet, al haj...

I kao jedni druge ismijavaju, a isti, samo se vuće na jednu stranu. Nit je klub samo teren, nit je klub samo uprava. Ako ne valja uprava neće ni teren valjati ( npr.Sloboda ), ako teren ne valja onda uprava leti (npr.bivši). Ne znam šta je nejasno. Treba da nas sve zanima u umjerenoj mjeri jer je to naš klub i brinemo za njega. Rezultatima donekle možete poklopit bilo kakvo interesovanje i pitanje o drugim strvarima, ali ne može vječno. Perfidno je to, kao i ovi u upravi što hinjaka guraju one majice, raskid ugovora pod pričom na pravom smo putu prvi smo na tabeli.

Kao ne jebu ni 2%, a na svaki post se upale i pišu.
Jednim bitan samo rezultat, jednim i ovo drugo i pomirite se s tim, jedni druge ispravit nećete sa se 1000 puta još ovo ponovi.
Dosta je spamanja i ličnih uvreda i vrijeđanja. Da radi ovaj "report" prijavio bih milion postova.
Bože svašta. Sad je evo krenula priča da radi nekoga se ide s foruma. Svi ugroženi a kucaju se postovi nemilice. I kao samo jedna strana kriva, ova druga nije. Jašta eto.
Najjače mi je to kao uvrijede se, pa ne pišu više. Niko nikoga ne tjera da piše, niti ko kome brani. Što nas je više, to je ljepše, ali izdvajati se nešto iznad ostalih je glupost. I to što kažeš ovi pretjeraju kontriranju ovoj upravi sada i Amaru, ali nije vala sve tako dobro. Evo maloprije čovjek ukazao na problem s vodom na sjeveru i sada je on mrzitelj, traži dlaku u jajetu ili je pravi Željovac koji dolazi na utakmice, bodri Klub i prepoznaje dobre i loše stvari i ukazuje na njih.
Baš to.
Kao radi ovih su otišli :lol: :lol: :lol:
A oni ostaju i nastavljaju kucat postove. Pa eto i vi ste saučesnici, možda cijela ta rasprava nekog tjera.

Samo umjereno bez ekstrema. Jer kako mislim i kako prije rekoh, klub nije samo jedan segment.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:00 pm

mamba21 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 11:33 am
DANAN je napisao/la:
pon sep 23, 2019 11:22 am
mamba21 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 10:56 am

Pa nisam se ni ja htio ukljucivat u te price. Ali ocigledno da im je zadatak da unesu negativu. Ne naprave ti ljudi sansu on govori da smo prelosi i neke nebuloze pise. Moras odgovoriti na to fudbalsko neznanje koje prica. I onda sljedeci govori da je razlog lose posjete situacija zadnjih devet mjeseci i naravno kad mu repliciras na to, pocne tema stare uprave. Namazano to rade. Oni su navijaci pojedinca, najmanje Želje.
Zadatak.
Po cijoj direktivi?
Ne znam nit me zanima. Ocigledno njih par uziva u ovome. Al kada im se dopusta, neka ih.
Nema ba vjeruj mi.Istina tako izgleda.Morate shvatiti da niko od ljudi negledaju na klub kao klub na isti nacin.Nekome su bitni rezultati,nekome igraci,nekome trener a nekome je bitno da budemo zdrav i stabilan klub....
Ja sam jedan od ovih zadnjih,jbg probali smo da se sa rezultatima(titulama) izdignemo iz ovog sivila,ali mi makli nismo cak smo i nazadovali pa i dan danas osjecamo posljedice toga(htjeli priznati ili ne ali je tako).
Imali smo i drugu priliku da se opet izdignemo od ostalih,nismo je iskoristili a bili smo zaista da dobrom putu da budemo zdrav i stabilan klub.
Shvatite da smo dosli do krajnje granice,da smo istrosili sve moguce ljude koji su bili spremni pomoci.Nema vise nikoga ko bi se poslije ovih htio prihvatiti posla sa Zeljom.Spali smo na jednog kokosara Nihada kao glavnu vedetu.
To je ogroman problem koji ocigledno samo nas nekoliko prepoznaje i stoga (barem sto se mene tice) su ova o ovakva pisanja.Bit ce titula,bit ce nizovi ali mene sto se tice strah me je sta ce posluje toga da bude i ostane.
Nema direktiva..vjeruj mi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:02 pm

Hvala Bogu pa postoji mjesto gdje se mogu razmijeniti misljenja, kome se tudje ne svidja nek ne cita, ko nece svoje da iznosi neka ne pise. E sad motive svakog pisanje raja provali, pogotovo ako se uzme u obzir sve sto se desavalo u klubu.
Zato Botove ignorisem jer nema svrhe uopste odgovarati im. Pisem o Zelji i za Zelju, zbog toga sam se i registrovao. Neko pise o Senadu ili Amaru ili Ustamujicu itd i zbog toga je tu... i to razumijem, fino ignorisem ili podjebavam zavisi od raspolozenja.
@Curva da izvine barbarez al yebo te barbarez :ganja:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
izljubavi1921
Postovi: 15
Pridružen/a: pon avg 19, 2019 11:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:05 pm

MATORI je napisao/la:
pon sep 23, 2019 11:29 am
izljubavi1921 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 11:20 am
Baš iz razloga što volimo Želju moramo biti zabrinuti
Od utakmice sa Slobodom na sjeveru u halama vode nema?
I to tjera raju sa stadiona
Ne moramo poznavati upravu , skuštinu -vode da nema svi vidimo
To je pokazatalje da nešto nije uredu , majka mu stara

Ne trebaju nam pokloni i mazanje očiju /kao u vakat besplatni ulazi za žene a u hali mrak da te pojede
Nemoj tako, samo Misketovci čangrizaju, te daj vode, te operi stolice, te upali svjetlo u hali????
Pravi navijači koji se ne svrstavaju ni na jednu stranu - to nebi nikad vidjeli kao problem - a kamo li napisali!
:doktor:
ne znam kako i zašto neće da razumiju zabrinutost?
zašto u jednoj Bijeljini da imaju bolje uslove nego mi na našoj LJEPOTICI-a to je osnovno i to smo imali i prevazišli i umjesto da idemo naprijed mi se vraćamo...
bolje uz karte (ili ko već ima sezonsku) da traže doplatu/uplatu za vodu ili prijedlog za rješenje problema-nego što se ništa ne poduzima..to boli
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:09 pm

Od srijede smo na prvom mjestu i ostajemo na tom mjestu do kraja sezone. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:10 pm

Asharak tips :kafa:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:12 pm

AsharaK je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:09 pm
Od srijede smo na prvom mjestu i ostajemo na tom mjestu do kraja sezone. :D
Ne budi siguran brate. Ona Tuzla je bolja igracki za klasu od Veleza.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:14 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:12 pm
AsharaK je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:09 pm
Od srijede smo na prvom mjestu i ostajemo na tom mjestu do kraja sezone. :D
Ne budi siguran brate. Ona Tuzla je bolja igracki za klasu od Veleza.
Ma Velež ne smije izgubiti više kući. A Tuzla je mnogo tekmi ove sezone dobilo na sreću, nešto slično kao i Sarajevo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:20 pm

Previse ozbiljno shvatate forum na kojem ima nekih 30 tak aktivnih nikova, onaj ko je naucio od malena i ko ima naviku odlaska na utakmice tog nista ne moze sprijeciti da ne ode ali bojim se da je to ona cifra budala sto je bila protiv Radnika.
Dalje ne razumijem zasto nekog vrijedja kad se kaze da je Amar kamatar,Amaru niko ne moze osporiti trenerske kvalitete ali one ljudske su jako upitne.
Ovu upravu sad za sad drzi samo on i niko vise, niti jednim postupkom i djelom nisu zasluzili povjerenje i naklonost navijaca i drago mi je sto ima forumasa kao Paprika da skrenu paznju jer itekako ima istine u njegovoj prici, kome smeta neka preskace njegove postove i zdravo. Hocete nazor neku pozitivnu atmosferu a ko je poslije derbija kada je euforija bila na vrhuncu sve to popisao, eto neka su Paprika i ne znam ti jos koji nik krivi a Ustamujic Pesto Zuban sa orga nisu...
Ja idem na utakmice pruzam podrsku ekipi bez obzira ko je trener, ko su igraci, ko je u upravi ali mislim svojom glavom i nesto sto je lose po Zelju treba reci, uostalom koga dotice sta se na forumu pise. Malo ste se forumasi i sa jednog i drugog portala previse zaigrali.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:21 pm

Da hoće Sarajevo grohnut kao mi prošle godine. Već su počeli tjerati Husa.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:22 pm

izljubavi1921 je napisao/la:
pon sep 23, 2019 11:20 am
Baš iz razloga što volimo Želju moramo biti zabrinuti
Od utakmice sa Slobodom na sjeveru u halama vode nema?
I to tjera raju sa stadiona
Ne moramo poznavati upravu , skuštinu -vode da nema svi vidimo
To je pokazatalje da nešto nije uredu , majka mu stara

Ne trebaju nam pokloni i mazanje očiju /kao u vakat besplatni ulazi za žene a u hali mrak da te pojede
Kako bolan nema vode cemu to laganje. Ili sam ja bio na nekom drugom sjeveru u paralelnom univerzumu
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 12:57 pm

Od sad za riječi kamatar i slično djelit će se banovi bez upozorenja. Za ove sve prežvakane teme, imate drugu temu, ovde će se svi postovi brisati. Vaša prepucavanja ne vode nigdje. Hvala.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:03 pm

Nemojte da dižete tenzije bez ikakve potrebe, razumijem sve, i molim vas da koristite odgovarajuću temu za prepucavanja. Evo ja bih započeo o marketingu, šta uraditi, jer ona posjeta u subotu je bilo stvarno sramota.
Željezničar ante portas !
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:05 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:12 pm
AsharaK je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:09 pm
Od srijede smo na prvom mjestu i ostajemo na tom mjestu do kraja sezone. :D
Ne budi siguran brate. Ona Tuzla je bolja igracki za klasu od Veleza.
Gledao sam Tuzlu vise puta uzivo i evo sta ja kao laik mogu reci,jako su tromi ,desetku igra debeli Husejnovic,puno salju dugacke lopte na krila tj Crnkica i Nukica i onda se od njih ocekuje da sve urade,znaci sredina se cesto preskace,Vojo se cesto izvlaci po loptu,disciplinovani su,borbeni ,sto je i ocekivano s obzirom ko je trener.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:06 pm

Srcezelje je napisao/la:
pon sep 23, 2019 1:05 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:12 pm
AsharaK je napisao/la:
pon sep 23, 2019 12:09 pm
Od srijede smo na prvom mjestu i ostajemo na tom mjestu do kraja sezone. :D
Ne budi siguran brate. Ona Tuzla je bolja igracki za klasu od Veleza.
Gledao sam Tuzlu vise puta uzivo i evo sta ja kao laik mogu reci,jako su tromi ,desetku igra debeli Husejnovic,puno salju dugacke lopte na krila tj Crnkica i Nukica i onda se od njih ocekuje da sve urade,znaci sredina se cesto preskace,Vojo se cesto izvlaci po loptu,disciplinovani su,borbeni ,sto je i ocekivano s obzirom ko je trener.
I s obzirom da imaju velike premije za svaku utakmicu.
Željezničar ante portas !
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:08 pm

pobjedili smo tuzlu dva puta kao gost prosle sezone! sto ne bi i ove sezone?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:14 pm

Ovaj forum je mjesto svih nas, Zeljovaca, koji se okupljamo oko najljepse boje i najdrazeg Kluba, na najljepsem stadionu na svijetu. Glupost je unistavati zajednicu koju smo zajednickim naporima i trudom izgradili, ponavljanjem jednog te istog. Svi smo ulozili dio sebe u ovaj forum, koji je uradio velik broj akcija za Klub i navijace, pocevsi od sezonskih ulaznica, pa na dalje. Ponasajmo se u skladu sa tim. Zeljeznicar igra dobar fudbal, a Amar Osim je najzasluzniji za to. To su jasne cinjenice. Shvatram da su neki i zabrinuti, shvatam i da neki nisu, ali to ne znaci da kultura dijaloga ne treba biti na nivou. Smirimo situaciju, zbog naseg Zeljeznicara. Zeljo je najbitniji, mi smo samo u prolazu svakako. On ostaje iza nas, a bitno je da bude bolji, jaci i uspjesniji, nego kakav je bio kada smo ga zatekli. To je jedino bitno i to i jeste jedini cilj ovog foruma. Sve drugo su samo babske price i lazi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:16 pm

Hajmo prvo uzeti tri boda protiv Zvjezde, koja nam prosle godine uze sva tri sa Grbavice, pa cemo pricati o Tuzlacima.

Sto se tice marketinga, ja bi za srijedu prvo spustio cijene karata i par stotina podjelio djeci u osnovnim skolama. Pricali smo vec na tu temu koliko imas dobrog kada djeci podjelis, pa da se ne ponavljam. Izvuces iz dosadsnjih utakmica atomsferu, lijepe poteze, asistencije i golove, da raja koja ne dolazi tako cesto moze vidjeti sta propusta 😁 i napravis video.

Svi na Grbavicu!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:17 pm

Tako je, apsolutno se slazem. Moramo vise raditi da privucemo zene i djecu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 23, 2019 1:18 pm

Kad je utakmica protiv Siminog Hana. Subota il' nedjelja? Koja doba?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], ublehas i 141 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija