Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 1:14 pm

Pocivaj u miru...ne mogu da vjerujem sta se desilo :(
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 1:31 pm

FK Željezničar danas će u Kalesiji odigrati prijateljski susret sa domaćinom Bosnom, a Klub je iskoristio boravak u Kalesiji da obiđe Udruženje roditelja djece s posebnim potrebama "Osmijeh nade", Udruženje žena oboljelih od karcinoma "Žena, majko, sestro", te "Memorijalni centar - Kalesija Gornja" civilnim žrtvama rata zvorničke općine iz 1992. godine.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 1:31 pm

1. Trava ispred gola se MORA srediti. Gdje je Alba i kompanija?
2. Sta je sa platnom iza gola na Jugu?
3. Lahko je tudjim kur.cem koprive mlatiti i razbacivati se parama. A to rade najcesce oni koji za citav zivot 50 000 nisu zaradili.
4. Ljudi nasli pare BEZ KREDITA i trosili ih na sta su mislili da treba. Ovi DIGNU kredit za plate, zavale klub, pa trose pare.
5. Razliku ne vidi ili corav ili glup.

Samo Zeljo, iznad sistema, partija i imena!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 2:01 pm

Pocivaj u miru, Gorane
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 2:35 pm

Uvijek si ostavljao srce na terenu. Počivaj u miru, Gorane!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 2:53 pm

Fakat ona celavica kod gola odron
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 2:55 pm

Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:19 pm
DANAN je napisao/la:
ned okt 13, 2019 6:21 am
Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 2:02 am
@Danan, Zar treba da ti na javnom forumu objasnjavam kako je klub u tom periodu funkcionisao? Kako su racuni kluba bili blokirani? Kako se prezivljavalo itd? Sezonu prije dolaska Amara igraci gurali bus jer nismo imali ni za gorivo da naspemo itd.
Jesi li zaboravio kakva je tad situacija bila i da je Amar svojim novcem krpio rupe, isplacivao plate igraca itd, samo je on bio "glup" pa nije sve lijepo na papir stavio, nego je davao i sakom i kapom kako bi klub funkcionisao i borio se za trofeje. Ti sve ovo znas, uvjeren sam u to i nije mi samo jasan razlog zbog cega to bas sad postavljas na forum. Sto to nisi tad stavljao?

Evo jednog tvog posta iz tog perioda, tad ti je nick bio @DANDY: Ovo nije samo slijepo klimanje izvini molim te!Ti sviju nas hoćeš da ubijediš da nešto nije u redu.Ljudi pa i nick brani čovjeka koji je jedina sijetla tačka i nešto najbolje što Nam se desililo u poslijeratnoj historiji kluba.Na kraju ovakvom pričom kao tvoja počelo je rovarenje protiv Amara i u prvom mandatu.Samo se ovakva priča kao što sam ti napisao u mom zadnjem obračanju širila po raznoraznim kafanama tipa "makijato" i slične.Sada su malo modernija vremena pa se koristi net.i ovaj forum kao podoban medij.E vjeruj mi Ja i nadam se večina navijača voljenog Nam kluba to Vam neće dozvoliti.U ove mubarek dane molim dragog Boga da ga poživi još 100 godina i da naš klub vodi najmanje još toliko.
😂😂😂
Kakav šuk....😂😂😂
Vidi.
Ne bjezim od onoga sto sam pisao tih godina 2009 mislim.Istina jesam....
Znas li uopste situaciju oko njegovog povratka drugi put?
Znas li uopste ko su bili nosioci aktivnosti okipljanja svih ljudi za jedan sto?
Eh sad sto se ovog tice.
Za ovo se nije znalo sve dok tuzba sedineta karica nije dosla u klub.U to vrijeme su i ovi papiri izasli na vidjelo.Vjeruj mi da se znalo za ovo u vrijeme u kojem mi imputiras pisanje posta da bih sigurno promijenio misljenje,isto kako sam ga promijenio poslije..
Isto onako kako sam ga promijenio u vrijeme "afere Gojak" i njegovog ne potpisa ugovora...
Tada sam javno doduse na jednom drugom forumu pisao da je trebalo prihvatiti njegove uslove i uzeti y.e.e.b.e.n.i.h. 350 000 km jer smo bili mrtvi kokuzi bas u to vrijeme.Za plata nismo imali a znalo se da je mamic bio spreman platiiti tu cifru.
Vec tada sam kao i sada proglasen mrziteljem lika i djela amara osima jer isti amar tada pratio pisanje na tom forumu,sto radi i dan danas....
Ove sam ti slike postavio cisto iz razloga te price o "bacanju klupskih para"...
Nikakav drugi razlog nije bio u pitanju....
p.s.

Ja nemam problem sa sakrivanjem identiteta putem raznih nickova,i svjesno sam ostao samo na ovom nicku.Upravo iz razloga sto se zna imenom i prezimenom ko stoji iza istog

Ne smatram da je ovo gore sto sam ti napisao neki moj pokusaj da ti ga suknem ili tome slicno.

Sta bi bilo da je tad novac otisao na racun kluba? Mogli bi placati igrace, pripreme, klub bi mogao koliko-toliko funkcionisati, mogli bi se boriti za titule ili bi situacija totalno drugacija bila? Znas dobro i sam odgovor na ova pitanja..

Sa Gojakom se nije mogao potpisati profesionalni ugovor. Te price Mamic bio spreman dati toliki novac su obicne izmisljotine. Gojak je potpisao ugovor za Dinamo tek kad je napunio 18 godina.

To sta Amar radi u svoje slobodno vrijeme me ne zanima. Ako mu se cita forum, nek cita..
Pitanje nije na mjestu. Pravo pitanje - ko nas je doveo u tu situaciju.

U prvom Amarovom mandatu je napravljeno gro tih dugova. Pa samo prema Amaru je bruku duga ostalo. Kako? Koliku je tada imao platu i bonuse, pa ispade da mu se samo na osnovu toga dužno ostalo cca 3500 KM na mjesečnom nivou i tako 21 mjesec. Hljeb i novine bile po po marke, cigare ni marka. Prosječna plata u Državi 4 glave.

Kenan Hasagić?

Igrali protiv Newcastle i Malage i u to doba zaradili najveću cifru u historiji Kluba. Ko je bio u talu, pa tušio karte protiv NC mimo svih pravila. Ko je pokrao pare?

Rezime: Nakon svakog Amarovog bitisanja u Klubu smo upadali u finansijsku rupu i osvajali trofeje, koji su pokrivali javašluk, lopovluk i nesavjesno poslovanje. Amar dobričina i voli Želju, pa u skladu sa finansija dogovorio primanja. Slučajno? Hajte molim vas. Amar čist. Voli Želju, a prije dvije decenije imao primanja kao da je trener u Bundes ligi, a ne netom razvaljenoj Bosni. Amar čist da čistiji ne može biti.

Hajmo posmatrati Klub u njegovom cjelokupnom opusu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 2:59 pm

Odličan desni bek svojevremeno... Počivaj u miru Gorane.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 2:59 pm

To je to sto Amar ne konta, ili kontam ali ga boli qrac. On je odgovoran i za celav teren i za rezultate. Htio si da budes baja, evo pokazi da si Baja
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 3:00 pm

Durgo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 1:31 pm
1. Trava ispred gola se MORA srediti. Gdje je Alba i kompanija?
2. Sta je sa platnom iza gola na Jugu?
3. Lahko je tudjim kur.cem koprive mlatiti i razbacivati se parama. A to rade najcesce oni koji za citav zivot 50 000 nisu zaradili.
4. Ljudi nasli pare BEZ KREDITA i trosili ih na sta su mislili da treba. Ovi DIGNU kredit za plate, zavale klub, pa trose pare.
5. Razliku ne vidi ili corav ili glup.

Samo Zeljo, iznad sistema, partija i imena!!!!!
Što jest jest.
Ono ispred golova je katarstrofa, sa tribina se skoro i ne vidi, ali na snimku baš upečatljivo,
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 3:02 pm

bianco blu je napisao/la:
ned okt 13, 2019 3:00 pm
Durgo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 1:31 pm
1. Trava ispred gola se MORA srediti. Gdje je Alba i kompanija?
2. Sta je sa platnom iza gola na Jugu?
3. Lahko je tudjim kur.cem koprive mlatiti i razbacivati se parama. A to rade najcesce oni koji za citav zivot 50 000 nisu zaradili.
4. Ljudi nasli pare BEZ KREDITA i trosili ih na sta su mislili da treba. Ovi DIGNU kredit za plate, zavale klub, pa trose pare.
5. Razliku ne vidi ili corav ili glup.

Samo Zeljo, iznad sistema, partija i imena!!!!!
Što jest jest.
Ono ispred golova je katarstrofa, sa tribina se skoro i ne vidi, ali na snimku baš upečatljivo,
Vidi brate i to bas ofirno
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 3:13 pm

Kakve veze ima koliko su kostali hljeb i novine sa platom trenera.

Sta je bilo prije Amarovog prvog mandata, kakva je tad situacija bila? Covjek u prvom mandatu osvojio duplu krunu i dosao do tekme sa Newcastlom, gdje smo na Kosevu bili ravnopravan rival i trebao je eto raditi za 400 KM. :roll:

Vec sam ranije napisao sta mislim da je bilo sa kartama za tu tekmu sa Newcastlom, to je posao za istrazne organe.

Pocivaj u miru Gorane! Bas tuga.. :(

Cim se sjetim njega, prodje mi kroz glavu onaj njegov centarsut(asistencija) u Mostaru za gol Savica protiv Zrinjskog kad smo pobijedili 0:1. Jako zahvalan igrac je bio.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 3:47 pm

Sta kaze DANAN.. Ko je reko da je povucena tuzba a on repliciro na post od Razumnog Glasa mos misliti. I neko neki ban obeco za ako se iapostavi da je laz. Al ne odgovara to
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 4:13 pm

1-0 za sad.
Sinan.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 4:28 pm

E tuge..
Još jedan zahvalan igrač iz tog perioda..
Počivaj u miru.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 4:36 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:04 pm
Snimljeno jucer, gledaj Ljepotice

phpBB [video]
Htio to neko priznati ili ne,nasa ljepotica propada,a to je primijetno u svakom njenom cosku od tribine do terena. Iako nije zakucan ni ekser idalje se drzi kao ljepotica,a dokle ce to je samo pitanje jer novi ljudi ne osjecaju potrebu niti imaju interes da barem čuvaju ono što su zatekli. Ogromna je razlika za nas sa strane i kada dodjemo na nju danas a znamo kakva je bila prije godinu, mozda to Vama u Sarajevu i nije tako uocljivo ali danas ne blista a ziva je hvala Bogu.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 4:40 pm

sajo10 je napisao/la:
ned okt 13, 2019 1:07 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:04 pm
Snimljeno jucer, gledaj Ljepotice

phpBB [video]
Zar se nemoze nikako napraviti ova trava kod golmana? Mislio sam da je lose u Zenici ali evo i kod nas ako ne i gore..
Koliko para toliko muzike, dobijene su instrukcije iz Grcke za odrzavanje travnjaka ali Alba radi onako kako Uprava zahtijeva i placa..isti slucaj i u Zenici gdje se usminka i prehrani trava za repku i tjt. Ponavljam za seminare i instrukcije za odrzavanje travnjaka smo obavijesteni od firme koja nam je instalirala travnjak,ali mentalitet i odgovornost ljudi u klubu je po principu "iskoristi do maksimuma a kasnije cemo reci da su prosli krivi jer su ugradili losu kvalitetu travnjaka i oprali novac na njemu'...uhodana floskula a svakako ce otici kad stadion bude oranica kao sto je nekad bio.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 4:47 pm

Juniori Zrinjskog izgubili 3:0 od Zvijezde.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 4:54 pm

Kad se sjetim sastava MARKOVIC, Svraka, Jamak Visca , Kerla, Guso, Seha, Culum, Zeba , Zolotic, Rovcanin, Beslija, Popovic, Nyema..uuuf jako drag period pratiti tekme tada i sam sastav a Zeba na nivou te sezone. I danas bi bili medju top 5 ekipa. Pocivaj u miru Gorane!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned okt 13, 2019 4:55 pm

Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 12:19 pm
DANAN je napisao/la:
ned okt 13, 2019 6:21 am
Brkoo je napisao/la:
ned okt 13, 2019 2:02 am
@Danan, Zar treba da ti na javnom forumu objasnjavam kako je klub u tom periodu funkcionisao? Kako su racuni kluba bili blokirani? Kako se prezivljavalo itd? Sezonu prije dolaska Amara igraci gurali bus jer nismo imali ni za gorivo da naspemo itd.
Jesi li zaboravio kakva je tad situacija bila i da je Amar svojim novcem krpio rupe, isplacivao plate igraca itd, samo je on bio "glup" pa nije sve lijepo na papir stavio, nego je davao i sakom i kapom kako bi klub funkcionisao i borio se za trofeje. Ti sve ovo znas, uvjeren sam u to i nije mi samo jasan razlog zbog cega to bas sad postavljas na forum. Sto to nisi tad stavljao?

Evo jednog tvog posta iz tog perioda, tad ti je nick bio @DANDY: Ovo nije samo slijepo klimanje izvini molim te!Ti sviju nas hoćeš da ubijediš da nešto nije u redu.Ljudi pa i nick brani čovjeka koji je jedina sijetla tačka i nešto najbolje što Nam se desililo u poslijeratnoj historiji kluba.Na kraju ovakvom pričom kao tvoja počelo je rovarenje protiv Amara i u prvom mandatu.Samo se ovakva priča kao što sam ti napisao u mom zadnjem obračanju širila po raznoraznim kafanama tipa "makijato" i slične.Sada su malo modernija vremena pa se koristi net.i ovaj forum kao podoban medij.E vjeruj mi Ja i nadam se večina navijača voljenog Nam kluba to Vam neće dozvoliti.U ove mubarek dane molim dragog Boga da ga poživi još 100 godina i da naš klub vodi najmanje još toliko.
😂😂😂
Kakav šuk....😂😂😂
Vidi.
Ne bjezim od onoga sto sam pisao tih godina 2009 mislim.Istina jesam....
Znas li uopste situaciju oko njegovog povratka drugi put?
Znas li uopste ko su bili nosioci aktivnosti okipljanja svih ljudi za jedan sto?
Eh sad sto se ovog tice.
Za ovo se nije znalo sve dok tuzba sedineta karica nije dosla u klub.U to vrijeme su i ovi papiri izasli na vidjelo.Vjeruj mi da se znalo za ovo u vrijeme u kojem mi imputiras pisanje posta da bih sigurno promijenio misljenje,isto kako sam ga promijenio poslije..
Isto onako kako sam ga promijenio u vrijeme "afere Gojak" i njegovog ne potpisa ugovora...
Tada sam javno doduse na jednom drugom forumu pisao da je trebalo prihvatiti njegove uslove i uzeti y.e.e.b.e.n.i.h. 350 000 km jer smo bili mrtvi kokuzi bas u to vrijeme.Za plata nismo imali a znalo se da je mamic bio spreman platiiti tu cifru.
Vec tada sam kao i sada proglasen mrziteljem lika i djela amara osima jer isti amar tada pratio pisanje na tom forumu,sto radi i dan danas....
Ove sam ti slike postavio cisto iz razloga te price o "bacanju klupskih para"...
Nikakav drugi razlog nije bio u pitanju....
p.s.

Ja nemam problem sa sakrivanjem identiteta putem raznih nickova,i svjesno sam ostao samo na ovom nicku.Upravo iz razloga sto se zna imenom i prezimenom ko stoji iza istog

Ne smatram da je ovo gore sto sam ti napisao neki moj pokusaj da ti ga suknem ili tome slicno.

Sta bi bilo da je tad novac otisao na racun kluba? Mogli bi placati igrace, pripreme, klub bi mogao koliko-toliko funkcionisati, mogli bi se boriti za titule ili bi situacija totalno drugacija bila? Znas dobro i sam odgovor na ova pitanja..

Sa Gojakom se nije mogao potpisati profesionalni ugovor. Te price Mamic bio spreman dati toliki novac su obicne izmisljotine. Gojak je potpisao ugovor za Dinamo tek kad je napunio 18 godina.

To sta Amar radi u svoje slobodno vrijeme me ne zanima. Ako mu se cita forum, nek cita..
Mogao je leci na racun omladinskog pogona kao sto je i do tog momenta sav novac lijegao,pa cak novac iz kantona.
Nornalno da je potpisao,ali zasto se tada nije zadrzao kada su vec vodjeni razgovori,nego je pusten u olimpic.....
Eto gracic budala sta li....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar i 207 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija