Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:01 pm

Kraljevstvo jednoglasnih odluka: Prekid sezone, poklon novom gazdi od klimača glavama
Nakon skoro dva mjeseca raznoraznih nepotrebnosti, šatro sastanaka i istraživanja, u cilju "boljitka" našeg fudbala, dogodit će se ono što smo svi znali da će se dogoditi. Premijer liga Bosne i Hercegovine će se prekinuti.

Autor Zlatko ŠARIĆ

Nakon skoro dva mjeseca raznoraznih nepotrebnosti, šatro sastanaka i istraživanja, u cilju “boljitka” našeg fudbala, dogodit će se ono što smo svi znali da će se dogoditi. Premijer liga Bosne i Hercegovine će se prekinuti.

To se znalo možda već peti dan nakon što je proglašeno stanje nesreće u državi, a razlog je jednostavan. Verifikacija trenutne tabele vjerovatno je i jedini način da Borac ide u Evropsku ligu, a kako će glavni čovjek Borca Vico Zeljković brzo postati predsjednik Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine nije se bilo baš pametno zamjerati njemu.

Još kad je toliko moćan da uveže politiku u svom entitetu, pa da Alen Šeranić, ministar zdravlja i socijalne zaštite te čovjek iz SNSD-a, stranke Zeljkovićevog ujaka Milorada, donese odluku da se ama baš sve aktivnosti u RS mogu nastaviti, ali samo fudbal ne može, onda mu stvarno treba skinuti kapu.

Tako RS moli turiste da im dolaze, sjedi se po kafanama, restoranima, gradskom prevozu, svega ima, no jedna jedina stvar se ne može nikako igrati prije 1. jula, a to je fudbal.


Mediji su pisali kako su Šeranić, Zeljković i još neki ljudi iz Borca sarađivali i u nekim biznis projektima. Onda treba razumjeti ovakvu odluku i s tog aspekta. Samo nastup u Evropi Borcu donosi 240.000 eura, a ako prođu jedno pretkolo, onda se cifra penje na 500.000 eura. Pa koji poslovni partner bi odbio da sredi posao vrijedan toliko novca. I još šta treba uraditi, samo potpisati neki papirić da se zabranjuje fudbal. Čas posla.

Ovo je ujedno i Zeljkovićeva velika pobjeda u NSBiH, gdje je pokazao da već preuzima sve konce, a kad još zasjedne na predsjedničku fotelju, svi dosadašnji klimači glavom iz Izvršnog odbora samo će svoje klimanje glavom preseliti iz pravca trenutnog predsjednika Elvedina Begića, u smjeru novog, Zeljkovića.

Trenutna vrhuška NSBiH procijenila je da se bolje ne zamjerati Zeljkoviću, misleći da će tako zaraditi milost novog predsjednika, ali nisam siguran da će baš tako biti, prije će ih pomesti prvi put kad bude uzeo stvari u svoje ruke. Ali, vidjet ćemo.

Navodno je Begić isposlovao za sebe mjesto u narednom IO, te titulu počasnog predsjednika, a da li je to tačno vidjet ćemo brzo kada se bude formirao novi Izvršni odbor.

U NSBiH su spremili i rezervni plan, da se naprimjer ipak dozvolilo igranje u RS, onda bi se aktivirala navodna zaštita klubova, koji hudi, nisu dovoljno spremni da igraju pod uslovima u kojima moraju organizirati dodatnu zaštitu. Srećom, nisu morali zamotavati priču i u tu budalaštinu.

Usput će moći sačuvati i pare, jer UEFA je platila ogroman novac da se pomogne klubovima, koji bi dobili sva potrebna sredstva da osiguraju uslove, ali kako UEFA ne može biti policajac, ostavljeno je nacionalnim savezima da oni odluče kako će sve raspodijeliti.

U Crnoj Gori će klubovi dobiti milione, i kod nas će ponešto, ali morat će dosta ostati i u Savezu koji je uredno, iako ništa nije radio proteklih dva mjeseca, isplaćivao pune plate svojim zaposlenicima.

Zanimljivo je kako UEFA izričito zabranjuje da se politika petlja u fudbal, a mi upravo na djelu imamo političku odluku zbog koje se prekida sezona. Klubovi koji su ponajviše oštećeni prekidom spremili su pismo za Aleksandera Čeferina, predsjednika UEFA, gdje će detaljno objasniti na koji način je ova odluka u RS ustvari politička, a ne stručna.


Za RS je ovo i dodatna pobjeda, jer su po prvi put na najkonkretniji način pokazali da ima se daju ovlaštenja države. Minirali su prvenstvo BiH jer njima odgovara, a usput su čak izignorisali i „maticu“ Srbiju. U Srbiji se igra prvenstvo, igrat će se i završnica Kupa, ali u RS-u neće, iako su mnogo manje pogođeni virusom Korona nego Srbija.

Ono što stvara probleme NSBiH jeste Kup. Belgijanci su recimo prekinuli prvenstvo, ali će završiti Kup, u Srbiji će odigrati još nekoliko sezona, ali Kup će odigrati do kraja, od četvrtfinala do finala.

U Federaciji BiH je dozvoljeno da se igra, a kako su sva četiri kluba u završnici Kupa iz Federacije, Zrinjski, Željezničar, Široki i GOŠK, nema smetnje da počnu sutra igrati. Ipak, iz Borca su jasno poručili da nikome ne smije pasti napamet da se Kup završava jer završava se – “ili sve ili ništa”.

Također, UEFA nije uopšte naredila Savezima da moraju prvenstvo završiti u avgustu, već im je samo predložila to i dala mogućnost da sami donesu odluke kako dalje. Znači da je čak bilo moguće početi 1. jula i završiti kad se završi, no u Savezu će to jednostavno prešutjeti.

Zanimljivo bi bilo vidjeti gdje bi ova sapunica otišla da se recimo ipak odluči da se Kup igra. Da li bi se odjednom naprasno “ugasile” mjere u RS, ili bi se svi članovi IO iz tog dijela države povukli i blokirali rad Saveza.

Inače, NSBiH, kao i svi sportski savezi na nivou države organiziran je tako da jedna od tri nacionalna tora koja nas već decenijama vode u provaliju može kad mu se ćefne reći da nešto ne želi. Znači, svaka od tri komponente može u svakom trenutku potpuno blokirati Savez.

U fudbalu, do sada, s tim nije bilo problema, Izvršni odbor NS BiH jedinstveniji je nego Komunistička partija Sjeverne Koreje, znači sve se donosi jednoglasno. Jasno da je jednoglasno, kad se prije sjednice izdogovara ko će šta hajrovat i kako, pa svi fini, siti, namireni, sjednu za sto i jednoglasaju.

Tako je jednoglasno izabran Robert Prosinečki, pa je jednoglasno odbijena njegova ostavka, pa je onda jednoglasno otjeran. Sve jednoglasno. I niko nikad da se upita, a može li neko preuzeti odgovornost što je taj čovjek uopšte preuzimao selekciju kad blage veze o njoj nema, a ni o poslu koji radi?.

Formiraju oni tako neku famoznu Komisiju za izbor selektora, i na njen prijedlog izaberu Prosinečkog, a onda ne prozovu tu istu Komisiju zbog gluposti koju nam je napravila, niti sebe preispitaju što su jednoglasno aminovali takvu odluku. Jednostavno nam se unazadi reprezentacija, i idemo dalje, mir mir mir, niko nije kriv. Ustvari jeste. Prosinečki. A nisu oni koji su ga doveli. Oni su samo jednoglasni.


Odgovor na pitanje zašto se nikada i neće moći očekivati da nas vode neki napredni i smisleni ljudi, jeste u načinu odabira članova IO. Znači sve sredine daju svoje kandidate, pa tako može prije čovjek iz Butmira biti na funkciji nego naprimjer neko iz Sarajeva ili Željezničara, i tako dalje i tako dalje. Većina članova IO su potpuni anonimusi koji veze s fudbalom nemaju. U zemlji koja itekako ima bogatu istoriju značajnih ljudi u ovom sportu.

Onaj ko ovlada tim nakaradnim načinom odabira članova Izvršnog odbora, ovladat će i čitavim Savezom. Ipak, dodje svemu kraj, pa sada sve prelazi u ruke Zeljkovića, koji možda i ne zna ćarlame kako imati ove „male“ članove IO, ali s obzirom kakav su karakter pokazali do sada ne sumnjamo da će biti poslušnici i novom gazdi, kao i ovom sada.

Sve u svemu, još jedna epizoda naše fudbalske bijede će se brzo završiti, svak će dobiti ponešto, lopta će se kotrljati opet nekad za tri, četiri mjeseca, nakon šest mjeseci pauze igrači će početi igrati utakmice. Super je to. Normala. Naše je samo da se strpimo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:12 pm

Ma istupiti iz lige, svakako za nas nema hajra s obzirom da će narednih godina Vico i Borac da "haraju".
Istupiti i ne trošiti lovu uzalud. Pa kad im bude gledanost i prisustvo na utakmici po 2 hiljade onda će se zapitati...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:15 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 1:51 pm
Je li vrijeme da navijači Željezničara i Manijaci koji na sve strane pričaju o ljubavi prema Klubu i odanosti pozovu da se izađe pred savez? Je li vrijeme da se stane u zaštitu Željezničara? Je li vrijeme da dobijemo izjavu i saopštenje nekoga iz jebene uprave? Šta nas pravite budalama koji *****?

Pa ljudi da samo grupa pozove na mirne proteste, kunem vam se da bi nas došlo 5 hiljada. Nikakvi belaji i sranja, samo da se vidi i čuje i naš stav, da pokažemo da smo uz naš Klub.

Koliko mene boli ova situacija... :zid:
Reakcija moze uslijediti kad se sve ozvanici.Savez je maksimalno zasticen jer je liga prekinuta zbog Seranica i RS. Uvijek ce imati alibi i nasi sta god da poduzmu i napisu nece biti legitimno i osnovano. Savez ce sloziti kontru i kazati da nije do njih. Dakle , nemocni smo da prozivamo bilo koga. Ali se slazem da se treba oglasiti i vjerovatno ce to uciniti kad se sve ozvanici.

Ne znam ja bas da bi dosao cetverocifren broj ljudi, a kamoli pet hiljada. Mi nemamo kulturu odlaska na domace utakmice, a kamoli na gostovanja, a onda dalje na neke PROTESTE i ulice. Mi smo sahranjen grad i drustvo bez svijesti i mentaliteta. Kod nas nema supkultura i nikakvog bunta vec desetljece citavo.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:19 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned maj 31, 2020 2:15 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 1:51 pm
Je li vrijeme da navijači Željezničara i Manijaci koji na sve strane pričaju o ljubavi prema Klubu i odanosti pozovu da se izađe pred savez? Je li vrijeme da se stane u zaštitu Željezničara? Je li vrijeme da dobijemo izjavu i saopštenje nekoga iz jebene uprave? Šta nas pravite budalama koji *****?

Pa ljudi da samo grupa pozove na mirne proteste, kunem vam se da bi nas došlo 5 hiljada. Nikakvi belaji i sranja, samo da se vidi i čuje i naš stav, da pokažemo da smo uz naš Klub.

Koliko mene boli ova situacija... :zid:
Reakcija moze uslijediti kad se sve ozvanici.Savez je maksimalno zasticen jer je liga prekinuta zbog Seranica i RS. Uvijek ce imati alibi i nasi sta god da poduzmu i napisu nece biti legitimno i osnovano. Savez ce sloziti kontru i kazati da nije do njih. Dakle , nemocni smo da prozivamo bilo koga. Ali se slazem da se treba oglasiti i vjerovatno ce to uciniti kad se sve ozvanici.

Ne znam ja bas da bi dosao cetverocifren broj ljudi, a kamoli pet hiljada. Mi nemamo kulturu odlaska na domace utakmice, a kamoli na gostovanja, a onda dalje na neke PROTESTE i ulice. Mi smo sahranjen grad i drustvo bez svijesti i mentaliteta. Kod nas nema supkultura i nikakvog bunta vec desetljece citavo.
Ne bi došlo kad bi pozvali na rušenje i lomljenje, nije niko lud da se bije sa murijom.
Ali na mirne proteste bi došlo. ***** ja onda onog ko ne bi došao na proteste kada je ova situacija u pitanju i kad vidimo šta sve rade...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:27 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 2:19 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
ned maj 31, 2020 2:15 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 1:51 pm
Je li vrijeme da navijači Željezničara i Manijaci koji na sve strane pričaju o ljubavi prema Klubu i odanosti pozovu da se izađe pred savez? Je li vrijeme da se stane u zaštitu Željezničara? Je li vrijeme da dobijemo izjavu i saopštenje nekoga iz jebene uprave? Šta nas pravite budalama koji *****?

Pa ljudi da samo grupa pozove na mirne proteste, kunem vam se da bi nas došlo 5 hiljada. Nikakvi belaji i sranja, samo da se vidi i čuje i naš stav, da pokažemo da smo uz naš Klub.

Koliko mene boli ova situacija... :zid:
Reakcija moze uslijediti kad se sve ozvanici.Savez je maksimalno zasticen jer je liga prekinuta zbog Seranica i RS. Uvijek ce imati alibi i nasi sta god da poduzmu i napisu nece biti legitimno i osnovano. Savez ce sloziti kontru i kazati da nije do njih. Dakle , nemocni smo da prozivamo bilo koga. Ali se slazem da se treba oglasiti i vjerovatno ce to uciniti kad se sve ozvanici.

Ne znam ja bas da bi dosao cetverocifren broj ljudi, a kamoli pet hiljada. Mi nemamo kulturu odlaska na domace utakmice, a kamoli na gostovanja, a onda dalje na neke PROTESTE i ulice. Mi smo sahranjen grad i drustvo bez svijesti i mentaliteta. Kod nas nema supkultura i nikakvog bunta vec desetljece citavo.
Ne bi došlo kad bi pozvali na rušenje i lomljenje, nije niko lud da se bije sa murijom.
Ali na mirne proteste bi došlo. ***** ja onda onog ko ne bi došao na proteste kada je ova situacija u pitanju i kad vidimo šta sve rade...
Pa vidjeli smo koliko je bilo ljeti ljudi pred skupstinu. Dosli bi ja, ti i jos 500 ljudi.
Kakav Bosnjo i protesti :D
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:28 pm

E yebi ga onda, ništa drugo i bolje i ne zaslužujemo. Nek nas guze navikli smo...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:33 pm

Nek ne puca samo
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:34 pm

Ikic produzio saradnju. Kako ?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:40 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 2:12 pm
Ma istupiti iz lige, svakako za nas nema hajra s obzirom da će narednih godina Vico i Borac da "haraju".
Istupiti i ne trošiti lovu uzalud. Pa kad im bude gledanost i prisustvo na utakmici po 2 hiljade onda će se zapitati...
Nema potrebe.

Ionako će Dodikov sestrić sve učiniti da više nema takmičenja na državnom nivou. Čisto sumnjam, da se tome protivi i Čović. Ko ovo ne vidi, slijep je pored očiju.

NFSBiH uopće nema nikakvu obavezu da prekine ligu ni iz jednog razloga. Izgovor, da se nešto mora dostaviti UEFI je samo bacanje prašine u oči naivnima, jer Čeferin i Uefa insistiraju da se takmičenja okončaju u avgustu bez bilo kakvog imperativnog zahtjeva. Naš Savez žuri da ga prekine i to odmah. Vjerovatno će to i učiniti, a onda razvlačiti oko proglašenja prvaka i ekipa koje ispadaju. Kup će "svezati" uz prvenstvo. Znači, vadit će se, a najgore se u životu vaditi.

Ovo je početak kraja igranja lopte na državnom nivou. Zadovoljni i Dodik i Čović i domaći izdajnici koji su preko Saveza napunili džepove. Ljudi bez morala i karaktera.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:40 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned maj 31, 2020 2:34 pm
Ikic produzio saradnju. Kako ?
Kako misliš? Pa kad je potpisao stavljena je opcija produženja na dvije godine, koliko se ja sjećam.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:43 pm

Jebi ti to kad te tuze zvijezda, siroki, tuzla, celik, mi mogu sami ***** popusit mamu jebali svoju.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 3:18 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 2:12 pm
Ma istupiti iz lige, svakako za nas nema hajra s obzirom da će narednih godina Vico i Borac da "haraju".
Istupiti i ne trošiti lovu uzalud. Pa kad im bude gledanost i prisustvo na utakmici po 2 hiljade onda će se zapitati...
I od čega ćemo kao klub živjeti?
Znam da si frustriran, kao i mi svi, ali ruke su nam svezane u ovoj situaciji.
Ovdje se ne radi o sportu, već o politici i uređenju jedne države, a s obzirom da već dvadeset godina glasamo za iste ljude, a na političkoj sceni ne postoji stranka koja valja, onda je kristalno jasno da nam ovakva država odgovara.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 3:25 pm

mamba21 je napisao/la:
ned maj 31, 2020 1:37 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned maj 31, 2020 12:34 pm
mamba21 je napisao/la:
ned maj 31, 2020 12:25 pm

Je li to tvoje misljenje ili nesto znas vise, mogao bi napisati za nas koji nismo upuceni?
@mamba21
Bilo neki dan katastarske cestice....slike....
Gdje se vidi da je sve od sd pa cak i citav sjever
Po onome ispade sve njihovo i onaj prostor iza SI.

@storme ova slika se vrtila i prije dvije sedmice.
Aha, ok ne znam, hvala ti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 3:49 pm

Nista se protestima pred Savezom nece promjeniti, mnogo je ovdje problem dublji of fudbala i na visoj instanci. RS je jos jednom pokazala da ovakva BiH ne moze funkcionisati i to im je i bio cilj. Zato sljedeci put kada Hadzikadic pozove na proteste, skupimo se u sto vecem broju i izadjimo. Samo tako cemo i fudbal promijeniti, posljedicno. Jednom su legende nas fudbal spasile, Bajevic, Ivica i ostali. Sada su stariji, onemocali, sada ovu drzavu moze samo ova omladina spasiti. Fudbal je samo refleksija politike koja se vodi kao i biznis sa respiratorima. Lako cemo mi za RS, hajde da pocistimo nase dvoriste prvo. Vrijeme cisenja je davno doslo.

Pitari neka proslave, vjerujem da bismo i mi proslavili, ali i oni znaju dobro sta ovo znaci. Zato - je li dosta vise?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 4:18 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 31, 2020 3:49 pm
Nista se protestima pred Savezom nece promjeniti, mnogo je ovdje problem dublji of fudbala i na visoj instanci. RS je jos jednom pokazala da ovakva BiH ne moze funkcionisati i to im je i bio cilj. Zato sljedeci put kada Hadzikadic pozove na proteste, skupimo se u sto vecem broju i izadjimo. Samo tako cemo i fudbal promijeniti, posljedicno. Jednom su legende nas fudbal spasile, Bajevic, Ivica i ostali. Sada su stariji, onemocali, sada ovu drzavu moze samo ova omladina spasiti. Fudbal je samo refleksija politike koja se vodi kao i biznis sa respiratorima. Lako cemo mi za RS, hajde da pocistimo nase dvoriste prvo. Vrijeme cisenja je davno doslo.

Pitari neka proslave, vjerujem da bismo i mi proslavili, ali i oni znaju dobro sta ovo znaci. Zato - je li dosta vise?
Vjeruj da sam planirao doci na proteste, ali kako kad su tu Niksic, Kojovic, Konakovic? To je sve ista bagra kao SDA, sve je to u pet deka ne zna se ko je gori. Za Mirsada sam glasao i na proslim izborima i opet cu ali zdruzavanje sa onakvom gore elitom mi ne ide al nikako i sigurno nastavil se i produbi se izgubit ce jos vise podrsku.
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 4:30 pm

Mi smo ne organiziran narod i to je to nama ko ggod da dodje i ko god da se novi kandiduje mnogi Ce reci sta Ce on i on isti lopov...sta pricati o narodu koji kaže "bolje on nas je nek je lopov al je nas"...gospodo u ovoj recenici lezi puno toga.Da sada dode doktor nauka sa američkog fakulteta koji je rodden i odrastao u Americi,zavrsio najveće slike i da se kod nas kandiduje i osnuje stranku vecina bi nas rekla "STA CE ON GDJE JE BIO U RATU,DOSAO SADA OVDJE DA NAMA PAMET PROSIPA"...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 4:46 pm

Tek kada se na političkoj mapi BiH pojavi stranka koja će procentualno odnijeti isti broj glasova u Širokom Brijegu, Bijeljini, Sarajevo, naravno u apsolutnoj većini...Tada možemo pričati da se dešavaju pozitivne promjene u društvu i Državi. Znači prodržavna stranka, a ne neka koja će samo od jednog dijela građana dobiti glasove. Stranka koja će sve domaće izdajnike staviti tamo gdje im je i mjesto...Političko smetljište historije.

Kada ljudima u Olovu, Šipovu, Ljubuškom bude stalo da glasaju za jednu takvu stranku, možemo se nadati napretku. Do tada, sve najgore domaćim izdajnicima i mrziteljima BiH želim.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 4:57 pm

Znam ja to druze i ja se tome nadam i zivimo za taj dan,ja sam od onih koji nikad nebi napustili ovu državu i otisli negdje.Ali lose nam je kod vecine razmisljanje,ljudi se uhvatili jedne ideologije ko pjan plota...nebroj puta sam se nadao u kafani onako polu pjan i diskutovao sa cijelom kafanom o tome kako treba jedna stranka i svi su za to,a bio sam i u Derventi,Trebinju,Travniku,Kupresu,Livnu,I znas sta je zajednicko svima:niko nije zadovoljan sa svojima i svi tako kao i ti i ja razmisljaju,ali niko ne vjeruje da Ce ikad doci neko takav i ove gradove ujediniti...
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 7:50 pm

Nadam se da ce se kup igrati, trofej je trofej
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 8:06 pm

Sutra ujutro ako se nasi ne oglase nekim saopstenjem vezano za ligu a pogotovo kup, onda nema sta da se mi navijaci sekiramo kad njih boli *****.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija