Moderator/ica: storm_raider

 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:20 pm

Koliko je važno ustrajati na ovom projektu zdravog kluba pokazuje i ovo novo takmičenje. Velika sansa za male zemlje ali ce novi kup igrati samo klubovi bez dugova i sa kvalitetnom infrastrukturom. Ko ne bude mogao to pratiti otpada.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:22 pm

Kako je iritantna ova djevojka...
1987
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:24 pm

AdmirA je napisao/la:
ned dec 02, 2018 10:19 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 10:15 pm
AdmirA je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:48 pm
Danas kod gola lištice iz penala, grupa"navijača" sa istoka( prema sjeveru dio) slave gol. :cigara:
Ko je bio na istoku, mogao je i vidjeti ko je slavio taj gol i sa kim se dijeli tribina.
Ko su? , ja sam samo vidio kako slave,onda se raja bas zijanila kad je vidila to.
niam bio na istoku i ne znam, ali su možda fakat navijači Širokog. Oni su kupili desetogodišnju kartu za istok, pa moža i iskoristili je.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:31 pm

bianco blu je napisao/la:
ned dec 02, 2018 10:24 pm
AdmirA je napisao/la:
ned dec 02, 2018 10:19 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 10:15 pm


Ko je bio na istoku, mogao je i vidjeti ko je slavio taj gol i sa kim se dijeli tribina.
Ko su? , ja sam samo vidio kako slave,onda se raja bas zijanila kad je vidila to.
niam bio na istoku i ne znam, ali su možda fakat navijači Širokog. Oni su kupili desetogodišnju kartu za istok, pa moža i iskoristili je.
Nisu. Nasa raja.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:32 pm

Nevjerovatno kako me je ova ekipa ocvrsnula bas sam nekako lagano primio danasnji poraz, mozda ce te me napasti reci da ne volim dovoljno Zelju pa da takav mogu biti ali vjerujte dobro je za zdravlje.
Inace da smo Dzerzelez sigurno ne bi izgubili 5 za redom ovo je nesto vise od onog sto se igra na terenu stali smo nekom na zulj. To naravno koriste i ovi sto su protiv uprave i rezultat je -15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:35 pm

Svi turci a slanine nema
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:36 pm

Nemam snage bilo sta napisati.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:38 pm

I ne treba se sad oglasavati. Davno je proslo vrijeme kad je trebalo napisati neko saopstenje, kad se trebalo progovoriti. Sad sutite i trpite.
Ko te jebe godinama, jebat ce te opet
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:46 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 10:38 pm
I ne treba se sad oglasavati. Davno je proslo vrijeme kad je trebalo napisati neko saopstenje, kad se trebalo progovoriti. Sad sutite i trpite.
Ko te jebe godinama, jebat ce te opet
Baš jbt..Kad se trebalo reagovati nisu,šute..Tri utamice zaredom sviraju dikutabilne penale protiv nas oni šute i još niz sumnjivih odluka i zato što šute treba da idu iz Želje..Čim ne reaguješ na opstrukcije koje se iz utakmice u utakmicu dešavaju na našu štetu u režiji sudija i saveza ti ne misliš dobro klubu..Ja ne kažem da mi nismo loši i da nemamo igre ali danas i protiv Tuzle smo izgubili zbog sudijskih odluka koje su direktno uticale na rezultat a i protiv Krupe je penal bio sumnjiv..Dakle šutite i gledate kako nas kradu iz utakmice u utakmicu i time radite protiv kluba..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:57 pm

Niko razuman ne tvrdi da je Uprava savršena , ali ovo što nam se dešava od strane sudija odnosno Saveza ne može biti slučajno , definitivno.
E , sad , čini mi se ipak da u ovoj uroti ( možda prejaka riječ) ne učestvuju kao glavni igrači Sarajevo ili Zrinjski.
Da je do njih oni bi uglavnom štimali svoje utakmice ,ali ovo je nešto dosta opasnije jer neprijatelj uprave ili kluba još se ne otkriva ,a stvarno izgleda da nema načina na koji nije dosada pokušao sabotirati sve dobre inicijative uprave.Od opstrukcija za urbanističku saglasnost , općinskog prividnog sponzorisanja , zatim najvjerovatnije potkupljivanja nekih igrača da sabotiraju igru , a moguće čak i sabotaža unutar Manijaka ... pa kad sve to nije dovelo do gubitka povjerenja većine navijača u upravu , onda su krenuli preko Saveza... ali ... onda se čovjek zapita - pa protiv kakve se mrake to klub bori ?
Ne negiram očite greške u sportskom segementu , naravno.
Mislim , može Misimović & co. biti bezgriješni ali izgleda da ni tada ne bi mogli izaći na kraj sa ovom prikrivenom aždajom ...
Treba pokušati smiriti se i mudro povlačiti iduće poteze ... pitanje je ima li trenutno iko takav u Želji ?
Zadnja izmjena: staaarinavijac, dana/u pon dec 03, 2018 12:25 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 10:58 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:38 pm
Aj da cujemo i Crnog Peru:

phpBB [video]
**** sebi majku, prvo mu je Misimovic dobar, pa mu ne valja Krcmarevic, pa Odovic, pa Beslija i dio ljudi iz kluba i na kraju Misimovic od dobrice posta zlikovac. naravno, Arezina je cijelo vrijeme andjeo bez greske, zdrav i prav. pati na pravdi Boga.
smijesan i zlonamjeran lik.



ono sto mi je drago jeste to sto je izofirao postojanje krtice u klubu. odakle mu mail sa internom prepiskom u kojoj on nije?

nadji krticu Senade i jebi mu majku kroz majku!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:00 pm

Nekome odgovara ovakva polusezona. Kome i na koji način ima/je imao uticaja saznat će se brzo, mal je ovo grad.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:01 pm

Nekome odgovara ovakva polusezona. Kome i na koji način ima/je imao uticaja saznat će se brzo, mal je ovo grad.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:03 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:38 pm
Aj da cujemo i Crnog Peru:

phpBB [video]
Odgledao...

Vjerujem čovjeku do u riječ iz njegovog ugla gledanja. Sve u svemu, više je u pravu nego nije. Ono što nije u pravu je da :
1. Protiv Apollona, Filip je igrao ofazivnog veznog. Željo je bio u rasulu. Nikad lošiji. Filipovih nekoliko lopti prema krilu je presejčeno, iako je bilo mokar teren i brza igra.
2. Protiv Krupe, kada su ušli on i Vranješ, Željo je nestao na terenu. Od 100% dominacije, Željo je sa njima dvojicom u sredini nestao. Nije to bila 80-ta minuta, već 70-ta.

Sve u svemu kada nema rezultata onda ide sve mak na konac. Da je Željo bolje rezultate imao sve bi relaks bilo. Ovako je svima prva greška bila, direktna diskvalifikacija. Samo znam, da što prije Misimović mora da se makne iz spotskog dijela. Bolje juče nego danas. Neka odredi budžet za spotski dio i investicijski i neka se ne petlja u sportski. Bolje za njega.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:03 pm

Nije ovo Koreja, gospodine Misimoviću :placeodsmijeha:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:06 pm

Sve može,al pero brate nemoj nas ubjeđivati da je filip cvjećka i da nikad nije pravio probleme. Pa ljudi godinama govore da je kockar mrtvi, aparati ga ubiše, da je propuštao treninge, ovdje se pisalo i sad ispade on miroslav stevanović. I nadam se da mu nisi bio menadžer 2016 i 2017 godine, kada je u poljskoj odigrao manje mečeva kod nas i manje se zadržao, pa mu našao angažman u olimpiku i na kraju se ispostavilo da ne može nastupati za njih jer je već u jednoj sezoni igrao za 2 ekipe.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:08 pm

Raja prespavajte ovo to je sad najpametnije.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:10 pm

Ja nisam za tjeranje uprave, al ne treba nista vise opravdavati. Uradili su jako puno dobrog, donijeli nam veliku stvar koju ne cijenimo dovoljno. Ali treba presjeci i reci da ne ide vise ovako. Neko nam radi o glavi i mi tri sezone vec imamo crne rupe gdje gubimo titulu.
Igracki mi imamo dobar roster, malo nam skripi na par pozicija, ali nije nesto strasno s cim se nije mogla izgurati polusezona. Opet bolje i da nismo doveli nikog nego da smo doveli nekog tipa Mehremic. Mi tima nemamo unazad godinama i to nas ubija.
Nemamo trenera godinama, tj. nemamo trenera sa autoritetom, podrskom iza sebe i sa dovoljno vremena u Zelji da bi se moglo nesto uraditi. I taj Slavko je dosao kad smo kasnili vec dosta bodova, na kraju izgubimo titulu kako izgubimo. U jednu ruku mi krivi, u drugu nas pokrali.Jel rijesenje da trazimo nekog mladog trenera negdje van Bosne ili da saljemo nekog od nasih trenera na razne obuke, ne znam. Nisam siguran da mi imamo strpljenja da cekamo npr. Adzema da prodje godinu u Visokom, godinu GOSK, godinu Sloboda, godinu negdje obuka pa da dodje nama i da ostane raditi dvije godine s anekom svojom vizijom.
Nisam ni siguran da bi mi imali strpljenja da je uprava izisla prije tri godine i rekla da nam je cilj u narednih pet godina urediti Grbavicu, dobiti sve te neke kategorije, ne znam vise ni ja sta pa onda kad prodje tih pet, u pet godina poslije osvojiti tri titule. Poslije toga izlazak u europu i slicno. Nisam siguran da bi mi to mogli cekati. Eno danas se pjeva da godine prolaze, a nama titule ne dolaze. Sjetite se finala kupa prosle godine.
Mi nismo u stanju istrpiti nase djecake, a pogotovo strance. Ja slusam danas ljude na istoku kako pricaju da je bitno Misketu da se prodaju mali Zuban i Anel da njihove ''baaabe'' uzmu pare i da ce svi tad biti sretni. Anel i Hare samo jedan pogresan pas, odmah idu psovke. Jedan hadalj je na svaku pogresku Anela se zivotom derao MILION EURAAAA. Krmak klasicni neostvareni u zivotu.
Previse je uprava grijesila sto se tice tog sportskog segmenta i ako ostanu pslije skupstine onda se moraju okruziti sa jakim ljudima na tom polju. Imamo li mi trenutno nasih Zeljovaca dovoljno koji su voljni, spremni i sposobni pomoci, opet ne znam. Znam samo da imamo previse dusmana koji ce podmetnuti nogu gdje bude trebalo, nasmijati se, proslaviti gol protivnicke ekipe pa evo i prije par dana staviti sliku nase akcije sa foruma i pisati kako je jadno moliti za kantu farbe.
Pamet u glavu trenutna uprava, a i opozicija, ako postoji i ako dodje.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:14 pm

UPRAVA NAPOLJE.
1987
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 11:15 pm

alombardo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 10:20 pm
Koliko je važno ustrajati na ovom projektu zdravog kluba pokazuje i ovo novo takmičenje. Velika sansa za male zemlje ali ce novi kup igrati samo klubovi bez dugova i sa kvalitetnom infrastrukturom. Ko ne bude mogao to pratiti otpada.
Igračemo na Koševu, nije prvi put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, Ujko i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija