Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 8:30 pm

ono.na je napisao/la:
uto avg 11, 2020 7:42 pm
gavran je napisao/la:
uto avg 11, 2020 7:17 pm
Valjda Ikic nece dobiti zuti u tuzli
Ne igra u Tuzli jer je danas pozutio. Zrinjski ce biti pomjeren radi Evrope. Ko moze na stopera?
Dado
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 8:32 pm

gavran je napisao/la:
uto avg 11, 2020 8:30 pm
ono.na je napisao/la:
uto avg 11, 2020 7:42 pm
gavran je napisao/la:
uto avg 11, 2020 7:17 pm
Valjda Ikic nece dobiti zuti u tuzli
Ne igra u Tuzli jer je danas pozutio. Zrinjski ce biti pomjeren radi Evrope. Ko moze na stopera?
Dado
Miletic igra, Beca klupa?

p.s Usamljeni smo na prvom mjestu :titula:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 8:51 pm

Idemo dalje.

Sloboda jako mlada i neiskusna ekipa. Ekipa koja nema glavu i rep, uz to i loseg trenera. Najveca opasnost je njihova motivacija, znajuci kako zapinju protiv nas i los trener. Uz voljni momenat, pobjeda ni u jednom slucaju ne bi trebala doc u pitanje.
Dobijamo dva razlike.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 8:52 pm

Jel izasao pregled utakmice od arene negdje? Nisam uspio gledati prvo pol.

Drugo poluvrijeme odlicno. Par individualnih greski ali sve u svemu dobro je. Treba iskoristiti sad povoljan raspored i napraviti razliku ako konkurenti kiksaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1195
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 8:58 pm

Ali, u onoj izjavi poslije utakmice, odakle Amar izvadi Jedinstvo iz Zeravice....
Sada ce i oni zakuhati sa nama kao onaj dedo iz Olova :rofl1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Dulinho1987
Postovi: 53
Pridružen/a: sub avg 01, 2020 3:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 8:58 pm

LARSSON je napisao/la:
uto avg 11, 2020 7:51 pm
BHDragons je napisao/la:
uto avg 11, 2020 7:49 pm
Cvijanovića i Jurilja i da napokon imamo top krila
Oba bila na kartoteci. :D

Usput, dominacija. Je li se meni čini ili se Meša stesao samo tako.
Najmr\a gostovanja su mi ona u Tuzli, jer se utakmica igra na onoj njivi koju zovu stadionom. Ipak se nadam pobjedi mada bit će teško prije svega zbog terena a i oni će zapet i igrat će na bod.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:12 pm

Meni licno najbolja Stevanoviceva partija u Zelji. Onako zakljucati Ziljkica rijetko ko moze u nasoj ligi. I naprijed je nesto napravio. Odlicno, bravo, nastavi tako Sinisa!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:14 pm

Nova 3 boda, bravo Zeljo!
Stevanovic fantasticno odigrao. Pri svakom prijemu lopte bio je Ziljkicu na ledjima.
Mesi za asistenciju skidam kapu, ali generalno je danas tanak bio. Cijeli vezni red.
Danas smo bili spori, tromi, sterilni, osim onih desetak minuta drugog poluvremena gdje smo na foru odigrali sta smo odigrali.
Celo ponovo fin, zanimljiv, interesantan. Zna sa loptom, a Boga mi ima i kuveta u njemu.
Fejza me istrzo, zeludac me zabolio zbog njegovih ispucavanja.
Pred kraj utakmice smo presli u formaciju sa 5 nazad, gdje je Dado bio treci stoper. Vjerovatno takticne pripreme za Makabi.
Korner zastavice herave. Majku mu ispravite ih, glupo izgleda.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:16 pm

Eh ovo je snaga, i ono sto mi imamo a to je Amar Osim !
A ovo je Zeljo kojeg cekamo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:16 pm

Danilovic je top 3 veznjaka lige bez pretjerivanja
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:18 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
uto avg 11, 2020 7:26 pm
Gledam Sirokog, gledao sam ih i protiv Tuzle i na Grbavici, pored nas dosad najvise pokazali. Izuzetno zanimljiva i mlada ekipa, bez pritiska. Nadam se da ce se Velez ovdje probuditi.
Oni uvijek lijepo igraju, neoptereceno...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:18 pm

Ujko je napisao/la:
uto avg 11, 2020 8:58 pm
Ali, u onoj izjavi poslije utakmice, odakle Amar izvadi Jedinstvo iz Zeravice....
Sada ce i oni zakuhati sa nama kao onaj dedo iz Olova :rofl1:
al dio kad kaze i medvjedi bi naucili za godinu i po mi je najjaci :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:41 pm

Dok je Janičića na stoperu Borca, ja se ne brinem za međusobne duele.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:49 pm

blueDBR je napisao/la:
uto avg 11, 2020 9:18 pm
Ujko je napisao/la:
uto avg 11, 2020 8:58 pm
Ali, u onoj izjavi poslije utakmice, odakle Amar izvadi Jedinstvo iz Zeravice....
Sada ce i oni zakuhati sa nama kao onaj dedo iz Olova :rofl1:
al dio kad kaze i medvjedi bi naucili za godinu i po mi je najjaci :rofl1: :rofl1:
Manijak pravi zna kako stoje stvari,
Zbog njega su u vrhu sarajevski plavi.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:55 pm

Koln osvojio Njemačku juniorsku ligu što nam nikako ne ide u korist, jbg ...
Biti će baš teško upasti u juniorsku ligu šampiona.
Željezničar ante portas !
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:57 pm

Cestitke plavim momcima na teskoj pobjedi, ali zasluzenoj! Ovi sto kritikuju, nek pokusaju na ovoj sparini potrcati 10 minuta, a ne 90, pa nek onda kazu neku pametnu o tekmi! Ovo je budalastina igrati u 5, a imas reflektore! Zasto Zeljo nije prioritet za nocnu tekmu na areni? Ima li snimak na areni slucajno, zna li neko i kad? Onakav gol kakav smo mi primili, ne primaju ni amateri na terminu! Pa gdje ste svi krenuli, a vodimo? Spori smo i to me brine, a igramo bez krila! To nece ici sa haifom, kaznice nas i natrpati ne dao Bog! Idemo po cetvrtu akobogda! Samo jako i ozbiljno! :zeljeznicar1:
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 9:59 pm

https://youtu.be/zMtkeRXaxUc

Koji dan pada sa Slobodom?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 10:00 pm

tm87alem je napisao/la:
uto avg 11, 2020 9:57 pm
Cestitke plavim momcima na teskoj pobjedi, ali zasluzenoj! Ovi sto kritikuju, nek pokusaju na ovoj sparini potrcati 10 minuta, a ne 90, pa nek onda kazu neku pametnu o tekmi! Ovo je budalastina igrati u 5, a imas reflektore! Zasto Zeljo nije prioritet za nocnu tekmu na areni? Ima li snimak na areni slucajno, zna li neko i kad? Onakav gol kakav smo mi primili, ne primaju ni amateri na terminu! Pa gdje ste svi krenuli, a vodimo? Spori smo i to me brine, a igramo bez krila! To nece ici sa haifom, kaznice nas i natrpati ne dao Bog! Idemo po cetvrtu akobogda! Samo jako i ozbiljno! :zeljeznicar1:
Prebaci sad na arenu i bice ti jasno zbog cega smo igralo u ovakvom terminu.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 10:22 pm

NAVIJAČ je napisao/la:https://youtu.be/zMtkeRXaxUc

Koji dan pada sa Slobodom?
Subota sad za sad
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 10:24 pm

Evo neko moje viđenje i analiza...

Amar ciljano pojačao vezni red, zgusnuo sredinu, što je dovelo do mrtvije igre, bez srljanja. Iskreno, očekivao sam ovako nešto. Mi smo bili dominantniji i zasluženo smo pobjedili. Onaj ko je očekivao neko razbijanje i golijadu nije realan...

Što se Fejzića tiče, danas je bio nesiguran. Ubačaje i centaršuteve odlično riješava, ali ispucavanja su mu izuzetno kritična, a bilo je i nesigurnosti kod onih šuteva pred kraj utakmice. Strepio sam kad god ide lopta prema njemu, pogotovo u drugom poluvremenu.
Stevanović fantastično odigrao, nemam riječi. Momak se stalno pljuje, kritikuje bez razloga, a nikad za ovoliko godina nije napravio neku veliku grešku i nešto skrivio. Danas spasio nekoliko puta, zatvorio Almedina majstorski. Bravo Siniša. Zaslužena titula igrača utakmice.
Kosorić dobar, standardno ono njegovo. Nije ni idealan, a nije vala ni da je nešto pogriješio. Finih reakcija je imao u odbrani. Ikić isto kao i Aco, razumiju se fino, al' brate daj sredi se malo sa tim kartonima, ne mora se u svakoj tekmi dobiti žuti...
Šehić nastavlja odlično. U prvom poluvremenu nije imao prostora da probije naprijed, ali u drugom je fino izgledao i u ofanzivi. Ono što je najbitnije, potpuno je zatvorio Zakarića da se ovaj nije ni vidio do neke 75. minute. Bravo Eldare!
Sadiković mi je ovaj put bio najtanji što se veznog reda tiče.
Hajdarević kritikovan sa moje strane zbog prvog poluvremena. U drugom odličan. Baš dosta zujao, trčao, defanzivno pogotovo dobar. Čak je zaslužan za drugi gol, jer je on ubacio loptu unutra. Od njega se ne može ni očekivati neka majstorija, on uradi ono što najbolje zna. Ja sam na kraju zadovoljan njegovom partijom.
Što se tiče Alispahića, ne znam, dosta raje nije zadovoljno, a meni je on danas bio odličan baš. Ne znam, možda ga vi niste pratili pomno, ali meni je baš Meša pametno danas odigrao, odlično se postavljao, uradio onaj "prljaviji" dio posla koji se često ne primjeti. A onu asistencija ne treba ni komentarisati. Što se mene tiče, odlična partija Meše.
Štilić mi je nekako previše petljao. Šteta za ono što ne uđe u prvom, baš bi bio lijep gol. Nismo mi navikli od njega da griješi :D
Mujezinović je fakat šifra. :D Lik potpuno van utakmice bio i onda zabi gol... Katastrofalno prvo poluvrijeme, ali pobjednički gol i pada sve u vodu. Bravo Mustafa, zabijaj samo!
I na kraju, Juričić. On je odradio svoje, nije bilo lahko boriti se sa Jovanovićem i Janičićem. Ja mislim da bio on bio korisniji i bolji da igra sa Lendrićem zajedno kao protiv Veleža. Bio bi rasterećeniji, a imao bi i više prostora.

1. Stevanović
2. Alispahić
3. Šehić

Ovako sam ja poredao trojicu najboljih danas po mom mišljenju. Prva dvojica dobila glas u anketi...

Ovo je velika pobjeda. Meni bi baš bilo žao da nismo dobili ove četalje, jer fakat nisu ništa pokazali. Lijep je osjećaj kad je ljoŽe od svih jedini sa maksimalnim učinkom. :zeljeznicar1:

Moram još reći da mi je baš žao što Hajrić nema više prilike da se pokaže. Mislim da je dobar igrač. Protiv Slobode bih volio da krenemo sa njim i Lendrićem od početka, Luku odmoriti i sačuvati malo.

Sloboda će pasti sa više golova u mreži! :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, GegenPress, Google [Bot] i 268 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija