Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:02 pm

Ja bih ovaj forum ukinuo do skupstine :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:06 pm

Nece se ukidati, samo kada se budu brisale ove gluposti nemojte kukati o lobotomiji. Pisite smisleno i uvazavajte sugovornike. Zeljo je, svi shvatamo sve licno, mora valjda tako kada volis nesto, ali niko od nas ne zna nista 100% i generalno laprdamo onako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:13 pm

Moze li ekipa @1921.ba da nam omoguci stream skupstine ako im odobore iz kluba ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:14 pm

Pazi ti ovog uhljuba Muse sto gura zrinjevce i listicane u juniorsku selekciju... Mujic i Beca dobili poziv iz naseg tima. Beca jedini igrac rodjen 2002 na spisku.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:16 pm

Nisam upoznat sa kvalitetima tih sto ih navodis, ali opstepoznato je da se pozivi u mladjim selekcijama otvoreno kupuju. Znaci, plati i tebe ce zvat.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:19 pm

Amidza je napisao/la:
čet dec 06, 2018 4:16 pm
Nisam upoznat sa kvalitetima tih sto ih navodis, ali opstepoznato je da se pozivi u mladjim selekcijama otvoreno kupuju. Znaci, plati i tebe ce zvat.
Kojih? Ovi igraca iz Hercegovine ili? Cudi me spisak yebote, gdje su ova dijeca iz omladinski Bundesliga..

Anic (SB) - vuca se po repkama, nikakvu bitniju ulogu nije imao do sada.
Kresic (Z) - Bio u Radniku iz Hadzica, pa opet u Zrinjskom. Dobijao ponekad pozive. Takodjer nikada bitniju ulogu nije imao.
Coko (Z) - Mislim da nikada nije ni igrao za omladinske selekcije.
Lukic (SB) - Takodjer ja mislim prvi put poziv dobio. Pojma nemam ko je.
Stanic (Z) - Jedini "opravdan" poziv jer decko je nastupao za seniorski tim i rekao bi ima nekog odredjenog kvaliteta.
 
neroazzuro
Postovi: 1920
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:24 pm

FKZ1921, rekoh, šta te ponuka da se baš sad reaktiviraš??? Jel primicanje skupštine ili nešto treće?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:25 pm

slika
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u čet dec 06, 2018 4:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:27 pm

Ma dobro stoje i Zrinjski i Siroki u tim kategorijama, sigurno ne slucajno.
Kako god, nadam se da nema bezuslovno zagarantovanu poziciju i da mu svaki poziv ovisi o otkazu. I nije neki trener ali eto vidjet cemo sta moze.
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:34 pm

neroazzuro je napisao/la:
čet dec 06, 2018 4:24 pm
FKZ1921, rekoh, šta te ponuka da se baš sad reaktiviraš??? Jel primicanje skupštine ili nešto
Bez veze je to pitanje...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:47 pm

Al ima da popucaju cirevi i zuci ovim fol zaljubljenicima u plavu boju i dusebrzinicima, hinjama i skrivenim satelitima nekih ljudi koji nam ne zele dobro, KADA SE DOGOVORE OSIM I MISIMOVIC I KADA KRENE JOS JACE, JOS BOLJE, BEZ KRAĐE, BEZ SUPLJIRANJA SAMO NAPREDAK ŽELJE, BEZ TALOVA.

IMA DA VAM PANKREAS NA USTA IZAĐE.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 4:53 pm

Elegant je napisao/la:Moze li ekipa @1921.ba da nam omoguci stream skupstine ako im odobore iz kluba ?
Ako Misimović podnese ostavku prije skupstine mozda i bude stream, ako ne, onda ce biti na skupstini svasta, pa mozda i nije za prenosa... Bit ce garant neki snimak od 1921 ekipe u svakom slucaju.
Ovo pisem na osnovu onoga sto sam danas cuo, ja i dalje ne vjerujem, ali sve su prilikeda dogovora nema. Navijaci Amara ce biti sretniji u svakom slucaju od ovih drugih.
Gadi mi se sva ova prica i prepucavanja, bas sramota dokle je sve otislo. Suma sumarum, gospodin Misimović je ocigledno rodjen u pogresnoj drzavi, posten covjek koji hoce sve po ps-u bez ikakvih malverzacija. Time je razbio mnoge talove i stao mnogima na zulj. Znamo kako to u korumpriranoj drzavi kao sto je nasa zavrsi... Na zalost tesko je danas biti fin. Pritisak za titulom i rezultati pod svaku cijenu ce nas Bog zna gdje odvesti. Helem, niko nije za saradnju sa Misketom, od bivsih uposlenika, sadasnjih, igraca bivsih i sadasnjih pa i trenera... Na zalost pameti i razuma je najmanje u nasem klubu ovih dana.

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk


 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:06 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 4:53 pm
Elegant je napisao/la:Moze li ekipa @1921.ba da nam omoguci stream skupstine ako im odobore iz kluba ?
Ako Misimović podnese ostavku prije skupstine mozda i bude stream, ako ne, onda ce biti na skupstini svasta, pa mozda i nije za prenosa... Bit ce garant neki snimak od 1921 ekipe u svakom slucaju.
Ovo pisem na osnovu onoga sto sam danas cuo, ja i dalje ne vjerujem, ali sve su prilikeda dogovora nema. Navijaci Amara ce biti sretniji u svakom slucaju od ovih drugih.
Gadi mi se sva ova prica i prepucavanja, bas sramota dokle je sve otislo. Suma sumarum, gospodin Misimović je ocigledno rodjen u pogresnoj drzavi, posten covjek koji hoce sve po ps-u bez ikakvih malverzacija. Time je razbio mnoge talove i stao mnogima na zulj. Znamo kako to u korumpriranoj drzavi kao sto je nasa zavrsi... Na zalost tesko je danas biti fin. Pritisak za titulom i rezultati pod svaku cijenu ce nas Bog zna gdje odvesti. Helem, niko nije za saradnju sa Misketom, od bivsih uposlenika, sadasnjih, igraca bivsih i sadasnjih pa i trenera... Na zalost pameti i razuma je najmanje u nasem klubu ovih dana.

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk
A zasto neće niko da radi sa njim, ako je vec tako fin? Nije moguce da ama bas svi zele da se obogate preko kluba
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:13 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 4:53 pm
Elegant je napisao/la:Moze li ekipa @1921.ba da nam omoguci stream skupstine ako im odobore iz kluba ?
Ako Misimović podnese ostavku prije skupstine mozda i bude stream, ako ne, onda ce biti na skupstini svasta, pa mozda i nije za prenosa... Bit ce garant neki snimak od 1921 ekipe u svakom slucaju.
Ovo pisem na osnovu onoga sto sam danas cuo, ja i dalje ne vjerujem, ali sve su prilikeda dogovora nema. Navijaci Amara ce biti sretniji u svakom slucaju od ovih drugih.
Gadi mi se sva ova prica i prepucavanja, bas sramota dokle je sve otislo. Suma sumarum, gospodin Misimović je ocigledno rodjen u pogresnoj drzavi, posten covjek koji hoce sve po ps-u bez ikakvih malverzacija. Time je razbio mnoge talove i stao mnogima na zulj. Znamo kako to u korumpriranoj drzavi kao sto je nasa zavrsi... Na zalost tesko je danas biti fin. Pritisak za titulom i rezultati pod svaku cijenu ce nas Bog zna gdje odvesti. Helem, niko nije za saradnju sa Misketom, od bivsih uposlenika, sadasnjih, igraca bivsih i sadasnjih pa i trenera... Na zalost pameti i razuma je najmanje u nasem klubu ovih dana.

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk
Ako bas niko nije za saradnju sa njim, a mislim da ipak nije tako, onda ne znam sta vise ceka da ode. On sam protiv svih, ne vidim u tome nista dobro za nas klub.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:16 pm

Nije stvar samo bogacenja preko kluba, stvar je da covjek nece nista sto nije posteno. Sta mislis sto nas sudije kolju? Valjda ih ne podmazuje kao sto drugi rade, sta mislis sto krupa drugima izvodi juniore, valjda ih odbio frajer nije se htio nagoditi, i jos masa takvih stvari koje bi neko drugi zavrsio kao sto smo navikli u Bosni da se zavrsavaju. Zivci popustili, svi hoce rezultate, al covjek nece prljavo i Bog... Sad ga svi smatraju krivcem zbog te tvrdoglavosti i guranja "posteno ili nikako". A valjda nam je ovde mentalitet takav da je bitno zavrsiti nesto pa kako god, nema veze ako nije posteno. Zato i jesmo gdje jesmo. Covjek ima stav, karakter, neka svoja ubjedjenja i drzi se toga i kategoricno odbija to krsiti. Zato mnogima i smeta jer je kao takav tezak za bilo kakvu saradnju. Ne branim ga, nit u ovom trenutku navijam za bilo koga. Ali ocigledno da se u ovoj vukojebini nista ne moze raditi ako nisi u talu. Jednostavno mi je zao kluba koji se lomi zbog nekakvih interesa a na kraju ispastamo mi navijaci...

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:18 pm

Dogovora ima, i bit će još sastanak Miske-Amar. Sve ostalo je zlonamjerno.
 
neroazzuro
Postovi: 1920
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:19 pm

FKZ1921 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 4:34 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet dec 06, 2018 4:24 pm
FKZ1921, rekoh, šta te ponuka da se baš sad reaktiviraš??? Jel primicanje skupštine ili nešto
Bez veze je to pitanje...
Što? Izvini ako sam te nečim uvrijedio, zaista nije namjerno.
Meni lično si jedan od boljih forumaša i mogu reći da su mi nedostajali tvoji osvrti. Zato me zanimalo, posebno uzevši tajming u obzir.
Zadnja izmjena: neroazzuro, dana/u čet dec 06, 2018 5:29 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:20 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:16 pm
Nije stvar samo bogacenja preko kluba, stvar je da covjek nece nista sto nije posteno. Sta mislis sto nas sudije kolju? Valjda ih ne podmazuje kao sto drugi rade, sta mislis sto krupa drugima izvodi juniore, valjda ih odbio frajer nije se htio nagoditi, i jos masa takvih stvari koje bi neko drugi zavrsio kao sto smo navikli u Bosni da se zavrsavaju. Zivci popustili, svi hoce rezultate, al covjek nece prljavo i Bog... Sad ga svi smatraju krivcem zbog te tvrdoglavosti i guranja "posteno ili nikako". A valjda nam je ovde mentalitet takav da je bitno zavrsiti nesto pa kako god, nema veze ako nije posteno. Zato i jesmo gdje jesmo. Covjek ima stav, karakter, neka svoja ubjedjenja i drzi se toga i kategoricno odbija to krsiti. Zato mnogima i smeta jer je kao takav tezak za bilo kakvu saradnju. Ne branim ga, nit u ovom trenutku navijam za bilo koga. Ali ocigledno da se u ovoj vukojebini nista ne moze raditi ako nisi u talu. Jednostavno mi je zao kluba koji se lomi zbog nekakvih interesa a na kraju ispastamo mi navijaci...

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk
Bez uvrede, ali mislim da se Misimovic previse dize u nebesa. Nije on toliki svetac i sve ovo sto sam se desava on je kriv, mislim ne samo on nego i drugi u upravi, a naravno i oni koji gledaju kako nam klub probada. Sto se tice tofa kako klub posluje, to cemo najbolje znati kad ovi ljudi odu, tad ce izaci i sve lose strane, ako ih ima, ovako su samo nagadjanja
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:23 pm

Ma druze slazem se ja i stobom, ne treba nikoga dizati previse. Ja volim crno na bijelo, argumente na sto pa da vidimo ko je upravu. Nadam se da cemo to vidjeti na skupstini i da nista nece ostati nedoreceno.

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 06, 2018 5:33 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
čet dec 06, 2018 5:23 pm
Ma druze slazem se ja i stobom, ne treba nikoga dizati previse. Ja volim crno na bijelo, argumente na sto pa da vidimo ko je upravu. Nadam se da cemo to vidjeti na skupstini i da nista nece ostati nedoreceno.

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk
Tako je
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija