Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 10:00 pm

Ja mislim da ce ovaj Vico ili kako se vec zove da napravi rasulo u fudbalu kao sto mu stric radi na nivou drzave.

Sve ce poceti sa reprezentacijom rs-a !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 10:43 pm

Bezizlazna situacija za nas nazalost..., a strpljenje generalno naroda u BiH je za klinickog izucavanja.

Prezivice Zeljo i ovo... Nemamo ljude u Savezu, to zamjeram svakoj Upravi u nazad 6-7 godina...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 10:59 pm

AsharaK je napisao/la:
pet maj 15, 2020 9:35 pm
Tuzla, Siroki i Velez dali podrsku nasim prijedlozima.
I Radnik.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:01 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pet maj 15, 2020 9:03 pm
Pisam se ja u Amarovu matematiku prije pocetka sezone, gledajuci tu njegovu spiku i proračun mi danas ne bi trebali raspravljati o nastavku sezone sa prve pozicije.

Ja se iskreno nadam da ce ih njihov nerad(dugovi) i neznanje otjerati iz kluba za sva vremena...vrijeme je Amare!
I koga ces dovesti umjesto Amara,mozda Petrovica,Kostica,ili Krcmarevica mozda???
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:12 pm

Imas jebenu dugu zimsku pauzu, odigras tri kola, i postoji mogucnost da neces odigrat utakmice do avgusta. Savez napolje!
Željezničar ante portas !
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:16 pm

Hebo majku pa ovo se ne dešava
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 15, 2020 11:58 pm

Elegant je napisao/la:
pet maj 15, 2020 10:00 pm
Ja mislim da ce ovaj Vico ili kako se vec zove da napravi rasulo u fudbalu kao sto mu stric radi na nivou drzave.

Sve ce poceti sa reprezentacijom rs-a !
Zar moze gore nego kad Bandic , pulen Ibrahima Hasanbegovica izmisli penal , odluci prvaka i izbije nam milione iz dzepa, stadion, ligu sampiona na Grbavici i vjerovatno blistavu buducnost... ili kad se predsjednik Bordo prijatelja pita za nasu licencu... s ovim krmkom znas na cemu si, nek sve ugasi jazavac niko se nece iznenaditi.

Pa evo i da vecina bude za juli, doce Seranic/Dodik i rece produzujemo mjere do augusta. Svakako imaju samo Igokeu i Borac rukomet, do septembra mogu kociti. Cetnicka sirotinja i sumari !!
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 12:02 am

Ps. Pa Vicina sudijska trojka za zadatke pored Njegomirovica je iz Sarajeva.Nek pogleda neko penal koji je dosudio Bosnjak Adis Mulahasanovica nad Vranjesom. Jedino se tri sekunde u reketu mogle svirati.
Ali sta ces, ostaje nam da se spremimo za evropu, zna li neko jesmo li nosioci u prvom pretkolu? Kako bi nam sad samo dobro dosao prolaz 2 pretkola , znaci dva + miliona sa svim plus pozitivni naboj.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 12:12 am

NAVIJAČ je napisao/la:
pet maj 15, 2020 11:58 pm
Elegant je napisao/la:
pet maj 15, 2020 10:00 pm
Ja mislim da ce ovaj Vico ili kako se vec zove da napravi rasulo u fudbalu kao sto mu stric radi na nivou drzave.

Sve ce poceti sa reprezentacijom rs-a !
Zar moze gore nego kad Bandic , pulen Ibrahima Hasanbegovica izmisli penal , odluci prvaka i izbije nam milione iz dzepa, stadion, ligu sampiona na Grbavici i vjerovatno blistavu buducnost... ili kad se predsjednik Bordo prijatelja pita za nasu licencu... s ovim krmkom znas na cemu si, nek sve ugasi jazavac niko se nece iznenaditi.

Pa evo i da vecina bude za juli, doce Seranic/Dodik i rece produzujemo mjere do augusta. Svakako imaju samo Igokeu i Borac rukomet, do septembra mogu kociti. Cetnicka sirotinja i sumari !!
Izbili smo je sami sebi.
Nije nam kriv Bandic sto mi izgibimo derbi,ili sto ne dobijemo Krupu.
Imali 2 mec lopte,kada ih ne iskoristis ne mozes drugog kriviti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 12:16 am

storm_raider je napisao/la:
pet maj 15, 2020 10:43 pm
Bezizlazna situacija za nas nazalost..., a strpljenje generalno naroda u BiH je za klinickog izucavanja.

Prezivice Zeljo i ovo... Nemamo ljude u Savezu, to zamjeram svakoj Upravi u nazad 6-7 godina...
Mi nemamo opcenito ljude koji bi mogli ovim sada vukovima parirati.
Evo sada da imamo mogucnost da nekoga i instaliramo u institucije saveza koga bi postavili?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 12:23 am

Uefa pomjerila rok za zavrsetak sezone, vise nema izgovora.
Željezničar ante portas !
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 1:22 am

Prestanite sa tom dusmanskom pricom kako smo sami krivi zato sto vam ne odgovara struktura ljudi u klubu. Ne odgovara ni meni, ali je bezobrazno ne vidjeti kakva je kuhinja u pitanju, na nasu stetu naravno. Utakmica protiv Veleza se nikad ne bi tako zavrsila da se znalo da je tu kraj, niti bi Stilic dobio glup karton da je preskoci.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 1:53 am

ubaceni element je napisao/la:
sub maj 16, 2020 1:22 am
Prestanite sa tom dusmanskom pricom kako smo sami krivi zato sto vam ne odgovara struktura ljudi u klubu. Ne odgovara ni meni, ali je bezobrazno ne vidjeti kakva je kuhinja u pitanju, na nasu stetu naravno. Utakmica protiv Veleza se nikad ne bi tako zavrsila da se znalo da je tu kraj, niti bi Stilic dobio glup karton da je preskoci.
Kakva ba kuhinja....
O cemu pricas.
Dusmanska je ta vasa prica kako su svi drugi krivi samo mi nismo......
A sve u svojim rukama imali....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 2:06 am

Bez želje uđem u neku ličnu raspravu, ali ti @Faca Sa Ulica nekako imaš previše odbojan stav, jer nisi uvijek upravu, a i kada jesi ne mora značiti da je neko drugi namjerno pogriješio ili da imaš pravo da ga napadaš i tu ću se zaustaviti. Ono što je bitno, bitno je da jednom nakon dugo vremena budemo ujedinjeni. Nije važno šta je bilo prije, da li bi bilo ovako ili onako, ali trenutno se trebamo boriti za svoje pravo. Pitari kad su tako moćni i snažni, što ne zagovaraju nastavak kao i mi, pa dobiju sve osim nas i eto prvaci su. Budimo jednom mudri, podržimo Klub u ovim zahtjevima, jer vjerujem da je loša situacija u Klubu i zna se moj stav o ovoj upravi, ali igranje fudbala opet nama može samo goditi, a da ne govorim koliko bi nam značila osvojena titula.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 2:30 am

Na kipru gurava situacija bila, ljudi odlucili da nema prvaka, nego po plasmanu u evropu, niko ne ispada, ubacuju dva dodatna kluba iz druge lige..druga stvar je Briž u Belgiji, ljudi 15-20 bodova prednosti i proglasili ih, ako ce vec ponistavati, uradite onda kao Kiprani
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 2:32 am

slika
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 2:36 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub maj 16, 2020 1:53 am
ubaceni element je napisao/la:
sub maj 16, 2020 1:22 am
Prestanite sa tom dusmanskom pricom kako smo sami krivi zato sto vam ne odgovara struktura ljudi u klubu. Ne odgovara ni meni, ali je bezobrazno ne vidjeti kakva je kuhinja u pitanju, na nasu stetu naravno. Utakmica protiv Veleza se nikad ne bi tako zavrsila da se znalo da je tu kraj, niti bi Stilic dobio glup karton da je preskoci.
Kakva ba kuhinja....
O cemu pricas.
Dusmanska je ta vasa prica kako su svi drugi krivi samo mi nismo......
A sve u svojim rukama imali....
Koji to mi? Pogledaj moje postove pa ces vidjeti na koju stranu vucem (ako vucem uopste), ali meni se cini da je tebi samo bitno da je Amar kriv a ostalo manje vise.

Sta smo imali u svojim rukama? I sta da smo dobili Veleza? Bili bi prvi i nama bi dodijelili titulu? Pod 1 - ne bi. Pod 2 - popisam se na dodijeljenu titulu, kome takva treba puno je ideologijski blizi Kromolju nego Grbavici.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 2:55 am

Samo ujedinjeni i možemo dalje, drugačije ako bude bilo, nek nam je Bog na pomoći.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 3:00 am

ubaceni element je napisao/la:
sub maj 16, 2020 2:36 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
sub maj 16, 2020 1:53 am
ubaceni element je napisao/la:
sub maj 16, 2020 1:22 am
Prestanite sa tom dusmanskom pricom kako smo sami krivi zato sto vam ne odgovara struktura ljudi u klubu. Ne odgovara ni meni, ali je bezobrazno ne vidjeti kakva je kuhinja u pitanju, na nasu stetu naravno. Utakmica protiv Veleza se nikad ne bi tako zavrsila da se znalo da je tu kraj, niti bi Stilic dobio glup karton da je preskoci.
Kakva ba kuhinja....
O cemu pricas.
Dusmanska je ta vasa prica kako su svi drugi krivi samo mi nismo......
A sve u svojim rukama imali....
Koji to mi? Pogledaj moje postove pa ces vidjeti na koju stranu vucem (ako vucem uopste), ali meni se cini da je tebi samo bitno da je Amar kriv a ostalo manje vise.

Sta smo imali u svojim rukama? I sta da smo dobili Veleza? Bili bi prvi i nama bi dodijelili titulu? Pod 1 - ne bi. Pod 2 - popisam se na dodijeljenu titulu, kome takva treba puno je ideologijski blizi Kromolju nego Grbavici.
1. Bili bi prvi i prvenstvo bi se nastavilo.
Nebi pricali o kuhinjama pitarskim i banja luckim....
Oni koje jee Amar doveo su naoravili i previse gresaka u kratkom periodu.
Jedino sto znaju je dici kredit i posudjivati pare od koga god stignu....
Tebi ako je to ok onda nemamo sta pricati......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 16, 2020 3:27 am

Malo ih UEFA zajeba sa ovim produžetkom, sad će onaj ministar reć nema igranja do avgusta :D
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija