Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:14 pm

Bergeron je napisao/la:
pet avg 24, 2018 8:09 pm
Evo jedan konstruktivan prijedlog za upravu....

Neka pozovu par ovih momaka sa juga (vodju i par ovih uz njega sto vode navijanje i tu su u organizaciji) i par momaka sa izdvojenog sjevera za koje se zna da redovno idu na gostovanja. S obzirom da se svake godine plati Savezu minimalno 50-ak hiljada za kojekakve kazne, neka se izdvoji u poseban racun priblizno toliki iznos kojima ce se obezbjediti gostovanja. Sa tim iznosom i vec postojecim ugovorom sa Centrotransom, realno se moze platiti minimum 4 busa za svako gostovanje, sto je 200tinjak navijaca na svakom gostovanju... Naravno da uslovi budu da se ne prave nikakve bakljade, dodatne kazne i prozivke saveza. Za prvi prekrsaj postaviti jasno pravila da ce se to prekinuti i da ce se snimci sa stadiona proslijedjivati policiji, te biti strozije kontrole na ulazima. I naravno, ako se pojedinci isticu, neka ih sami navijaci izbace i opomenu. Mislim da bi i manijaci pristali na ovo, jer imati svako gostovanje besplatno je sasvim dovoljan razlog za smiriti se kod kuce i postovati red.

Ako se vec novac mora davati, makar neka se iskoristi na dobar nacin :D
Te kombinacije su u ultra svijetu sramota za grupu, odnosno bilo kakva materijalna dobit je strogo zabranjena i sramota grupe, doduse nije da se nije znala tribina i klub koristiti u te svrhe ali na jugu je to u granicama, kod komsija postoji i platna lista, lesinari naplacivali karte za novu tribinu, u Bg se grupe ugradjivale u transfere, jedna je Torcida na ovim prostorima :) ..
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:17 pm

Elegant je napisao/la:
pet avg 24, 2018 8:04 pm
O cemu mi pricamo kad sami ti navijaci sto to organizuju nemaju svijest o tome da klub ispasta.

Nece polcija i ovi redari, zastitarska agencija koje klub angazuje i dobra placa nista da urade, vidite da se opet unose arsenali pirotehnike.
Mi,Ti, Oni, jbg svi smo mi Zeljini navijaci i to je jednako problem i onome ko unosi, onome ko organizuje i ostaloj raji na stadionu koja nema veze sa tim. Zato trebamo svi razgovarati o ovome i podizati kolektivnu svijest.
Ako uzmemo cijelu sezonu u obzir ne da je lose, nego nas odrase od guzova sa ovim penalima i to zbog cega? Da poput pecinskih ljudi uzivamo u prizoru vatre na minut, ili ko Tom Hanks u Cast Away kad po prvi put zapali vatru
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:18 pm

damirfile je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:40 pm
mamba21 je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:37 pm
damirfile je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:33 pm
Ove kazne vratiti savezu na prvoj utakmici repke na Grbavici. Stoku iz Hercegovine kažnjavaju sa hiljadu dvije i opraštaju a nama ko fol prijete. Savez napolje.
Svaku tekmu zastava herceg bosne, kazne ne dobijaju. Jedino ih kazni prosle sezone nasa murija zbog te kazne na bradini, fino su ih isprebijali. Bakljada za praljka nez koliko za to dobise, vjerovatno milju koju.. fuj fuj
Sad i mi imamo savez u šaci, igrace na Grbavici i sve ćemo im ovo odbiti sa kamatama 3x. Sa stokom se mora spustiti na njihov nivo.
Kako bolan mi imamo savez u saci?

Ako ce se praviti problem krenuti prvo od Zenice, prekidati utakmicu bakljama, gadjati protivnicke igrace i skandirati savez napolje i onda to ponoviti na Grbavici.

Rjesenje je da se prekine sa bakljama, to je nesto sto steti klubu. Sa parama koje cemo dati savezu se mogao reflektor ofarbati, zalosno kako bacamo novac. Ako volimo Zelju prestat cemo mu nanositi stetu. Da li ce Manijaci na prvo mjesto staviti Zelju ili svoju furku sa bakljama vidjet cemo..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pet avg 24, 2018 8:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:19 pm

Šta je sa Zecom?
Treću utakmicu zaredom ne počinje a bio ponajbolji kad je Oda došao.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:21 pm

Ara za 2.4 miliona eura u Videotonu. De brzinski da se ugradimo, koliko nas sljeduje?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:21 pm

po kodeksu je zabranjeno, ali valja od nečeg živjeti, jel. pa i ta torcida.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:25 pm

Ja ne mogu vjerovati da je nekome sa 20 godina zanimljivo baciti bakljadu i topovski udar,pa jbt svako normalan to sa 8 godina prestane raditi. Ako može pola normalnog svijeta da to ne radi prije svega Engleska,Njemačka,Italija koji trebaju da su nam uzor u svakom sportskom segmentu onda možemo i mi.
Bolje da taj novac što se potroši na pirotehniku,da se koji put u sezoni napravi prava koreografija na jugu a takvo nešto nisam vidio godinama.
Ovako nešto
phpBB [video]
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:26 pm

raja bas konta da su baklje problem.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:29 pm

200 milja kaemcica nama od transfera Are?
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:30 pm

Ma nisu baklje problem. Savez uvijek moze naci i izmisliti nesto ako zeli. Pa za pisljivi megafon su kaznjavali 500. Ako to ne budu baklje bice megafoni, ako ne budu oni bice prozivke, parole, pjevanje teksta himne koji nije zvanicno odobren, isticanje zastave sa ljiljanima koja vise nije oficijelna, stajanje na stepenicama.... Uvijek ce biti nesto, ali treba biti realan i krenuti rjesavati probleme od necega. Lakse je protiv Saveza ako nemaju ove krupne stvari na listi za kaznjavanje...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:33 pm

Sigurno nije radi baklji
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:45 pm

Potpisi Ara pa da palimo bez griznje savjesti
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 9:09 pm

Evo Piplica hvali nekog golmana iz Cottbusa, Avdo Spahic, 97. godiste. Daj ga na Grbavicu da se kali :D
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 9:11 pm

Ma nek ga zatvore! Ionako je sjever prava podrska u zadnje vrijeme.Pa jbmu zivot u stanju su paliti 3.5 baklje protiv zrinje al nije se u stanju dici koreografija na grb vec cijelu godinu dana, a da ne napominjem da je protiv apollona jedino kad si siguran da ce biti pun jug.Samo vi palite, al sami kazne rijesite i to je to!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 9:13 pm

Nije ni prva ni zadnja kazna. Tesko da ce se nesto i promijeniti jer ocito nema pameti i savjesti. S druge strane 8000 je previse i kriteriji nisu isti prema svim klubovima. Mi moramo popricati sa tim debilima iz saveza jer nema smisla da mi placamo 8000 dok neki plate 1500 za istu ili 100 puta goru stvar. I to platimo samo sto je cejf nekim kurtoncinama koji nas ne mogu ocima a znamo ko sjedi po tim komisijama u savezu. Sirokom ukinu kaznu i suspenziju zbog fasistickog orgijanja a nama nesto prijete zbog pirotehnike. Sjecam se da je u prosloj sezoni Zrinjski dobio 1500 a 3-4 puta prekidali utakmicu pirotehnikom.. Ne smije se sutiti na ovo, ne treba ni javno, ali se mora popricati sa pojedinim idiotima iz tog saveza..

A jug ko jug. Lafo nesto protiv saveza a haman savezu dodju ko generalni sponzor..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 9:15 pm

100.000 eura od 2.400.000 je skoro 4,2%. Mislim da bas nije toliko proveo kod nas vremena. Prije da smo na nekih 3%. Kako god, fina cifra, a Arminu sretno u novom klubu i da se proda opet u veci klub za jos vecu cifru.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 9:16 pm

Vec sam pisao da nama krov istoka i ovi brpjaci na ulazima puno zavise od saveza pa valjda i uprava drzi jezik za zubima.

Ali moraju se stvari kod navijaca promjeniti pa nece biti potrebe da uprava reaguje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 9:17 pm

Naumpade mi Model kako se baklje spominju :)

Sta je sa njim?
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
adi172
Postovi: 266
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 9:20 pm

Da smo im tricu stavili pa neka gori sve, kod 1 2 se pali, nigdje veze, zna se da sudija nece produziti kolko treba
Zna li iko sta je sa Zecom jel sve ok iki jre opet sranje napravio pa ne igra a šuti se šatro u interesu kluba
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 9:27 pm

"U tom slučaju zaradu bi imao i Željezničar. ‘Matični’ klub mladog bh. napadača bi u tom slučaju, na račun UEFA Fonda solidarnosti, inkasirao oko 90.000 eura"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija