Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:48 am

Raptor44 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:43 am
Ovaj Pesto gori od Hadžića, što nisam mislio da je moguće do danas.
Jesi siguran?
slika
Veca ljiga nije hodala Grbavicom.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:49 am

Zaka je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:46 am
kvalitet je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:39 am
Tryg je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:29 am
Dosli klosari na svoje. Miske dosao si i otisao kao pravi gospodin. Hvala ti za sve. Ova uprava nema podrsku od mene niti ce je ikada imati. Sve zbog nacina na koji su dosli na vlast.
Gospodin bi došao, rekao šta ima, podnio izvještaj i onda podnio ostavku. Ovako je pogazio sve dobro što je uradio, a uradio je mnogo toga dobrog. Očito da ima problem s ispitivanjem. Ima problem da se suoči s neistomišljenicima ili bilo kim ko će postaviti škakljiva pitanja. Pa šta misliš što nikad nije dao intervju za neki medij, a bilo je poziva? Ili što sad ne održi neku presicu? Sumnjam da će je održati, ako bude šta, bit će neko saopćenje...
A Amar nije ništa pogazio?
Objasni mi samo potrebu da Amara uvučeš u ovu priču. Ne priča se o njemu, a može se i o njemu, i dobro i loše, nemam ja problem s tim. Dakle, pričamo direktno o Senadu Misimoviću.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 12:49 am

Joj o cemu ljudi jos uvijeki diskutuju. Sta je rekao ovaj, sta je rekao onaj, to nam je kao prioritet u ovom trenutku. Vedran rekao ovo, Pesto ono, onaj treci ono. :zid:

Hajmo se mi navijaci organizovati, ujediniti se napokon. U narednoj polusezoni imamo 6-7 tekmi na Grbavici. Hajmo napuniti Grbavicu svaku tekmu, da prosjek u tih 6 utakmica bude 10 hiljada navijaca. Citavu familiju za rukicu i na tekmu, sve prijatelje, poznanike, studente, dede, nane, zene, svalerke itd. Da odradimo tih par utakmica bez baklji i klubu donesemo minimalno pola miliona KM. Da li mi to mozemo ili cemo i dalje pametovati po forumima ciji je veci i sta kaze ovaj ili onaj umjesto da stavimo Zelju ispred svega? Rezultat je prolazan, Zeljo je vjecan! :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
workingclass
Postovi: 14
Pridružen/a: čet dec 06, 2018 10:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:02 am

kvalitet je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:39 am
Tryg je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:29 am
Dosli klosari na svoje. Miske dosao si i otisao kao pravi gospodin. Hvala ti za sve. Ova uprava nema podrsku od mene niti ce je ikada imati. Sve zbog nacina na koji su dosli na vlast.

Gospodin bi došao, rekao šta ima, podnio izvještaj i onda podnio ostavku. Ovako je pogazio sve dobro što je uradio, a uradio je mnogo toga dobrog. Očito da ima problem s ispitivanjem. Ima problem da se suoči s neistomišljenicima ili bilo kim ko će postaviti škakljiva pitanja. Pa šta misliš što nikad nije dao intervju za neki medij, a bilo je poziva? Ili što sad ne održi neku presicu? Sumnjam da će je održati, ako bude šta, bit će neko saopćenje...
100 posto. Obicna kukavica bez koja nije smjela da se pojavi jer bi sve izaslo na vidjelo. Izgleda da nije istina nije daleko od one zajebancije vezane za Sjevernu Koreju ;)
previše svoj, a premalo državni ili partijski.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:04 am

Riječ-dvije o Misimoviću, sa više strana sam čuo da je pomagao Želji, svojim parama. To treba cijeniti, pogotovo u današnjem vaktu kad svako vaga 1 marku gdje će dati i hoće li je dati.
Klub je zahvaljujući njemu u jednom periodu opstajao, što je nonsens jer znači mi nemamo pojma kako poslovati pošto bez europe nas nema nigdje. Ulažemo toliko da je ona imperativ. Ne znamo "kupiti jefitno a prodati skupo". Jbg.
Mnogi su prošli kroz Želju i od Želje imali korist, financijsku prije svega. On nije. To ga izdvaja iznad mnogih, neću se usuditi reći i iznad svih jer je tu u 97 godina postojanja bilo velikih imena, ljudi.
Na žalost, "pojelo" ga je što se upustio u nešto što nije njegov fah, nešto u čemu do tad nije "plivao". A kad su kola krenula niz brdo, nisu se mogla zaustaviti. Bilo je samo pitanje vremena, zaista. Na kraju balade, svega ovoga, iako je vazda bila priča da je Željezničar iznad svega, ja to tako ne vidim. Ne znam zaista kako bih se ja ponašao u toj situaciji, vjerovaću da jeste bilo raznih pritisaka, ali isto tako vjerujem da se jedan čovjek (ili grupa ljudi) koji ima vlastitu firmu, koji se po toj inerciji susreće sa pritiscima čitav život, mogao i morao odazvati na ovu skupštinu i staviti tačku na mandat. MORAO, ako je Željezničar iznad svega a očito da nije bio. Neću i ne mogu vjerovati da ove face koje su prisustvovale skupštini te raznorazni muzički instrumenti i ko šta sve ne, da su toliko zaj.ebane da mogu nekoga zastrašiti do te mjere, da pri tome ni organi reda ne mogu reagovati. Jednostavno mislim da se želio izbjeći "okršaj" i obrazlaganje izvještaja, transfera i potrošenih para, para od europe, itd itd. Zašto to nije bilo transparentno. Željelo se izbjeći da se "na miran i fin način preda vlast" nad klubom Amarovoj družini, opet iz nekih ličnih okršaja. A to ne smije biti, ne preko leđa Želje. Ono "ne volim njega pa me boli briga, nek se sam čupa iz govana" s tim da ako se ne isčupa ili što to duže traje, ispašta opet isključivo Željo. Tako da su na kraju isti, i jedan i drugi. I ovaj što je "državnim udarom" preuzeo klub ali i ovaj što mu je "smjestio nagaznu minu". Izgidosmo mi navijači koji nemaju nikakve interese sem da eto u tih 90 minuta sedmično se okupimo na nama najdražem mjestu i malo pobjegnemo od svakodnevnice. Ništa više, ništa manje. Da uživamo bar tih 90 minuta i da to traje...godinama.
Jeb.ite se i jedan i drugi. Ista stvar vas veže, mislite da ste veći od Želje. NISTE...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:10 am

Šta ja znam, u jednu ruku mi je drago da je tu nekoliko pravih željovaca poput ovog Badžaka, malo sam rahatniji da će imat ko uskočiti ako zaškripi klubu.
Ali mi se amar kroz ovo sve ogadio da to nije moguće. Svu ovu farsu je napravio radi lične sujete, a to velike osobe ne rade.
No dobro, nadam se da dušmanima neće posle svega biti "treća sreća".
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:12 am

phpBB [video]


1:11:40
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:18 am

Al kaze frajer oko 49.minute klipa da se odazvao pozivu Amara Osima da udje u upravu. Hladno Amar blokira racune, otjera proslu, sastavi novu upravu, proslavi s novim predsjednikom njihovo imenovanje i sad ce oni njega kao kontaktirati da udje u klub. Cirkus. Violina, stana egzistencija, Tuborg, hrpa betona...

Osjecam se ko da su nam ukrali Zelju dok smo mi drijemali.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:20 am

exbabilon je napisao/la:
uto dec 25, 2018 1:18 am
Al kaze frajer oko 49.minute klipa da se odazvao pozivu Amara Osima da udje u upravu. Hladno Amar blokira racune, otjera proslu, sastavi upravu, proslavi s novim predsjednikom njohovo imenovanje i sad ce oni njega kao kontaktirati da udje u klub. Cirkus. Violina, stana egzistencija, Tuborg, hrpa betona...

Osjecam se ko da su nam ukrali Zelju dok smo mi drijemali.
Ž.Pervan
i meni je to zapalo za oko, ili ti ga uho
shvatio bih inekako da je i Amar u U.O...ali trener da dovodi sebi šefove ? - no to je Bosna, ovde je sve moguće i realno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:26 am

Joj al našeg reaktiviranog forumaša-skupštinara jes ljigav, ne mogu da vjerujem.
P.S. Aferim Vedrane!
Pošto je sad sve jasnije o uzrocima i posljedicama sportskih reziltata zadnje 2-3 godine volio bih čuti obrazloženje idolopoklonika kako bi oni riješili problem sa svojim idolom da su oni vodili klub zadnjih godina. Mislim na neevidentiranu lovu, naravno.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:34 am

"klub je taoc dva covjeka koji nisu znali rijesiti problem"
V.Vukotic

doktore, kupio si me za sva vremena !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


Zadnja izmjena: vopla, dana/u uto dec 25, 2018 1:34 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:38 am

Jbg to smo svi znali, Cak rece da ga je zvao i u prethodnom mandatu. Ono sto sam ja primijetio da je konverzacija oko ulaska sa svima otprilike tekla tipa " hajde udji, treba pomoci" Badzak, Selimovic, Pervan, onaj politicar Lizde, cak i Ustamujic eto ko biva nema vremena ali je nuzda i on se ko odazvao da pomogne.
Samo kod Borise i onog drugog mladjeg whirlpool momka sam primijetio neki entuzijazam i momci su rekli da im je cast i ponos sto su tu.
Cini mi se da je Badzak tu jedini spreman uletit sa ozbiljnim novcem ali bojim se da on sam nije dovoljan
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u uto dec 25, 2018 2:58 am, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 1:45 am

vopla je napisao/la:
uto dec 25, 2018 1:34 am
"klub je taoc dva covjeka koji nisu znali rijesiti problem"
V.Vukotic

doktore, kupio si me za sva vremena !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Ma frajeru je svaka na mjestu.Bojim se samo jedne njegove a to je da ce se stvari sada okrenuti tj da Senad ne krene preko medija i drugih instrumenata a na stetu Zelje, vracati Amaru. Ako se to desi, bice isti ko on i sahranit ce sve sto je dobrog uradio
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 6:49 am

E pa dobro, eto dosli ste na vlast i kazete da ste tu radi Zelje da ce te biti bolji od ovih sto su otisli.
Onda pored ljestvice,unapredjenja infrastrukture i rezultata na terenu treba da svi novi clanovi uprave izjave da ce da rade za dzabe tj. volonterski jer su tu biva da pomognu Zelji.
Ako su svi dobro situirani onda su tu valjda iz ljubavi a ne koristi.
Ako i jedan uzme platu treba da mu je noga istog momenta. Plus gledati kome ce se davati ugovori o gradnji, nabavci itd. Mogu biti njihove firme ako se dokaze da ce da to odrade za puno manje nego ostali koji nemaju nikakve veze sa njima.
Zato treba i neka radna grupa, sto rece onaj momak, koja ce malo to da nadgleda.
Ajde nek vam je sa srecom, ali po izlaganjima vecine ne mirisete na dobro da Bog kaze.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 7:36 am

Vedranu naklon do poda,bravo Ljudino.Ovo je Zeljeznicar.Covjek nije ni na kakvim stranama,dosao sa svojim stavom i iznio ga,a to je: ZELJEZNICAR IZNAD SVEGA.
Naklon od mene i za Ljudinu koji je replicirao ovom "hrpi betona",a "hrpi" neznam sta da porucim...ono je dno,sljam,jad,neka te je stid,osjecao sam se ko da mi je neko samar udario.Nemoj te ga braniti,rekao je sto je rekao,nije to mogao nikako bolje "upakovat".Fuj.
Siljak i Pesto,ovakvu vrstu parazita istjerat s noge na nogu,ono klubu netreba.
Pohvale od mene i za ovih par govornika na kraju skupstine.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 7:43 am

sajo10 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:06 pm
salle86 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:41 pm
VUKOTIĆ VEDRAN :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
:pljesak: :pljesak:
Pisao sam i pisao da je najbolja uprava bila pod Vukoticem, pitao i cudio se zašto ga nema a gospodin jako objasni.
Ti si Željezničar iznad svega.
Neka dezerteri gledaju sta su muda koja oni nemaju.
Gospodine Vedrane hvala na svemu.
 
Avatar
black64
Postovi: 813
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 8:08 am

Nisam pristalica toga da se recimo od skupstine napravio jos jedan rijality.Salva optuzbi,omalovazavanja,teskih rijeci mislim da bi se tome najvise radovali dusmani kojih imamo na izvoz.Objasnjavati ko je rusio i radio kako bi se vec bivsi clanovi upravljackih struktura uklonili iz kluba mislim da je i pticama na granama jasno.Ovako su se ljudi povukli i poslije ovog ludila koje traje vec duze vrijeme da je tako i najbolje.Ovi sto su usli o njihovim rezultatima cemo kroz neko vrijeme al da sam nesto optimista i nisam.O poslovanju prije 2015 i dugovima istrazni organa reci sta imaju a od 2015 do danas nova uprava ima mogucnost da kroz papire vidi nacin poslovanja i ako je neko marku zakinuo odma SIPU obavjestiti.
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 8:16 am

black64 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 8:08 am
Nisam pristalica toga da se recimo od skupstine napravio jos jedan rijality.Salva optuzbi,omalovazavanja,teskih rijeci mislim da bi se tome najvise radovali dusmani kojih imamo na izvoz.Objasnjavati ko je rusio i radio kako bi se vec bivsi clanovi upravljackih struktura uklonili iz kluba mislim da je i pticama na granama jasno.Ovako su se ljudi povukli i poslije ovog ludila koje traje vec duze vrijeme da je tako i najbolje.Ovi sto su usli o njihovim rezultatima cemo kroz neko vrijeme al da sam nesto optimista i nisam.O poslovanju prije 2015 i dugovima istrazni organa reci sta imaju a od 2015 do danas nova uprava ima mogucnost da kroz papire vidi nacin poslovanja i ako je neko marku zakinuo odma SIPU obavjestiti.
:palacgore:

Nisu dosli, jer bi svojim dolaskom narusili 'ceremonijalni ton' Skupstine na kojem je Amar sa svojim pajdasima insistirao. :zid:

Vise je nego ocigledno da su imali sta da kazu, ali bi to dovelo do rasprava i nemilih scena cime im je i prijeceno, a da dodju i sute na sve spletke i ruzne stvari sto su dozivjeli od Amara i njegovih ljudi, nisu mogli. Lakse im je bilo da ne dodju, nego da dodju i sute. To je ocito ko hoce da vidi, ko nece i ne mora.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 8:17 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:20 am
Elegant je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:13 am
Kako stvari stoje ovi nece ni krov istoka realizovati iako to savez finansira tj. uefa pare idu preko saveza. A da ne pricamo o prostorima ispod tribne, kasnije trga, juga ...itd.

Ogorcen sam i jako zabrinut, ali hajde da vidimo.
Sto je najgore ostat cemo bez GS
Ako ne vratimo kredite hocemo, e sad sto smo i zasto smo se ovoliko zadužili pitanje je? A ekipa daleko od prvog mjesta, znači bez ikakve vizije u sportskom segmentu.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 8:19 am

Nebulae je napisao/la:
uto dec 25, 2018 8:16 am
black64 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 8:08 am
Nisam pristalica toga da se recimo od skupstine napravio jos jedan rijality.Salva optuzbi,omalovazavanja,teskih rijeci mislim da bi se tome najvise radovali dusmani kojih imamo na izvoz.Objasnjavati ko je rusio i radio kako bi se vec bivsi clanovi upravljackih struktura uklonili iz kluba mislim da je i pticama na granama jasno.Ovako su se ljudi povukli i poslije ovog ludila koje traje vec duze vrijeme da je tako i najbolje.Ovi sto su usli o njihovim rezultatima cemo kroz neko vrijeme al da sam nesto optimista i nisam.O poslovanju prije 2015 i dugovima istrazni organa reci sta imaju a od 2015 do danas nova uprava ima mogucnost da kroz papire vidi nacin poslovanja i ako je neko marku zakinuo odma SIPU obavjestiti.
:palacgore:

Nisu dosli, jer bi svojim dolaskom narusili 'ceremonijalni ton' Skupstine na kojem je Amar sa svojim pajdasima insistirao. :zid:

Vise je nego ocigledno da su imali sta da kazu, ali bi to dovelo do rasprava i nemilih scena cime im je i prijeceno, a da dodju i sute na sve spletke i ruzne stvari sto su dozivjeli od Amara i njegovih ljudi, nisu mogli. Lakse im je bilo da ne dodju, nego da dodju i sute. To je ocito ko hoce da vidi, ko nece i ne mora.
Mislim da je vise zbog financijskih razloga da nisu došli, da je bilo 2 miliona na računu misliš da predsjednik uprave ne bi dosao da priča,pojasni , zaprijeti ovim novim?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija