Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 3:23 pm

fcz je napisao/la:
čet sep 24, 2020 3:17 pm
Raptor44 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 3:00 pm
Navijači Senada i navijači Amara samo pišu po forumima još, imam takav dojam.
Ja fakat ne kontam je li se zaista vecina ovako podijelila i priklonila Amaru/Senadu ili je, kao sto je to obicaj u nasem drustvu, "normalna" vecina tiha a manjina uvijek galami.

Uglavnom, nadam se da vecina ima ispravan stav a jedini ispravan stav po pitanju ove dvojice je - ili zajedno ili nijedan.
Na ovo ću se nadovezati, ovo je apsolutno ispravno razmišljanje. Ipak mislim da je ova druga opcija dosta realnija (iz mora razloga koji su se ovdje više puta pisali). Znači, nešto novo, iz temelja novo koje nema nekih dodirnih tačaka sa Senadom ili Amarom...Previše smo se mi kao simpatizeri, navijači zakopali u ove prepirke, razloge, a klub nam ispašta i tone sve dublje i dublje. Ja i dalje vjerujem da ima ljudi koji će pomoći, uskočiti, ali jednostavno u ovoj situaciji i sa ovim ljudima u klubu ne žele raditi. Dakle, restart jer sve ovo dalje je takva dubioza da ćemo njene razmjere vjerovatno saznati kroz par godina.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 3:33 pm

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 3:34 pm

Raptor44 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 3:00 pm
Navijači Senada i navijači Amara samo pišu po forumima još, imam takav dojam.
Ovo je ono o cemu sam jutros pisao,opet pokusavaju navijace predstaviti kao razjedinjene.
Druze zasto uvlacis Senada u ovu pricu.
Nemas razloga jer covjeka nema ni blizu klubu niti je bio otkako je otisao.
Imas samo primjer kako treba i kako ne treba voditi klub.
Nista drugo.
Senad nije tu i nema namjeru da se ukljucuje u rad kluba.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 3:55 pm

Oni koji prave razliku na te dvije skupine su upravo članovi jedne mračne skupine koja je srozala želju na najgore grane od postanka kluba.
Probudite se ljudi dok nije kasno, još ima nada i vremena . A ova šutnja juga u ovakvoj situaciji je strašna i dovodi do mnogih pitanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 3:57 pm

cipiripi je napisao/la:
čet sep 24, 2020 3:21 pm
Navijači Željezničara (kao što sam i sam) piše na forumu. Ne zelim da me niko involvira niti u jednu imaginarnu skupinu.
Mi koji iznosimo vlastita misljenja a ne (nametnuta) želimo nasem klubu samo najbolje.
Svjedoci smo prije 7-8 godina kada je Gredic rekao da smo kokuzi i da idemo u stabilizaciju, tada smo to prihvatili i sa djecom se do kraja borili za titulu.
Svjedoci smo dolaska nove uprave sa Vukoticem, Nikolicem i Misimovicem kada su ljudi rekli igrat cemo evropske utakmice u Dolini cupova i mi odigrasmo.
Svjedoci smo i otvaranja šampanjca i proslave nekakve, gdje nakon par mjeseci gubimo milione zbog "nemarnosti" i gdje nam je stadion zapusten i oronuo i samo cekamo dan prodaje imovine.

Ja kao navijac želim pomoci svom klubu i stojim mu na raspolaganju ali kao i mnogi koji razmisljaju svojom glavom ne vjerujem ovoj Upravi.
Kada stavimo tas na vagu ipak su prethodne uprave od Gredica i Misimovica vise uradile za nas klub nego ove zadnje na celu sa Selimovicem i Dzuburom. Svak neutralan ce prije biti za SPOSOBNE nego za PODOBNE ljude u upravi i Skupstini.
Stara izreka glasi " ko hoce nadje nacin, ko nece nadje opravdanje". Uvjerena sam da bi SPOSOBNI nasli nacin, dok PODOBNI traze opravdanje za ovu situaciju u kojoj se klub nalazi.
Kako se meni ta prica o nekoj "Misketovoj grupi" gadi. Onda vjerovatno ima i "Zujina grupa", "Telibecireviceva grupa"? Blago nama. Covjek se nece vratiti, nikada vise i to dijeljenje navijaca da postoje nekakve imaginarne grupe je odvratno. Vama na dusu. "Aktiviranje imovine" je prodaja imovine i to je i budali jasno. Dobrobit Zelje je jedini interes ovdje. Daj Boze da je Dzubur u odnosu na Misketa i cijelu tu Upravu 1000 puta bolji, niko sretniji od mene ne bi bio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 3:58 pm

Ne postoje Misketovci. Postoje ljudi koji su za sistem i ljudi koji su za Amara. Ljudima je potpuno svejedno da li je to Senad, Ibrahim, Hasan... Amarovim nije svejedno. Možemo biti i 6., ali daj Amara. To je razlika.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 4:05 pm

Pa onda oni ne navijaju za želju nego za grobara kluba.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 4:12 pm

igla je napisao/la:
čet sep 24, 2020 3:58 pm
Ne postoje Misketovci. Postoje ljudi koji su za sistem i ljudi koji su za Amara. Ljudima je potpuno svejedno da li je to Senad, Ibrahim, Hasan... Amarovim nije svejedno. Možemo biti i 6., ali daj Amara. To je razlika.
Ovo je generalni zakljucak niti se ima sta dodat niti oduzeti.
Alea iacta est!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 4:29 pm

Ma zna se ko je izmislio taj termin Misketovci, isti oni koji su izmislili lobotomci i druge pogrdne nazive. Ti ljudi ne žele dobro ovome klubu i to treba svima da bude jasno i suvišna je priča oko toga. Ne postoje ni amarovci po mom mišljenju, jer ima ljudi koji stvarno vole Amara zbog svih uspjeha (takav sam bio i ja, nisi smio ništa ružno ni pomisliti), ali ti ljudi uglavnom ili nisu dovoljno upoznati sa situacijom ili ne žele sebi priznati neke stvari. Ima ta mala grupa jehovinih svjedoka, koji po mom mišljenju nisu uopšte navijači Želje nego se tu petljaju oko svoga jehove da bi pridobili financijsku korist, ali mislim da ni njih nema puno, nego imaju po 5-6 lažnih profila što po forumima što po facebooku.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 4:37 pm

Raptor44 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 3:00 pm
Navijači Senada i navijači Amara samo pišu po forumima još, imam takav dojam.
Imaš pogrešan dojam.Navijaci Zelje pokušavaju ukazati na nerad ove uprave a istog momenta ”nekoliko avijaca uprave”ulijecu i krece saga o Misketu.Nevjerovatno kolike im je covjek komplekse nabio.Onda ide ta više ofucana da su jedni Misketovi a drugi Amarovi.Ko biva oni su ok,navijaci smatraju da je sve ok al eto samo ovi Misketovi nam nogu poturaju.95% raje im hebe od A do Z zbog nerada i zbog namjere da tušnu teren a njima i dalje Miske kriv.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 4:42 pm

I da neki od njih ili svi ono opušteno najnormalnije dočekuju informaciju i odluku da se proda nešto za šta smo se bukvalno borili 100 godina... pa šta čovjek da kaže, opsuje uradi...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1733
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 5:04 pm

Samo Željo. Željo će biti poslije obojice ne kontam kultove ličnosti.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 5:13 pm

mamba21 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 3:18 pm
Amar927 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:23 am
Izgleda da je Jasmin Badzak odlucio da se posveti Igmanu iz Konjica..eh moji debili ,jedini iz ove uprave koji je valjao i novac davao.
Ko kaze i gdje pise koliko ce se posvetiti?
Po pojačanjima se da zaključiti a i rekli su da se zahvalio Želji poslije Mladosti.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 5:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 24, 2020 5:13 pm
mamba21 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 3:18 pm
Amar927 je napisao/la:
čet sep 24, 2020 10:23 am
Izgleda da je Jasmin Badzak odlucio da se posveti Igmanu iz Konjica..eh moji debili ,jedini iz ove uprave koji je valjao i novac davao.
Ko kaze i gdje pise koliko ce se posvetiti?
Po pojačanjima se da zaključiti a i rekli su da se zahvalio Želji poslije Mladosti.
Govore ljudi svasta :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 5:54 pm

Svi oni koji prizivaju staru upravu ne rade to zbog njih nego zbog kluba, jer zele i vjeruju u sistem kao jedino ispravno i dugorocno rjesenje za napredak kluba u svim segmetima, to ne znaci nuzno da su Senad i Co jedino rjesenje nego da na takav nacin treba funkcionisati zdrav klub. Tako da ukoliko se pojam "Misketovci" veze za ljude sa planom i sistemom ja cu rado biti "Misketovac".
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 6:03 pm

Halo ba ljudi od Gospodina Misimovica nema nista on NECE doci sigurno,nije lud da popunjava rupetina jehove badzaka i selimovica.nama treba neki seik azijat ili neko slican s parama i to je to.evo u cro stranci kupise Goricu Sibenik i odma dovode pojacanja i pare a ova tzv uprava samo klupski novac stavlja u svoje dzepove.jehova i co. OSTAVKE
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 6:05 pm

Jel uprava pustila u prodaju karte za Azot?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 6:20 pm

Eh cuj 14:0 ovo je vec bruka sta rade nase...dobij 2:0 Krupu i MDK a ne ove nizerazredne ekipe.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 6:22 pm

Kazu za stoti rodjendan ova uprava dogovorila revialnu tekmu s Visockom Bosnom i to u Visokom, jer kako kazu slijedece godine moraju i stadion aktivirati za dobrobit kluba...

Sent from my HD1903 using Tapatalk

 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 24, 2020 6:26 pm

Ne kvarite atmosferu! Pade Azot ko gavran preko stolica.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 212 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija