Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 11:39 am

Danas ce biti vise Manijaka nego City navijaca (laznih tuzlaka) na tribinini :P

Uzimamo 0:2.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:02 pm

Pozdrav iz Tuzle, veceras 0:2!
Za tri boda zivimo!
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:08 pm

bogi je napisao/la:
ned avg 19, 2018 12:54 am
viewtopic.php?f=51&t=802&p=357558#p357558

Naletite :D
Svaka cast majstore
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:20 pm

Ako ponove utakmice ove zadnje tri cetvorku cemo im zabit ako ne mogu ponovit danas takve utakmica nek se odmah ispisu iz kluba. Pametno je gvardiola rekao.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3552
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:24 pm

Hajmo zeljooooo!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:26 pm

Hajmo ovo danas dobiti i pobjec malo na tabeli malenim i svinjskom...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:29 pm

bogi je napisao/la:
ned avg 19, 2018 12:54 am
viewtopic.php?f=51&t=802&p=357558#p357558

Naletite :D
Pratim :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:33 pm

Sae ovo svi na Panonici :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:38 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:53 pm

Mozda bi mogli danas istrcat u trecoj garnituri :)
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 12:57 pm

ponosannavas je napisao/la:
sub avg 18, 2018 3:28 pm
Ako ikako moze da zamolite tog momka sto tjera raju da navijaju da ne vodi navijanje. Nismo svi za sve. Ovi sto su bili na SZ na derbiju su po samar zasluzili. Neku svoju furku furaju i to je ok donekle, ali bacati topovske ondje gdje sjede djeca i mi istrqumirani ratom je za samara.
Larse Ivan Tiric vjeruj mi :)
Ja vec godinama pricam o tri ideje, a evo sad i cetvrta. Daj da napisemo neku knjizicu sa pjesmama koja se moze kupiti i da snimimo i cd u toku tekme sa svim tim ojesmama i da se prodaje u fan shopu. Sto ova Dunavom zvuci dobro. Zato jer je davno prihvacena i svi stari manijaci je znaju. Ima mnogo tih zaboravljenih pjesama koje se vec dugo ne pjevaju. Kad bi ih poceli pjevati ta ko ne skace se ne bi ni pjevala jer ne bi bilo potrebe

Meni fkt treba jedan cd u autu sa Zeljinim pjesmama, odkad to zelim, ovo je fantasticna ideja, nek bude 10 KM, cd obavezno u fan shop, odlicna zarada (to je jedan od proizvoda koji kosta do 10%, a ostalo je zarada).

Sto se tice juga, meni nije jasno da se ovdje dopusta toliko komentarisanje navijacke tribine. Jednostavno je nepisano pravilo da se po forumima to ne komentarise, a ta nepisana pravila se u zivotu trebaju postovati. Kao sto se treba postovati bonton, psovanje, nacionalizam i sl.
A realno navijaci koji navijaju cijelu utakmicu, najvise pomazu nasim igracima, i to je cinjenica. I oni nas bodre na gostovanjima. I mi ser.emo, brzaju, deru se i sl... druze dodji i navijaj, ne navijaj ako neces idi u cosak, drugu tribinu, samo postuj dva pravila navijaca:

1. Dodji na utakmicu,
2. Nikad ne komentarisi na forumu iz udobnog doma navijace koji ostavljaju sve za ekipu i kuci i na strani.

A svi koji komentarisu tribinu moraju znati da je nasa sasvim solidno organizovana, kud i kamo je bolje nego kod vecine u regiji.
A tribina je ulicna i ona to mora da bude.
Daj Boze da nam je i brojnost na stadionu kao sto je stanje na navijackoj tribini.

Takodjer, onim momcima sa sjevera sto su bacali topovske zelim samo jedno, da se vrate na jug, tamo oni pripadaju. Jug je od svih nas, samo dodji i poderi grla i dlanove. I tada nema nikakvih problema.

Moj prijedlog je moderaciji da ne dopusta pricu o tome, kao sto je i bilo do nedavno, nisam ni upratio odkud sad odjednom o tome svi komentarisu, i to sto je veoma ocekivano - svi samo negativno.
Ipak je moderacija odgovorna za forum, a nije se jednom desilo da ode daleko. Zato, najbolje u korijenu sasjeci, kad se vec dopustio korjen.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 1:07 pm

Ma ovo će biti preteška utakmica, ali pobjediti ih moramo.
Ja bih ovaj sastav, formacija 4-1-4-1, mislim da bi nam mogla biti korisnija za ovu utakmicu:
Fejzić- Stevanović, Bakrač, Rodin, Pavić- Blagojević- Jazvić, Arežina, Čurjurić, Veselinović- Krpić. Vedrana mi je više na vrh glave sa njegovim greškama i glupostima. Ohladiti ga jedno 3-4 utakmice pa nek se zapita. Volio bih da Dacić oko 60-te uđe umjesto Čurjurića.
Biće oni naloženi sigurno, al' mi trebamo od prve minute da gazimo, lomiti, rušiti pa nek se nalože koliko god hoće.
Gošk ih je uzeo, Sloboda ih uzela... Biće teško ali vjerujem u pobjedu.
0:2 Jazvić i Ćurke
FORZA ŽELJO!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 1:25 pm

Zar je Arezina u kombinaciji za ovu utakmicu negdje mi se ucinilo da sam pročitao da je nesto natgao misic ?
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 1:27 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned avg 19, 2018 12:57 pm
ponosannavas je napisao/la:
sub avg 18, 2018 3:28 pm
Ako ikako moze da zamolite tog momka sto tjera raju da navijaju da ne vodi navijanje. Nismo svi za sve. Ovi sto su bili na SZ na derbiju su po samar zasluzili. Neku svoju furku furaju i to je ok donekle, ali bacati topovske ondje gdje sjede djeca i mi istrqumirani ratom je za samara.
Larse Ivan Tiric vjeruj mi :)
Ja vec godinama pricam o tri ideje, a evo sad i cetvrta. Daj da napisemo neku knjizicu sa pjesmama koja se moze kupiti i da snimimo i cd u toku tekme sa svim tim ojesmama i da se prodaje u fan shopu. Sto ova Dunavom zvuci dobro. Zato jer je davno prihvacena i svi stari manijaci je znaju. Ima mnogo tih zaboravljenih pjesama koje se vec dugo ne pjevaju. Kad bi ih poceli pjevati ta ko ne skace se ne bi ni pjevala jer ne bi bilo potrebe

Meni fkt treba jedan cd u autu sa Zeljinim pjesmama, odkad to zelim, ovo je fantasticna ideja, nek bude 10 KM, cd obavezno u fan shop, odlicna zarada (to je jedan od proizvoda koji kosta do 10%, a ostalo je zarada).

Sto se tice juga, meni nije jasno da se ovdje dopusta toliko komentarisanje navijacke tribine. Jednostavno je nepisano pravilo da se po forumima to ne komentarise, a ta nepisana pravila se u zivotu trebaju postovati. Kao sto se treba postovati bonton, psovanje, nacionalizam i sl.
A realno navijaci koji navijaju cijelu utakmicu, najvise pomazu nasim igracima, i to je cinjenica. I oni nas bodre na gostovanjima. I mi ser.emo, brzaju, deru se i sl... druze dodji i navijaj, ne navijaj ako neces idi u cosak, drugu tribinu, samo postuj dva pravila navijaca:

1. Dodji na utakmicu,
2. Nikad ne komentarisi na forumu iz udobnog doma navijace koji ostavljaju sve za ekipu i kuci i na strani.

A svi koji komentarisu tribinu moraju znati da je nasa sasvim solidno organizovana, kud i kamo je bolje nego kod vecine u regiji.
A tribina je ulicna i ona to mora da bude.
Daj Boze da nam je i brojnost na stadionu kao sto je stanje na navijackoj tribini.

Takodjer, onim momcima sa sjevera sto su bacali topovske zelim samo jedno, da se vrate na jug, tamo oni pripadaju. Jug je od svih nas, samo dodji i poderi grla i dlanove. I tada nema nikakvih problema.

Moj prijedlog je moderaciji da ne dopusta pricu o tome, kao sto je i bilo do nedavno, nisam ni upratio odkud sad odjednom o tome svi komentarisu, i to sto je veoma ocekivano - svi samo negativno.
Ipak je moderacija odgovorna za forum, a nije se jednom desilo da ode daleko. Zato, najbolje u korijenu sasjeci, kad se vec dopustio korjen.
Da se i ja jednom slozim sa Ivanom, za ovo oko Juga
Navijacka tribina ima svoje specificnosti, vazda je i imala. To sto ja starim i ispadam iz tog fazona to nije do Juga
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 1:39 pm

Slazem se, i to je ovdje uvijek bilo pravilo. Manite se komentarisanja Juga i navijacke tribine. Svi smo bili dio toga, i starijima je uvijek nesto smetalo. Sada i mi isto radimo. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 1:51 pm

Ako danas prenesemo volju i zelju sa zadnje tri tekme, sigurna pobjeda.. U suprotnom, moglo bi biti zajebano s ovim mesarima
 
Avatar
AdoTM
Postovi: 112
Pridružen/a: pon apr 03, 2017 10:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 1:52 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 19, 2018 1:39 pm
Slazem se, i to je ovdje uvijek bilo pravilo. Manite se komentarisanja Juga i navijacke tribine. Svi smo bili dio toga, i starijima je uvijek nesto smetalo. Sada i mi isto radimo. :D
Jeste, sve je za pet, al nikad se nisu bombe postavljale po tribini, niti se rokalo utokama, vec je bio neki navijacki kodeks i isti se postovao!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1307
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 1:55 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 19, 2018 1:39 pm
Slazem se, i to je ovdje uvijek bilo pravilo. Manite se komentarisanja Juga i navijacke tribine. Svi smo bili dio toga, i starijima je uvijek nesto smetalo. Sada i mi isto radimo. :D
Kada god za to postoji valjan razlog treba Jug komentarisati, nema nedodirljivih.

Mogu prihvatiti da neko Želju može voliti kao ja, ali niko ni za trenutak ne može Želju voljeti više od mene.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 2:02 pm

neka količina priče je neizbježna, upravo zbog bitnosti navijačke tribine. kao i svaka druga i ona može biti tačna ili ne, regularna ili ne, dobronamjerna ili ne. nema se što zabranjivati neka regularna priča koja je dobronamjerna, i svakako bez imena i opisa koji bi nekoga mogli uvaliti u probleme.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 2:05 pm

Ranko Stojić, bivši golman Partizana i Dinama.
phpBB [video]

Meni je lijepo čuti kad netko sa strane primjeti pomake koje Željo pokušava napraviti.
NI MILIMETRA :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija