Moderator/ica: storm_raider

 
lutvo
Postovi: 48
Pridružen/a: sub jan 04, 2020 11:20 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 12:22 pm

Elegant je napisao/la:
sub maj 30, 2020 11:19 am
Ima li neko iz naseg kluba da se oglasi povodm prekida lige a i kupa ?

Da se kontaktiraju Zrinjski, Gosk, Siroki, da zajedno ovi klubovi izađu sa saopstenjem pa da se nesto poduzme da se kup odigra ?
Gosk, Široki i nas Željkan bili su se vec jednom izjasnili da su za nastvak kupa, samo Zrinjski se brani šutnjom.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 1:40 pm

Tužbe za klevetu i nanošenje materijalne štete povučene na našu štetu, status prijave za nanošenje štete klubu protiv NN lica niko ne zna, duplishit postao neslužbeni sajt kluba, minus kluba više niko i ne zna, prostori na sjeveru upisani na prijatelje iz SD, površina iza Plavog zamka predata prijateljima iz SD-a, privatizacija odjednom postala jedino rješenje...
Doduše opet smo DRUGI.
Al šta ja znam, valjda je najbitnije da više nismo "u ratu sa svima".
Mada ovako i nije teško ne biti "u ratu sa svima", jednostavno daš svima ono što od tebe žele.
Stara bošnjačka politika.
Nema govora fakat rasturamo.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 2:09 pm

Takmičarska komisija zakazana za ponedjeljak u 13 sati: Sarajevo šampion
U ponedjeljak će najvjerovatnije biti održana i dugo očekivana sjednica Izvršnog odbora NSBiH

Takmičarska komisija NSBiH će predložiti prekid sezone


Nakon što su dostavljeni odgovori entitetskih ministarstava Nogometnom savezu Bosne i Hercegovine, za ponedjeljak je zakazana sjednica Takmičarske komisije NSBiH, nakon koje će biti održana i sjednica Izvršnog odbora NSBiH koja će spustiti zavjesu na sezonu 2019/2020.

Predložiti prekid sezone
- Na osnovu prispjele dokumentacije entitetskih vlasti, predložit ćemo Izvršnom odboru da se prekine prvenstvo, ali isto tako i sva ostala takmičenja. Ne samo Premijer liga BiH za seniore, nego i Omladinska i sve ostalo... - rekao je predsjednik Takmičarske komisije NSBiH Milorad Lale za „Avaz“.

Na pitanje da je li tačna informacija da je Takmičarska komisija NSBiH, kako su prenijeli pojedini mediji, već predložila da se za prvaka BiH proglasi FK Sarajevo, s obzirom na trenutni plasman na tabeli, odnosno da Čelik i Zvijezda 09 ispadaju, Lale kratko odgovara:

- Ne.

S obzirom na činjenicu da su sve ekipe međusobno odigrale po dvije utakmice, te da je završeno dvije trećine ligaške sezone, logično bi bilo da klub s Koševa bude novi prvak.

- Na našu sjednicu koja je zakazana za ponedjeljak u 13 sati pozvali smo i pravnike, te ćemo još jednom sve analizirati, konstatuje Lale.

Olimpik i Krupa

S druge strane, kako saznajemo u kući bh. fudbala, u ponedjeljak će najvjerovatnije biti održana i dugo očekivana sjednica Izvršnog odbora NSBiH na kojoj će FK Sarajevo biti ozvaničen za prvaka BiH. Naime, sezona će biti verifikovana prema aktuelnom plasmanu nakon 22 kola, tako da će iz lige ispasti Čelik i Zvijezda 09, a novi premijerligaši će biti sarajevski Olimpik i Krupa, prvaci prvih liga Federacije BiH i RS.

BiH u ovoj godini neće imati osvajača Kupa, jer je to takmičenje došlo do polufinala u koje su se plasirali GOŠK, Široki Brijeg, Zrinjski i Željezničar.
Klub s Koševa, kao novi-stari prvak, izborio je plasman u kvalifkacije za Ligu prvaka, a u kvalifikacijama za Evropsku ligu igrat će Željezničar, Zrinjski i Borac.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2991
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 2:13 pm

Koji portal je ovo objavio
Alea iacta est!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 2:36 pm

Scepin glasnik. Smijesno i zalosno, posto je ocito politicka odluka dabogda UEFA izbacila i klubove nase i repku iz svega.
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 2:52 pm

Nastavlja se ovo ljudi sta vam je...vjerovatno u malo drugačijem formatu,al Ce se sigurno nastaviti...
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 3:10 pm

segasega je napisao/la:
sub maj 30, 2020 2:52 pm
Nastavlja se ovo ljudi sta vam je...vjerovatno u malo drugačijem formatu,al Ce se sigurno nastaviti...
Ne znam buraz na osnovu cega to mislis iskreno
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 3:23 pm

Samo neka se nasi iz kluba oglase, nadam se zajedno sa ovim sto su u igri za kup da se to barem nastavi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 3:36 pm

Evo u Italiji ce vjerovatno biti i dozvoljeno 25 posto kapaciteta stadiona da bude ispunjeno. Majku li vam ***** klosarsku kriminalnu
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 3:41 pm

Ovo je nesto sto se najavljuje vec odavno i ne cudi nas nista. Mene cudi generalno ovaj narod,kojeg tako vjesto prave budalama,i onaj osjecaj kad znas da te neko laze i krade a pravi se budala.
Tako nam je sad u fudbalu,tako nam je za respiratore i tako nam je milion puta bilo.
Opet nismo miljenici srece i neki veci interesi su se upetljali. Nas ovo boli jer opet na supacki nacin gubimo titulu,gdje smo sami sebi krivi,gdje prvak postaje neko ko je brat bratu,dobio 6-7 utakmica u kojima je trebao izgubiti bodove,kojeg 2 puta deklasiras,ali opet u sustini sami smo sebi krivi.
Nema veze,ovo sad prolazi igrom slucaja cisto radi Borca,proslo bi i da je kojim slucajem Zrinsjki u pitanju. Pitari mogu likovati,jer im se ove godine namjestilo tako.
Ali sta cemo za ubuduce.
Ja bi ovdije postavio pitanje,sta je sa nasom Bosnjackom elitom,dokle ce krasti i pljackati ovaj narod,baviti se respiratorima i slicnim stvarima,a biti slijepi na vjeste HDZ i SNSD igrice,koje ovi provode u svakom pogledu a konkretno u nasem slucaju i u pitanju sporta i fudbala.
Dokle nasa gospoda misle davati mrvice nasim klubovima,a ovi razaraci drzave,na sve moguce nacine,iz drzavnih sredstava i stranackih firmi finansirati,podupirati i gurati svoje klubove i projekte.
Zrinjski na lopovluk uze 3 titule,znamo sta onaj radi sa Igokeom a evo sad i sa Borcem.
Pa mamu im ***** kad vec kradu milione od naroda,sto koji milion ne odvoje za Zelju,za Sarajevo,za Bosnu....
Raspadaju nam se klubovi,ili se prodaju za neke sitne pare...
Ima li iko da pokrene to pitanje,ima li iko da pritisne firme ili da im da neke povlastice da sponzorisu nase klubove.
Ja opet ponavljam ok sad pitari likuju,ali sta ce biti do godine,misle imaju gazdu pa ce gurat. Hoce ali u kurcu,evo ovo ti je dokaz sta ce ona dva idiota Vico i Beus raditi u narednom periodu.
Bolan sve drzave iz okruzenja koje su gore bile zahvacene od nas,da ne govorim u Europi,nastavljaju,ali nasa govna fol nedaju. ***** te Seranicu po sred usta tih balijskih,cinio si mi se jako gotivan lik,**** ti Dodik mater,a isto tako ***** mater i ovoj nasoj eliti,i treba vas hapsit i jebat sve odreda. Majku vam ***** ruse vam drzavu i sprdaju se godinama,nikog uhapsili nisu,rade i blokiraju sta hoce,prave nas budalama,izmisljaju stvari,podvlace linije. Ima li iko dovoljan patriota da kaze ne moze ovo ovako vise. Evo sad nasim klubovima toliko i toliko para. Bagro lopovska.
Unistise Celik,unistise Slobodu,unistise Velez,sutite i gledate.
Napravit udruzenje klubova,istupit iz lige. Pa nek im igraju,Zrinjski i Borac,a mogu i Vijetnamci,po 13 puta u sezoni.
Ali neka zivi bili pa vidjeli,sta ce biti narednih sezona,neces moci opstat od pitarske kuknjave,sve se bolan u zivotu vrati i namjesti za volej.
Nije meni krivo sto ce oni biti prvaci. Sami smo krivi za to. Krivo mi je sto su dio ove izdajnicke koalicije,zarad jedne titule.
Krivo mi je sto nemamo podrske od nase vlasti,sto se i kroz sport ne odupremo ovom unistavanju svega Bosanskog.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 3:53 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sub maj 30, 2020 10:59 am
Da taj Velež bi savladan ... krv mu ***** uvijek za dlaku..
Da je taj Velež bio savladan danas bi se igralo i dalje. Nismo mi pitari pa da nam tako lahko dodijele titulu. Tučeš nejač dva puta u sezoni, daš im 8 komada i onda se ono opet nešto kur.či a znaju uhljupi da nas ne bi ni treći put mogli dobiti jer su obična kita. Ono što ne mogu kupiti ne mogu ni pobjediti. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 3:55 pm

Ma najmanji je problem što će uzeti titulu. I upravo, boli me to što oni ovo sve gledaju, podržavaju, slave nešto i podjebavaju... Radi jedne titule su se udružili i rade na uništavanju i ovo malo jadnog fudbala što imamo. Udružili su se sa dušmanima koji su nas već nekoliko puta jebali, i opet će.
Jebeš titulu prijatelju, nek se zapitaju šta će biti za 5,6 mjeseci, za godinu, dvije. Nek se zapitaju hoće li uopšte više biti one strasti, hoće li se ići na utakmice kao do sad i slično. Jebeš titulu ako više nećeš moći uživati i gledati voljenu ekipu sa merakom, za koji god klub da navijaš... Eto, ja ne znam za njih, ali meni iskreno ovo što se radi sa fudbalom u našoj zemlji ne bi bilo drago gledati i da je moj Željo prvi.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 4:12 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub maj 30, 2020 3:55 pm
Ma najmanji je problem što će uzeti titulu. I upravo, boli me to što oni ovo sve gledaju, podržavaju, slave nešto i podjebavaju... Radi jedne titule su se udružili i rade na uništavanju i ovo malo jadnog fudbala što imamo. Udružili su se sa dušmanima koji su nas već nekoliko puta jebali, i opet će.
Jebeš titulu prijatelju, nek se zapitaju šta će biti za 5,6 mjeseci, za godinu, dvije. Nek se zapitaju hoće li uopšte više biti one strasti, hoće li se ići na utakmice kao do sad i slično. Jebeš titulu ako više nećeš moći uživati i gledati voljenu ekipu sa merakom, za koji god klub da navijaš... Eto, ja ne znam za njih, ali meni iskreno ovo što se radi sa fudbalom u našoj zemlji ne bi bilo drago gledati i da je moj Željo prvi.
Isto mislimo,samo sto zarad trenutnog uspijeha i likovanja to niko ne zeli da vidi. Ne cudi mene sto oni ne zele to vidjeti,svakako tamo nema mjesta onim pravim i istinskim pitarima,nema tamo vise ni Paje ni Husrefa,i mnogi drugih.
U ovoj drzavi ti vise ni pare nisu toliko bitno ako imas nekog da te gura,ako imas politiku i prljave radnje.
Jesu pare bitne ali ima nesto ipak jace sto nas unistava.
Eno onaj iz Tuzla Citija,ima covjek lovu,moze neko da ga voli ili ne,ali evo nista napravio nije,jer ne moze sa bagrom.
Napravio je 2 puta odlicne ekipe,kantao je mnoge,pa i nas i pitare,ali ne koze sa bagrom. Pa sto je on pizdio nekoliko puta i dizao frke,pa zato sto trosi svoje pare,a ovi ga prave budalom,sto se mutne radnje vide na svakom koraku,ali kome da ih dokazes,kad ti je savez sav korumpiran i nacionalno nastrojen.
Dzaba ti Semir Stilic,djaba ti Osim,kad imas Seranice,Vicu,Beusa.
2 najveca kluba u BiH su Zeljo i Sarajevo.
Zbog naseg rivalstva i malogradjanstva,i zbog nacionalne zaostalosti,za 10 godina ce Zrinjski i Borac biti najtrofejniji a mi cemo se i dalje furati i klati.
Ja nemam problem sa nacionalizmom i ne mrzim ostale narode. Nemam problem sa Sirokim,nemam problem sa mnogim drugim,ali imam problem sa ovim izdajicama koje nas kradu,prave budalama,dok mi samo njemo gledamo i seremo ovako po forumu.
Nije problem titula,ovo ti je dokaz,kako te unistavaju i ucijenjuju,kako te prave budalom.
Neces da igras ligu,neces ni ti Dodo ni ti Covicu,dobit pare od MMF. Ali ne mozes kad imas ovo malo naseg jada izdajnickog,pa ce reci vas je klub prvak sto se u sustini,sprema preuzimanje saveza od rusilacke koalicije,i sto te blokiraju za svaku jebenu sitnicu,to nikom nista.
Ali opet ti kazem,doce sve na volej,zapamti brate.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u sub maj 30, 2020 4:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 4:15 pm

barbarez je napisao/la:
sub maj 30, 2020 4:12 pm
samo_plavo je napisao/la:
sub maj 30, 2020 3:55 pm
Ma najmanji je problem što će uzeti titulu. I upravo, boli me to što oni ovo sve gledaju, podržavaju, slave nešto i podjebavaju... Radi jedne titule su se udružili i rade na uništavanju i ovo malo jadnog fudbala što imamo. Udružili su se sa dušmanima koji su nas već nekoliko puta jebali, i opet će.
Jebeš titulu prijatelju, nek se zapitaju šta će biti za 5,6 mjeseci, za godinu, dvije. Nek se zapitaju hoće li uopšte više biti one strasti, hoće li se ići na utakmice kao do sad i slično. Jebeš titulu ako više nećeš moći uživati i gledati voljenu ekipu sa merakom, za koji god klub da navijaš... Eto, ja ne znam za njih, ali meni iskreno ovo što se radi sa fudbalom u našoj zemlji ne bi bilo drago gledati i da je moj Željo prvi.
Isto mislimo,samo sto zarad trenutnog uspijeha i likovanja to niko ne zeli da vidi. Ne cudi mene sto oni ne zele to vidjeti,svakako tamo nema mjesta onim pravim i istinskim pitarima,nema tamo vise ni Paje ni Husrefa,i mnogi drugih.
U ovoj drzavi ti vise ni pare nisu toliko bitno ako imas nekog da te gura,ako imas politiku i prljave radnje.
Jesu pare bitne ali ima nesto ipak jace sto nas unistava.
Eno onaj iz Tuzla Citija,ima covjek lovu,moze neko da ga voli ili ne,ali evo nista napravio nije,jer ne moze sa bagrom.
Napravio je 2 puta odlicne ekipe,kantao je mnoge,pa i nas i pitare,ali ne koze sa bagrom. Pa sto je on pizdio nekoliko puta i dizao frke,pa zato sto trosi svoje pare,a ovi ga prave budalom,sto se mutne radnje vide na svakom koraku,ali kome da ih dokazes,kad ti je savez sav korumpiran i nacionalno nastrojen.
Dzaba ti Semir Stilic,djaba ti Osim,kad imas Seranice,Vicu,Beusa.
2 najveca kluba u BiH su Zeljo i Sarajevo.
Zbog naseg rivalstva i malogradjanstva,i zbog nacionalne zaostalosti,za 10 godina ce Zrinjski i Borac biti najtrofejniji a mi cemo se i dalje furati i klati.
Ja nemam problem sa nacionalizmom i ne mrzim ostale narode. Nemam problem sa Sirokim,nemam problem sa mnogim drugim,ali imam problem sa ovim izdajicama koje nas kradu,prave budalama,dok mi samo njemo gledamo i seremo ovako po forumu.
Nije problem titula,ovo ti je dokaz,kako te unistavaju i ucijenjuju,ako te prave budalom.
Neces da igras ligu,neces ni ti Dodo ni ti Covicu,dobit pare od MMF. Ali ne mozes kad imas ovo malo naseg jada izdajnickog,pa ce reci vas je klub prvak sto se u sustini,sprema preuzimanje saveza od rusilacke koalicije,i sto te blokiraju za svaku jebenu sitnicu,to nikom nista.
Ali opet ti kazem,doce sve na volej,zapamti brate.
:palacgore:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 4:33 pm

Neznam samo sto su toliko neki zapeli za kup,ako se prvenstvo kojim slučajem nebi nastavilo al sigurno da hoce,neznam sta je kup toliko bitan da se igra.il sve il' nista.
Al sada ozbiljno ovo sto se radi je prevazislo svaku mjeru,pa ljudi dajte sada neka nas ova korona ujedini nema vise razdvajanja,mi smo svi jedno.zajedno mozemo puno toga uraditi.Pa sjetite se samo istocne tribine i one pozitivne atmosfere,al tada smo bili jedno.I sada moramo i mozemo ponovo svi nema nikakvih struja,trenutno je ova struktura u upravi i treba da je svi podrzavamo isto tako kada dođu drugi njih cemo i to je jedino ispravno da odemo do zeljenog cilja.Ova uprava je imala puno problema od preuzimanja pa evo do danas sa svim nedacama,nemaju nekog uspjeha ali i nerade bas toliko lose izuzev licence koju smo izgubili bili ali i to je sada prica za sebe.Ovo nam je svima opomena i u privatnom životu da se trebamo resetirati i razmisliti o svemu a pohlepu i raspravu ostaviti.Idemo zajedno....
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 6:22 pm

segasega je napisao/la:
sub maj 30, 2020 4:33 pm
Neznam samo sto su toliko neki zapeli za kup,ako se prvenstvo kojim slučajem nebi nastavilo al sigurno da hoce,neznam sta je kup toliko bitan da se igra.il sve il' nista.
Al sada ozbiljno ovo sto se radi je prevazislo svaku mjeru,pa ljudi dajte sada neka nas ova korona ujedini nema vise razdvajanja,mi smo svi jedno.zajedno mozemo puno toga uraditi.Pa sjetite se samo istocne tribine i one pozitivne atmosfere,al tada smo bili jedno.I sada moramo i mozemo ponovo svi nema nikakvih struja,trenutno je ova struktura u upravi i treba da je svi podrzavamo isto tako kada dođu drugi njih cemo i to je jedino ispravno da odemo do zeljenog cilja.Ova uprava je imala puno problema od preuzimanja pa evo do danas sa svim nedacama,nemaju nekog uspjeha ali i nerade bas toliko lose izuzev licence koju smo izgubili bili ali i to je sada prica za sebe.Ovo nam je svima opomena i u privatnom životu da se trebamo resetirati i razmisliti o svemu a pohlepu i raspravu ostaviti.Idemo zajedno....
Ova rečenica je za rubriku "vjerovali ili ne".
Nije samo licenca u pitanju. Licenca je samo posljedica lošeg rada. Od dolaska na čelo Kluba u decembru 2018. godine su napravili bezbroj loših poteza koji se kose sa interesima Želje. Oni su prvog radnog dana napravili kardinalnu grešku, ne želeći zaštititi Klub. Pazi nešto prvog radnog dana. Ako bih napisao šta je to, a svi znamo šta je, odmah bi mi bio izbrisan post ili bi neko napisao "davno prežvakana tema". Nema prežvakanih tema koje su na štetu Želje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 7:32 pm

Hebali smo ježa u leđa, odavno se znalo, sada je i jasno da ovo u kompletu ne može na dobro izaći.
Došli su ljudi koji bi nas strovalili i u idealnim uslovima, a ne u ovim vandrednim, kada treba m.uda pokazati.

Što se vraćanja i karme tiče, bojim se da se nama neke stvari vraćaju, brutalno tjeranje olakšanje na prošle, cirkus skupštine, bolje Zrinjski nego cigani i sl.
Možda je do nas.
Možda više nismo oni koji bi voljeli da jesmo.
Možda više nismo "drugačiji".
Možda bolju sreću nismo ni zaslužili.
Možda smo i bolje ljude u klubu od ovih zaslužili...
Ne znam.
Ako je nama ova titula pitara najveći problem, na konju smo.
Ali daleko je od toga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 8:03 pm

segasega je napisao/la:
sub maj 30, 2020 4:33 pm
Ova uprava je imala puno problema od preuzimanja pa evo do danas sa svim nedacama,nemaju nekog uspjeha ali i nerade bas toliko lose izuzev licence koju smo izgubili bili ali i to je sada prica za sebe.
Ova Uprava je dosta sastavom drugacija od one koja je preuzela Klub. Nema najvecih stetocina medju njima, Selimovica i Ustamujica. Kao i Siljka.

Ovi trenutno se i bore, za razliku od tih tada, ali nemaju kapaciteta nazalost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3526
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 8:38 pm

Samo pred savez u ponedjeljak... samo glasna masa moze ovo promjeniti...

SAVEZ STIDI SE, SLUGA SI POLITIKE!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 8:49 pm

Durgo je napisao/la:
sub maj 30, 2020 8:38 pm
Samo pred savez u ponedjeljak... samo glasna masa moze ovo promjeniti...

SAVEZ STIDI SE, SLUGA SI POLITIKE!!!!
Sinoć sam pisao o tome... Nema od toga ništa. Mi nikad nismo ništa poduzeli da zaštitimo Želju, nećemo ni ovaj put, nažalost. A i Manijake tj. grupu čini mi se ne zanima ovo ništa, izgleda da im je svejedno...
Jebi ga, to smo mi.

Vidimo se na Grbavici kad dođu neka bolja vremena, za pola godine, godinu, dvije...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 214 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija