Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:17 pm

ma naravno da hoće. ali nisi na planiranom i nisi se izvadio bez obzira na pobjedu od subote. treba još bar jedna "neplanirana" da se to desi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:24 pm

da ponovim
za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto okt 02, 2018 1:05 pm
sve i jednog otjerati pa sta kosta da kosta. ni trenirali mi ne bi zajedno sa ostatkom ekipe. kao da su Boga za jaja povukli, tako im je ponasanje. a mozak ko kliker.
godinama sišu NASE pare, zive ko zvijezde na racun raje i zaljubljenika u sve sto je Zeljino a onda se dignu i pocnu ti pisati po glavi i svetinji koju volis vise nego oni majku rodjenu. e ne moze tako!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:25 pm

Premier je napisao/la:
sri okt 24, 2018 2:32 pm
salle86 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 2:19 pm
Ch.Willa1986 je napisao/la:
sri okt 24, 2018 1:56 pm
Ne kontam kako mislite da Zeba moze doci na njegovo mjesto, covjek nema ni A licencu a ne Pro da bi bio trener. O cemu pricamo? Kada dobijemo sluzbene informacije iz kluba znat cemo o cemu se radi, ovako mozemo samo nagadjati i pisati gluposti i spekulacije.
Ma bitno je nešto lupiti, evo da i ja probam.
Ja sam čuo da je organizator svega ustvari Omer Joldić koji misli da zaslužuje biti u prvom timu a i misli da je jedini način to da ode ili Zeba ili Oda.
Naravno, sve je izmišljeno ali ovako ide pisanje ovih provjerenih...
Gdje sam to napisao da je provjereno? Samo sam rekao svoje misljenje, nit tvrdim da je tako nit ista samo nesto sto ja mislim.Svasta je problem u klubu ali ocito je problem i reći misljenje na forumu.
to i jeste problem, šta bi bilo sad kad bi svi govorili svoja mišljenja bez ikakvog uporišta, već šta nam padne na pamet
a forum javni, čita i kunto i panto, vrlo brzo će to i na portale i onda kukala nam majka, svi protiv nas...jah
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:31 pm

Nema tu izdvajanja. Kada ugovor potpisuju mozete provjeriti i s nekim koje blizi klubu, napisano im je ako imaju seriju losih rezultata da ce biti kaznjeni sa odredjenim postotkom. Nebitno jel taj igrac igrao, bio na klupi, bio na posudbi svima se oduzima plata.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:32 pm

nikson je napisao/la:
sri okt 24, 2018 3:17 pm
Jedno je kazniti sve redom a jedno one koji su zasluzili :) npr Dacic sigurno nije zasluzio da bude kaznjen a siguran sam da ima jos takvih primjera. Al eto volio bih vidjeti vas pametnjakovice kad bi vam na poslu oduzeli 20 30 50 70% plate, totalno nebitno, zbog gresaka drugog lika...isto je i ovdje...ispasta i ko je kriv za rezultat i ko nije...zasto npr ds se Fejzicu oduzima nesto???
timski posao, zbog toga i svi moraju biti kaznjeni. kako da im se neko protivi ako ga boli briga jer nece bit kaznjen?
sami su birali timsku profesiju.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:34 pm

Da Bog da svi vi radili timske poslove i bili kaznjeni i ne imali sta jesti. Et. Od srca vam zelim. Amin!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:35 pm

hvala.
MIRZA RASCIC
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:37 pm

(FOTO) Željezničar pobjedom protiv Krupe učvrstio mjesto na vrhu tabele

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... ele/135170
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:38 pm

Igraci su obicni radnici kao i ja, razlika je sto on ima platu par hiljada, placenu hranu i stanarinu i efektivno sedmicno radno vrijeme od 20-tak sati.

Mi imamo platu par stoja neko preko hiljade, placamo kirije i hranimo se od te plate i radimo preko 50 sati sedmicno.

Mi imamo pravo da ih kritikujemo jer ih mi placamo.

KRAJ PRICE
Alea iacta est!
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:43 pm

Ja, budala, sebi isplanirao vrijeme, organizovao se da mogu sjesti danas da palamudim o važnoj, velikoj pobjedi prethodnog vikenda, ali me prestiže neki novi belaj, pa sad nema ni smisla. :?

Da se ovo smiri akobogda, pa ću o nekim stvarima, koje ohrabruju, pred naredne utakmice.

Rezultati vuku u krize i izvlače iz kriza, ali i kad padnemo i kad se vraćamo odavno to kod nas nisu samo rezultatske krize. Mi smo sa pobjedom u Mostaru, nadam se, konačno izašli iz, ovaj put baš glupe, rezultatske krize, ali po onome kako se danas piše ovdje, izgleda da ne možemo tek tako, jednom velikom pobjedom na terenu da riješimo druge probleme koje su nedavni kiksevi povukli sa sobom. Ako već mora, lakše je da se sad unutra između sebe natežu nakon pobjede u Mostaru, nego da smo zijanili i pali na -8. Mada nam, naravno, ne valja nikako ova beskrajna rasprava, radikalno zatezanje, prozivanje po forumima, prijetnje, što sam se načitao na prethodnim stranicama, što se često ponavlja u sličnim situacijama... Stvari se moraju rješavati samo za dobrobit kluba, iznad sviju, i igrača, i trenera, i uprave, pa čak i trenutačnih navijačkih želja i pozdrava. Jer dobrobit kluba podrazumijeva dobro i igračima, i trenerima, i upravi, i navijačima. Istina, pametujem, ali jeste tako otprilike, iako u praksi nije sve tako jednostavno i moraju su tražiti odluke koje bi sve to izbalansirale, jer klub kao cjelina ne može da funkcioniše optimalno kada bilo koja od nabrojanih stavki škripi, a problem se prelako širi i na ostale.

Na hajr, mogu se i neke pozitivne stvari iz ovoga izroditi, valjda, ja bih se nadao. Ali ako ništa, makar da rješavanjem ovog problema, ne napravimo sebi još veće probleme, što smo često znali raditi.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:43 pm

tacno tako. svi su oni tu radi nas. mi ih finasiramo, bodrimo i od nasih para zive. kome se ne svidja imaju vrata.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:46 pm

Evo krpa izbacio sad sliku na instagram, zagrljeni igraci u krugu prije utakmice..
Neka poruka jeste, a kakva ..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:48 pm

treba izdvojiti. treba razabrati. to je trebalo davno biti učinjeno. da ih sve rastjeraš, menadžerska bagra će nam opet iste uvaliti i preko njih ostvarivati druge ciljeve.
niti svi zaslužuju smanjenje plate, niti svi zaslužuju premije onda kad idu.
ali ključno je da se odabir trebao još prve sezone napraviti. sve ostalo je sada na štetu. štetu onih finih, a sa druge strane na štetu nas kao navijača.
što se nije izabralo kvalitetno? pitajte onog što nam garantuje o pojačanjima.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:51 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 24, 2018 3:48 pm
treba izdvojiti. treba razabrati. to je trebalo davno biti učinjeno. da ih sve rastjeraš, menadžerska bagra će nam opet iste uvaliti i preko njih ostvarivati druge ciljeve.
niti svi zaslužuju smanjenje plate, niti svi zaslužuju premije onda kad idu.
ali ključno je da se odabir trebao još prve sezone napraviti. sve ostalo je sada na štetu. štetu onih finih, a sa druge strane na štetu nas kao navijača.
što se nije izabralo kvalitetno? pitajte onog što nam garantuje o pojačanjima.
nema ovo puno veze sa platama... one su tu kao prividni povod.
odavno sam ubjedjen da je uticaj sa vana daleko veci problem, tim vise, sto se problem javlja u kljucnim momentima, u onim kada se stvari lome.
to nije i niko me ne moze ubjediti da jeste slucajnost.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:52 pm

igla je napisao/la:
sri okt 24, 2018 3:00 pm
Galib Palo, veliki željovac i dobar momak. Znao sam ga iz naselja. Da mu Bog podari lijepi dženet a porodici sabura.

Usput, da se ne ponavljam, moje stavove većinski znate, ali mislim da se pretjeruje.

Ok pravilnik, kazne i sl., sve poštujem, samo mnogi od vas ne gledaju da je ovo njihov posao od kojeg hljeb jedu. Lako vi uzimate, dajete, otimate od njih. Jeste specifično jer je sport, puno emocija, ali tako je. Opet kažem, poznavajući njih i njihovu ujedinjenost, a sada su svi zajedno, ne smijem se zakleti ko griješi i šta je sve u pitanju.
A po cemu su oni vazniji od recimo tebe. Da ti zaseres nekoliko puta na poslu i to vjerovatno jer ti nije bio kurcu cejf da radis, znas i sam da bi konsekvence bile zestoke.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:54 pm

ama ljudi dragi ima pravilnik, i provjerena informacija je da nasi igraci imaju ugovor takav da veliki dio plate mogu izgubiti zbog losih rezultata, ovo je infomracija iz prve ruke stara jedno pola godine, sumnjam da se sta promijenilo

i stvarno sam uvijek prvi protiv vrijedjanja i skidanja dresova i opcenito protiv mijesanja navijaca u rad sportskog segmenta, ali ako , kazem ako je klub postupio u skladu sa pravilima, a ovi se pobunili, svima noge polomit, a oda je jedna velika picketin.a ako je stao na stranu igraca, sve ovo kazem AKO je klub uradio u skladu sa pravilima i ugovorima
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:55 pm

Evo na klixu vijest izasla.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:55 pm

E sta li sad kapiten zeli reci ovom slikom na instagramu to je vec zagonetka jos veca...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:56 pm

nikson je napisao/la:
sri okt 24, 2018 3:34 pm
Da Bog da svi vi radili timske poslove i bili kaznjeni i ne imali sta jesti. Et. Od srca vam zelim. Amin!
Ti si garant neki pajdo od nekog igraca,idete po shishama zajedno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 24, 2018 3:56 pm

Premier je napisao/la:
sri okt 24, 2018 3:55 pm
E sta li sad kapiten zeli reci ovom slikom na instagramu to je vec zagonetka jos veca...
Ja njega i mogu razumjeti. Nije on kriv nista, kao i jedno 60% ekipe, ali...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 199 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija